Letenky

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY PŘI ZAKOUPENÍ SAMOSTATNÝCH LETENEK CK SARDEGNA TRAVEL

Změna vaší rezervace

Změnit lze pouze datum letu. Na nově požadovaném letu musí mít ck SARDEGNA TRAVEL volná místa. Změna rezervace podléhá poplatku a doplacení rozdílu v jízdném. Rezervaci je možné změnit v pracovní dny, nejpozději však 24 hod před plánovaným odletem.

Poplatek za změnu činí 30 EUR za jeden let a osobu (nebo ekvivalentní částka v místní měně) + 12 EUR servisni poplatek.

Zrušení vaší rezervace

Vaši rezervaci můžete kdykoliv zrušit, nicméně jizdné se nevrací. Nemáte nárok na jakoukoliv náhradu. Jestliže vaši rezervaci nevyužijete, můžete požádat o vrácení letištních poplatků. Poplatky vrátíme po odečtení administrativního poplatku za vyřízení. Pokud jste si letenku zakoupili v cestovní agentuře, kontaktujte vašeho agenta nejpozději do 21 dnů po datu letu. Pokud jste letenku zakoupili přímo od SARDEGNA TRAVEL, požádejte písemně nejpozději do 21dnů po datu letu.

Změna letového řádu

Letenky SmartWings jsou nerefundovatelné. Pouze v případě, že čas odletu je významně posunut přede dnem letu (o více než 5 hodin před nebo po původním času odletu) a cestující dříve než v den odletu odmítne takového letu využít, má cestující právo na cestovní poukázku nebo na refundaci letenky.

V případě změny letového řádu:

Cestující, kteří si koupili letenku v cestovní agentuře by měli být informováni cestovní agenturou. SARDEGNA TRAVEL nemusí mít přesné kontaktní údaje na cestujícího. SARDEGNA TRAVEL nemůže garantovat, že cestovní agentury včas informují naše cestující o změně času.

Zrušení letu

Pokud byl let zrušen a žádný obdobný alternativní let SARDEGNA TRAVEL nemá v nabídce, provedeme na základě písemné žádosti bez nároku na další kompenzace plnou refundaci letenky na zrušený let nebo nabídneme cestovní poukázku na jakýkoliv jiný let dle nabídky. SARDEGNA TRAVEL nenabízí žádné poukázky na občerstvení ani hotelové ubytování v případě zpožděných či zrušených letů v případech, které jsou mimo kontrolu SARDEGNA TRAVEL.

Snažíme se kontaktovat všechny cestující, kteří si koupili letenky přímo od ck SARDEGNA TRAVEL. Rozesíláme e-maily na adresy poskytnuté při rezervaci a telefonicky. Přesto je nutné, aby si cestující, kteří mají zakoupené pouze letenky ověřili čas odletu na webových stránkách letiště Ruzyně a to 24 hodin před plánovaným odletem.

Pravidla a postup pro refundace

Všechny samostanté letenky jsou nevratné kromě zrušení letu nebo významné změny času odletu.

Podmínky a pravidla na vydávání cestovních poukázek

1 cestovní poukázka má hodnotu 1 zpáteční letenky do jakékoliv destinace z nabídky letecké společnosti pro 1 osobu. Poukázka musí být využita do 6 měsíců (186 dní) ode dne vydání. Poukázka se vztahuje na odlety a přílety nejpozději do 12 měsíců ode dne vydání poukázky. Pro provedení rezervace kontaktujte SARDEGNA TRAVEL.