Charakteristika

Elegantní rezidenční komplex vilek za branami historického města Alghero.

Poloha

Na svazích Monte Carru, pouhé 3 km od krásného historického města Alghero, je situovaný komfortní komplex Vista Blu Resort. Své jméno získal díky faktu, že je z tohoto místa krásný výhled na azurový záliv Porto Conte a mys Capo Caccia. Vilky jsou vkusně zasazené do okolní krajiny, obklopuje je pečlivě udržovaná zahrada s olivovníky a středomořskou vegetací. V blízkém Algheru najdete vše potřebné pro bezchybnou dovolenou - kavárny, restaurace, zábavní podniky, písečné pláže a jiné turistické služby. Toto ubytování doporučujeme klientům preferujícím klidnou komfortní dovolenou v blízkosti města se zázemím služeb. K ubytování doporučujeme pronájem vozu na celou dobu pobytu.
Vzdálenost od letiště v Olbii 132 km (cca 1h 40 min).
Vzdálenost od letiště v Algheru 13 km (cca 20 min).

Vybavení

Resort tvoří přízemní a patrové vilky respektující tradiční sardské architektonické prvky - kámen, dřevěné trámoví a terakotová dlažba.
Klienti mohou využívat služby recepce (09:00-13:00, 17:00-20:00 h), soukromé nehlídané parkoviště, terasu ke slunění, v rámci klubové karty bazén s lehátky a slunečníky (omezená kapacita), malý bar u bazénu (otevřen od 15.5. do 30.9.). Půjčovna kol zdarma, za poplatek i motorek a aut.
Wi-Fi zdarma ve venkovních a společných prostorách.
Zvířata povolena (na vyžádání, za poplatek), nesmějí ale do společných prostor.

Ubytování

Jednotlivé vilky jsou elegantně zařízené, každá má vlastní vybavenou kuchyňku, klimatizaci, TV, pračku, troubu, toaster, mikrovlnnou troubu na vyžádání, v koupelně fén, venkovní posezení, zahrádku s grilem a terasu ke slunění s lehátky, parkovací místo. K dispozici je v apartmánu vždy 1 slunečník.
Jedná se o vkusné a zajímavě řešené bydlení, vhodné i pro náročné klienty.

VILA 4: 80 m2; obývací pokoj s pohovkou a kuchyňkou, ložnice s manželskou postelí, menší pokoj se 2 samostatnými lůžky, 2 koupelny (jedna se sprchou, jedna s vanou; v některých vilkách se jedna koupelna nachází v ložnici).

VILA 6: 100 m2: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 os., kuchyňkou, ložnice s manželskou postelí, menší pokoj se 2 samostatnými lůžky, 2 koupelny (jedna se sprchou, jedna s vanou; v některých vilkách se jedna koupelna nachází v ložnici).

VILA 8: 115 m2: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 os., kuchyňkou, ložnice s dvoulůžkem, 2 menší pokoje každý se 2 samostatnými lůžky, 2 koupelny (jedna se sprchou, jedna s vanou; v některých vilkách se jedna koupelna nachází v ložnici).

Check in mezi 17:00 a 20:00 h. Pozdní příjezd musí být hlášen předem. V případě pozdního příjezdu bez ohlášení bude účtován poplatek €50/Vila.
Check out 10:00h.
Na vyžádání je k dispozici: žehlící prkno a žehlička.

Stravování

Vlastní.

Pro děti

Za poplatek a na vyžádání možnost rodinného balíčku, který obsahuje: postýlku, vaničku, ohřívač lahví, zapůjčení kočárku a dětské jídelní židličky.

Sport a animace

Přímo v resortu je k dispozici bazén vybaven lehátky a slunečníky, půjčení jízdních kol (v rámci klubové karty zdarma, půjčení na kauci €50, do vyčerpání kapacity). V Algheru nebo okolí se nachází tenisové kurty kurty na padel, fotbal, možnost jízdy na koních, trekking, vodní sporty, potápění a další sportovní vyžití.

Pláž

Veřejná písečná pláž Alghero se nachází 3,5 km od resortu - za pár minut autem lze dojet na slavné pláže Bombarde, Lazzaretto, Mugoni a další. Alghero nabízí jak široké a dlouhé písečné pláže vhodné pro rodiny s dětmi, tak menší zátoky obklopené krásnou přírodou. Klienti mají ve vile k dispozici 1 slunečník. Plážové osušky na vyžádání a za poplatek.
Probíhá načítání...

Důležité

Check in mezi 17:00 a 20:00 h. Pozdní příjezd musí být hlášen předem. V případě pozdního příjezdu bez ohlášení bude účtován poplatek €50/Vila a zároveň není ubytování garantováno!
Při neuklizení kuchyňského koutu, či nevynesení odpadků do připravených kontejnerů bude účtován poplatek €50

Cena zahrnuje

LETECKÁ DOPRAVA: zpáteční letenku vč. tax, pronájem vily bez stravy, spotřeby, závěrečný úklid, ložní prádlo s výměnou po týdnu, užívání bazénu, užívání kol (vyžadována kauce, do vyčerpání kapacity) a služby delegáta na telefonu (31.5.-30.9.2023).

VLASTNÍ DOPRAVA: pronájem vily bez stravy, spotřeby, závěrečný úklid, ložní prádlo s výměnou po týdnu, užívání bazénu, užívání kol (vyžadována kauce, do vyčerpání kapacity) a služby delegáta na telefonu (31.5.-30.9.2023).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Vratná kauce € 200/vila (v případě odjezdu klienta mimo provozní dobu recepce bude kauce odeslána na bankovní účet).
Pozdní příjezd: po 20 hod bez předchozí komunikace poplatek € 50. Bez tel. nahlášení pozdního příjezdu není ubytování garantováno!
Pobytová taxa.

Fakultativní (na vyžádání):
Denní úklid: € 50/VILA 4/úklid, € 50/VILA 6/úklid, € 60/VILA 8/úklid - nezahrnuje kuch. kout.
Přistýlka navíc (7./9. lůžko) € 15/den - na vyžádání v CK.
Extra výměna ložního prádla: dvoulůžko € 20/set, jednolůžko € 10/ set
Koupelnové prádlo €10/osoba a každá výměna.
Plážová osuška € 5/ zapůjčení a každá výměna.
Postýlka pro dítě do 3 let € 5/den (vlastní zdarma).
Dětská jídelní židlička € 2/den, kočárek € 2/den
Rodinný balíček: postýlka, vanička, ohřívač lahví, zapůjčení kočárku a dětské jídelní židličky €8/den.
Malé zvíře (max. 20kg) € 30/pobyt.
Dětská židlička nebo kočárek € 2/ den a každá z položek
Zapůjčení kávovaru nebo varné konvice: € 2/den/ každá z položek

Speciální nabídky

SLEVY LAST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

25 % z ceny ubytování pro pobyty od 11.10.-28.10.2023

Tyto slevy jsou platné do odvolání

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

Podobné produkty
Residence Rina

Sleva

10

%

Alghero
Residence Rina
28.03. - 04.04.2024
3 noci
Vlastní bez stravy