Vily Torreruja ****

od 47 240 Kč

8 dní / bez stravy

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Luxusní vilky ležící na jednom z nejkrásnějších míst ostrova, kde až spatříte západ slunce nad Isola Rossa, dechberoucí scenérii, kdy se okolní krajina zbarví doruda, budete si přát, aby se zastavil čas.

Poloha

V krásném rybářském městečku Isola Rossa, na severozápadě Sardinie v zálivu Golfo dell´Asinara, přibližně 40 minut od Santa Teresa Gallura a Porto Torres leží hotel Relax & Spa Torreruja se zvláštním romantickým kouzlem, perfektní pro strávení úžasné dovolené plné relaxace a oddechu. Právě k tomuto romantickému hotelu patří i 7 luxusních vil. Nedaleko obchodů a městské promenády a přesto v absolutním soukromí, na ideální pozici s nádherným výhledem na moře a Umístěn nedaleko obchodů a městské promenády, přesto v absolutním soukromí, v ideální pozici s nádherným výhledem na okolní krajinu, spolehlivě uspokojí Vaše nejtajnější přání.
Jen 200 m od hotelu, procházkou po promenádě, se dostanete do centra večerního dění, kde večer ožívají trhy a bary s živou hudbou. Hotel nabízí možnost výletů na ostrovy NP La Maddalena či Korsika, ale i do vnitrozemí. Přibližně 2 km od hotelu se nachází místní aquapark.

Vzdálenost od letiště v Olbii 83 km (cca 1,5 hod).

Vybavení

7 prestižních vil je součástí hotelu Torreruja, který disponuje recepcí (non-stop v době otevření hotelu nebo v předem dané časy je-li hotel uzavřený), velkým bazénem s nádherným výhledem, lehátky, slunečníky a barem (večer piano bar), dále jsou tu 2 restaurace, kongresové centrum a kryté nehlídané parkoviště. Zhruba 200 m od hotelu se procházkou po promenádě dostanete do centra večerního dění v Isola Rosse – večerní trhy a bary s živou hudbou.
Za poplatek: vstup a procedury v Thalasso & Spa centru, lékařské konzultace (na objednávku), nápoje. Externí služby - výlety včetně lodních, rybaření, tenis, plážový servis, hlídání dětí, půjčení vybavení na vodní sporty, pronájem auta a motocyklu.
Wi-Fi připojení zdarma u recepce, bazénu a snack baru.
Zvířata nejsou akceptována.

Klienti ubytovaní ve vilách v období mimo provozní dobu hotelu Torreruja, která je plánována na 19.5.-30.9. mohou v tomto období využívat služeb několik set metrů vzdáleného hotelu Marinedda Thalasso & Spa****.

Ubytování

7 elegantních a prvotřídně vybavených vil je ideálním řešením pro luxusní dovolenou. Všechny jsou vybaveny klimatizací, trezorem, telefonem, fénem, TV, v kuchyni je trouba a myčka; u vily je velká veranda se stolkem a křesílky s výhledem na moře (kromě vily A), patio s grilem, stolem a židlemi. V ceně je 1 sada ložního a dvě sady koupelnového prádla/os./týden (výměna 1x týdně); nezahrnuje kuchyňské utěrky). V ceně jsou plážové osušky a župan pro dospělé (také výměna 1x týdně).
Dětská postýlka zdarma pro dítě do 2 let (INF), na vyžádání při rezervaci.
Ve všech typech vil musí být min. 2 osoby.

VILA A - zařízena v chladivém středomořském stylu, 2 ložnice (jedna s manželskou postelí a druhá se dvěma samostatnými lůžky), koupelna se sprchou a fénem, obývací pokoj s pevnou zděnou přistýlkou, možnost dětské postýlky. Max. obsazenost: 4 dospělí + dítě do 14 let + INF.

VILA B s výhledem na moře - elegantně zařízená, 2 ložnice (jedna s manželskou postelí a druhá se dvěma samostatnými lůžky), koupelna se sprchou a fénem, obývací pokoj se dvěma pevnými zděnými přistýlkami nebo rozkládacími křesly, možnost dětské postýlky. Max. obsazenost: 6 dospělých + INF. U některých vil tohoto typu lze na vyžádání ubytovat navíc 1 dítě do 12 let (jako 7. lůžko = přistýlka).

VILA TAMERICI s výhledem na moře: elegantně zařízená vila s jednou ložnicí s manželským lůžkem (oddělené postele na
pouze na vyžádání), druhá ložnice s oddělenými lůžky, koupelna, obývací pokoj se dvěma vestavěnými rozkládacími pohovkami + dětská postýlka na vyžádání. Dvě prostorné verandy s výhledem na moře a solárium. Max. obsazenost 4 dospělí + 2 děti do 14 let + INF.


VILA LISANDRI s výhledem na moře - elegantní a rafinovaná vila má ložnici s manželským lůžkem (na vyžádání dvě oddělená lůžka), druhá se dvěma samostatnými lůžky, obývají pokoj se dvěma pevnými zděnými lůžky, kuchyňský kout, dvě koupelny se sprchou, prostorná terasa s výhledem na záliv Assinara. Max. obsazenost: 6 dospělých + INF

VILA GLI OLIVASTRI s výhledem na moře - má exkluzivnější zařízení a skládá se z ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s palandou, koupelny se sprchou, kuchyně a obývacího pokoje s pevnou zděnou přistýlkou a možností dětské postýlky. Další sousedící místnost s manželskou postelí má samostatný vstup zvenku a koupelnu se sprchou. Prostorná veranda je vybavená houpací sítí a sluneční zóna na střeše je vybavená lehátky a 360° výhledem na moře. Max. obsazenost 6 dospělých + INF.

VILA ROMASINU s bazénem a výhledem na moře - vila s vlastním bazénem se skládá z ložnice s manželskou postelí s koupelnou, 1 ložnice se samostatnými lůžky a jednou přistýlkou a vlastní koupelnou, obývací pokoj s pevnou zděnou přistýlkou a možností dětské postýlky. Jedna velká krytá veranda vepředu a druhá vzadu, vybavená grilem. Na střeše sluneční terasa zařízená s vestavěnou pohovkou a velkými polstrovanými křesly na opalování. Ze střechy je 360° výhled na moře. Max. obsazenost 5 dospělých + 1 dítě do 14 let + INF.

VILA ASINARA s výhledem na moře s priv. bazénem - je vybavena exkluzivním nábytkem a skládá se ze 3 dvoulůžkových ložnic (oddělené postele na vyžádání), jedna z nich s rozkládací pohovkou pro 2 osoby + dětská postýlka na vyžádání. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Elegantní obývací pokoj s jídelnou, otevřená kuchyně a WC s umyvadlem. Veranda vzadu je vybavena grilem. Prostorná venkovní veranda disponuje výhledem na záliv Asinara. Max. obsazenost 6 dospělých + 2 děti do 14 let + INF.

VILA CANNEDDI s bazénem a výhledem na moře - je tvořena ze 2 manželských ložnic (oddělená lůžka na vyžádání) s vlastními koupelnami a obývacího pokoje. Další sousedící místnost s manželskou postelí má samostatný vstup zvenku, koupelnu se sprchou a možnost dětské postýlky. Jedna velká krytá veranda vepředu a druhá s grilem vzadu. Max. obsazenost 6 dospělých + INF.

VILA TINNARI s priv. bazénem a výhledem na moře - je zařízena exkluzivním nábytkem a skládá se z jedné ložnice s manželskou postelí (oddělená lůžka na vyžádání) + rozkládací pohovka pro dvě osoby, jedné dvoulůžkové ložnice (oddělené lůžka na vyžádání) s pohovkou, dvou dvoulůžkových ložnic (oddělená lůžka na vyžádání) s nezávislým vstupem. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Velký obývací pokoj disponuje kuchyní s otevřenou jídelnou. Z verandy je krásný výhled na záliv Asinara. Zadní veranda je vybavena grilem a venkovní koupelnou. Max. obsazenost 8 dospělých + 2 děti do 14 let + INF.

VILA LE PLEIADI s bazénem a výhledem na moře - jde o dvě ložnice s manželskými lůžky (oddělená lůžka na vyžádání), dva pokoje se samostatnými lůžky, 4 koupelny, velký obývací prostor s rozkládacím dvoulůžkem a možností dětské postýlky, jídelna a kuchyňský kout. Jedna velká krytá veranda vepředu a druhá s grilem vzadu. Max. obsazenost: 8 dospělých + 2 děti do 14 let + INF.


Vily Romasinu, Asinara, Canneddi, Tinnari a Le Pleiadi podléhají přísnějším storno podmínkám než VSP (10% od rezervace do 46. dne před příjezdem). Ostatní dle VSP Sardegna Travel.
Check-in 17:00 (podle možnosti i dříve). Check-out 10:00.

Nástupní dny jsou vždy v sobotu a v neděli, ostatní dny na vyžádání.

Stravování

Bez stravování.
Hosté mohou za úhradu na místě využívat obou hotelových restaurací (na objednávku, balíčky snídaně/večeře).
V hotelu jsou 2 restaurace - na panoramatické terase restaurace TRAMONTO ROSSO se skutečnou sardskou gastronomií a dále restaurace SOTTO LE STELLE, situovaná v romantickém prostředí s překrásným výhledem na záliv Golfo dell´Asinara s perfektní obsluhou; na rezervaci.
Na terase u bazénu je snack bar NORD OVEST, kde lze za úhradu poobědvat - v nabídce jsou čerstvé, chutné snacky, studené pokrmy, těstoviny, pizzu a grilované pokrmy. Vše na bázi show-cooking.
Na vyžádání možnost bezlepkové diety.
Hosté vil všechny varianty stravy hradí na místě.

Pro děti

Na vyžádání a za příplatek babysitting.

Sport a animace

Bazén s mořskou vodou a úžasným výhledem je v provozní dobu hotelu k dispozici také klientům vil. Součástí je i sluneční terasa s lehátky, v jedné části jsou i slunečníky. Hosté mohou využívat i venkovní fitness zónu.
Po večeři funguje piano bar a příležitostně jsou organizována večerní představení u bazénu.
Za poplatek: 150 m od hotelu tenisové kurty a hřiště na minifotbal. Na pláži: plážový servis, šnorchlování, potápění, pronájem šlapadel, nafukovacích člunů a plachetnic, skútrů, sportovní a rekreační rybaření (i hlubokomořské). 2 km od hotelu je aquapark.

Wellness & beauty

Centrum Thalasso & Spa "VENERE"
CENTRUM THALASSO & SPA
je vybaveno vyhřívaným víceúčelovým Thalasso bazénem s mořskou vodou a tryskami pro podvodní masáže, tureckými lázněmi, saunou, kardiofitness (posilovna bez závaží) a zónou pro relax s čajovnou (konzumace za poplatek).
Další procedury za poplatek: prosvětlené kabiny pro Thalasso, masáže, zkrášlující a kosmetické kúry.
Centrum je otevřeno 6 dní v týdnu, odpoledne.

Do centra Thalasso & Spa nesmí děti do 14 let, nezletilí pouze v doprovodu dospělých s jejich písemným povolením.
Thalasso centrum nabízí širokou škálu relaxačních programů. Všechny o délce trvání 1/2 dne.
Ke vstupu je požadováno lékařské osvědčení, které je možno vyřídit u místního lékaře za poplatek a po domluvě.

"SCOPERTA THALASSO"
Mimořádná nabídka k objevení nádherného světa Spa
- 3 volné vstupy/osoba do Thalasso & Benessere s využitím thalasso bazénů s mořskou vodou, sauny, turecké lázně, kardio-fitness a relaxační zónou.
- 1 relaxační masáž (25 min) esenciálními sardinskými oleji
- 1 hydroterapie
Cena € 110/os.

PROGRAMY 2022 (změna na 2023 vyhrazena, probíhá aktualizace ze strany hotelu):

"CHECK-IN & CHECK-OUT"
Den na přípravu sardinského sluníčka a den na odjezd ve skvělé formě
Při příjezdu odložte na recepci své doklady a stres a nechejte se rozmazlovat.
Stejně tak při odjezdu se nechejte rozmazlit a domů se vraťte nabití energií, sluncem a pohodou.
Péče probíhající ve dvou dnech (dopoledne nebo odpoledne).
Součásti programu:
- rozjasňující obličejový peeling
- tělový peeling
- kalifornská masáž (25 min)
- relaxační masáž (50 min)
- masáž obličeje (25 min)
- hydratační tělový zábal
- francouzská nebo standardní manikúra
- francouzská nebo standardní pedikúra

"L´UOMO RELAX"
Relax pro muže
Stále více a více mužů pečuje o své tělo, chtějí být hýčkáni, chtějí zapomenout na stres a chtějí si obnovit jak fyzickou, tak duševní vitalitu.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- detoxikační tělový peeling
- 3 hydromasážní koupele s přidanou mořskou solí
- hydratační zábal
- 3 mineralizující zábaly s mořským bahnem
- 2 lokalizované masáže (25 min)
- relaxační masáž éterickými sardinskými oleji
- specifické ošetření obličeje pro muže

"BENESSERE DELLA SCHIENA"
Pro bezbolestná záda
Hektický životná styl a špatné držení těla způsobují bolesti zad. Rukama našich profesionálů a s pomocí mořské soli, myrty a jalovce se nechte rozmazlovat, hýčkat a léčit svá bolavá záda.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- detoxikační tělový peeling
- 3 bahenní zábaly
- 2 specifické masáže zad aromatickými sardinskými oleji (25 min)
- masáž lávovými kameny (50 min)
- 3 hydromasážní koupele s květy mořské soli ze Sardinie + gel z myrty
- 2 lekce strečinku

"THALASSO & SPA"
Přijďte a objevte mořské procedury a užijte si reminalizaci, která má zásadní význam pro rovnováhu Vašeho těla.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- detoxikační tělový peeling
- 1 hydromasážní koupel s mořskou solí
- 1 hydromasážní koupel se sardinskými éterickými oleji
- 2 detoxikační zábaly z mikronizovaných mořských řas
- 1 zábal z mořského bahna
- 2 lokalizované masáže (25 min)
- 1 relaxační masáž (25 min)
- 2 lekce aqua aerobiku
nebo
Péče probíhající v 1 dni
Součástí programu:
- detoxikační tělový peeling
- hydromasážní koupel s mořskou solí
- detoxikační zábal z mikronizovaných mořských řas
- masáž (kalifornská nebo relaxační) esenciálními sardinskými oleji (50 min)

"LA BELLEZZA MARINA IN SARDEGNA"
Ošetření zaměřené na odbourání stresu a přebytečných toxinů z těla.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- tělový peeling
- 2 hydromasážní koupele s mořskou solí
- 2 detoxikační zábaly z mořských řas
- 2 kalifornské masáže (25 min)
- ošetření pleti anti age

"ZEN ATTITUDE"
Hluboká relaxace, vyvážení energií a stimulace smyslů.
Péče probíhající ve 2 dnech (dopoledne či odpoledne)
- tělový peeling
- 1 relaxační masáž (25 min)
- 1 hydromasážní koupel se sardinskými esenciálními oleji
- 1 tělový zábal s mořským bahnem
- 1 hydratační tělový zábal
- 1 orientální masáž (50 min)
- 1 masáž obličeje (25 min)

"GAMBE LEGGERE"
Specifický program pro štíhlé nohy.
Péče probíhající ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne).
Součástí programu:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 2 speciální zábaly dolních končetin
- 3 hydromasážní koupele s mořskou solí
- 2 drenážní masáže (25 min)
- 1 presoterapie s Gel MIneralg
- 3 lekce aqua aerobiku

"VENERE DOLCE ATTESA"
Pro nastávající maminky.
Zasloužená přestávka a odpočinek, program navržený přesně na míru.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 3 drenážní masáže nohou (25 min)
- hloubkové čištění obličeje
- organické ošetření obličeje
- francouzská nebo standardní manikúra
- francouzská nebo standardní pedikúra
- 2 hydratační tělové zábaly
- 3 lekce aqua aerobiku speciálně pro těhotné ženy

"RIMODELLAMENTO E ANTICELLULITE"
Program proti celulitidě, podporuje dosažení harmonických linií postavy.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační gomáž
- 3 hydromasážní drenážní koupele
- 3 zábaly proti celulitidě a zeštíhlující zábal (dvojí tělová maska s kakaem a badyánem)
- 3 lokální remodelační masáže s bylinným a kofeinovým gelem
- 2 oběhové masáže

ZMĚNA VYHRAZENA.

Udržitelnost a ekologie

Příroda byla vždy středem projektů hotelového řetězce - nejen zdrojem inspirace, ale také zdrojem, který je potřeba chránit, aby mohl nabídnout ideální dovolenou k objevování nejautentičtější Sardinie. To vše je podstatou značky "We are green", vytvořenou a registrovanou společností Dephina, aby reprezentovala závazek hotelového řetězce vůči životnímu prostředí. Jde o soubor osvědčených postupů a iniciativ ke zlepšení místního prostředí, které vytyčují cestu k udržitelné budoucnosti Sardinie. WE ARE GREEN PROTOKOL DELPHINA

Další služby

Hotel akceptuje běžné platební karty.

Pláž

Sardinie je proslulá svými slunnými plážemi a průzračně čistým mořem.
V okolí hotelu se nachází tři úžasné možnosti koupání. Asi 200 m od hotelu jsou veřejné pláže “Longa” a “Nuova” s jemným pískem v blízkosti promenády a turistického přístavu a na jedné z těchto veřejných pláží se nachází hotelové slunečníky a lehátka, které si mohou pronajmout pouze klienti hotelu a vil patřícím k hotelu Torreruja za poplatek.
Pár kroků od resortu se nachází malé zátoky s červenými skalami, vybavená dřevěnými plošinami, opalovacími rohožemi a slunečníky, kde si hosté mohou užívat šnorchlování a koupání v křišťálově čisté vodě.
Cca 800 m od resortu leží divoká a nedotčená pláž Marinedda, dosažitelná pěšky po přírodních stezkách podél útesů.

V ceně jsou plážové osušky a župan pro dospělé s výměnou 1x týdně.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
PotápěníPotápění
FitnessFitness
Vzdálenost od letiště: 83 km 83 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

V resortu není možné během pobytu platit hotově. Na recepci je klientům vydána dobíjecí karta, ze které se nevyužitý kredit vrací při odjezdu (kredit klient dobíjí přes recepci hotově, kartou nebo z bankomatu).
Dostupnost všech služeb a případné změny závisí na rozhodnutí vedení hotelu.

DŮLEŽITÉ: VILY ROMASINU, ASINARA, CANNEDDI TINNARI A LE PLEIADI mají přísnější storno podmínky, než jsou uvedeny ve všeobecných podmínkách CK:
Storno poplatek 10 % z ceny je platný od objednání do 46 dnů před odjezdem.
Ostatní podle CK.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenka včetně tax, ubytování bez stravy, služby recepce 24h, užívání hotelového bazénu, nehlídané parkoviště, služby delegáta na telefonu (od 31.5. do 30.9. 2023).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování bez stravy, služby recepce 24h, užívání hotelového bazénu, nehlídané parkoviště, služby delegáta na telefonu (od 31.5. do 30.9. 2023).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění


Transfer z/na letiště - hromadný transfer na vyžádání v CK dle aktuální kapacity.

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Vratná kauce: € 300/vila.
Spotřeby (od 2 let) € 70/os./týden - zahrnují spotřebu vody, elektřiny, plynu, ložní prádlo (1 sada ložního a dvě sady koupelnového prádla/os./týden; nezahrnuje kuchyňské utěrky). V ceně jsou plážové osušky a župan pro dospělé s výměnou 1x týdně.
Závěrečný úklid € 140/Vila A, € 150/Vila B, € 160/ Vila Lisandri a Tamarici, € 170/ Olivastri a Romasinu, € 190/ Vila Asinara a Canneddi, € 220/ Vila Tinnari a Le Pleiadi. Kuch. kout včetně lednice a vynesení odpadků má na starost klient.
Neuklizený kuch. kout: € 60 (bude odečteno z vratné kauce).


NEPOVINNÉ (na vyžádání):
Plážový servis červen a září: 3. řada € 10/den (1 slunečník a 2 lehátka); 2. řada €15/den; 1. řada €20/den. Červenec a srpen: €15/den 3. řada, €20/den 2.řada, €25/den 1. řada
Úklid apartmánu uprostřed týdne € 70/Vila A, € 75/ Vila B, € 80/Vila TAMARICI a LISANDRI, € 85/VILA GLI OLIVASTRI a ROMASINU, € 95/Vila ASINARA a CANNEDDI, € 110/Vila TINNARI a LE PLEIADI.
Dětský kočárek € 20/pobyt (nutno uhradit vratnou kauci).

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.