Charakteristika

Luxusní vila s privátním bazénem a pohádkovým výhledem na moře, je ideální volbou pro početné rodiny nebo skupiny přátel.

Poloha

Vila se nachází v obci Maracalagonis, v oblíbeném letovisku Torre delle Stelle, asi 35 km od hlavního města Cagliari. V pěší dostupnosti naleznete nákupní možnosti i restaurace (cca 1 km). Pro milovníky golfu, je k dispozici Golf Club Cagliari (cca 15 km - 9 jamek) nebo Tanka Golf Club ve Villasimius (cca 20 km - 18 jamek). Vzdálenost od letiště v Cagliari je asi 40 km.

Vybavení

Třípatrová vila je vystavěna na útesu nad mořem a nabízí svým hostům veškerý komfort. Na střeše privátní bazén s lehátky a altán s posezením. Ve třetím patře je k dispozici prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelna s přímým vstupem na terasu s posezením a úchvatným výhledem na moře. Dále pak dvě ložnice, každá s vlastní koupelnou a patio s grilem. Ve druhém patře je menší obývací část s kuchyňskou deskou, ložnice s koupelnou a terasa s výhledem na moře. V prvním patře nalezneme prostornou ložnici s rozkládací pohovkou a koupelnou. K dispozici je soukromé parkování.

Ubytování

Ubytování je vybaveno ve středomořském stylu s důrazem na relax a dovolenkovou atmosféru celého objektu. Dále je vybavené vysokorychlostním internetem a wi-fi připojením v celém objektu, pračkou, DVD, konvicí k přípravě čaje či kávy, žehličkou a žehlícím prknem, lůžkovinami. Vila může ubytovat až 9 osob, k dispozici jsou celkem 4 ložnice, každá s vlastní sprchou.

Check in: 15:00
Check out: 10:00

Stravování

Vlastní, k dispozici je plně vybavená kuchyň, případně jsou v pěší dostupnosti restaurace.

Sport a animace

Uvnitř letoviska Torre delle Stelle a cca 1 km od vily je možné využívat za poplatek tenisový kurt, basketbalové nebo fotbalové hřiště, potápěčské centrum. Golf Club Cagliari je vzdálený cca 15 km, Golf Club Tanka cca 20 km.

Pláž

Krásné písečné pláže s plážovým servisem za poplatek Genn ´e Mari a Cann ´e Sisa se nachází cca 1 km od vily, je možné se na ně dostat zhruba desetiminutovou pěší procházkou. Do půl hodiny jízdy naleznete další vyhlášené pláže jako Porto Giunco, Simius či Cratzeranu.
Probíhá načítání...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku vč. tax, ubytování bez stravy, povlečení, spotřebu energií, služby delegáta (od 1. 6. do 1.10.2023)

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování bez stravy, povlečení, spotřebu energií, služby delegáta (od 1. 6. do 1.10.2023)

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.