Valtur Sardegna Tirreno Resort ****

od 29 990 Kč

8 dní / all inclusive

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Komfortní hotel 50 m od krásné pláže, obklopen přírodou, ideální pro rodinnou a aktivní dovolenou.

Poloha

Příjemný hotelový resort ideální pro rodinnou dovolenou leží na severovýchodě Sardinie, v lokalitě Cala Liberotto, cca 12 km od historického města Orosei. Je obklopen udržovanou zahradou o celkové ploše 5 ha, s palmami, piniemi a tropickými rostlinami, pouhých 50 m od moře. Poskytuje komfortní ubytování v prostorných pokojích a suitách, příjemné a udržované společné prostory, tým animátorů starajících se o zábavu dětí i dospělých.
12 km od hotelu leží město Orosei se zajímavým historickým centrem s mnoha kostely a typickými restauracemi, bary a obchůdky. Lokalita je vhodná jako výchozí bod pro poznávání krás severovýchodního pobřeží Sardinie.
Vzdálenost od letiště Olbia: 70 km (cca 1 h 15 min).

Vybavení

Hosté mají k dispozici recepci, dvě restaurace - centrální klimatizovanou restauraci s venkovní terasou a druhou restauraci Corallo na pláži, bar u bazénu, lounge bar, bazar, jednací místnost. V hlavní budově jsou dva výtahy. Venku je bazén se skluzavkami, protiproudem a vířivkou, bazén pro děti v části u miniklubu poblíž piniového lesíka, 4 syntetické kurty na tenis, ping pong, petanque, minigolf, fitness zóna s převlékacími kabinkami, na pláži se půjčují dispozici kánoe a paddleboard. Parkování bezplatně na veřejných místech v okolí hotelu. Vyhrazené parkování za poplatek (nutná rezervace předem).
Za poplatek: masáže, žehlení, prádelna, jízdní kola, hlídání dětí (na vyžádání), večerní využití tenisových kurtů.
Wi-Fi zdarma ve společných prostorách u recepce a v lounge baru.
Malé zvíře do 10 kg na vyžádání a za poplatek.

Ubytování

Resort nabízí 172 pokojů a suite situovaných v hlavní, třípatrové budově (2 výtahy) otočené směrem k moři nebo v jednopatrových nebo dvoupatrových bungalovech umístěných v zahradě. Všechny pokoje mají balkon nebo patio se stolkem, židlemi a sušákem na prádlo. V pokojích je koupelna se sprchou (v bungalovech není bidet), fén, LCD TV, trezor, telefon, klimatizace, minibar, kapslový kávovar (kapsle za poplatek). V pokojích nejsou palandy.
Postýlka pro dítě do 3 let na vyžádání, za poplatek.

Typologie pokojů:
CLASSIC BUNGALOW: zařízené v sardinském stylu, umístěné v přízemí nebo v 1. patře. Max. obsazenost 3 osoby. Tento typ pokojů lze vyžádat jako propojené pokoje.

Pokoje na vyžádání, za příplatek předem (již kalkulováno v cenách):
CLASSIC BUNGALOW obsazený 1 osobou.
4 přízemní bungalovy Classic s kapacitou max. 3 osoby jsou vybavené pro hendikepované klienty. Nutno vyžádat předem.
FAMILY: rodinné pokoje umístěné v hlavní budově, moderně zařízené, tvoří je dvoulůžkový pokoj a ložnice s manželským lůžkem. Pokoje v přízemí mají předzahrádku a jsou max. pro 4 osoby. Pokoje v 1. nebo 2. patře mají navíc divan a mohou tak hostit až 5 osob. (5. lůžko v pokoji výhradně na vyžádání - cena a dostupnost k ověření v CK).
PREMIUM FAMILY: vybavené jako FAMILY, ale umístěné ve 3. patře, s panoramatickým výhledem do krajiny. Služby Premium Package v ceně. Některé pokoje mají výhled na moře - typ PREMIUM FAMILY s výhledem na moře.
SUITE: apartmán tvořen třemi pokoji, umístěný v hlavní budově. Vnitřní prostor tvoří obývací pokoj s divanem, dvoulůžkový pokoj a ložnice s manželským lůžkem. Max. obsazenost 4 osoby. (5. lůžko v pokoji výhradně na vyžádání - cena a dostupnost k ověření v CK).
PANORAMA SUITE: ve 3. patře, interiér tvoří obývací pokoj, dvoulůžková ložnice a druhá ložnice s manželským lůžkem, velká terasa s výhledem na moře. Premium Package v ceně. Max. obsazenost 4 osoby.

Premium Package zahrnuje denně na pokoji: talíř s ovocem, 2 kapsle na kávu, čajové sáčky, lahev neperlivé a perlivé vody, Wi-Fi připojení. V ceně pouze v pokojích Premium Family a Panorama Suite.

Check-in: 17:00 h. Check-out: 10:00 h.

Stravování

ALL INCLUSIVE.
Snídaně, obědy a večeře formou bufetu podávané hlavní, klimatizované restauraci s venkovní terasou. K hlavnímu jídlu jsou v ceně nápoje - neperlivá a perlivá balená voda, bílé a červené domácí víno, točené pivo, vybrané nealko nápoje - cola, soda, oranžáda.
Hostům je vyhrazen stůl po celou dobu jejich pobytu. 1x týdně je organizována typická večeře se sardinskými specialitami regionální kuchyně a večeře s rybími specialitami. Vždy je nabídnuta také vegetariánská varianta nebo maso místo ryb.

ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE: plnou penzi (snídaně, oběd, večeře) s nápoji k jídlu - balená voda, stáčené domácí víno, točené pivo a nealko - cola, soda, oranžáda. V ceně 1x oběd a 1x večeře v plážové restauraci Corallo/ osoba/ pobyt (nutná rezervace, dostupné pouze ve dny pondělí - pátek). Dále v ceně: v baru u bazénu v čase od 9 h do půlnoci neomezená konzumace točených nápojů - voda, pivo, cola, soda, oranžáda, ledový čaj, ovocné šťávy, káva espresso, cappuccino, mléko, čaj, heřmánkový odvar, místní likéry - limoncello, myrto, kávový likér, citronová šťáva, domácí zmrzlina. Od 19:15 do 19:45 v ceně aperitiv na hlavním baru (vybraný alkoholický a nealkoholický nápoj dle nabídky hotelu); od 11 do 19 h porcovaná pizza, hamburgery, párky a chipsy.
ALL INCLUSIVE NEZAHRNUJE (za poplatek): konzumace v lounge baru, ostatní likéry, pálenky a tvrdý alkohol, nápoje a drinky které nejsou čepovány (v lahvích, plechovkách, koktejly), balená zmrzlina (a všechny ostatní druhy zmrzliny kromě domácí podávané na hlavním baru v rámci All Inclusive), svačinky (snack), veškeré balené produkty a vše, co není uvedeno v All inclusive zahrnuje.

DOLCE DORMIRE - pozdní snídaně na hlavním baru pro ty, kdo si rádi přispí, podává se v čase 9:45 - 11 h, s nabídkou cappuccina, mléka, kávy, čaje a croissantů.

Součástí snídaňového bufetu je také nabídka zdravých produktů - cereální sušenky, suchary, rýžové krekry, koláčky, sojové a rýžové mléko, med, bio jam, cereálie, kukuřičné lupínky, ovocné a zeleninové šťávy.

Klienti s potravinovou intolerancí a alergiemi mají k dispozici bezlepkové i bezlaktózové balené pečivo, dietní těstoviny, sušenky, bezlaktózovou zmrzlinu. Není zajištěna oddělená přípravna nebalených bezlepkových produktů a proto nelze zaručit, že nedošlo ke kontaminaci s ostatními potravinami. Alergie a potravinové intolerance nutno konzultovat předem.

CORALLO - restaurace u pláže, na rezervaci od pondělí do pátku lze využít v rámci All Inclusive 1x oběd a 1x večeři/ os./ týden s využitím denního menu a nabídky pizzy, včetně vybraných nápojů (dle hotelu).

Hotel má lounge bar a bar u bazénu. Konzumace v ceně viz popis All Inclusive zahrnuje. Ostatní za poplatek.

KOUTEK PRO MAMINKY: prostor pro přípravu dětské stravy, přístupný celý den, vybavený kuchyňkou s nádobím, ohřívačem lahví, mikrovlnnou troubou, lednicí, mixérem, sterilizátorem i dětskými jídelními židličkami. K dispozici jsou také zeleninové vývary a polévky, rajčatová omáčka, těstoviny malé velikosti, jogurty, jamy, lískooříškový krém, suchary a sušenky, ovoce, dušené maso a ryby. Součástí není mléko (čerstvé ani sušené) a balené hotové dětské pokrmy. Využití podmíněno zaplacením poplatku za infanta na místě (€ 10/ dítě/ noc).

Pro děti

Pro děti je v hlavní sezóně otevřen MINI KLUB rozdělen do skupin dle věku dětí:
KIDS CLUB 3 - 6 let, MINI CLUB 7 - 10 let, YOUNG CLUB 11 - 13 let. Součástí programu jsou workshopy, show, kolektivní sport, výlety.
Pro starší děti, ve věku 14 - 18 let je otevřen TRIBE CLUB, s dynamickým a pestrým programem pro teenagery - kolektivní sporty, workshopy, turnaje, párty a kempování pod dohledem instruktorů.
Veškerý program probíhá v italštině.

U miniklubu mají děti vyhrazený bazén.

KOUTEK PRO MAMINKY: prostor pro přípravu dětské stravy, přístupný celý den, vybavený kuchyňkou s nádobím, ohřívačem lahví, mikrovlnnou troubou, lednicí, mixérem, sterilizátorem i dětskými jídelními židličkami. K dispozici jsou také zeleninové vývary a polévky, rajčatová omáčka, těstoviny malé velikosti, jogurty, jamy, lískooříškový krém, suchary a sušenky, ovoce, dušené maso a ryby. Součástí není mléko (čerstvé ani sušené) a balené hotové dětské pokrmy. Využití podmíněno zaplacením poplatku za infanta na místě (€ 10/ dítě/ noc).

Na vyžádání a za poplatek hlídání dětí.

Sport a animace

Hosté mohou využít širokou škálu aktivit: kolektivní sporty, turnaje, kurzy a cvičení, show a zábavu. Veškerý program i animace probíhají v italštině.
V zahradě hotelu je bazén se skluzavkami, protiproudem a vířivkou, bazén pro děti v části u miniklubu poblíž piniového lesíka, 4 syntetické kurty na tenis, ping pong, petanque, minigolf; fitness zóna s převlékacími kabinkami, na pláži kánoe a paddleboard.
Za poplatek: pronájem jízdních kol, večerní využití tenisových kurtů.

Wellness & beauty

Masáže na vyžádání, za poplatek.

Pláž

Úchvatná pláž s bílým pískem a průzračným mořem se rozprostírá přímo u resortu, od něhož je vzdálena pouhých 50 m a je snadno dostupná pěšinou vedoucí přes pás piniového lesíka. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky od 3. řady v ceně (1. a 2. řada za poplatek na místě, dle dostupnosti), sprchy a toalety.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
All inclusiveAll inclusive
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
PesPes
FitnessFitness
NovinkaNovinka
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 70 km 70 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

Bezpečnostní opatření zavedená v souvislosti s pandemii COVID-19:
-dezinfekce pokojů před příjezdem každého z klientů
-bezpečností rozestupy u bazénu a na pláži
-hřiště přístupná pouze pro individuální sporty
-bufet v restauraci s obsluhou, nápoje roznášeny číšníky
-sportovní a animační programy v provozu v souladu s bezpečnostními předpisy a povinnými rozestupy.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s all inclusive, služby delegáta na telefonu (od 30. 5. do 7. 10. 2020).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):
Postýlka pro dítě do 3 let: € 15/ noc. Nutno rezervovat předem.
Poplatek za Infanta (dítě do 3 let): € 10/ dítě/ noc - zahrnuje využití koutku pro přípravu stravy (viz. Stravování).
Malé zvíře do 10 kg: € 10/den + € 70 za závěrečný úklid.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.