TH San Teodoro - Liscia Eldi Village ****

od 21 490 Kč

8 dní / snídaně

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Hotel s animacemi a sportovním vyžitím pár minut jízdy od živého centra oblíbeného San Teodoro, ideální pro všechny věkové kategorie.

Poloha

Hotelový komplex se rozprostírá v parku o rozloze 5 ha, umístěném mezi kopci a mořem, v lokalitě Punta Isuledda na severovýchodě Sardinie, cca 1200 m od centra oblíbeného turistického letoviska San Teodoro, světově proslulého nádhernou pláží La Cinta.Tato lokalita je vyhlášena nádhernými plážemi s převážně jemným bílým pískem. Cca hodinu jízdy leží mondénní letoviska Smaragdového pobřeží - Porto Cervo a Porto Rotondo. Za návštěvu stojí pláž Cala Brandichi, nazývána také "Malé Tahiti", považována za jednu z nejkrásnějších pláží Sardinie či Stagno di San Teodoro - hnízdiště růžových plameňáků. Protější ostrov Tavolara lze navštívit i v rámci lodního výletu z nedalekého Porto San Paolo (cca 20 min jízdy). Kromě San Teodoro, které nabízí veškeré turistické služby, obchody, bary, restaurace i noční vyžití, stojí za zmínku i Capo Coda Cavallo (18 km) s nádhernými přírodními zátokami Salina Bamba, Baia Salinedda a náměstíčkem Punta Est s výhledem na ostrovy Tavolara, Molara a Molarotto. Místo je vhodné pro výlety po známém Smaragdovém pobřeží, které je centrem luxusu, vyhledávaným VIP klienty z celého světa.
Vzdálenost od letiště v Olbii: 30 km (cca 30 min)

Vybavení

Hostům je k dispozici nonstop recepce, restaurace, bar u bazénu, pizzerie, večerní piano bar, TV místnost, venkovní bazén (otevřen 9-19) pro dospělé s částí pro děti, u bazénu terasa s lehátky a slunečníky (do vyčerpání kapacity), amfiteátr pro animace a večerní program, diskotéka, úschovna zavazadel, směnárna, obchůdek na centrálním náměstí (oblečení a vybavení k moři, bižuterie, typické produkty a tradiční umělecká tvorba, suvenýry, hračky, opalovací krémy, hygienické produkty, tabák a denní tisk), služby lékaře (dle ordinačních hodin), tenisový kurt, hřiště na malou kopanou, hřiště na volejbal, stolní tenis, minigolf, taneční škola, dětské hřiště, venkovní vyhrazená zóna pro psy, nehlídané venkovní parkoviště v areálu. V hotelu není výtah.
Za poplatek: minibar, pokojová služba, prádelna na žetony, fotograf, plážové osušky (+ kauce), taneční lekce, kurzy plavání pro děti, individuální lekce sportu (tenis ad.), vodní sporty na pláži Cala Ambra (kánoe), večerní osvětlení hřišť, výlety.
Hotel je uzpůsoben pro hendikepované klienty (nutno konzultovat předem).
Wi-Fi ve společných prostorách i na pokojích zdarma.
Malí psi do 10 kg na vyžádání, za poplatek. Zákaz vstupu do společných prostor, restaurace, baru, k bazénu a na pláž. Pohyb výhradně s košíkem a na vodítku.

Ubytování

Hotel disponuje 220 pokoji rozdělenými na CLASSIC (2-4 osoby) a rodinné pokoje FAMILY (4-5 osob). Každý pokoj má samostatný vchod, telefon, LCD TV, klimatizaci, trezor, minibar (náplň za poplatek a na vyžádání), koupelnu se sprchou a fénem, patio nebo zahrádku s posezením. Čtyřlůžkové a pětilůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání.
Dítě do 3 let hradí povinný poplatek (viz. Poplatky na místě). Dětská postýlka na vyžádání, za poplatek na místě.

CLASSIC - dvou až čtyřlůžkové pokoje situované v přízemí, nebo v 1. patře. Obsazenost: min. 2, max. 4 osoby.
CLASSIC dvoulůžkový (20 m²) - ložnice s manželským lůžkem nebo dvěma oddělenými lůžky.
CLASSIC třílůžkový (24 m²) - ložnice s manželským lůžkem nebo dvěma oddělenými lůžky a 1 samostatným lůžkem
CLASSIC čtyřlůžkový (35 m²) - tvoří ložnice s manželským lůžkem nebo dvěma lůžky a druhý pokoj s palandou, jedna koupelna. Obsazenost 4 osoby. Typ pokoje na vyžádání.
FAMILY - (35 m²), rodinné, mezonetové pokoje pro 4-5 osob, tvořené vstupním prostorem s ložnicí s manželským lůžkem v přízemí a v otevřeném patře přístupném po schodech je 3.-5. lůžko. Pokoj má 1 koupelnu, TV v manželské ložnici a dvě úložné skříně. Obsazenost: min. 4 osoby, max. 5 osob. Méně než 4 osoby musí hradit příplatek za neobsazené lůžko. Cena příplatku k ověření v CK. Tento typ pokoje je vždy na vyžádání a za příplatek.

Check-in: 16:00, check-out: 10:00 h. Na vyžádání a za příplatek pozdní check-out (dle dostupnosti, cena k ověření v CK).

Stravování

SNÍDANĚ
Základní stravování v hotelu je snídaně - sladký a slaný bufet

POLOPENZE S NÁPOJI
Možnost přikoupení večeře formou bufetu s nápoji, které jsou k dispozici v postmixu (voda, stolní víno, nealkoholické nápoje) od 10:00 do 23:00

SOFT ALL INCLUSIVE
Jedná se o plnou penzi (snídaně sladký a slaný bufet, oběd a večeře s nabídkou místní kuchyně) obohacenou o:
nápoje k obědu a večeři (minerální voda, červené a bílé místní víno, vybrané nealko nápoje - cola, oranžáda, citronový čaj, džusy z postmixu v restauraci a během dne v automatu v době od 10:00 do 23 h

HARD ALL INCLUSIVE
Dostupné pouze pro dospělé, navíc k soft all inclusive káva, pivo a místní lihoviny na baru.

Hotelová restaurace RisTHó - prostory tvoří několik vnitřních sálů (některé klimatizované) i venkovní prostory. Na náměstíčku jsou dále stolky s židlemi pod slunečníky, s večerním LED osvětlením. Hostům je v hotelové restauraci při příjezdu přidělen stůl na celou dobu pobytu.
Kuchyně nabízí bohatý bufet s nabídkou místních specialit i mezinárodní a italské recepty. V bufetu se podávají předkrmy, 1. a 2. chody, maso, ryby, sezónní zelenina a ovoce, dezerty a typické pokrmy sardinské kuchyně.
Z restaurace je nádherný výhled na ostrov Tavolara, obzvlášť večer při západu slunce.
Pizzerie - za úhradu.

Na vyžádání bezlepkové pokrmy - nutno konzultovat předem.

Časy jednotlivých chodů: snídaně 7:30-10 h, oběd 12:30-14 h, večeře 19:30-21:30 h.

AperiTHcafé - centrální bar u bazénu, naproti hlavnímu náměstíčku, s venkovním posezením nabízí osvěžení během dne.

BIBERONERIA - na náměstíčku před restaurací je 24 h denně k dispozici pro děti do 3 let místnost, kde maminky najdou dětské mléko, sušenky a bylinné čaje. Kromě toho je také denně v čase 11:30-14 a 18:30-20:30 otevřena místnost SALA PAPPE, kde za asistence personálu lze připravit dětskou stravu - k dispozici základní potraviny - předvařené i syrové těstoviny, vařené maso a ryby, ovoce, sušenky, zeleninové protlaky, zeleninový vývar a rajčatová omáčka. Využití místností je možné v rámci povinného poplatku za infanta (dítě do 3 let; € 12/noc).

RisTHó Land - prostor pro děti v restauraci, kde se podává denně speciální obědové dětské menu (ne ve střídací dny, tj. v den odjezdu a příjezdu). Děti zde jedí s animátory.

Pro děti

V zahradě hotelu je dětské hřiště se skluzavkami, houpačkami a dalšími atrakcemi.
Hotelový bazén má část vyhrazenou dětem (výška od 0,6 m).
Možnost zapůjčení dětského kočárku zdarma (do vyčerpání kapacity na místě, nelze rezervovat předem, na kauci € 50).

V rámci stravy lze využít BIBERONERII a SALA PAPPE - prostory pro přípravu stravy ze základními surovinami (viz. Stravování) a RisTHó Land - obědy s animátory - info viz. Stravování.

Pro děti do 3 let lze (na vyžádání, nepovinně, € 12/noc) dětská postýlka - v ceně také ložní prádlo, přebalovací pult a vanička na pokoji, jídelní židlička v restauraci, využití místnosti pro přípravu dětské stravy se základními surovinami, dětské hřiště.

Pro děti je zajištěn bohatý animační program, uzpůsobený věku dětí (převážně v italském jazyce).
TH CREW - kolektivní program u bazénu i na pláži, hry, zábava, sporty a fitness aktivity, tanec. První večer speciální večerní program v amfiteátru. Druhý večer kolektivní tanec, hry a tématické party.
TH LAND - animace pro děti ve věku 3-11 let v čase 10-17:30 a 19-21 h, zábavní a vzdělávací aktivity přiměřené dané věkové kategorii, možnost oběda s animátory. Večerní taneční program.
TH BABY - pro děti od 3 do 6 let, TH KIDS - od 6 do 8 let, TH FUN od 8 do 11 let.
TH JUNIOR - program ve stejném časovém rozsahu jako pro menší děti, ale pro věkovou skupinu 11-14 let, více zaměřený na sport a společné aktivity s vrstevníky.
TH TEENY - od 14 do 18 let, v čase 10-18:30 za doprovodu animátorů může mládež zkusit sportovní aktivity, turnaje a celodenní zábavní a vzdělávací program.

Sport a animace

Hostům je k dispozici venkovní bazén (290 m², výška 0,6-3,2 m) s částí pro děti. Otevřen 9-19 h, s asistencí plavčíka v čase 9-13 a 15:30-19h.
Venkovní prostory doplňuje víceúčelové hřiště na malou kopanou, tenisové kurty (večerní osvětlení sportovišť a individuální lekce za poplatek), stolní tenis, posilovna, dětské hřiště, TH Land, amfiteátr.
O zábavu se stará tým animátorů - kolektivně - sportovní turnaje, hry, tématické párty, večerní program, kabaret, tanec ad.
Za poplatek: potápění, jízdní kola, kurzy plavání pro děti, individuální sportovní lekce.

Další služby

Hotel akceptuje běžné druhy platebních karet.
Lékař - červen-září, zdarma dle časového rozpisu, 2 h dopoledne a 2 h odpoledne. V ordinaci lékaře je i pediatr (za poplatek).

Pláž

300 m od resortu se nachází veřejná pláž Cala d´Ambra s panoramatickým výhledem na ostrov Tavolara, s jemným pískem, charakteristická vstupem do moře, kde se míchá písek s kamínky. V její části poskytuje hotel plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka / pokoj) v ceně. Na pláži jsou sprchy. Plážové osušky za poplatek, na kauci.
Pěší stezkou vedoucí středomořským porostem je cca 600 m od hotelu vzdálena nádherná pláž Isuledda, kde hotel nabízí v předem dané časy k půjčení slunečníky a křesílka zdarma k dispozici do vyčerpání kapacity. Tato pláž je ideální pro děti.
V určený čas (a na rezervaci) je hostům zdarma k dispozici doprava na krásnou pláž La Cinta, kam si klienti mohou bezplatně půjčit s sebou hotelové slunečníky (a vrací je při návratu na hotel). Na vyžádání mini lednice s obědem pro ty, kdo chtějí na pláži zůstat i v době oběda (bližší info k ověření).
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Do centra pěškyDo centra pěšky
All inclusiveAll inclusive
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
PesPes
FitnessFitness
NovinkaNovinka
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 30 km 30 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

V hotelu se hradí útrata předplacenou kartou (vydají k dobití peněz na recepci, nevyužitý zůstatek je vrácen při odjezdu).

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní, za příplatek s polopenzí s nápoji, soft nebo hard all inclusive, plážový servis na Cala d´Ambra (1 slunečník + 2 lehátka / pokoj), služby delegáta (od 2. 6. do 3. 10. 2021).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):
Plážové osušky € 2,50/ks/den nebo € 15/ks/týden, s výměnou každý den. Kauce € 10. Při odjezdu je nutno vrátit ručník a kartičku, aby byla klientovi vrácena kauce.
Malí psi do 10 kg € 90/týden. Zákaz vstupu do společných prostor, restaurace, baru, k bazénu a na pláž. Pohyb výhradně s košíkem a na vodítku. Nutno doložit očkovací průkaz.

Dětská postýlka (pro dítě do 2 let) - € 42/týden - v ceně kromě postýlky také ložní prádlo, přebalovací pult a vanička na pokoji, jídelní židlička, využití místnosti pro přípravu stravy se základními surovinami Biberoneria (viz. Stravování), využití dětského hřiště v zahradě.
Pobytová taxa.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.