Apartmány Sole

Apartmány Sole

Praha - Olbia bez stravy od 8 350 Vyberte termín
Do centra pěškyDo centra pěšky
InternetInternet
PotápěníPotápění
TenisTenis
PesPes

Charakteristika

Prázdninové byty jsou ideálním ubytováním pro rodiny s dětmi - blízko přírodě a zároveň v dosahu centra San Teodoro.

Poloha

Apartmány v oblasti San Teodoro na severovýchodě Sardinie - jedná se o ubytování v soukromí, jednotlivé apartmány jsou rozesety po celém městečku San Teodoro, ve vzdálenosti 200 až 1700 m od moře. Označení polohy v mapě určuje recepci, není možné předem určit přesnou polohu apartmánu.

Vzdálenost od letiště v Olbii 27 km (cca 40 min).

Vybavení

V městečku San Teodoro je dostatek nákupních a restauračních možností, supermarkety, bary, cukrárny, trafiky, prodejny tabáku, obchůdky i možností večerního vyžití (např. diskotéky), jsou zde lékárny a lékařské ordinace, půjčovna lodí. Možnost půjčení koloběžek, kol, automobilů (včetně elektrických). Bankomat.
WIFI připojení zdarma na recepci.
Malí psi na vyžádání a za poplatek.

Ubytování

Apartmány "Sole" se nacházejí v malých, zpravidla jednopatrových domech či vilkách a jsou zařízené v jednoduchém, ale pohodlném stylu. Mají k dispozici televizor a pračku, v přízemí zahrádku s posezením, v prvním patře vybavenou terasu či balkon. Jelikož se jedná o jednotlivé soukromé apartmány různých majitelů, garantujeme pouze běžné standardy. Styl, vybavení i zahrady jednotlivých apartmánů se liší - fotografie jsou ilustrativní.


BILO 4: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, dvoulůžková ložnice (manželská postel) a koupelna.
TRILO 4: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a ložnice se dvěma lůžky, koupelna.
TRILO 6: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovka, ložnice s manželskou postelí a ložnice se dvěma lůžky, koupelna.
QUADRI 6: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a 2 další ložnice se samostatnými lůžky (jedna může mít palandu), koupelna.

Check-in 16:00-20:00; check-out 10:00. Příjezd v době mimo uvedený čas nutno avizovat den předem a je zde účtován poplatek € 30/apt. Pokud není pozdní příjezd nahlášen 24 hod předem, ubytování je možné až následující den.

Stravování

Ubytování je bez stravy, možnost vaření ve vlastní kuchyňce. Široké spektrum možností stravování ve městečku San Teodoro - restaurace, bary, kavárny, cukrárny a pizzerie, obchody.

Sport a animace

Krásné písečné pláže v okolí přímo vybízejí k praktikování vodních sportů jako windsurfing a kanoistika, potápění, výlety na lodích, půjčovna lodí. V těsném sousedství pláže se nachází jezdecká škola - kromě projížděk i možnost výuky jízdy na koních. San Teodoro také nabízí široké sportovní vyžití - tenis, minifotbal, volejbal, bowling, jízdní kola, půjčovny aut a skútrů. Vše za poplatek.

Pláž

Pláž se nachází 200 až 1 700m od apartmánů (dle konkrétní polohy, nelze garantovat). La Cinta je slavná, několik kilometrů dlouhá pláž s jemným bílým pískem, plážovým servisem a širokou nabídkou vodních sportů a aktivit (vše za poplatek). V okolí San Teodora najdete nespočet dalších krásných pláží s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře, vhodných i pro rodiny s malými dětmi.
Probíhá načítání...

Důležité

Check-in 16:00-20:00; check-out 10:00. Příjezd v době mimo uvedený čas nutno avizovat den předem a je zde účtován poplatek € 30/apt. Pokud není pozdní příjezd nahlášen 24 hod předem, ubytování je možné až následující den.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku vč. tax*, ubytování bez stravy včetně energií, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024). *Přímý let Praha-Olbia-Praha. Pro nabídku letenek z jiných letišť a/nebo v jiné odletové dny kontaktujte prodejce.

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování bez stravy včetně energií, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024).

Cena nezahrnuje

Poplatky na místě - povinné

Poplatky k úhradě na místě:
Závěrečný úklid €80/Bilo, €90/Trilo, €100/Quadrilo
Vratná kauce € 200/apt. - kauce bude klientovi vrácena převodem na účet do 48 hodin (po kontrole apartmánu).
Neuklizený kuchyňský kout € 25/apt.

Pozdní příjezd: Check-in 16:00-20:00; check-out 10:00. Příjezd v době mimo uvedený čas nutno avizovat den předem a je zde účtován poplatek € 30/apt. Pokud není pozdní příjezd nahlášen 24 hod předem, ubytování je možné až následující den.

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání):
Ložní a koupelnové prádlo € 15/osoba/výměna (nutno vyžádat před příjezdem na ubytování)
Dětská postýlka € 5/noc - pouze 1/apartmán;
Dětská židlička € 3/os./noc;
Malé zvíře € 50/pobyt.

Speciální nabídky

Sleva 10% z ceny ubytování pro pobyty na min. 7 nocí - již aplikováno v ceně.

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
37612 Zahrada residence, San Teodoro, Sardinie Zahrada residence, San Teodoro, Sardinie

Sleva

10

%

San Teodoro
Residence Approdo Verde
09.09. - 16.09.2024
7 nocí
Vlastní bez stravy
37612 Zahrada residence, San Teodoro, Sardinie Zahrada residence, San Teodoro, Sardinie

Sleva

10

%

San Teodoro
Residence Approdo Verde
11.09. - 18.09.2024
7 nocí
Letecky bez stravy
Exteriér apartmánů, San Teodoro, Sardinie

Sleva

10

%

San Teodoro
Ambra Residence
25.09. - 02.10.2024
7 nocí
Letecky bez stravy
Kuchyňský kout s jídelním stolem a vstupem na zahradu, San Teodoro, Sardinie

Sleva

10

%

San Teodoro
Le Canne Residence
25.09. - 02.10.2024
7 nocí
Letecky bez stravy