Charakteristika

Oslavte Silvestr 2023 netradičně, v elegantní vile v srdci hlavního města Cagliari, která nabízí jedinečnou kombinaci klidného, romantického pobytu s pulzující atmosférou přímořského letoviska.

Poloha

Boutique hotel Villa Fanny se nachází přímo v hlavním města ostrova Cagliari, asi 1 kilometr od historického centra, přístavu a hlavního vlakového nádraží. Vyhlášená městská pláž Poetto je vzdálená asi 6 km, letiště v Cagliari 5 km.
Historické centrum s mohutným opevněním patří k nejoblíbenějším atrakcím na ostrově, stejně tak zde naleznete široký výběr oceňovaných restaurací, kaváren, butiků či tradičních trhů.

Vybavení

Hostům je k dispozici 24 hodinová recepce, bar, knihovna, konferenční místnost až pro 60 osob, rozsáhlá zahrada a terasa. Za poplatek možnost využít služeb prádelny. Wi-fi připojení zdarma v celém objektu.

Ubytování

Vila má k dispozici celkem 19 pokojů, každý s unikátním designem, který klade důraz na eleganci, doplněnou o kvalitní masivní materiály. Všechny pokoje jsou odhlučněné, disponují vlastní koupelnou s fénem, satelitní TV s programem Sky, telefonem, klimatizací, trezorem, minibarem

COMFORT - cca 22 m² pokoj s manželskou postelí, max. obsazenost 2 dospělí.

LUXURY - cca 30 m² pokoj s manželskou postelí, navíc konvice na čaj a kávovar, max. obsazenost 2 dospělí.

JUNIOR SUITE - cca 30 m² ložnice s manželskou postelí a obývací pokoj s rozkládací pohovkou. Varná konvice. max. obsazenost 3 dospělí.

GARDEN LUXURY ROOM - cca 30 m² ložnice s manželskou postelí a vanou s hydromasáží. Pokoj se nachází v hotelové zahradě, konvice na čaj a kávu. Max. obsazenost 2 dospělí.

SUITE ERCOLE - cca 30 m² suite se rozkládá na dvou podlažích, v horním patře se nachází ložnice s vanou s hydromasáží, v přízemí obývací část s pohovkou a TV.

SUITE FANNY - cca 34 m² suite se rozkládá na dvou podlažích s výhledem do zahrady. V pokoji je k dispozici finská sauna, emoční sprcha a hammam. V druhém patře se nachází manželská postel a prostorná vana. Varná konvice na čaj a kávu.

Program

Konkrétní program na konec roku bude zveřejněn v průběhu listopadu. Můžete se těšit na řadu hudebních, divadelních a kulturních představení. Řemeslné i gastronomické trhy, speciální restaurační menu na poslední den v roce.

Termín 30.12.2023-3.1.202430.12.2023
Odlet z Prahy 8:15 ráno, přestup v Pisa (PSA), přílet do Cagliari v 13:40, transfer do ubytování.


31.12.2023
dopolední nezapomenutelná a originální poznávací projížďka hlavního města vozítkem Tuk Tuk a dále volný program.


1.1.2024
doporučený fakultativní program: procházka v parku Monte Urpinu s výstupem na vyhlídku Colle di Monte Urpinu, oběd v typické restauraci v Cagliari s tradiční Sardinskou kuchyní, prohlídka podzemí v Cagliari s průvodcem (v angličtině).


2.1.2024
doporučený fakultativní program: trh San Benedetto s degustací a možností nákupu v doprovodu průvodce (v angličtině).


3.1.2024
Transfer na letiště, odlet v 14:20 hod., přestup v Milán Malpensa (MXP), návrat do Prahy v 20:40 hod.Termín 27.12.2023-3.1.2024


27.12.2023
Odlet z Prahy 16:30 hod., přestup v Milan Bergamo, přílet do Cagliari v 21:50 hod., transfer do ubytování.


28.12.2023
dopolední nezapomenutelná a originální poznávací projížďka hlavního města vozítkem Tuk Tuk a odpolední návštěva vybraných památek hlavního města.


29.12.2023
doporučený fakultativní program: 2 hodinová projížďka na segway za poznáním přírodní oázy plameňáků, oběd v typické rybí restauraci, odpoledne návštěva Botanické zahrady.


30.12.2023
doporučený fakultativní program: dopolední trekking na přírodní perlu zálivu Golfo degli Angeli na Sella del Diavolo, kde se můžete kochat nádherným výhledem, oběd v restauraci u pláže Poetto, odpoledne řízená degustace dle výběru.


31.12.2023
silvestrovský program v Cagliari


1.1.2024
doporučený fakultativní program: procházka v parku Monte Urpinu s výstupem na vyhlídku Colle di Monte Urpinu, oběd v typické restauraci v Cagliari s tradiční Sardinskou kuchyní, prohlídka podzemí v Cagliari s průvodcem (v angličtině).


2.1.2024
doporučený fakultativní program: trh San Benedetto s degustací a možností nákupu v doprovodu průvodce (v angličtině).


3.1.2024
Transfer na letiště, odlet v 14:20 hod., přestup v Milán Malpensa (MXP), návrat do Prahy v 20:40 hod.

Stravování

V ceně ubytování je bohatá bufetová snídaně. Během dne je k dispozici hotelový bar, využívaný hojně pro večerní aperitivy. V pěší dostupnosti se nachází celá řada restaurací s tradiční i mezinárodní kuchyní.
Probíhá načítání...

Důležité

Cena zájezdu je počítána s cenou letenky 8650 Kč/osoba pro termín 30.12.-3.1. a 10 120 Kč/osoba pro termín 27.12.-3.1., v případě změny cenového tarifu bude účtován rozdíl v ceně. Letenky mají 100 % storno poplatek od momentu zakoupení, doporučujeme uzavřít balíček cestovního pojištění se stornem.

Doporučený fakultativní program je pouze informačního charakteru a není zahrnut v ceně zájezdu.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně všech tax s příručním zavazadlem (55x 40x 20 cm) a malou osobní taškou (musí se vejít pod sedadlo), transfer z a na letiště, ubytování se snídaní, projížďka městem s Tuk Tukem.

Příplatky

Vstupy do objektů dle doporučeného programu.
Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě - povinné

Povinné: pobytová taxa.

Fakultativní:
Prohlídka podzemí Cagliari s průvodcem v angličtině €35/ osoba.
Návštěva trhu San Benedetto s průvodcem v angličtině a degustací €35/ osoba
Oběd v restauraci s typickým menu včetně vody, vína a kávy €40/ osoba
Projížďka na segway s průvodcem cca 2 h €65/ osoba.
Řízená degustace dle výběru €20-50/ osoba.

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU