Sardinie na Vespě ****

od 18 890 Kč

4 dní / polopenze

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Tematický zájezd pro silniční nadšence a cestovatelé, kteří chtějí strávit dovolenou v pohybu.

Poloha

Itineráře jednotlivých tras vychází z městečka Arzachena na severním pobřeží Sardinie a vydávají se různými směry za objevováním krás ostrova. Klienti dostanou na výběr z několika variant itinerářů seřazených dle časové i dopravní náročnosti. Ubytování se nachází v oblasti Arzachena a Santa Teresa di Gallura.

Vybavení

Klienti mají v ceně kromě ubytování pronájem VESPA 125 cc, helmy, cestovní knihy, informace v anglickém jazyce, vytyčené itineráře, tipy na restaurace, neomezenou kilometráž, doručení stroje do hotelu, technickou asistenci a instruktáž k jízdě.

Ubytování

Na výběr je z ubytování v následujících hotelech
Tenuta Pilastru - hospodářské panství u obce Arzachena je ideální zejména pro klienty, kteří chtějí strávit dovolenou stranou větších turistických center, obklopeni přírodou a pověstnou sardinskou pohostinností.
Parco degli Ulivi - hotel připomínající venkovské obydlí poskytuje svým klientům veškerý komfort pro strávení klidné dovolené v sardinské přírodě.
Colonna Grand Hotel Capo Testa
- komfortní hotel vybízející ke strávení odpočinkové dovolené v blízkosti panenské přírody leží ve výběžku u poloostrova Capo Testa a nabízí profesionální hotelové služby.

Pokoje jsou dvoulůžkové, ceny za 3. lůžko na vyžádání v CK.

Pobyty na 3 noci počítají s programem na 2 dny, pobyty na 4 noci s programem na 3 dny. Delší pobyty na vyžádání v CK.

Stravování

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, u hotelu Colonna Grand Hotel Capo Testa polopenze.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
NovinkaNovinka

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně všech tax, transfer z a na letiště, ubytování se snídaní, pronájem VESPA 125 cc, helmy, cestovní knihy, informace v anglickém jazyce, vytyčené itineráře, tipy na restaurace, neomezenou kilometráž, doručení stroje do hotelu, technickou asistenci a instruktáž k jízdě.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.