Resort Cala di Falco - Vily

Resort Cala di Falco - Vily ****

Praha - Olbia bez stravy od 32 750 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
NovinkaNovinka

Charakteristika

Komfortní vily ve středomořském stylu, blízko pláží i turistických služeb hotelu Cala di Falco i městečka Cannigione.


Green Independent Hotel Group (EU, W), Hotel Group (IT)

Poloha

Na vjezdu do lokality Smaragdového pobřeží - Costa Smeralda, pouhých 100 m od centra malebného městečka Cannigone s malým přístavem a řadou celoročně otevřených obchodů, na strategické poloze jen několik minut od nejznámějších pláží, leží oblíbený resort Cala di Falco. Lokalita Cannigione je ideálním výchozím bodem pro poznávání krás severní části ostrova jako například národní park na ostrově La Maddalena, městečko Palau (večerní trhy), ostrov Caprera, mondénní letoviska Porto Cervo, Porto Rotondo a další zajímavá místa oblasti Costa Smeralda. Na celý den lze také doporučit výlet na ostrov Korsika.
Vzdálenost letiště a přístavu v Olbii: 31 km (cca 40 min).

Vybavení

Resort Cala di Falco tvoří hotel, residence s apartmány (od hotelu vzdálena přes místní komunikaci) a vily. Celý komplex je a vkusně postaven s důrazem na typické architektonické detaily, jako je kámen, dřevo, náměstíčka a udržovaná zahrada.
Hosté ubytovaní ve vilách mohou bezplatně využívat služby hotelové recepce, tenisový kurt a hřiště na volejbal, hotelový bazén vybavený lehátky a slunečníky, venkovní nehlídané parkoviště.
V hotelu Cala di Falco je kromě recepce také bar a piano bar, dvě restaurace a pizzerie.
Za poplatek: v hotelu Cala di Falco - prádelna, baby sitting, kočárek pro dítě, výlety, potápění, vybavení na vodní sporty, jízdy na koních.
K dispozici nabíjecí stanice pro elektrovozidla (výkon 22 kW).
Wi-Fi připojení zdarma v exteriéru kolem vil a na recepci a v baru u recepce.
Zvířata nejsou v resortu povolena.

Ubytování

Součástí resortu Cala di Falco je i 13 komfortních vil, vkusně zařízených pro maximální radost z pobytu a pocit exkluzivity.
Všechny vily mají klimatizaci, trezor, koupelnu se sprchou (není-li uvedeno jinak) a fénem, TV, DVD přehrávač, Wi-Fi zdarma, kuchyňský kout s troubou a myčkou, prostornou terasu nebo zahrádku s posezením. K dispozici jsou také plážové osušky a župan pro dospělé osoby (výměna 1x týdně). Min. obsazenost všech vil jsou 2 osoby. Některé vily mají venku gril (viz. níže).

VILA A - ložnice s manželským lůžkem a koupelnou, pokoj se dvěma oddělenými lůžky, druhá koupelna, kuchyně, obývací pokoj. Gril. Max. obsazenost 4 dospělí + INF.
VILA B s výhledem na moře - ložnice s manželským lůžkem a koupelnou, pokoj se dvěma lůžky, které lze od sebe oddělit, druhá koupelna, kuchyně, obývací pokoj se dvěma rozkládacími křesly nebo rozkládacím dvoulůžkovým divanem. Max. obsazenost 6 dospělých + INF.
VILA ERICA s výhledem na moře - dvoupatrová vila. V přízemí je kuchyně, obývací pokoj s rozkládacím divanem pro 1 osobu. V horním patře pak ložnice s manželským lůžkem a koupelnou ( jen WC, bez sprchy nebo vany), ložnice se dvěma lůžky, druhá koupelna. Gril. Max. obsazenost 5 dospělých + INF.
VILA C - ložnice s manželským lůžkem a koupelnou, pokoj s manželským lůžkem (oddělená lůžka na vyžádání), třetí pokoj se dvěma lůžky, druhá koupelna, kuchyně, obývací pokoj s rozkládacím křeslem nebo rozkládacím divanem. Gril. Max. obsazenost 6 dospělých + 1 dítě do 12 let + INF.
VILA ELICRISO - ložnice s manželským lůžkem a koupelnou, pokoj s manželským lůžkem, pokoj se dvěma lůžky, druhá koupelna, samostatné WC (jen s umyvadlem), kuchyně, obývací pokoj s rozkládacím křeslem. Gril. Max. obsazenost 6 dospělých + 1 dítě do 12 let + INF.
VILA D s výhledem na moře - ložnice s manželským lůžkem a koupelnou, pokoj se dvěma lůžky, pokoj s palandou nebo dvěma lůžky, druhá koupelna a samostatné WC (jen s umyvadlem), kuchyně, obývací pokoj s rozkládacím křeslem. Gril. Max. obsazenost 6 dospělých + 1 dítě do 12 let + INF.
VILA GINESTRA s výhledem na moře- ložnice s manželským lůžkem a koupelnou (jen WC a umyvadlo), pokoj s manželským lůžkem, další dva pokoje vždy se dvěma lůžky, další dvě koupelny, kuchyně, obývací pokoj. Gril. Max. obsazenost 8 dospělých + 2 INF.

Na vyžádání dětská postýlka a židlička zdarma (nutno hlásit při rezervaci pokoje).
Check-in: 17:00 hod. Check-out: 10:00 hod.

Stravování

Vlastní.

Hosté ve vilách si mohou v hotelu Cala di Falco objednat na recepci snídaně a večeře v jedné ze dvou restaurací hotelu. Za úhradu a dle obsazenosti hotelu.

Městečko Cannigione nabízí bary, restaurace, pizzerie i obchody pro individuální stravování.

Pro děti

Dětské hřiště.
Za poplatek: baby sitting, dětský kočárek na celý pobyt.
Na vyžádání dětská postýlka a židlička zdarma (nutno hlásit při rezervaci pokoje).

Sport a animace

K dispozici je hotelový tenisový kurt (večer s osvětlením) a hřiště na beach volejbal.
Bazén hotelu Cala di Falco s lehátky, slunečníky a dohledem plavčíka.
V Cannigione lze za poplatek pronajmout vybavení na vodní sporty, potápění, lekce plachtění, jízdy na koních, lodní výlety na ostrov NP La Maddalena či na Korsiku (nesmí děti do 3 let z důvodu bezpečnosti), výlety do vnitrozemí, za historií ad.

Udržitelnost a ekologie

Příroda byla vždy středem projektů hotelového řetězce - nejen zdrojem inspirace, ale také zdrojem, který je potřeba chránit, aby mohl nabídnout ideální dovolenou k objevování nejautentičtější Sardinie. To vše je podstatou značky "We are green", vytvořenou a registrovanou společností Dephina, aby reprezentovala závazek hotelového řetězce vůči životnímu prostředí. Jde o soubor osvědčených postupů a iniciativ ke zlepšení místního prostředí, které vytyčují cestu k udržitelné budoucnosti Sardinie. WE ARE GREEN PROTOKOL DELPHINA

Další služby

Hotel akceptuje běžné platební karty.

Pláž

Veřejná pláž městečka Cannigione, s lehátky a slunečníky - plážový servis 1 slunečník a 2 lehátka/ vila k dispozici zdarma, se nachází pár metrů od hotelu Cala di Falco, přes místní komunikaci, která vede dál k nejkrásnějším plážím oblasti zálivu Golfo di Arzachena.
K dispozici je také přímo před hotelem opalovací terasa nad mořem, s lehátky a slunečníky za poplatek a přímým vstupem do moře po žebříku.
Zdarma mohou hosté vil využívat kyvadlovou dopravu (předem dané časy, nejezdí v sobotu) veřejnou pláž Mannena, kde lze zakoupit plážový servis.
Denně je organizován lodní výlet Delphina Express na nádherné ostrovy NP La Maddalena nebo na Korsiku (za poplatek, info v CK).
Probíhá načítání...

Důležité

Villa Ginestra s výhledem na moře má přísnější storno podmínky, než jsou uvedeny ve všeobecných podmínkách CK:
Storno poplatek 15 % z ceny je platný od objednání do 30 dnů před odjezdem.
Ostatní podle CK.

V resortu není možné během pobytu platit hotově. Na recepci je klientům vydána dobíjecí karta, ze které se nevyužitý kredit vrací při odjezdu (kredit klient dobíjí přes recepci hotově, kartou nebo z bankomatu).
Dostupnost všech služeb a případné změny závisí na rozhodnutí vedení hotelu.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax*, ubytování bez stravy, služby hotelové recepce, Wi-Fi, užívání bazénu v hotelu Cala di Falco, plážový servis na pláži před hotelem (1 slunečník a 2 lehátka na vilu), dopravu na pláž Mannena v předem stanovených časech, nehlídané parkoviště, užívání tenisového kurtu a hřiště na beach volejbal, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024). *Přímý let Praha-Olbia-Praha. Pro nabídku letenek z jiných letišť a/nebo v jiné odletové dny kontaktujte prodejce.

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování bez stravy, služby hotelové recepce, Wi-Fi, užívání bazénu v hotelu Cala di Falco, plážový servis na pláži před hotelem (1 slunečník a 2 lehátka na vilu), dopravu na pláž Mannena v předem stanovených časech, nehlídané parkoviště, užívání tenisového kurtu a hřiště na beach volejbal, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě - povinné

Poplatky k úhradě na místě:
Spotřeby (od 2 let): € 70/os./týden - zahrnuje spotřebu plynu, elektřiny, vody, ložní prádlo a ručníky (1 set ložního prádla a 2 sety ručníků/os.; k dispozici nejsou utěrky), plážové osušky a župan pro dospělého (výměna 1x týdně).
Závěrečný úklid € 200/VILA A, VILA B, VILA ERICA, € 250/VILA C, VILA D, VILA ELICRISO a VILA GINESTRA. Kuchyňský kout uklízí klient, jinak platí € 150 z vratné kauce.
Vratná kauce € 300/vila.

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání):
Úklid během týdne € 100/VILA A, VILA B, € 125/ VILA ERICA, VILA C, VILA D, VILA ELICRISO a VILA GINESTRA.
Dětský kočárek € 20/pobyt (+ vratná kauce).
Solárium na moři - cena na vyžádání.

Speciální nabídky

Dlouhá dovolená pro pobyty od 14 nocí - sleva 5% z ceny ubytování (již aplikováno v ceně).

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
Vily Ogliastra
Cardedu
Vily Ogliastra
20.06. - 27.06.2024
7 nocí
Letecky bez stravy
Vily Ogliastra
Cardedu
Vily Ogliastra
11.09. - 18.09.2024
7 nocí
Vlastní bez stravy
Vily Torreruja
Isola Rossa
Vily Torreruja
25.09. - 02.10.2024
7 nocí
Letecky bez stravy
Vily Torreruja
Isola Rossa
Vily Torreruja
27.09. - 04.10.2024
7 nocí
Vlastní bez stravy