Resort Cala di Falco - Hotel ****

od 45 290 Kč

11 dní / polopenze

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Oficiální přívlastek hotelu zní "Il Dinamico" = dynamický, neboli aktivní dovolená určená všem věkovým kategoriím, preferujícím pobyt blízko moře i na dosah typického městečka s veškerými službami.

Poloha

Na vjezdu do lokality Smaragdového pobřeží - Costa Smeralda, pouhých 100 m od centra malebného městečka Cannigone s malým přístavem a řadou celoročně otevřených obchodů, na strategické poloze jen několik minut od nejznámějších pláží, leží oblíbený resort Cala di Falco. Lokalita Cannigione je ideálním výchozím bodem pro poznávání krás severní části ostrova jako například národní park na ostrově La Maddalena, městečko Palau (večerní trhy), ostrov Caprera, mondénní letoviska Porto Cervo, Porto Rotondo a další zajímavá místa oblasti Costa Smeralda. Na celý den lze také doporučit výlet na ostrov Korsika.
Vzdálenost letiště a přístavu v Olbii: 30 km (cca 40 min).

Vybavení

Resort Cala di Falco tvoří hotel, residence s apartmány (od hotelu vzdálena přes místní komunikaci) a vily. Celý komplex je a vkusně postaven s důrazem na typické architektonické detaily, jako je kámen, dřevo, náměstíčka a udržovaná zahrada. Klienti hotelu mají k dispozici non-stop recepci, dvě restaurace - "La Poiana" a panoramatickou "La Terrazza" (za příplatek), snack bar u bazénu, piano bar na terase s programem, dva bazény - největší, centrální bazén pro dospělé se slunečníky a lehátky (omezená kapacita) a službou plavčíka vyhrazený hotelovým hostům a druhý bazén v části La Rotonda, určený klientům residence. Pro děti je zde v rámci Mini Clubu dětský bazén se slunečníky a lehátky. Dále je zdarma k dispozici tenisový kurt (večer osvětlený), hřiště na plážový volejbal, fitness zóna s výhledem na moře, dětské hřiště, nehlídané parkoviště.
Za poplatek: prádelna, hlídání dětí, půjčení člunů a lodí, aut, motocyklů, lodní výlety.
Wi-Fi zdarma v prostorách recepce, baru a u bazénu.
Zvířata nejsou v resortu povolena.

Ubytování

Hotel nabízí 105 pokojů, všechny mají vlastní koupelnu se sprchou, fén, klimatizaci, trezor, TV/SAT, telefon, minibar (konzumace za poplatek), plážové osušky v ceně, krytou terásku s posezením.
Pokoje jsou zařízené v sardském stylu, s využitím architektonických prvků a materiálů typických pro oblast Costa Smeralda. Postýlka pro dítě do 2 let zdarma (nutno hlásit při rezervaci pokoje) - kalkulace pobytu s dítětem do 2 let na vyžádání v CK.

CLASSIC: dvoulůžkový pokoj s manželským lůžkem (na vyžádání 2 oddělená lůžka). Max. obsazenost 2 dospělí.
DELUXE: ložnice s manželským lůžkem + obývací část. Max. obsazenost 2 dospělí
JUNIOR SUITE: ložnice s manželským lůžkem (2 oddělená lůžka na vyžádání), obývací část s rozkládacím křeslem pro 1 osobu. Max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 14 let.
SUITE: ložnice s manželským lůžkem (2 oddělená lůžka na vyžádání), obývací část se 2 rozkládacími křesly pro 1 osobu nebo rozkládacím divanem pro 2 osoby. Max. obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 14 let.
SENIOR SUITE: ložnice s manželským lůžkem (2 oddělená lůžka na vyžádání), pokoj se 2 oddělenými lůžky, obývací pokoj se 2 rozkládacími lůžky nebo rozkládacím divanem pro 2 osoby. Max. obsazenost 4 dospělí + 2 děti do 14 let. V pokoji je nutno uhradit min. 3 plné ceny.
FAMILY SUITE: skládá se ze dvou propojených Junior Suite (popř. jeden Suite a jeden Junior Suite) Max. obsazenost 4 dospělí + 2 děti do 14 let. V pokoji je nutno uhradit min. 4 plné ceny.

Na vyžádání: jednolůžkový pokoj DUS CLASSIC, pokoje s výhledem na moře nebo s částečným výhledem na moře.

Check-in: 15:30 h. Check-out: 10:30 h.

Stravování

Polopenze.
Snídaně - formou bufetu je podávána v restauraci "LA POIANA" naproti bazénu (7:30-10:30 hod.).
Večeře - formou bohatého bufetu s nabídkou typické středomořské a lokální kuchyně v restauraci "LA POIANA" (v hlavní sezóně 19:30-22 hod, v okrajové sezóně 19:30-21:30 hod.). Nápoje nejsou v ceně. Nebo lze večeřet na panoramatické terase s výhledem na záliv, s využitím nabídky zaměřené na pizzerii-gril.
Za příplatek a na objednávku možnost servírovaná večeře v elegantní restauraci LA TERRAZZA s nádherným výhledem na záliv Golfo di Arzachena, s nabídkou grilovaných specialit šéfkuchaře.

Oběd - za úhradu na místě lze poobědvat v restauraci LA TERRAZZA s nabídkou lehkého oběda formou snacku, menu á la carte či pizzy. V baru u bazénu lze zakoupit rozmanité lehčí obědové menu (snack).

Na vyžádání možnost bezlepkových pokrmů (nutno hlásit při rezervaci).
Otevření restaurací a barů závisí na rozhodnutí hotelu.

Pro děti

MINI CLUB pro děti od 3 do 12 let zdarma 6 dní v týdnu v čase 9:00-13:00 hod. a 15:00-18:30 hod. V provozu v období 13.6.-10.9.2021.

Na vyžádání a za poplatek: hlídání dětí, dětský kočárek (+ kauce).

Sport a animace

Klienti mají k dispozici v ceně pobytu 3 bazény - největší hlavní bazén k dispozici pro klienty hotelu a klienty ubytované ve vilách s lehátky a slunečníky, dětský bazén s asistencí v zóně mini klubu, bazén v části La Rotonda menší bazén vybaven rovněž lehátky a slunečníky, tenisové kurty, plážový volejbal. Součástí hotelu jsou také tenisové kurty (večer osvětlené), hřiště na plážový volejbal, fitness zóna s výhledem na moře, živá hudba u bazénu.
Za poplatek: půjčení gumových člunů a lodí v přístavu, lodní výlety, půjčení auta, motocyklu, sportovní rybolov, potápění, vodní sporty, jízdu na koních. V hotelu Capo D'Orso je golfové hřiště s 9 jamkami Pitch & Putt, dostupné také vodní dopravou Delphina Express (za příplatek). Hotel organizuje výlety lodí na ostrovy NP La Maddalena, na Korsiku či do vnitrozemí. Na lodní výlety nesmí děti do 3 let (z důvodu bezpečnosti).

Wellness & beauty

Na objednávku a za příplatek v recepci hotelu je možné využít služby Wellness centra L'Incantu v hotelu Capo D'Orso Thalasso & Spa 5* (doprava lodí) - služby recepce, bazény s mořskou vodou vyhřívané na různou teplotu, 10 moderních kabin s Thalasso službami, masážemi a různými procedurami, turecká lázeň, relaxační místnost, sluneční terasa.

Pláž

Veřejná písečná pláž městečka Cannigione se nachází jen pár metrů od hlavního bazénu hotelu, přes silnici vedoucí dál pobřežím k nejkrásnějším plážím zálivu Golfo di Arzachena. Plážový servis na této veřejné pláži je v ceně (do vyčerpání kapacity).
Resort zajišťuje klientům zdarma kyvadlovou dopravu na krásnou veřejnou pláž Mannena (plážový servis za poplatek, transfer jede v předem stanovené hodiny denně, kromě soboty). Plážová osuška v ceně pobytu. Resort za poplatek nabízí výlet člunem Delphina Express s koupáním na ostrovech souostroví La Maddalena a kouzelných plážích pobřeží Costa Smeralda.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
FitnessFitness
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 30 km 30 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

Pro vstup do dětských klubů je potřeba lékařské potvrzení o bezinfekčnosti ne starší 3 dnů.
V resortu není možné během pobytu platit hotově. Na recepci je klientům vydána dobíjecí karta, ze které se nevyužitý kredit vrací při odjezdu (kredit klient dobíjí přes recepci hotově, kartou nebo z bankomatu).
Dostupnost všech služeb a případné změny závisí na rozhodnutí vedení hotelu.


V termínu: 23.8.-7.9. 2021 je možný pobyt v hotelu pouze se snídaní!

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: Zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí, služby delegáta (od 3. 6. do 3. 10. 2021).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Pobytová taxa: € 3/os./noc v období od 16. 6. do 15. 9.; Pobytovou taxu neplatí děti do 12 let. (ceny z r. 2019, změna vyhrazena).

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):
Lodní výlet "Delphina Expressem" (1/2 dne): € 30/os. (červen, září, říjen), € 40/os. (červenec, srpen). Děti do 3 let věku se z bezpečnostních důvodů nemohou výletu účastnit. (údaj z r. 2019, změna vyhrazena).
Pronájem dětského kočárku € 20/pobyt (+ kauce na recepci - cena kauce k ověření v CK)
Večeře v restauraci "La Terrazza": € 12/os./večeře, děti do 2 let zdarma.
EMOTION - balíček za příplatek, na vyžádání při pobytu na min. 7 nocí, zahrnuje: výběr z vín Presidente a minerální vodu k večeři (na 7 dní), oběd u bazénu, aperitiv s perlivým vínem a sardinskými tapas u bazénu, gourmet večeři v kombinaci s víny, 2x večeři bez příplatku v restauraci La Terazza (na rezervaci), slevu 30 % na konzumaci v baru, na úhradu minibaru a také z příplatků v restauraci; Pár obdrží také originální sardinskou terakotu jako dárek.

Speciální nabídky

DLOUHÁ DOVOLENÁ - 5 % z ceny ubytování při pobytu na více jak 14 nocí.

NA VYŽÁDÁNÍ:

NOVOMANŽELÉ A VÝROČÍ - sleva výhradně pro páry, zahrnuje: 1x romantickou večeři u bazénu (měkkýši, Brut di Sardegna a dort, dárek na památku a 1x stříbrný prstýnek pro nevěstu).

EMOTION - balíček za příplatek, na vyžádání při pobytu na min. 7 nocí, zahrnuje: výběr z vín Presidente a minerální vodu k večeři (na 7 dní), oběd u bazénu, aperitiv s perlivým vínem a sardinskými tapas u bazénu, gourmet večeři v kombinaci s víny, 2x večeři bez příplatku v restauraci La Terazza (na rezervaci), slevu 30 % na konzumaci v baru, na úhradu minibaru a také z příplatků v restauraci; Pár obdrží také originální sardinskou terakotu jako dárek.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.