Residence Ea Bianca

od 16 582 Kč

4 dní / bez stravy

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Moderní apartmány obklopené zelení nabízí strávení příjemné odpočinkové dovolené v blízkosti živého městečka Baja Sardinia.

Poloha

Tato elegantní residence se nachází na severovýchodním pobřeží Sardinie, 4 km od městečka Baja Sardinia, mezi věhlasným Smaragdovým pobřežím a národním parkem La Maddalena. Lokalita Baja Sardinia je vyhlášena pro své kouzelné pláže, které kromě koupání přímo vybízejí k vodním sportům. Na své si přijdou i milovníci večerního života, okolí skýtá dostatek barů, restaurací i diskoték. Mondénní Porto Cervo leží 6 km od residence, cca 10 min jízdy.
Vzdálenost od letiště v Olbii 32 km (cca 40 min).

Vybavení

Residence se skládá ze 3 obytných bloků, uspořádaných do různých úrovní, díky nimž mají apartmány možnost různých výhledů. Řada apartmánů Trilo nabízí výhled na moře, ostatní apartmány mají výhled do zahrad, zelených kopců nebo na bazén.

Klienti mohou využívat služby recepce (09:00-13:00, 17:00-20:00 h), panoramatický bazén s relaxační zónou (možnost zapůjčení plážových osušek), nehlídané parkoviště, výtah spojující parkoviště s centrální budovou a bazénem, Wi-Fi v prostorách recepce a u bazénu.

Ubytování

Všechny prostorné a elegantně zařízené apartmány jsou vybaveny klimatizací, TV, troubou (většina apartmánů také myčkou), pračkou, žehličkou a žehlícím prknem, fénem a teráskou nebo balkonem s posezením. Každý apartmán má k dispozici 1 slunečník.

BILO 4 cca 50 m2: obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, rozkládací pohovka pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, koupelna. Výhled na moře je u těchto apartmánů na vyžádání a za příplatek.

TRILO 6 cca 65-70 m2: obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, rozkládací pohovka pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí a další ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo palandou a koupelna.

TRILO 6 S VÝHLEDEM NA MOŘE cca 65-70 m2: stejný jako Trilo 6. Navíc přímý nebo boční výhled na moře.

Stravování

Vlastní.

4 km vzdálené městečka Baia Sardinia nabízí bohaté možnosti stravování v místních barech, restauracích, pizzeriích a dalších zařízeních. Jsou zde také rozmanité obchůdky a supermarkety.

Pro děti

Za poplatek a na vyžádání možnost rodinného balíčku, který obsahuje: postýlku, vaničku, ohřívač lahví, zapůjčení kočárku a dětské jídelní židličky.

Sport a animace

Na pláži za poplatek různé plážové sporty.

Pláž

Nejbližší pláž Cala dei Ginepri s hrubším pískem je vzdálená cca 1300 m.
Zdejší, často menší pláže tvoří rozličná zákoutí, obklopená zelenými jalovci a mořem vymodelovanými skalami. Z okolních pláží v lokalitě Baja Sardinia jmenujme např. Tre Monti, Cala Granu či Cala Battistoni.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
PesPes
NovinkaNovinka

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

Check in mezi 17:00 a 20:00 h. Pozdní příjezd musí být hlášen předem. V případě pozdního příjezdu bez ohlášení bude účtován poplatek €50/ apartmán a zároveň není ubytování garantováno!
Check out mezi 9:00 - 10:00 h.

Cena zahrnuje

LETECKÁ DOPRAVA: zpáteční letenku vč. tax, ubytování v apartmánu bez stravy, spotřeby, závěrečný úklid, ložní prádlo s výměnou po týdnu, užívání bazénu, klimatizaci a služby delegáta (1.6.-1.10.2022).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování v apartmánu bez stravy, spotřeby, závěrečný úklid, ložní prádlo s výměnou po týdnu, užívání bazénu, klimatizaci a služby delegáta (1.6.-1.10.2022).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):
Úklid apartmánu (nezahrnuje kuch. kout) €30/Bilo, €40/Trilo
Plážová osuška €5/ zapůjčení a každá výměna
Koupelnové prádlo €10/ osoba a každá výměna
Rodinný balíček: postýlka, vanička, ohřívač lahví, kočárek, jídelní židlička €8/ den.
Jídelní židlička nebo kočárek €2/ den
Postýlka pro děti do 3 let €5/ den
Kávovar nebo varná konvice € 2/den.
Malé zvíře (max. 20kg) € 30/pobyt.
Přistýlka (7 lůžko v apartmánu Trilo) €15/ den
Transfer do Baja Sardinia na vyžádání a za poplatek

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Vratná kauce € 200/vila (v případě odjezdu klienta mimo provozní dobu recepce bude kauce odeslána na bankovní účet).
Pobytová taxa.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.