Paradise Resort & Spa *****

od 36 990 Kč

8 dní / snídaně

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Resort vkusně zasazený do rozlehlé zahrady nabízí odpočinkovou dovolenou nejen pro páry, ale i pro rodiny s dětmi.

Poloha

Paradise Resort & Spa se nachází na severovýchodním pobřeží Sardinie, v exkluzivní oblasti Lu Impostu, 3 km od letoviska Puntaldia a 8 km od vyhlášeného městečka San Teodoro. Hotel je ponořený do rozsáhlé zahrady (3 ha) - přírodní oázy obklopené typickou středomořskou vegetací- která se mírně svažuje k nádherné, bílé písčité pláži Lu Impostu.
Vzdálenost od letiště v Olbii cca 20 km (asi 26 min).

Vybavení

Nově postavený hotel se svou čistou architekturou přizpůsobuje okolnímu přírodnímu prostředí. Hlavní část resortu disponuje velkou a světlou recepcí, restaurací s verandou a výhledem na moře, lounge barem a Spa. Dále jsou k dispozici 3 bazény, fitness a víceúčelová místnost pro konference či soukromé akce s kapacitou až 70 osob.
Zvířata (psi) povolena za poplatek pouze v typologii pokoje VILLA SUITE.

Ubytování

Celkem 111 pokojů a suite je rozeseto v hotelové zahradě a jsou zařízeny v moderním stylu. Jejich interiéry odrážejí okolní prostředí, jsou prostorné a nabízejí výhled do zahrady nebo na moře (dle typologie). Všechny pokoje jsou vybaveny LCD TV, USB, minibarem, telefonem, trezorem, fénem a klimatizací, mají terasu nebo verandu, některé vlastní panoramatickou střechu (záleží na typologii pokoje).

CLASSIC (21 - 23 m2) - dvoulůžkové pokoje s verandou, koupelna se sprchou. Max. obsazenost 2 dospělí.
SUPERIOR (22 - 26 m2) - pokoje s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, veranda s výhledem do zahrady nebo na moře. Některé mají vlastní panoramatickou střechu. Max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 2 let.
DELUXE (30-34 m2) - prostorné a prosvětlené pokoje s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, veranda s výhledem do zahrady, koupelna se sprchou. Max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 11 let.
JUNIOR SUITE (34-38 m2) - velká ložnice s obývacím pokojem vybaveným rozkládací pohovkou, koupelna se sprchou, terasa. Max. obsazenost 3 dospělí + 1 dítě do 11 let.
VILLA SUITE (40-45 m2) - ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, koupelna se sprchou a vanou, terasa nebo veranda s výhledem do zahrady nebo na moře. Max. obsazenost 4 dospělí.

Stravování

Snídaně, polopenze nebo plná penze.

Hlavní restaurace Verandah nabízí středomořskou kuchyni z místních zdrojů, širokou nabídku dezertů i dětské menu.

Během celého dne je hostům k dispozici Sunrise Bar, který nabízí snacky a lehká teplá jídla, kávu, nápoje nebo zmrzlinu.

Na vyžádání také možnost bezlepkového stravování - Paradise Resort & Spa je certifikován Italskou asociací celiaků.

Pro děti

Miniklub pro děti od 4 do 12 let (v provozu cca od poloviny června do poloviny září - záleží na obsazenosti resortu a rozhodnutí hotelového managementu).
Zkušení animátoři podnikají s dětmi různé aktivity zahrnující hry i výuku - tance, experimenty, skupinové hry na pláži nebo v zahradě, tvůrčí činnosti, průzkum přírody, sport, koupání v bazénu ad.

Sport a animace

K dispozici je velký bazén s výhledem na moře a ostrov Tavolara - k dispozici lehátka a slunečníky, další 2 bazény vhodné pro děti, fitness se stroji technogym.

Rozlehlá zahrada je ideálním prostředím pro milovníky jógy, pilates nebo strečinku. 2 km od resortu se nachází golfový klub Puntaldia.

Wellness & beauty

Nové Spa bylo postaveno roku 2016. Disponuje recepcí, oddělenými šatnami pro muže a ženy a nabízí širokou škálu služeb a procedur - finská sauna, turecké lázně, relaxační sprchy, ledové koupele, vířivka, relaxační zóna.

Další služby

Díky víceúčelové místnosti (kapacita až 70 osob) je zde možnost pořádat soukromé akce, svatby, speciální večírky, obchodní jednání nebo konference

Pláž

Resort leží přímo u jedné z nejkrásnějších pláží Sardinie - Lu Impostu s jemným bílým pískem, která je součástí chráněné oblasti Tavolara. Od hotelu je oddělena přírodní lagunou La Foca, která je vzácným ekosystémem se zdroji velkého biologického bohatství fauny a flóry.
K dispozici lehátka a slunečníky (za poplatek).

V blízkosti (dojezdová vzdálenost) leží také vyhlášená, dlouhá pláž La Cinta s jemným bílým pískem.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
PesPes
FitnessFitness
Vzdálenost od letiště: 20 km 20 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní (za příplatek s polopenzí nebo plnou penzí), služby delegáta (od 30. 5. do 7. 10. 2020).

Cena nezahrnuje

Pojištění - Nabídka pojištění

Poplatky na místě

Zvířata (malí psi): € 15 (na vyžádání a povolena pouze v typologii VILLA SUITE)
Plážový servis (1 slunečník, 2 lehátka):
1. řada: € 50/pokoj v období červen, červenec a září, € 70/pokoj v období srpen
2. řada: € 30/pokoj v období červen, červenec a září, € 50/pokoj v období srpen

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.