Palazzo Doglio

Palazzo Doglio *****

Praha - Cagliari snídaně Na vyžádání Vyberte termín
Do centra pěškyDo centra pěšky
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
FitnessFitness

Charakteristika

Jedinečný městský hotel, zařazený mezi "The Leading Hotels of the World", elegance a pohodlí v srdci Cagliari.


Hotel (IT)

Poloha

Hotel, který se přizpůsobí vašim obchodním závazkům nebo vašim dovolenkovým přáním a nabídne vám všechny služby, které potřebujete. Jeho strategická poloha zaručuje přístup do rušného historického centra města a na velkolepou pláž Poetto během několika minut. Centrální poloha je ideální, 400 metrů od malebné přístavní ulice Via Roma s místními podniky a historickými památkami, vše v docházkové vzdálenosti.

Vzdálenost od letiště v Cagliari 12 km (cca 20 min).

Vybavení

Hotel nabízí různé služby na míru, několik restaurací a barů, nákupní pasáž a moderní wellness & spa centrum.
Součástí hotelu je konferenční centrum, které má tři zasedací místnosti a "Teatro Doglio", které je schopné pojmout až 1000 lidí a lze jej použít pro divadelní hry nebo promítání filmů.

Ubytování

Palazzo Doglio nabízí 72 pokojů od intimních až po velká apartmá, všechny mají vypracované dekory, ve kterých se kombinují klasické detaily – jako je vzácný carrarský mramor – s prvky současného designu.
Všechny pokoje nabízí manželská lůžka typu King size, psací stůl a malé křeslo a koupelnu se sprchou nebo vanou a fénem, klimatizaci, trezor, TV s plochou obrazovkou, minibar a Wi-Fi připojení.

K dispozici jsou tyto typy pokojů:
CLASSIC (25-30 m2) - dvoulůžkové pokoje orientované směrem do ulice. Max. obsazenost 2 osoby.
DELUXE (30-35 m2) - prostorné dvoulůžkové pokoje s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou. Max. obsazenost 3 osoby.
PRESTIGE (30-35 m2) - prostorné dvoulůžkové pokoje s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou, se stylovým francouzským oknem a výhledem na nádvoří Palazzo Doglio. Max. obsazenost 3 osoby.
SUITE (45-55 m2) - luxusní pokoje s manželským lůžkem a denní obývací částí, francouzským oknem nebo balkonkem s výhledem na nádvoří Palazzo Doglio, v koupelně sprcha i vana. Možnost přistýlky nebo dětské postýlky. Max. obsazenost 3 osoby.

3. lůžko je vždy na vyžádání, formou rozkládací pohovky.
Na vyžádání hotel nabízí také pokoje přizpůsobené pro handicapované klienty.

Check-in 14:00. Check-out 12:00.

Stravování

Hotel nabízí ubytování se snídaní.

Hlavní restaurací je "Osteria del Forte", exkluzivní místo, která nabízí klientům klasická italská v moderním pojetí. V jejím čele šéfkuchař Alessandro Cocco často vítá hostující kuchaře a speciální tzv. „večeře s hvězdami“, při kterých je možné ochutnat pokrmy nejznámějších michelinských kuchařů po celém světě.

Moderní "American Bar" je ideálním místem k odpočinku, s pečlivým výběrem koktejlů, které uspokojí všechny typy chutí.

V rámci centrálního náměstí Corte Doglio jsou k dispozici i další restaurace
"Saudade" - první japonsko-brazilská restaurace v Cagliari je místem setkání dvou zdánlivě vzdálených kulinářských kultur. Inovativní a jedinečné fusion menu, kde se extrémní jemnost chutí Japonska snoubí s barvami a vášní Brazílie v příjemné směsi kontrastů, což vede k autentické explozi chutí.
"Maiori" - moderní pizzerie. Použití nejlepších surovin z Kampánie a Sardinie a neustálé hledání nových chutí v kombinaci s tradičními technikami výroby pizzy: to jsou ingredience Maiori. Dokonalé spojení chutí a vůní, které vidí neapolskou pizzu šéfkuchaře Emanuela Riemmy jako hlavního hrdinu v kombinaci s chutnými a zábavnými koktejly.

Sport a animace

Klientům je k dispozici moderní fitness nabízející skupinové nebo individuální lekce s trenérem, v rámci "Doglio Club". Vstup za poplatek po předchozí rezervaci.

Wellness & beauty

Wellness & spa centrum "Doglio Club" je ideálním prostředím k relaxaci a věnování času sami sobě. Klientům je k dispozici fitness, vyhřívaný bazén s hydromasážními tryskami, sauna, turecká lázeň, relaxační místnost, masáže a nejrůznější druhy zkrášlujících procedur.
V provozu je každý den od 9-20 hod., vstup za poplatek na základě předchozí rezervace, pouze pro dospělé osoby.

Pláž

Hotel má pro své hosty rezervovaný úsek na pláži Lido di Poetto, která je vzdálená cca 7 km. K dispozici jsou lehátka, převlékárny, bar a restaurace.
Probíhá načítání...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní, služby delegáta.

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní, služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
Cagliari
Palazzo Tirso
08.08. - 22.08.2024
14 nocí
Letecky snídaně
128940 Hotel s bazénem, Alghero, Sardinie Hotel s bazénem, Alghero, Sardinie
Alghero
Smy Carlos V Wellness & Spa
05.10. - 12.10.2024
7 nocí
Letecky snídaně
150439 Hotel, Cagliari, Sardinie Pohled na hotel, Cagliari, Sardinie

Sleva

8

%

Cagliari
T-Hotel
10.10. - 13.10.2024
3 noci
Letecky snídaně
Pohled na vilu ze zahrady, Cagliari, Sardinie
Cagliari
Hotel Villa Fanny
10.10. - 13.10.2024
3 noci
Letecky snídaně