Nuraghe Apartment ***

od 17 480 Kč

8 dní / bez stravy

Praha - Cagliari

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Nuraghe Luxury Apartment (oficiální název) je obytný komplex s výhledem na kouzelný záliv Teulada a ležící mezi jižním pobřežím Sardinie a horami, což oblasti zaručuje příjemné klima. Využijte také možnosti navštívit Cagliari, hlavní město ostrova s krásným starým městem a množstvím obchodů, restaurací a kaváren žijících ve dne i v noci.

Poloha

Komplex apartmánů leží v lokalitě San Canna cca 5 km od centra města Teulada. Pár kilometrů odtud jsou krásné pláže Porto Pino, ostrov San Pietro a město Carloforte, rezervace Arcosu a chrám Antas s jeskyněmi Su Mannau ve městě Fluminimagiorre. Poblíž areálu se nachází také zbytky fénického města Puno Nora s podlahovými mozaiky a nádhernou písečnou pláží roztroušenou skalami. V docházkové vzdálenosti nejsou garantované žádné obchody, bary, či restaurace, proto k tomuto ubytování doporučujeme pronájem auta na celou dobu pobytu.
Vzdálenosti: cca 75 km od letiště v Cagliari, cca 280 km od Alghera a cca 300 km od Olbie.

Vybavení

Tento moderní obytný komplex nabízí různé typy apartmánů. Součástí je recepce, sluneční panoramatická terasa s lehátky (lehátka na terase a pláži v ceně pobytu, omezená kapacita) a bar. Z terasy je kouzelný výhled na okolní pobřeží, které patří k nejkrásnějším na Sardinii.

Ubytování

Obytný komplex nabízí různé typy apt: MONO 2, BILO 4 a TRILO 6.
Součástí všech apt, je: koupelna se sprchou a WC, digitální TV, wi fi, kuchyňský kout, lednice, telefon s přímou volbou, vysoušeč vlasů, trezor, klimatizace, některé mají terasu nebo balkon s výhledem na moře.
MONO 2 - 1 místnost s kuchyňským koutem a 2 lůžky (pro 2 osoby).
MONO 3 - 1 místnost s kuchyňským koutem a 2 lůžky, možnost 3. lůžka (přistýlka).
BILO 4 - místnost s kuchyňskými koutem a rozkládacím gaučem, druhý pokoj se 2 lůžky (pro 4 osoby).
TRILO 6 - místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, 2 další pokoje se 2 lůžky (pro 6 osob).
V každém typu apt. je možná 1 přistýlka za příplatek. Dětská postýlka možná po vyžádání za příplatek.

Stravování

Vlastní.
V docházkové vzdálenosti nejsou garantované žádné obchody, bary, či restaurace, proto k tomuto ubytování doporučujeme pronájem auta na celou dobu pobytu. Nejbližší restaurace se nachází cca 1 km od ubytování.

Pláž

Písčitá pláž s oblázky začleněná mezi skaliska se nachazí cca 20 m od hlavní budovy komplexu, plážový servis (lehátka na pláži a panoramatické terase) je již zahrnutý v ceně ubytování a je do vyčerpání kapacity. Díky horskému hřebenu je chráněna před větrem. Mezi nejznámější pláže v blízkosti apartmánů patří Turedda a Tramatzu. Na plážích je bar s restaurací. Také je možné navštívit nádherné písečné pláže Capo Malfatano, Zafferano, Porto Pino nebo Dune di Sabbia. Jen několik kilometrů od apartmánů se nachází ostrov San Pietro a městečko Carloforte, přírodní rezervace hory Arcosu a chrám Antas s jeskyněmi Su Mannau a Fluminimaggiore.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 75 km 75 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

Check-in 17:00-20:00; check-out 10:00. Příjezd v době mimo uvedený čas nutno avizovat den předem a je zde účtován poplatek € 20. Pokud není tato skutečnost nahlášena 24 hodin předem, ubytování je možné až následující den.

Bazén pro nadcházející sezónu 2021 nebude k dispozici.

Cena zahrnuje

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování bez stravy, služby delegáta (od 31. 5. do 1. 10. 2021 pouze na telefonu).

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, ubytování bez stravy, služby delegáta (od 31. 5. do 1. 10. 2021 pouze na telefonu).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Hromadný / privátní transfer z/na letiště nebo půjčení auta - na vyžádání v CK

Poplatky na místě

Pobytová taxa cca € 1-3,5/osoba/den. (údaj z r. 2020, může se ještě změnit)
Povinné poplatky:
Kauce € 100 vratná na konci pobytu.
Za apt. na týden: € 90 Mono 2, € 100 Mono 3, € 120 Bilo 4, € 160 Trilo 6. Zahrnuje: spotřebu energií, ložní povlečení, Wi-Fi, parkoviště, závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu, ten klienti uklízí sami, nebo je úklid možný za příplatek € 50)

Fakultativně na vyžádání, nutné uvést při rezervaci:
Prádelna: € 5 (bez pracího prostředku)
Koupelnové prádlo: ručník, osuška, ručník bidet: € 10/osoba/výměna
Zvířata: malé domácí zvíře povoleno za € 50 s doklady od veterináře o dezinfekci
Přistýlka: € 100/osoba/týden.
Klimatizace: € 50/týden
Postýlka: € 50/týden


Poznámky: Začátek / konec pobytu - čtvrtek (kromě prvních tří týdnů v srpnu) a neděle od 17:00 do 20:00 do dne odjezdu do 10:00. Příjezdy po 22:00 musí být předem oznámeny, jsou možné, ale s příplatkem € 20, platba na místě.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.