Nicolaus Club Quattro Lune

Nicolaus Club Quattro Lune ****

Praha - Olbia plná penze s nápoji od 24 790 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PesPes
FitnessFitness
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně

Charakteristika

Klubový hotel (ex Futura Club Alba Dorata), zasazený do oblasti romantického členitého pobřeží a překrásných pláží severovýchodu ostrova, ideální jak pro rodiny s dětmi, tak pro dovolenou v páru.

Poloha

Hotel se nachází na východě ostrova, jižně od Olbie, v oblasti Cala Liberotto, na vyvýšenině s výhledem na okouzlující zátoku Sas Linnas Siccas, u jednoho z nejsugestivnějších pobřeží Sardinie. Tato oblast má velice členité pobřeží, ve kterém se nachází vyhlášené pláže jako Cala Fuile, Cala Ginepro či pláž Cala Liberotto. Nejbližší nákupní možnosti jsou ve 2 km vzdáleném městečku Sos Alinos, kde najdete lékárnu, potraviny, trh. Nejbližší větší město Orosei je vzdálené 10 km.
Vzdálenost od letiště v Olbii 75 km (cca 1 h 15 min).

Vybavení

Hotel se skládá z hlavní hotelové budovy, po kompletní rekonstrukci, a přilehlých menších budov umístěných v upravené zahradě. Nabízí non-stop recepci, klimatizovanou restauraci, pizzerii, 2 bary, 2 bazény (v každém z nich je část vyhrazená pro děti) - 1 s animacemi v průběhu dne a 1 bez animací, klidový, pro klienty, kteří hledají odpočinek se slunečníky a lehátky, místnost s TV, hrací místnost se stolním tenisem a stolním fotbalem, fitness zónu, dětské hřiště, amfiteátr pro denní i večerní animační program (v italštině), nehlídané parkoviště.
Za poplatek: tabák a noviny u recepce, prádelna, půjčovna aut a kol, výlety.
Wi-Fi dostupná v baru u bazénu a na recepci.

Psi malé rasy jsou akceptováni na vyžádání a za poplatek k úhradě na místě. Nemají povolen vstup do společných prostor, který je potřeba striktně dodržovat. Nutno doložit očkovací průkaz.

Ubytování

Resort se skládá z hlavní budovy s několika pokoji, které jsou umístěné v přízemí nebo prvním patře, a menších vilek rozmístěných v rozlehlé zahradě a propojených pěšími cestami, kde jsou pokoje umístěné převážně v přízemí.
K dispozici je několik typů pokojů, které jsou zařízeny v typickém Sardinském stylu. Všechny jsou vybaveny klimatizací, TV, minibarem (naplnění na vyžádání a za poplatek), trezorem, telefonem a koupelnou se sprchou a fénem. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu s venkovním posezením.

V hlavní budově se nacházejí:
Pokoje COMFORT - po kompletní rekonstrukci, umístěné v přízemí, určené pro 2-4 osoby, 3. a 4. lůžko buď samostatné postele nebo formou rozkládací pohovky. Max. obsazenost 2 dospělí + 2 děti.
Na vyžádání a s příplatkem pokoje COMFORT s výhledem na moře, umístěné v prvním patře.
Pokoje FAMILY COMFORT - po kompletní rekonstrukci, umístěné v přízemí, s oddělenou dvoulůžkovou ložnicí a obývacím pokojem se 2 samostatnými lůžky. Min. obsazenost 2 dospělí + 2 děti nebo 3 dospělí, max. obsazenost 4 osoby.
Na vyžádání a s příplatkem pokoje FAMILY COMFORT s výhledem na moře, umístěné v prvním patře.

V malých vilkách se nacházejí:
Pokoje FAMILY CLASSIC - které nejsou rekonstruované, s oddělenou dvoulůžkovou ložnicí a obývacím pokojem se 2 samostatnými lůžky. Obsazenost min. 2 osoby a max. 4 dospělí a dítě do 2 let v postýlce.
Na vyžádání a za příplatek je využití kuchyňského koutu (k úhradě na místě).

Jednolůžkový pokoj DUS COMFORT výhradně na vyžádání.
Děti do 2 let zdarma na lůžku s rodiči. Dětská postýlka na vyžádání, za poplatek.

Check in 17:00. Check out 10:00 h.
Pobyt začíná večeří.

Stravování

Plná penze s nápoji.
Snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů k jídlu (minerální voda, stáčené víno, pivo a vybrané nealkoholické nápoje z automatu).
Pozdní snídaně "Dormiglione" od 9:30-11 hod. na hlavním baru, k dispozici káva espresso, cappuccino, mléko a croissanty.
Od 16-17 hod. sladký a slaný snack pro děti do 12 let (jednou týdně nahrazený zmrzlinou).
Během týdne jsou organizovány tématické večery - typický Sardinský večer či Rybářský večer s nabídkou specialit z ryb a plodů moře. 1y týdně možnost večeře v pizzerii (nutná rezervace, bez příplatku).

Na vyžádání při rezervaci možnost bezlepkové a bezlaktózové stravy. Hotel nedisponuje oddělenými prostory pro přípravu např. bezlepkové stravy.

KOUTEK PRO MAMINKY: vybavený koutek s plotýnkami, dřezem, ledničkou, ohřívačem lahví, mikrovlnou troubou, mixérem a sterilizátorem, hrnci a pánvemi, herními podložkami, TV a křesly pro odpočinek. K dispozici jsou základní potraviny - čerstvé mléko, jogurty, džemy, sušenky, čaj, čerstvé ovoce, a v otevírací době restaurace také základní vařené pokrmy - zeleninové vývary a polévky rajčatové omáčky, těstoviny malé velikosti, plátky masa či ryby.
Není zde k dispozici čerstvé ani sušené mléko, hotová dětská strava a další specifické produkty pro miminka.
BABY CARD (karta na vyžádání k úhradě na místě, pro děti 0-2,99 let) zahrnuje bezplatný přístup do koutku pro maminky se všemi produkty a odborným personálem.

Pro děti

Dětský bazén, hřiště, denní i večerní animace a programy v amfiteátru.

Dětský klub nabízí animace, venkovní i vnitřní aktivity a různé druhy zábavy rozdělené do kategorií podle věku:
"Nicolino Baby Club" - pro děti od 3 do 6 let, "Nicolino Mini Club" - pro děti od 6 do 12 let a "Nick Club" s aktivitami pro děti ve věku 12-15 a 15-18 let.

Sport a animace

K dispozici jsou 2 bazény, každý s částí pro děti.
Venkovní fitness zóna, tenis, fotbal, petanque, stolní tenis. Na pláži za poplatek potápěčské centrum (externí služba).
Zkušený tým animátorů vás rozveselí denním bohatým zábavním programem s hrami, sporty, zápasy, skupinovými lekcemi tenisu, aerobiku a tance.
Večer vás okouzlí rozmanitá představení v amfiteátru, piano bar a tématické večery. Animace probíhá převáženě v italském jazyce.

Pláž

Cca 500 m od hotelu se nachází pláž Sas Linnas Siccas, menší pláž s jemným pískem v malebné zátoce, kde probíhají animační programy během dne. 1500 m od hotelu se nachází druhá hotelová pláž Fuile 'e Mare, prostornější pláž v zátoce lemované skalami. U této pláže je k dispozici i bar (externí služba). Klienti mají na obou plážích k dispozici plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka na pokoj, do vyčerpání kapacity) v rámci klubové karty zdarma. Obě pláže jsou dosažitelné hotelovou kyvadlovou dopravou v předem stanovených časech nebo i pěší procházkou, pro návrat je nutné počítat s cestou do kopce.


Plážové osušky k dispozici oproti kauci a za poplatek (vratná kauce €20/ks, půjčení €2,50 /ks/den)
Probíhá načítání...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s plnou penzí s nápoji, klubovou kartu, služby delegáta na telefonu*.

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s plnou penzí s nápoji, klubovou kartu, služby delegáta na telefonu.

*Delegát je vám osobně k dispozici při příletu/odletu na letišti v Olbii a poté po celou dobu pobytu na telefonním čísle uvedeném v pokynech k zájezdu. Na vyžádání zajistí výlety, pronájem aut nebo doporučí zajímavosti v okolí.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání):
Plážové osušky: vratná kauce €20/ks, půjčení €2,50 /den/ks.
Dětská postýlka: €10 /noc pro děti do 2 let (max. 1 postýlka /pokoj). Vlastní postýlka akceptována zdarma.
Psi malé rasy (do 10 kg): €20 /den. Nemají povolen vstup do společných prostor, který je potřeba striktně dodržovat. Nutno doložit očkovací průkaz.

Baby Card pro děti 0-2,99 let €20/noc (přístup do dětské kuchyňky se základními potravinami a dětskou postýlku na vyžádání předem).
Užívání kuchyňského koutu na pokojích - cena na ověření. Úklid provádí klient. Neuklizený kuch. kout za poplatek.

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
96061 Panoramatický pohled k moři, Marina di Cardedu, Sardinie Panoramatický pohled na vilky s pokoji, Marina di Cardedu, Sardinie

Sleva

8

%

Cardedu
Perdepera Resort
08.08. - 15.08.2024
7 nocí
Letecky plná penze s nápoji
Pohled na hotel, Santa Teresa di Gallura, Sardinie
Santa Teresa Gallura / Capo Testa
Hotel Club Esse Shardana
31.08. - 04.09.2024
4 noci
Letecky polopenze s nápoji
Bazén, Orosei, Sardinie
Orosei
Hotel Maria Rosaria
04.09. - 07.09.2024
3 noci
Letecky snídaně
Hotel - letecký pohled, San Teodoro, Sardinie
San Teodoro
Hotel Club Le Rose
11.09. - 18.09.2024
7 nocí
Letecky plná penze s nápoji