Resort & Spa Le Dune - Hotel Le Palme

Resort & Spa Le Dune - Hotel Le Palme ****

Praha - Olbia polopenze od 30 590 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
FitnessFitness
Exkluzivně v SARDEGNA TRAVELExkluzivně v SARDEGNA TRAVEL

Charakteristika

Hotelový komplex Le Dune s krásnou dlouhou písečnou pláží je ideální pro rodiny s dětmi především pro velké množství sportovního vyžití a animačních programů. Hotel Le Palme vyhledávají zejména mladí a páry s dítětem.

Green Independent Hotel Group (EU, W), Hotel Group (IT), Beach Resort (IT)Poloha

Tento hotelový komplex se nachází v severní Sardinii v zálivu Golfo dell´Asinara, 2 km od městečka Badesi, cca hodinu a půl autem od Olbie a Alghera a 40 minut od S. Teresa Gallura a Porto Torres. Jedná se o jeden z nejvybavenějších hotelových komplexů na Sardinii, který se rozkládá mezi písečnými dunami (odtud název Le Dune) v parku se stoletými jalovci o rozloze 280.000 m2.
Do městečka Badesi hotel ogranizuje kyvadlovou dopravu (za poplatek, denně mimo sobotu).

Vzdálenost od letiště v Olbii 83 km (cca 1h a 30 min).

Vybavení

Resort Le Dune se skládá z 5 hotelů s celkem 496 pokoji, které jsou citlivě zasazeny do přírody parku resortu. Každý hotel má svou vlastní recepci,která akceptuje nejznámější kreditní karty, vyjma hotelu La Duna Bianca, jehož hosté jsou přijímáni individuálně.
Jedná se o Hotel Le Palme 4*, Hotel I Ginepri 4*, Hotel Le Rocce 4*, Hotel & Spa Le Sabine 4* Superior a Hotel La Duna Bianca - 4* Superior.
Hotelové služby:
- 4 recepce (Wi-Fi, také v barech Alla Spiaggia, Le Palme, I Ginepri).
- 6 bazénů, z nichž 2 jsou vyhrazené pouze pro děti, další 4 bazény mají lehátka, bar a dohlížejí u nich plavčíci
- 10 restaurací, z toho 1 pro děti
- 6 barů a prodejna domácí zmrzliny
- amfiteátr, 4 tenisové kurty, malé fotbalové hřiště s osvětlením, hřiště na basket, plážový volejbal, bezpečná dětská hřiště a mnoho sportovních a volnočasových aktivit
- wellness centrum
- konferenční centrum s max. kapacitou 450 osob (rozloha 345 m2 + krytá terasa), rozdělitelné do 5 sálů, technické vybavení.
- venkovní nehlídané parkoviště, vč. nabíjecích stanic na elektromobily
- nákupní pasáž s obchody a lékárnou
- lékařská služba v předem vyhrazených časech

Zvířata nejsou v resortu akceptována.

Ubytování

Všechny pokoje Resortu mají terasu vybavenou posezením, koupelnu se sprchou, fén, klimatizaci, trezor, TV/SAT, telefon a minibar. Osušky na pláž na vyžádání - na kauci.
Hotel Le Palme disponuje celkem 153 pokoji.
STANDARD: pokoj s manželskou postelí (na vyžádání oddělená lůžka) + rozkládací křeslo, max. obsazenost 2 +1 dítě do 7 let.
SUPERIOR: pokoj s manželskou postelí + rozkládací křeslo + možnost dětské postýlky; max. obsazenost 2 + 1 dítě do 15 let + INF.
STANDARD FAMILY: dva propojené pokoje Standard, min. pro 4 osoby - max. obsazenost 4 + 2 děti do 7 let
SUPERIOR FAMILY: dva propojené pokoje Superior, min. pro 4 osoby - max. obsazenost 4 + 2 děti do 15 let + 2 INF.

Dětská postýlka zdarma, na vyžádání.

Check-in 16:30; check-out 10:30.

Otevření jednotlivých hotelů v nízké sezoně se řídí rozhodnutím resortu (klienti budou eventuálně ubytování ve vyšší kategorii hotelu resortu).

Stravování

Resort nabízí: ubytování s polopenzí (snídaně a večeře). U večeře je zdarma k dispozici voda (ostatní nápoje za poplatek).
"Domovskou" restaurací pro hosty hotelu Le Palme je restaurace IL POMODORO, v níž je podávána snídaně formou bufetu v době 8:00-10:30h a pro brzké snídaně mezi 7:30 a 8:00 h. mohou klienti využívat restauraci Nautilus.

Večeře (19:30-22:00):
Resort & SPA Le Dune nabízí možnosti stravování, které uspokojí všechny hosty. Na výběr je z 9 restaurací (+ restaurace pro děti). Kromě restaurace Nautilus je v restauracích, kde hosté nemají pobyt, nutná rezervace.
Restaurace bez příplatku:
NAUTILUS: bohatý bufet s mezinárodní kuchyní.
CARRIMBANCA: sardinská kuchyně, bufetová forma.
POMODORO: bohatý bufet
PETER PAN: od 12:30 do 13:30 (mimo sobotu) oběd pro děti, nutný dozor rodičů pro děti do 2 let
ALLA SPIAGGIA: pár metrů od pláže, bufet středomořských předkrmů a prvních chodů, smažené speciality z darů moře.
LI JUNCHI: specializovaná na pizzu, těstoviny, středomořské předkrmy a zmrzliny, voda, víno, pivo a nealkoholické nápoje z automatů v ceně; servírované
PETER PAN: restaurace pro děti z baby- a mini klubu, od 19:00 do 20:00, nutná přítomnost rodičů pro děti do 3 let

Restaurace s příplatkem, nutní předchozí rezervace:
SCORFANO: grilované ryby, bufetová forma, voda v ceně. Děti do 2 let a hosté hotelu La Duna Bianca bez příplatku.
ROMANTICO: elegantní restaurace, tematické večeře servírované při svíčkách.
IL LECCIO: (v provozu od 1.6.) Show-Cooking, středomořská kuchyně, bufetová forma. Bez příplatku pro děti do 2 let a hosty hotelů La Duna Bianca a Le Sabine.
IL TRAMONTO: pár kroků od pláže, funguje přes den jako spaghetteria a pro večeře s degustačním menu.

Možnost bezlepkové diety na vyžádání (při rezervaci jednotlivé restaurace).

Oběd (12:30-14:30):
Oběd je podáván formou "středomořského brunche" v restauracích NAUTILUS nebo ALLA SPIAGGIA v době od 12:30-14:30 h.. Jedná se o lehký oběd bufetovou formou s širokým výběrem: těstoviny, studené chody, luštěniny, grilovaná a smažená zelenina, saláty, ovoce, sýry. Nezahrnuje klasické druhé chody s masem, rybou ani zákusky. Je možné využít oběda i v jiných hotelích řetězce na Sardinii (např. při výletech, na vyžádání).
Na vyžádání je možné zaměnit večeři se středomořským brunchem.

Brunch Around - možnost výměny středomořského brunche (pouze při zakoupení na celý pobyt) na Brunch Around, oběd v některém z partnerských hotelů, s příplatkem € 12/os. V ceně není transfer a nápoje. Nutno rezervovat a hradit na recepci hotelu. Není k dispozici v srpnu.

Pro děti

Pro děti je v resortu velké vyžití: velké dětské hřiště "VILLAGGIO FANTASIA" s bazénem a hradem Duneland pro nejmenší, herna, dětské kino, relaxační místnost s postýlkami a vybavená místnost pro miminka, restaurace PETER PAN pro děti. U hotelu Le Palme je další bazén pro děti.
Baby klub: od 3 do 5 let, v provozu 9:30-18:30h (20:30-22:30 na vyžádání a za poplatek)
Mini klub: od 5 do 9 let (9:30-18:30h), děti mají možnost v rámci klubu i obědvat či večeřet v restauraci Peter Pan
Junior klub: od 9 do 14 let (9:30-18:30h), 1x týdně je organizována večeře/party s animátory (na zápis)
Teen klub: od 14 do 18 let, mj. lukostřelba, 5stranný fotbal, plážový volejbal, mini basketbal, tenis a další sporty, večerní programy

Pozor: pro umístění nejmenších dětí do baby klubu je požadováno potvrzení od lékaře o bezinfekčnosti ne starší 3 dnů. Stačí v angl. jazyce - vyjádření lékaře (jednou větou) + razítko a podpis lékaře.

V areálu je k dispozici zdarma plně vybavený dětský pokoj otevřený 24 hodin, vybavený vysokými židlemi, sterilizátory, ohřívači lahví, přebalovacími pulty. Maminky zde najdou vše potřebné k nakrmení svých děti (zeleninové polévky, zeleninové kaše, sušenky, jogurt, mléko , vodu a ovocné šťávy).

Sport a animace

Resort Le Dune je vybaven 6 bazény, z nichž 2 jsou vyhrazené pouze pro děti, další 4 bazény mají lehátka, bar a dohlížejí u nich plavčíci: Hosté hotelu Le Palme mohou využívat:
- 2 bazény v hotelu Le Palme - jeden z nich je vyhrazen pro děti a jsou v něm dětské atrakce,
- bazén v hotelu I Ginepri je pro všechny klienty,
- bazén v hotelu Le Rocce je pro všechny hosty resortu,
- bazén pro děti v rámci dětského hřiště "VILLAGGIO FANTASIA", kde se nachází mnoho dětských atrakcí
Sportovní zázemí: 5 tenisových kurtů (1 s osvětlením, 2 se syntetickým povrchem), nohejbalové, fotbalové a basketbalové hřiště, plážový volejbal. aj. Použití sportovního zázemí je zdarma.
Další sporty: kolektivní kurzy jízdy na katamaránech, windsurfingu, kánoi, lukostřelby, tenisu, aerobik, různá cvičení, treking s průvodcem, škola tance.
Za poplatek: kurty na padel, kurzy potápění a jízdy na koních, rekreační jízda na jachtách či sportovní rybolov (i hlubokomořský), pronájem skútrů a kol, šlapadel a gumových člunů.

Wellness & beauty

Wellness centrum Le Sabine SPA se nachází v rámci resorti Le Dune v hotelu "Le Sabine SPA" a zahrnuje 2 multifunkční venkovní bazény s tryskami různé intenzity pro masáž všech částí těla, jacuzzi, protiproud, posilovnu kardio fitness, turecké lázně, relaxační zónu uvnitř i u bazénu, šatny, recepci. Spa nabízí řadu kosmetických procedur a masáží.

Pro vstup do wellness centra je vyžadováno lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti k používání posilovacích strojů a využití masáží a kosmetických procedur.
Pro těhotné ženy je připravena speciální nabídka procedur, vhodných pro jejich stav.
Vstup do wellness centra není povolen mladistvým a dětem, je povolen jen od 14 let v doprovodu rodičů nebo osob, které mají od rodičů písemné povolení.


Program "OBJEVTE SPA"
Mimořádná nabídka k objevení nádherného světa Spa:
- 3x půldenní volný vstup do wellnes a využití balíčku "CIRCUITO RELAX & BENESSERE" (povzbuzující nebo relaxační)
- 1 relaxační masáž sardinskými esenciálními oleji (50 min)
- 1 hydroterapie

Veškeré služby jsou za poplatek.
Kompletní nabídka programů a další informace na recepci, nebo k vyžádání u CK.


DALŠÍ NABÍDKA THALASSO & SPA BALÍČKŮ pro rok 2024 (změna vyhrazena):
Všechny balíčky zahrnují během 1/2denní návštěvy wellness LE SABINE SPA a procedur také bezplatné využití "CIRCUITO RELAX & BENESSERE" (povzbuzující nebo relaxační) - 2 multifunkční venkovní bazény s tryskami různé intenzity pro masáž všech částí těla, jacuzzi, turecké lázně, posilovnu kardio-fitness a relaxační zón

"LE SABINE RELAX & BENESSERE"¨ - 3denní program nebo 1denní program
Zastavte se uprostřed divoké přírody, v srdci písečných dun a zahrad Le Sabine SPA, a objevte remineralizační procedury, zásadní pro rovnováhu vašeho těla.
3denní program obsahuje (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru):
- 1 tělový peeling se solí, rostlinami a esencemi typickými pro Sardinii
- 3 hydromasážní koupele s mořskou solí a esenciálními oleji ze Sardinie
- 2 zábaly s detoxikačními mikronizovanými mořskými řasami
- 2 lokalizované masáže 25 min
- 1 relaxační masáž „Elixír zdraví“ s esenciálním olejem Pompia di Sardegna 50 min
1denní program obsahuje (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru):
- 1 tělový peeling se solí, rostlinami a esencemi typickými pro Sardinii
- 1 hydromasážní koupel s mořskou solí a esenciálními oleji ze Sardinie
- 1 detoxikační mikronizovaný zábal z mořských řas
- 1 relaxační masáž „Elixír zdraví“ s esenciálním olejem Pompia di Sardegna 50 min


"LA BELLEZZA MARINA IN SARDEGNA / MOŘSKÁ KRÁSA SARDINIE"
Čistá krása v prostředí čisté Sardinie. Ponořte se do harmonických barev Sardinie, obklopte se jejími nezaměnitelnými vůněmi a osvoboďte se od stresu a toxinů.
Program obsahuje 2x 1/2 dne (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru):
- 1 tělový peeling se solí, rostlinami a esencemi typickými pro Sardinii
- 2 hydromasážní koupele s mořskou solí a esenciálními oleji ze Sardinie
- 1 detoxikační mikronizovaný zábal z mořských řas
- 1 masáž obličeje 25 min
- 1 čistící a obnovující ošetření obličeje
- 1 relaxační masáž „Elixír zdraví“ s esenciálním olejem Pompia di Sardegna 50 min
-1 Anti-aging ošetření obličeje "Sardinian Lift" s mastichou, růžovým křemenem a kyselinou hyaluronovou


"RIMODELLAMENTO SILHOUETTE / REMODELACE SILUETY"
Program pro boj s celulitidou, který napomáhá rozpouštění vláknitých hmot a získání harmoničtější linie těla.
Program obsahuje 3x 1/2 dne (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru):
- 1 tělový peeling se solí, rostlinami a esencemi typickými pro Sardinii
- 3 odvodňovací hydromasážní koupele
- 1 detoxikační mikronizovaný zábal z řas
- 2 regenerační a tonizační ošetření těla (aktivní kyslíkový zábal a modelační masáž)
- 1 presoterapeutické ošetření s Plasmalg gelem
- 1 lokalizovaná rekondiční masáž 25 min


"BENESSERE DELLA SCHIENA / RELAX PRO VAŠE ZÁDA"
Pro bezbolestná záda - hektický životní styl a špatné držení těla způsobují bolesti zad. Rukama našich profesionálů a s pomocí mořské soli, myrty a jalovce se nechejte rozmazlovat, hýčkat a léčit svá bolavá záda.
Program obsahuje 3x 1/2 dne (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru):
- 1 detoxikační tělový peeling
- 3 hydromasážní koupele s mořskou solí a esenciálními oleji ze Sardinie
- 3 lokalizované remineralizační obklady z mořského bahna
- 2 lokalizované masáže 25 min
- 1 personalizovaná masáž 50 min


"L´UOMO RELAX / RELAX PRO MUŽE"
Relax pro muže - stále více a více mužů pečuje o své tělo, chtějí být hýčkáni, chtějí zapomenout na stres a chtějí si obnovit jak fyzickou, tak duševní vitalitu.
Program obsahuje 3x 1/2 dne (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru):
- 1 detoxikační tělový peeling
- 2 hydromasážní koupele s mořskou solí a esenciálními oleji ze Sardinie
- 3 remineralizační tělové zábaly z mořského bahna
- 1 lokalizovaná masáž 25 min
- 1 masáž pokožky hlavy 20 min
- 1 ajurvédská masáž 50 min
- 1 specifické ošetření obličeje proti stárnutí pro muže


Balíčky na vyžádání v CK, možno rezervovat také předem, spolu s rezervací Vašeho pybytu.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Udržitelnost a ekologie

Příroda byla vždy středem projektů hotelového řetězce - nejen zdrojem inspirace, ale také zdrojem, který je potřeba chránit, aby mohl nabídnout ideální dovolenou k objevování nejautentičtější Sardinie. To vše je podstatou značky "We are green", vytvořenou a registrovanou společností Dephina, aby reprezentovala závazek hotelového řetězce vůči životnímu prostředí. Jde o soubor osvědčených postupů a iniciativ ke zlepšení místního prostředí, které vytyčují cestu k udržitelné budoucnosti Sardinie. WE ARE GREEN PROTOKOL DELPHINA

Další služby

- Wi-Fi (na recepcích, v barech Alla Spiaggia, Le Palme, I Ginepri) zdarma na vlastním notebooku prvních 180 min (dalších 180 min za €2,00)
- zdarma služba lékaře ve stanovených časech, prohlídky a lékařská osvědčení za poplatek
- venkovní nehlídané parkoviště v areálu
- Dune Point - informační centrum o všech aktivitách Resortu, kancelář potápěčské školy, herna
- butik, obchod se sportovními potřebami, fotograf, novinový stánek, menší lékárna, půjčovna aut, motocyklů, lodí atd.
- zdarma kyvadlová doprava na pláž

Za poplatek: plážový servis, wellness centrum, herna (s elektronickými hrami pro větší děti), internet point (a Wi-Fi od 4. hodiny připojení); vyjížďky na koních, potápění, půjčovna aut/motocyklů/šlapadel/člunů, pravidelná autobusová doprava do/z letoviska Badesi - 2 km (mimo sobotu) a jiné transfery, sportovní rybolov, výlety atd.
V Resortu se neplatí za služby v hotovosti, ale předplacenou kartou resortu, z které jsou částky strhávány (vydávána na recepci).

Pláž

Nádherná dlouhá pláž s bílým pískem, vybavená lehátky a slunečníky za poplatek, se nachází cca 300 m od hotelu. Je na ní půjčovna kánoí a škola windsurfingu.
Pouhých 10 m od pláže je nová hotelová budova „LE DUNE“ se snack barem, restaurací, koutkem pro děti, toaletami a sprchami. Osmikilometrová pláž je od hotelu oddělena nefrekventovanou místní komunikací, pro větší komfort hostů je zajištěna kyvadlová doprava v rámci areálu na pláž zdarma.
Plážové osušky k dispozici na vyžádání (na kauci).
Probíhá načítání...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí (voda u jídla zdarma), služby delegáta na telefonu*. VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí (voda u jídla zdarma), služby delegáta na telefonu.

*Delegát je vám osobně k dispozici při příletu/odletu na letišti v Olbii a poté po celou dobu pobytu na telefonním čísle uvedeném v pokynech k zájezdu. Na vyžádání zajistí výlety, pronájem aut nebo doporučí zajímavosti v okolí.

Cena nezahrnuje

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání):

Možnost dokoupit oběd - Brunch Mediterraneo; - cena na vyžádání.

Brunch Around - možnost výměny středomořského brunche (zakoupeného na celý pobyt) na Brunch Around, v Park Hotel & Spa Cala di Lepre (Palau), nebo v 5hvězdičkových resortech Marinedda Thallaso & Spa nebo Valle dell’Erica Thalasso & SPA (S. Teresa Gallura) s doplatkem € 12 /os. (není možno využít v srpnu). V ceně není transfer a nápoje. Nutno rezervovat na recepci hotelu.

Plážový servis (slunečník a 2 lehátka): 1. řada € 20 /den, 2. řada € 14 /den, od 3. řady € 10 /den (květen, červen a září); 1. řada € 26 /den, 2. řada € 20 /den, 3. řada € 14 /den, od 4. řady € 12 /den (červenec, srpen).

Možnost zapůjčení kočárku €20 /pobyt (na vyžádání, při rezervaci hotelu)

Vstup do wellness centra ,,Le Sabine SPA", € 20 za os./2 hodiny (od 14 let)

Speciální nabídky

NA VYŽÁDÁNÍ:

SPECIÁLNÍ NABÍDKA "1 dospělý + 1 dítě do 13 let" v pokoji STANDARD. Dostupnost a cena k ověření u prodejce. Nabídka je platná pouze v období do 28.6. a od 31.8.2024

Program "SPA DISCOVERY / OBJEVTE SPA", cena: € 155 /os. (od 14 let)
- 3x volný vstup do wellness a využití balíčku "CIRCUITO RELAX & BENESSERE" (povzbuzující nebo relaxační)
- 1 relaxační masáž sardinskými esenciálními oleji (50 min)
- 1 hydroterapie (25 min)

Svatební cesta: Tha Le Dune Gift:
1 vstup na osobu (nutná rezervace) do Wellness centra „Le Sabine SPA“ s využitím multifunkčních sladkovodních bazénů, kardiofitness tělocvičny, relaxačních prostor a prostor na opalování s lehátky; romantická večeře s vínem z Delphina Selection v jedné z restaurací za příplatek; suvenýr Delphina a stříbrný sardinský snubní prsten pro pár.

The Emotion Proposal: €160/ osoba, min. 2 osoby.
Sklenička sektu s bottargou při západu slunce u moře. Romantická večeře s měkkýši, sardinským brut sektem z Delphina Selection a romantický dort. Poukaz v hodnotě 60 EUR, který lze utratit v hotelu za jídlo a víno ze sortimentu Delphina Selection a Presidents wines. 25 minutová masáž pro pár. Vodoléčba v soukromé kabině. První nebo druhá řada na pláži bez příplatku.

Na vyžádání v CK možnost pobytu na 3/4 nebo 10/11 nocí (s příplatkem za privátní transfer).

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
143936 Panoramatický pohled na bazén a pláž, Palau, Sardinie Panoramatický pohled na bazén a pláž, Palau, Sardinie
Palau / Cala Capra
Cala di Lepre Park Hotel & Spa
28.09. - 05.10.2024
7 nocí
Letecky polopenze
Poloostrov Arbatax Park Resort, Arbatax, Sardinie

Sleva

15

%

Arbatax
Arbatax Park Resort - Hotel Telis
03.10. - 06.10.2024
3 noci
Letecky polopenze s nápoji
Pohled na hotel a přístav, Arbatax, Sardinie

Sleva

15

%

Arbatax
Arbatax Park Resort - Borgo Cala Moresca
03.10. - 06.10.2024
3 noci
Letecky polopenze s nápoji

Sleva

15

%

Arbatax
Arbatax Park Resort - Cottage
03.10. - 06.10.2024
3 noci
Letecky polopenze s nápoji