Le Canne Residence

Le Canne Residence

Praha - Olbia bez stravy od 12 150 Vyberte termín
Do centra pěškyDo centra pěšky
TenisTenis
PesPes

Charakteristika

Ideální ubytování v apartmánech v blízkosti vyhlášených pláží a zároveň centra živého města se zázemím všech služeb.

Poloha

Apartmány na severovýchodě ostrova v docházkové vzdálenosti od vyhlášené pláže La Cinta, na okraji letoviska San Teodoro, pouhých 600-800 m (dle apartmánu) od živého centra s obchody s širokou infrastrukturou turistických služeb. Proto je San Teodoro jedním z velmi oblíbených cílů turistů. Díky svému bohatému zázemí obchodů, restaurací, barů, pizzerií a diskoték je vyhledáváno především mladými, kteří kromě krásného moře touží i po večerním vyžití. Dominantou San Teodora je široká pláž La Cinta, táhnoucí se v délce několika kilometrů.

Vzdálenost od letiště v Olbii 27 km (cca 40 min).

Označení polohy v mapě je orientační, není možné předem určit přesnou polohu apartmánu.

Vybavení

V městečku San Teodoro je dostatek nákupních a restauračních možností (supermarkety, bary, cukrárny, trafiky, prodejny tabáku, obchůdky) a služeb i možností večerního vyžití (např. diskotéky), jsou zde lékárny a lékařské ordinace, půjčovna lodí. Možnost půjčení koloběžek, kol, automobilů (včetně elektrických). Bankomat.

Malí psi na vyžádání a za poplatek.
WIFI připojení zdarma na recepci.

Ubytování

Nedávno postavené ubytovací kapacity leží v blízkém okolí městečka San Teodoro, nacházejí se v menších rezidenčních domech či patrových vilkách (o několika apartmánech, které se od sebe mohou lišit dispozičně i polohou), obklopených udržovanými zahradami. Jelikož se jedná o jednotlivé soukromé apartmány různých majitelů, garantujeme pouze běžné standardy. Styl, vybavení i zahrady jednotlivých apartmánů se liší - fotografie jsou ilustrativní.
Většina apartmánů je situována v přízemí se zahrádkou a krytou terasou některé v prvním patře s balkonem. Jsou jednoduše a funkčně zařízené, s TV, pračkou a větrákem.
V blízkosti apartmánů jsou parkovací místa. Dětská postýlka na vyžádání za poplatek (nebo vlastní zdarma, max. 1/apt.).

Malá zvířata na vyžádání a za poplatek.

BILO 4: obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací pohovka, ložnice s manželskou postelí, koupelna (většina apartmánů disponuje sprchovým koutem o rozměru 60x60 cm).
TRILO 4: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a ložnice se dvěma lůžky, koupelna.
TRILO 6: tento apartmán má oproti bilu navíc další ložnici se dvěma samostatnými lůžky.

Libovolný nástup - min. počet nocí 5.
Check-in 16:00-20:00; check-out 10:00. Příjezd v době mimo uvedený čas nutno avizovat den předem a je zde účtován poplatek € 30. Pokud není tato skutečnost nahlášena 24 hodin předem, ubytování je možné až následující den.

Stravování

Vlastní. Široké spektrum možností stravování ve městečku San Teodoro - restaurace, bary, kavárny, cukrárny a pizzerie, obchody.

Pro děti

V blízkosti je dětské hřiště a jízdárna, pláž má pozvolný vstup do vody - ubytování zde proto často vyhledávají rodiny s dětmi.
Možnost dětské židličky, za poplatek.

Sport a animace

Krásné písečné pláže v okolí přímo vybízejí k praktikování vodních sportů jako windsurfing a kanoistika, potápění, výlety na lodích, půjčovna lodí. V těsném sousedství pláže se nachází jezdecká škola - kromě projížděk i možnost výuky. San Teodoro také nabízí široké sportovní vyžití - tenis, minifotbal, volejbal, bowling, jízdní kola, půjčovny aut a skútrů. Vše za poplatek.

Pláž

250 - 900 m pěší procházkou od písečné pláže La Cinta, kde je možné za poplatek využít křesílka, lehátka a slunečníky. V okolí San Teodora najdete nespočet dalších krásných pláží s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře, vhodných i pro rodiny s malými dětmi.
Probíhá načítání...

Důležité

Check-in 16:00-20:00; check-out 10:00. Příjezd v době mimo uvedený čas nutno avizovat den předem a je zde účtován poplatek €30. Pokud není tato skutečnost nahlášena 24 hodin předem, ubytování je možné až následující den.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku vč. tax*, ubytování bez stravy, spotřeby energií, závěrečný úklid apartmánu, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024). *Přímý let Praha-Olbia-Praha. Pro nabídku letenek z jiných letišť a/nebo v jiné odletové dny kontaktujte prodejce.

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování bez stravy, spotřeby energií, závěrečný úklid apartmánu, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Transfer z/na letiště - pro nabídku transferu kontaktujte prodejce.

Poplatky na místě - povinné

Poplatky k úhradě na místě:
Vratná kauce € 200/apt. - kauce bude klientovi vrácena převodem na účet do 48 hodin (po kontrole apartmánu).
Neuklizený kuch. kout € 25/apt;
Pozdní příjezd: Check-in 16:00-20:00; check-out 10:00. Příjezd v době mimo uvedený čas nutno avizovat den předem a je zde účtován poplatek € 30. Pokud není tato skutečnost nahlášena 24 hodin předem, ubytování je možné až následující den.

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání):
Ložní a koupelnové prádlo € 15/os./výměna (nutno objednat předem při rezervaci)
Dětská židlička: € 3/den;
Postýlka pro dítě do 2 let € 5/den (max. 1/apartmán, vlastní zdarma);
Malé zvíře € 50/pobyt (nutno hlásit předem).

Speciální nabídky

Sleva 10% z ceny ubytování pro pobyty na min. 7 nocí - již aplikováno v ceně.

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
37612 Zahrada residence, San Teodoro, Sardinie Zahrada residence, San Teodoro, Sardinie

Sleva

10

%

San Teodoro
Residence Approdo Verde
09.09. - 16.09.2024
7 nocí
Vlastní bez stravy
37612 Zahrada residence, San Teodoro, Sardinie Zahrada residence, San Teodoro, Sardinie

Sleva

10

%

San Teodoro
Residence Approdo Verde
11.09. - 18.09.2024
7 nocí
Letecky bez stravy
Kuchyňský kout, Isola Rossa, Sardinie

Sleva

10

%

Isola Rossa
Residence Torre
27.09. - 30.09.2024
3 noci
Vlastní bez stravy
Kuchyňský kout, Isola Rossa, Sardinie

Sleva

10

%

Isola Rossa
Residence Torre
02.10. - 05.10.2024
3 noci
Letecky bez stravy