La Ghinghetta - Adults only

La Ghinghetta - Adults only

Praha - Cagliari snídaně od 20 590 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Interaktivní audioprůvodceInteraktivní audioprůvodce
NovinkaNovinka
Exkluzivně v SARDEGNA TRAVELExkluzivně v SARDEGNA TRAVEL

Charakteristika

Elegantní relais umístěné v historické námořnické budově je ideální volbou pro dospělé, kteří hledají únik od rušnějších letovisek.

Poloha

Hotel se nachází na jihozápadě ostrova v přístavním letovisku Portoscuso, přímo u pláže La Caletta. Z místního přístavu je zavedená lodní doprava na ostrov San Pietro. Do menšího centra městečka se dostanete krátkou pěší procházkou, je zde několik restaurací, lékárna, supermarket, bary a kavárny. Vzdálenost od letiště v Cagliari je 59 km.

Vybavení

Stavbu, přestavěnou ze starého námořnického domu, se svými velmi světlými místnostmi na každém rohu obklopují barvy moře. Chladné balkony situované směrem na pláž vyzývají ke čtení a podněcují touhu po dobrém drinku s výhledem mořem. Budova se nachází 1 minutu chůze od pláže La Caletta. Relais La Ghinghetta se nachází ve městě Portoscuso a nabízí ubytování pouze pro dospělé s barem a terasou. K vybavení patří 24hodinová recepce, pokojová služba, venkovní parkování a Wi-Fi. 

Ubytování

V pokojích je vše navrženo tak, aby umocnilo moře, skutečného protagonistu dovolené pohodlí a relaxace: můžete ho obdivovat z postele, vidět, jak se odráží v designových zrcadlech, cítit jeho vůně a zvuky. K dispozici je 6 pokojů DELUXE s čelním výhledem na moře a 3 pokoje s bočním výhledem. Pokoje mají klimatizaci, psací stůl, TV s plochou obrazovkou, trezor, minibar, lednici, rychlovarnou konvici, balkon a vlastní koupelnu s bidetem.

Check in: 14:30
Check out: 11:00

Zvířata nejsou povolena.

Stravování

V ceně pokoje je bufetová snídaně. 

Pláž

Hotel leží přímo před menší písečnou pláží La Caletta. Pláž Portopaglietto je vzdálená asi 1,5 km. Z místního přístavu vyjíždí trajekty na ostrov San Pietro, kde můžete obdivovat celou řadu krásných písečných pláží.
Probíhá načítání...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně všech tax, ubytování se snídaní, služby delegáta na telefonu* (31.5.-6.10.2024)

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní, služby delegáta na telefonu (31.5.-6.10.2024)

*Delegát je vám osobně k dispozici při příletu/odletu na letišti v Olbii a poté po celou dobu pobytu na telefonním čísle uvedeném v pokynech k zájezdu. Na vyžádání zajistí výlety, pronájem aut nebo doporučí zajímavosti v okolí.

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

Podobné produkty
Lu´ Hotel Riviera

Sleva

30

%

Carloforte
Lu´ Hotel Riviera
02.05. - 05.05.2024
3 noci
Letecky snídaně
Bajaloglia Resort

Sleva

15

%

Castelsardo
Bajaloglia Resort
25.09. - 28.09.2024
3 noci
Letecky snídaně
Hotel La Baja

Sleva

10

%

Santa Caterina di Pittinuri
Hotel La Baja
10.10. - 13.10.2024
3 noci
Letecky snídaně
Lu´ Hotel Maladroxia
Maladroxia
Lu´ Hotel Maladroxia
10.10. - 13.10.2024
3 noci
Letecky snídaně