Is Serenas Badesi Village

Is Serenas Badesi Village ****

Praha - Olbia all inclusive od 19 890 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
All inclusiveAll inclusive
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
PesPes
FitnessFitness
NovinkaNovinka
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Exkluzivně v SARDEGNA TRAVELExkluzivně v SARDEGNA TRAVEL

Charakteristika

Oblíbený resort na severu ostrova nabízí bohaté zázemí pro rodiny s dětmi všech věkových kategorií.

Poloha

Komfortní hotelový komplex leží na severu Sardinie, zasazen do středomořské vegetace u písečné pláže, která se rozkládá cca 400 m od hotelových pokojů, v úchvatném zálivu Golfo del´Asinara v lokalitě Badesi, vyhledávaného regionu Gallura. Tato část ostrova je vyhledávaná pro své přírodní krásy, nádherné pláže a mnohé atraktivity. Badesi je známé město vína, réva je charakteristická zejména tím, že roste převážně v písečném terénu. Odsud lze vyrazit na výlet po krásách Národního parku Asinara v lokalitě Stintino (80 km), kde se nachází i vyhlášená pláž La Pelosa. Asi 25 km odsud leží městečko Castelsardo s až pitoreskním historickým centrem s typickými barevnými domky, dále pak oblíbená letoviska Isola Rossa (13km) nebo Costa Paradiso (26 km). Vzdálenost od letiště Olbia: 80 km (cca 1 h 30 min).

Vybavení

Resort svým hostům poskytuje širokou nabídku služeb 4 bazény (jeden se skluzavkami a další vyhrazený pro klienty pokojů Prestige), 3 restaurace, náměstí s obchody a lounge barem, wellness centrum a bohaté sportovní zázemí - tenisové kurty, kurty na padel, kopanou, volejbal, stolní tenis, lukostřelba, potápěčské centrum, dětské kluby rozdělené dle věkových kategorií dětí. Wi-fi připojení ve společných prostorách i na pokojích.

Pobyt se psem (max. do 10 kg) na vyžádání a za poplatek.

Ubytování

Celkem hotel nabízí 360 pokojů, všechny jsou vybaveny klimatizací, TV, minibarem, kávovarem, konvicí, trezorem a vlastní koupelnou. Některé pokoje mají balkon (nelze garantovat)

CLASSIC (19-25 m2): pokoje s manželskou postelí, umístěné v přízemí (bez předzahrádky), nebo v prvním patře. Max. obsazenost 2 osoby + INF.
Na vyžádání pokoje CLASSIC GARDEN umístěné v přízemí s předzahrádkou.
SUPERIOR (20-30 m2): pokoje s manželskou postelí a přistýlkou formou rozkládací pohovky, umístěné v přízemí (bez předzahrádky), nebo v prvním patře. Max. obsazenost 3 osoby + INF.
Na vyžádání pokoje SUPERIOR GARDEN umístěné v přízemí s předzahrádkou.
FAMILY (27-43 m2): na vyžádání, rodinné pokoje se dvěma místnostmi, pro min. 4 osoby. Na vyžádání možnost 5. lůžka formou rozkládací pohovky. Jsou umístěné v přízemí (bez předzahrádky), nebo v prvním patře. Na vyžádání možnost FAMILY GARDEN umístěné v přízemí s předzahrádkou.

Výhradně na vyžádání jsou pokoje JUNIOR SUITE, PRESTIGE nebo speciální DOG ROOMS pro pobyt se čtyřnohýim miláčky.

V období 30.6.-7.9.2024 min. pobyt na 7 nocí.
Na vyžádání možnost pobytu na méně než 3 noci, s příplatkem v případě pobytu přes víkend.

Check-in: 16:00 h. Check-out: 10:00 h.
Na vyžádání a s příplatkem pozdní check-out (do 14:15 h.), dle dostupnosti.

Podmínky pro hendikepované

Hotel disponuje několika pokoji pro hendikepované. Na pláži je k dispozici upravené křeslo pro umožnění plavání v moři. Na vyžádání jsou k dispozici vozíčky.

Stravování

All inclusive.
Snídaně obědy a večeře jsou podávané v hlavní restauraci s vnitřním klimatizovaným sálem nebo možností venkovního sezení (po předchozí rezervaci).
Snídaně formou bufetu s kávou z automatu (espresso za poplatek), obědy a večeře formou bufetu s show cooking. K obědu a večeři zdarma točené víno a voda. V průběhu dne ve všech hotelových barech neomezená konzumace yvbraných nápojů, koktejlů a občerstvení, včetně šampaňského a whisky.
Výběr místních lahvových vín, nápojů vyšší kategorie a premiových alkoholických značek je k dispozici za poplatek s čipovou kartou.
V hlavní restauraci jsou stoly pro 8 - 9 osob, které hosté sdílí s jinými hosty a mají stejná místa na celý pobyt.

Pro hosty v pokoji Prestige snídaně formou bufetu, obědy a večeře s obsluhou ve vyhrazeném prostoru centrální restaurace.

Kromě hlavní restaurace si mohou klienti zdarma vybrat ze dvou dalších restaurací:
typická restaurace LA GADDURA a restaurace LE ONDE. Restaurace jsou otevřeny od 10.6.-8.9.2024 minimálně 6 dní v týdnu, na obědy nebo večeře, formou servírovaného menu. Nutná rezrvace předem, do vyčerpání kapacity.

Hostům je k dispozici několik barů:
na hlavním náměstí, u centrálního bazénu a na pláži, také bar v exkluzivní části vyhrazené pro pokoje Prestige.
Bary akceptují pouze platby Smart kartou, kterou lze dobít přímo na baru nahlavním náměstí nebo na recepci.

Pro ty, kteří dávají přednost obědu pod slunečníkem, je možnost rezervovat si předem službu Sea Box a objednat si zdarma balíček s obědem na pláž.

V rámci all inclusive zdarma využití dětské kuchyňky s asistencí a dostupností základních produktů v době hlavního jídla, přístupná od 6-24 h.

Hotel nabízí bohatý sortiment potravin vhodných pro hosty s intolerancí (lepek, laktóza a vejce) balených i čerstvých. Nutno vyžádat v době rezervace.

Pro děti

Hotel je určený zejména pro rodiny s dětmi, pro které je připraveno spousta sportu, zábavy i hraní. K dispozici je velké hřiště s prolézačkami a houpačkami, mini bazény se skluzavkami, spray park, kde si děti mohou hrát mezi vodními trysky, fontánami a klouzačkami.

BLU BABY PARK je hřiště na míru pro děti od 0 do 6 let, aby si mohly hrát v naprosté svobodě a bezpečí. Děti si v doprovodu rodičů budou moci hrát na skluzavkách, hradech a houpačkách, závodit na šlapacích motokárách na skutečné dráze a mnoho dalšího.

Dětské kluby jsou rozděleny dle věkových kategorií (otevřené každý den kromě neděle a je k funkční od 12.6. do 9.9.):
Serenino Club pro děti od 3 do 5 let: kvalifikovaný personál, exkluzivní, bezpečný barevný koutek pro dovolenou strávenou u moře s hrami, kreativními workshopy a vystoupeními v amfiteátru v rámci Bluserena Musical School.
SereninoPiu pro děti od 6 do 10 let: všechny aktivity jsou připravovány pro zábavu starších dětí jako doplněk k tomu, co již nabízí Serenino. Nespočet kreativních aktivit.
Serenino noční klub pro děti od 3 do 10 let, od 21:00 do 23:00 se děti mohou účastnit večerních vystoupení, vyprávění pohádek, loutkových divadel, kabaretních a cirkusových vystoupení a mnohého dalšího.
SerenUp Teen Club pro děti od 11 do 14 let: Cyber arena, dětská zóna inspirována světem "Cyberpunku" se spoustou zařízení a aktivitami také na pláži.
SerenHappy Junior Club od 14 do 17 let: Nový svět plný her a zážitků, sportovní kurzy a turnaje.
V rámci dětksých klubů jsou pořádány obědy nebo večeře s animátory (v období od 3.6.-7.9.2024).
Dále jsou připraveny kurzy plavání (pro děti od 3-10 let), tancování (peo děti od 3- 5 let) a rytmické gymnastiky (pro děti od 5-14 let), fotbalová akademie (5 až 14 let), circus, jízda na ponících.

Dětská kuchyňka pro rodiče s dětmi ve věku 0-3 let, s asistencí, přístupná od 6-24 h. Vybavená stolky, židlemi a děstkými židličkami, nabízí základní produkty v době hlavních jídel. Je zde také možné ohřívat mléko a kojeneckou výživu, sterilovat nebo mixovat dětsou stravu.

Sport a animace

Pro zájemce o sposrtovní vyžití nabízí resort moderní fitness (s izotonickými stroji, činkami, běžeckými pásy, spinningovými koly, balančními prkny, ad.), skupinové lekce s asistencí kvalifikovaných instruktorů ve stanovených časech: gymnastika, jóga, zumba , Tai chi Stretch (novinka 2024), aquagym, Nordic Walking, latino fitness (novinka 2024), aerobní gymnastika, jump fitness, trampolíny či taneční lekce v rytmu hip-hopu, samby a salsy; kurzy Tai Chi, holistické gymnastiky, pilates a jógy.
K dispozici jsou tenisové kurty a fotbalová hřiště s umělým povrchem (i s nočním osvětlením), kurty na padel, bocce, lukostřelba, stolní tenis. Na pláži jsou k dispozici plachetnice, windsurfing, kánoe, šlapadla, paddle board, hřiště na plážový volejbal.
Za poplatek: skupinové či individuální lekce vč. plachtění a windsurfingu, některé další vodní sporty v rámci Bluserena SeaSport a potápěčské centrum.

Wellness & beauty

Hotelové wellness BluSPA probudí vaše smysly. Za poplatek jsou k dispozici masáže a zkrášlovací procedury. Finská sauna, turecké lázně, vířivka, ledový bazén, emoční sprchy, solné místnosti. 
Dále je zde krytá relaxační plocha, místnost s bylinkovým čajem a velké solarium.

Další služby

Komplex funguje jako pěší zóna, zákaz dopravních prostředků všeho druhu. Nejezdí zde ani žádná kyvadlová doprava po resortu nebo na pláž.
V resortu je přítomný lékař 24 hodin denně, prohlídky zdarma v určených dopoledních a odpoledních hodinách, za poplatek mimo určené časy.

Pláž

Krásná písečná pláž se rozprostírá přímo u komplexu a je ohraničená písečnými dunami a středomořskou vegetací. Dno je písečné, vstup je trochu strmější, při velkém větru nemusí být kvůli vlnám koupání vhodné pro malé děti. Od pokojů je pláž vzdálena cca 400 m (dle pozice jednotlivého pokoje). V rámci klubové karty mají hosté v ceně plážový servis od 4. řady vyhrazený konkrétní rodině na celý pobyt - 1 slunečník, 2 lehátka/pokoj. První tři řady za poplatek (na výběr různé varianty viz. poplatky na místě; vždy nutno vyžádat předem, omezená kapacita). Plážové osušky za poplatek při pobytu s plnou penzí. Hosté s All Inclusive mají v ceně 1 plážovou osušku/ os. od 12 let (výměna po týdnu, častější za poplatek).
Na pláži jsou sprchy, převlékací kabinky, bar a informační stánek. Zdarma mohou hosté využít plážový volejbal, kánoe, windsurfing a plachtění.
Za poplatek některé služby Bluserena SeaSport Clubu a potápěčského centra - dle konkrétní nabídky na místě.

V okolí Badesi se nabízí téměř 8 km dlouhé pobřeží s krásnými plážemi a narůžovělými skalisky, např. pláže Li Cossi, La Marinedda.
Probíhá načítání...

Důležité

V hotelu se hradí útrata předplacenou kartou Smart Card (1 karta/pokoj), kterou je možné nabít si až do výše 200 eur a dobíjet kdykoliv v průběh pobytu. K čerpání služeb je nutné, aby klienti měli u sebe tuto Smart Card a nosili rozlišovací náramek. Nevyužitý zůstatek je vrácen při odjezdu.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta na telefonu*.

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta na telefonu.

*Delegát je vám osobně k dispozici při příletu/odletu na letišti v Olbii a poté po celou dobu pobytu na telefonním čísle uvedeném v pokynech k zájezdu. Na vyžádání zajistí výlety, pronájem aut nebo doporučí zajímavosti v okolí.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání):
Malý pes € 15/ den. Pobyt psa je možný venku na zahrádce pokoje Classic, vybavené pelíškem a miskami na vodu a jídlo. Nutno vyžádat předem. Omezená kapacita pokojů. Zákaz pohybu ve společných prostorách. Nutný pohyb na vodítku a s košíkem.

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

10 % z ceny ubytování při objednání do 30. 7. 2024

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
36422 Pláž, Badesi, Sardinie Letecký pohled na resort, Badesi, Sardinie
Badesi
Resort & Spa Le Dune - Hotel Le Rocce
21.08. - 24.08.2024
3 noci
Letecky polopenze
144374 Letecký pohled na pláž, Maracalagonis, Sardinie Letecký pohled na pláž, Maracalagonis, Sardinie

Sleva

10

%

Maracalagonis
Calaserena Village
25.08. - 29.08.2024
4 noci
Letecky plná penze s nápoji
147967 Bazény, Cala Liberotto, Orosei, Sardinie Letecký pohled na resort, Cala Liberotto, Orosei, Sardinie
Orosei
Valtur Sardegna Tirreno Resort
07.09. - 14.09.2024
7 nocí
Letecky all inclusive
144018 Letecký pohled na resort, Badesi, Sardinie Letecký pohled na resort, Badesi, Sardinie
Badesi
Resort & Spa Le Dune - Hotel I Ginepri
18.09. - 25.09.2024
7 nocí
Letecky polopenze