I Giardini Di Cala Ginepro Hotel Resort ****

Popis hotelu

Charakteristika

Komfortní hotel uprostřed zeleně a blízko krásné pláže s pozvolným vstupem, ideální pro aktivní rodinnou dovolenou i romantický pobyt dvojic.

Poloha

Ubytování doporučujeme milovníkům aktivní dovolené blízko krásných pláží. Elegantní hotel navržený v typickém sardinském stylu se nachází na severovýchodním pobřeží Sardinie, v nádherném klidném zálivu Cala Ginepro v oblasti Golfo di Orosei, asi 2 km od letoviska Sos Alinos a 12 km od městečka Orosei, která skýtají bohatou nabídku turistických služeb - bary, restaurace, kavárny a obchody všeho druhu.
Vzdálenost od letiště v Olbii cca 80 km (cca 1 h 20 min).

Vybavení

Klientům je k dispozici recepce, bar, restaurace, piano bar, TV a společenská místnost, čítárna, 3 bazény - jeden vyhrazen dětem, udržovaná zahrada s přírodní stezkou, lehký animační program, sportoviště, nehlídané parkoviště.
Wi-Fi v hotelové hale a u hlavního bazénu zdarma.
Psi malé rasy jsou v hotelu akceptováni na vyžádání, za poplatek € 15/den + € 50 za závěrečný úklid.

Ubytování

Harmonicky působící hotelový resort je tvořen dvoupatrovými budovami s hotelovými pokoji, vystavěnými okolo centrálního náměstíčka Piazzetta del Sole, obklopenými typickou středomořskou přírodou. Vkusně a útulně zařízené pokoje jsou vybaveny klimatizací, topením, TV, minibarem (náplň na vyžádání, za poplatek), telefonem, trezorem a fénem. Většina pokojů má balkon nebo verandu a výhled do zahrady nebo směrem k moři (nelze garantovat).
Ve všech pokojích lze mít manželskou postel nebo dvě oddělená lůžka a max. 1 dětskou postýlku (postýlka jako 3.lůžko zdarma, jinak za poplatek). Min. obsazenost 2 osoby.

CLASSIC: dvoulůžkový pokoj s přistýlkou a možností rozkládacího křesla pro dítě do 12 let nebo postýlky. Koupelna se sprchou, některé pokoje mají vanu. Jednolůžkový pokoj na vyžádání. Max. obsazenost 3 + INF. Pokoje Classic možné s nástupem v úterý na vyžádání.
SUPERIOR: prostornější komfortní dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky (rozkládací křeslo) a postýlky. Na vyžádání možnost 4. lůžka. V koupelně vana. V případě obsazenosti 4 osobami je prostor stísněný. Nabídka pokoje pro 4 osoby pouze na vyžádání.
FAMILY: dvoulůžková ložnice oddělená dveřmi od obývacího pokoje s přistýlkou a rozkládacím lůžkem (pro dítě do 12 let). Na vyžádání možnost přidání 5. lůžka nebo postýlky. V koupelně je sprcha. Max. obsazenost 5 dospělých. Nástupní den na ubytování v pokoji Family je úterý. Cenová kalkulace na vyžádání.

Check-in 17:00; check-out 10:00, late check-out za poplatek na místě možný.

Stravování

Polopenze s nápoji nebo plná penze s nápoji
Snídaně, obědy i večeře formou stíněných bufetů. Jídlo hostům nabírá personál. V ceně k hlavnímu jídlu 1/2 l neperlivé vody/os. a 1/4 l vína v karafě /os.

Hotelová restaurace je tvořena 2 propojenými sály. Hosté mají vždy přidělen stejný stůl po celou dobu pobytu.

Několikrát týdně probíhají tematické večeře (vždy zahrnut do menu 1 vegetariánský chod).
Hotelová restaurace je známa a oceňována pro svou vynikající kuchyni a dokonalý servis. Místní kuchyně je zaměřena na jednoduché, ale důmyslné recepty a využívá jen surovin vysoké kvality, zeleninu z vlastní zahrady.
Otevírací doba promyšleně umístěných hotelových barů pokrývá celý den. (Otevření barů a konání různých aktivit je na uvážení vedení hotelu).

Na vyžádání možnost bezlepkové stravy (nutno uvést při rezervaci pobytu)

Pro děti

Dětský koutek pro kojence v hotelové restauraci. K dispozici vařená jídla pro kojence. Homogenizované mléko a další specifické produkty nejsou k dispozici.
Dětské hřiště a dětský bazén.
Mini klub pro děti 4 -12 let (v určených časech).

Sport a animace

3 bazény - jeden vyhrazen dětem, v jednom část s hydromasáží. Na pláži - plážový volejbal; kolektivní lekce - tenis a fotbal, lukostřelba, stolní tenis, petang; stezka přírodou.
Piano bar, lehký animační program (denní a večerní, 6 dní v týdnu).
Všechny kolektivní sporty a animace v rámci povinné klubové karty v období 30/5-26/9/2023 jsou zahrnuty v ceně (večerní osvětlení hřišť za poplatek).

Další služby

V areálu se neplatí hotovostí ale magnetickou kartou, kterou vydává oproti záloze recepce.
Za poplatek prádelna, denní úklid, pokojová služba (8-20h), případné výlety.
Nejbližší lékárna v Sos Alinos 2 km, lékař v Orosei 12 km.
Otevření barů a konání různých aktivit je na uvážení vedení hotelu.

Pláž

V docházkové vzdálenosti po stíněné cestě pro pěší se ve vzdálenosti cca 300 až 500 m od hotelu (dle pozice jednotlivých pokojů) nachází nádherná písečná pláž Cala Ginepro s jemným bílým pískem a střídá se s malými zátokami a útesy obklopenými zelení. Vstup do moře je vhodný i pro nejmenší děti. Plážový servis a osušky v části vyhrazené hotelovým hostům za poplatek, do vyčerpání kapacity. 1. řada na pláži € 40/den, 2. řada na pláži € 30/den, 3. řada €20/den. Na vyžádání k úhradě na místě.
Na tomto pobřeží se krásné pláže s jemným bílým pískem střídají s nádherným žulovými útesy větrem vytesanými do podivných útvarů a nádhernými zátokami. V blízkosti se nachází známá chráněná oblast Bidderosa, údolí s bujnou vegetací, které se táhne až k moři s krásnými plážemi - Cala Liberotto, Sas Linnas Siccas a Sa Curcurica, dosažitelnost lodí nebo i pěšky.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
TenisTenis
PesPes
NovinkaNovinka
Vzdálenost od letiště: 80 km 80 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí a nápoji nebo plnou penzí a nápoji u jídla (1/2l vody a 1/4l vína na osobu), služby delegáta na telefonu (od 31.5. do 30.9.2023).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí a nápoji nebo plnou penzí a nápoji u jídla (1/2l vody a 1/4l vína na osobu), služby delegáta na telefonu (od 31.5. do 30.9.2023).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě

Malé zvíře: € 15/noc + € 50/závěrečný úklid; zvíře se nesmí pohybovat ve společných prostorách.
Plážový servis (slunečník + 2 lehátka) v období 30/5-26/9/2023: 1. řada €40/den, 2. ř. €30/den, 3. řada € 20/den.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.