Hotel Torre Salinas - Adults Only (16+)

Hotel Torre Salinas - Adults Only (16+) ****

Praha - Cagliari plná penze s nápoji od 19 490 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
AnimaceAnimace
FitnessFitness
NovinkaNovinka
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně

Charakteristika

Romantická dovolená přímo u krásné písečné pláže v elegantním klidném prostředí, která je určená pouze pro dospělé.

Poloha

Hotel se nachází na jihovýchodě ostrova, v oblasti Colostrai/Muravera přímo u písečné pláže, nad kterou se tyčí středověká španělská věž Salinas. Letovisko je bohaté na pobřežní laguny, na kterých je možné pozorovat různé druhy ptactva. Nejbližší město Muravera je vzdálené asi 9 km. V blízkosti hotelu, cca 200 m, je kemp s obchůdkem.
Letiště v Cagliari je vzdálené 64 km (cca 1 hodina a 20 minut).

Do 10.9. jezdí do městečka Muravera Shuttle Bus v předem stanovených hodinách. Zastávka cca 200 m od hotelu. Jízdenku je možné zakoupit pouze u řidiče za poplatek €1/osoba a v nočních hodinách €4/osoba.

Vybavení

Klientům je k dispozici 24h recepce, klimatizovaná restaurace s prostornou verandou s výhledem na moře, bazén a opalovací terasa s lehátky a slunečníky zdarma, posilovna, wellness centrum s možností objednání masáží přímo na pláži, lounge/piano bar s večerními hudebními programy. Za poplatek půjčovna aut.
Wi-Fi připojení je k dispozici v prostru haly a recepce.

Zvířata nejsou v hotelu akceptována.

Ubytování

100 prostorných moderně zařízených pokojů, všechny s privátní koupelnou se sprchou nebo vanou, fénem, telefonem, klimatizací, TV, minibarem a trezorem.

CLASSIC - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí (oddělená lůžka za vyžádání) a možností přistýlky. Bez balkónu. Max. obsazenost 3 dospělí.
CLASSIC s výhledem na moře - dvoulůžkový pokoj s francouzským oknem a manželskou postelí (oddělená lůžka za vyžádání). Max. obsazenost 2 dospělí.
SUPERIOR s výhledem na moře - prostorné pokoje s manželskou postelí (oddělená lůžka za vyžádání) a malým denním posezením, s balkónem s výhledem na moře, Max. obsazenost 2 dospělí.

Pokoje SUPERIOR s výhledem na moře jsou výhradně na vyžádání.
Na vyžádání možnost pokojů obsazených 1 osobu.

Check in: 15:00
Check out: 10:00

V obodobí 3.8.-23.8.2024 min. pobyt 4 noci.

Stravování

Polopenze s nápoji, nebo plná penze s nápoji.

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, u oběda a večeře zdarma voda (perlivá a neperlivá) a stolní víno (bílé a červené).

Snídaně (7:30-9:30 hod.) - čaj, káva, horká čokoláda, mléko (i rostlinná), ovocné šťávy, široký výběr pečiva a sladkostí, jogurt, muesli, sýry a salámy, zelenina, marmeláda, med a roztírací krémy, vejce připravované na počkání.
Pozdní snídaně k dispoziic na baru do 10:30 hod. (omezená nabídka)

Oběd (12:30-14:30 hod) a večeře (19:30-21:20 hod.) - bufet s bohatý výběrem předkrmů, salátů, pizza, show cooking s výběrem těstovin a polévek, hlavní jídla z masa i ryb, speciality na grilu a zelenina. Nabídka dezertů i čerstvého ovoce.
Vždy jsou na výběr i vegetariánská jídla.

1x týdně elegantní sardinský večer s typickými místními pokrmy a aperitivem.


Možnost vyžádání obědových balíčků nebo včasné snídaně (6:30-7:30) podávané na baru, např. v případě výletů. Nutno objednat na recepci min. 12 hodin předem.

Na vyžádání možnost bezlepkové a bezlaktózové stravy, nutno uvádět již v okamžiku rezervace.

Pro děti

Hotel je určený pouze pro klienty od 16 let.

Sport a animace

Sportovní aktivity: jóga a cvičení aquafit, hřiště na beach volejbal, fitness.
Hotel nabízí lehké denní a večerní animační programy. V piano baru tematické večery, DJ při západu slunce.

Wellness & beauty

V hotelu se nachází menší wellness centrum, za poplatek lze objednat masáže přímo na pláži nebo ve stínu stromů v hotelové zahradě.

Pláž

Krásná pláž má jemný písek a nachází se jen několik kroků od hlavní budovy a je ideální pro cvičení jógy, fitness nebo dlouhé procházky za zvuku moře. K dispozici jsou lehátka se slunečníky, zdarma od druhé řady.
Probíhá načítání...

Důležité

V hotelu jsou přijímáni pouze klienti starší 16 let.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí s nápoji nebo plnou penzí s nápoji, služby delegáta.

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí s nápoji nebos plnou penzí s nápoji, služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Speciální nabídky

SLEVY LAST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

14 % z ceny ubytování při objednání do 15.7. pro pobyty na min. 4 noci v období 19.7.-25.8.

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU