Hotel Torre Salinas - Adults Only ****

Popis hotelu

Charakteristika

Romantická dovolená přímo u krásné písečné pláže v elegantním klidném prostředí, která je určená pouze pro dospělé.

Poloha

Hotel se nachází na jihovýchodě ostrova, v oblasti Colostrai/Muravera přímo u písečné pláže, nad kterou se tyčí středověká španělská věž Salinas. Letovisko je bohaté na pobřežní laguny, na kterých je možné pozorovat různé druhy ptactva. Nejbližší město Muravera je vzdálené asi 9 km. Letiště v Cagliari je vzdálené 76 km (cca 1 hodina a 20 minut).

Do 10.9. jezdí do městečka Muravera Shuttle Bus v předem stanovených hodinách. Zastávka cca 200 m od hotelu. Jízdenku je možné zakoupit pouze u řidiče za poplatek €1/osoba a v nočních hodinách €4/osoba.

Vybavení

Klientům je k dispozici klimatizovaná restaurace s prostornou verandou s výhledem na moře, bazén, bar, posilovna, wellness centrum s možností objednání masáží přímo na pláži, lounge, piano bar, půjčovna aut a wi-fi připojení v hlavní hale.

Ubytování

100 prostorných moderně zařízených pokojů, všechny s privátní koupelnou se sprchou nebo vanou, fénem, telefonem, klimatizací, TV, minibarem a trezorem.

Pokoj STANDARD - dvoulůžkový pokoj s francouzským oknem a manželskou postelí (oddělená lůžka za vyžádání), mají výhled na lagunu, bez balkónu. Max. obsazenost 3 dospělí.

Pokoje s výhledem na moře jsou výhradně na vyžádání.

Check in: 17:00
Check out: 10:00

Zvířata nejsou akceptována.

Stravování

PLNÁ PENZE S NÁPOJI - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, u oběda a večeře navíc voda a stolní víno.

Snídaně - čaj, káva, horká čokoláda, mléko (i rostlinná), ovocné šťávy, široký výběr pečiva a sladkostí, jogurt, muesli, sýry a salámy, zelenina, marmeláda, med a roztírací krémy, vejce připravované na počkání.

Oběd - široký výběr čerstvých salátů a předkrmů, pizza, 2-3 možnosti prvních chodů (těstoviny, risotta), masitých nebo rybích druhých chodů, dezerty, čerstvé ovoce. Vždy jsou na výběr i vegetariánská jídla.

Večeře - široký výběr čerstvých salátů a předkrmů, pizza a těstoviny, polévky, grilovaná masa, ryby a zelenina. Vždy jsou na výběr i vegetariánská jídla.

Show cooking a čtvrteční večery zaměřeny na typickou sardinskou kuchyni.

V blízkosti hotelu cca 200 m je kemp s obchůdkem.

Pro děti

Hotel je určený pouze pro dospělé.

Sport a animace

V rámci klubové karty jsou k dispozici denní a večerní animační programy, sportovní aktivity: yoga a fitness, tematické večery, DJ při západu slunce.

Wellness & beauty

V hotelu se nachází menší wellness centrum, lze objednat masáže přímo na pláži nebo ve stínu stromů v hotelové zahradě.

Další služby

V rámci klubové karty Happy hour 19:00-20:00, koktejlový aperitiv (typu Aperol Spritz, proseco nebo juice) a DJ.

Pláž

Krásná pláž Lounge má jemný písek, nachází se jen několik kroků od hlavní budovy a je ideální pro cvičení jógy, fitness nebo dlouhé procházky za zvuku moře. K dispozici jsou lehátka se slunečníky, zdarma od druhé řady. V rámci klubové karty plážové osušky s jednou výměnou při pobytu na 7 nocí, další výměna za poplatek.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
AnimaceAnimace
FitnessFitness
NovinkaNovinka
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 76 km 76 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s plnou penzí s nápoji, služby delegáta (od 1. 6. do 1. 10. 2022).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s plnou penzí s nápoji, služby delegáta (od 1. 6. do 1. 10. 2022).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě

Povinné:
Klubová karta: €5/den/osoba

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.