Lu´ Hotel Riviera

Lu´ Hotel Riviera ****

Praha - Cagliari snídaně od 12 990 Vyberte termín
Do centra pěškyDo centra pěšky
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
PotápěníPotápění
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
PesPes
Interaktivní audioprůvodceInteraktivní audioprůvodce

Charakteristika

Elegantní hotel v historickém centru jen pár metrů od přístavu. Ideální výchozí bod pro poznání malebného ostrova San Pietro a jihozápadního pobřeží Sardinie. Hotel vhodný na dovolenou i pracovní cestu.

Poloha

Hotel Lu´Riviera se nachází v samém srdci jednoho z nejkrásnějších míst na ostrově San Pietro - městečka Carloforte, které je oázou klidu a přírodních krás. V kouzelném historickém centru s uzounkými uličkami, podloubími a zákoutími lze ochutnat gastronomické speciality, procházkou objevovat místní zajímavosti či obdivovat pestrou škálu kotvících lodí a člunů. Křišťálově průzračné moře, okolní úchvatné mořské jeskyně a bílé nedotčené pláže v nesčetných zátokách dělají z Carloforte jedinečné místo pro milovníky moře a Sardinie.

Přístav Portovesme je vzdálený 75 km od Cagliari, přístav Calasetta 92 km. Trajektem pak pojedete buď z přístavu Calasetta do Carloforte cca 30 minut, nebo z přístavu Portovesme do Carloforte cca 40 min.

Vybavení

Klientům je k dispozici non-stop recepce, trezor, Lounge bar s panoramatickou terasou v posledním patře hotelu, odkud je nádherný výhled na moře a okolí, místnost k podávání snídaní, společenská místnost s TV, výtah, bezplatné parkoviště.
Za poplatek: pronájem aut, jízdních kol, služby praní a žehlení.
Wi-fi ve všech prostorách zdarma.
Domácí zvířata do 7 kg na vyžádání a za poplatek (nutnost předložení očkovacího průkazu).

Ubytování

Hotel disponuje 43 pokoji typu CLASSIC, SUPERIOR, DELUXE, JUNIOR SUITE, SUITE. Všechny pokoje jsou elegantní a pohodlně prostorné. Součástí vybavení je koupelna se sprchou a WC, LCD TV/Sat, minibar, klimatizace, telefon, Wi-fi, trezor, fén. Dětská postýlka pro děti do 3 let je na vyžádání a za poplatek. Některé pokoje mají místo balkonu pouze okna (dle dostupnosti).

CLASSIC - 20 m², do modra laděné klasické dvoulůžkové pokoje jsou moderně zařízené. Tři tyto pokoje jsou vybaveny i pro handicapované osoby. Možnost 1 přistýlky.
SUPERIOR - 25 m², romanticky a rafinovaně zařízené dvoulůžkové pokoje. Balkon s možností posezení. Možnost 1 přistýlky.
DELUXE - 28 m², prostorné pokoje typu Deluxe mají balkon s nábytkem, kde si hosté mohou odpočinout a užít si úchvatný výhled na přístav Carloforte. Pokoje jsou barevné a světlé, zařízené moderně v tradičním stylu Carloforte. V některých pokojích je k dispozici velké panoramatické okno místo balkonu. Možnost 2 přistýlek.
JUNIOR SUITE - 30 m², elegantní a prostorné pokoje s exkluzivním panoramatickým výhledem z balkonu. Obývací část je ideální pro odpočinek a velká koupelna má sprchu i vanu. V některých pokojích je k dispozici velké panoramatické okno místo balkonu. Možnost 2 přistýlek.
SUITE - 35 m², elegantní apartmá s veškerým komfortem, ze kterého lze obdivovat východ slunce nad mořem. Apartmá vás přivítá velkorysými a vkusně zařízenými prostory, včetně prostorné koupelny se sprchou a vířivkou. Součástí je velká terasa s výhledem na nábřeží. Možnost 2 přistýlek

Check-in: 14:00, check-out: 11:00 h.

Stravování

Snídaně se podává v malé jídelně.
Polopenze (večeře) za příplatek. Podává se v útulné, typické restauraci vzdálené cca 150 m od hotelu Riviera. Nápoje nejsou v ceně.

LOUNGE BAR - na střešní terase s výhledem na tyrkysové moře, místo, kde si lze vychutnat koktejly a romantickou vyhlídku na moře a centrum Carloforte. Tento hotelový bar je ideálním místem pro oslavu narozenin či jiné speciální příležitosti. Na vyžádání si lze pronajmout celou terasu i přilehlý salonek. 

Sport a animace

Okolí města Carloforte, jeho divoká příroda a nádherné scenérie, jakož i průzračné moře vytváří ideální podmínky pro cyklistiku, šnorchlování, pěší turistiku a potápění. Toto místo má opravdu hluboké kulturní a historické kořeny. Velmi často zde probíhají různé folklórní oslavy, gastronomické akce a umělecká setkání či hudební koncerty.
Na recepci hotelu vám také rádi nabídnou různé fakultativní výlety, jako např. výlet na gumovém člunu či v terénním voze. Vše za poplatek.

Pláž

Všechny kouzelné pláže jsou snadno dostupné veřejnou dopravou od hotelu či autem. Cca 2,5 km je krásná pláž Spiaggia Giunco. Dále doporučujeme Girin - dvě menší pláže oddělené skalisky, s bílým pískem a křišťálovou vodou, chráněné před větrem a proto jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Punta Nera - pláž pojmenovaná podle tmavých skalisek, s výhledem na mořskou jeskyni. Guidi - známá a oblíbená pláž s azurově modrým mořem, s nedotčenou přírodou, kde v hl. sezóně funguje malý bar. La Bobba - pláž, kde v hl. sezóně zde funguje pronájem lehátek a slunečníků a bar. La Caletta - pláž obehnaná skalami, 8 km od Carloforte. Fouká-li vítr, je ideální pro windsurfing. Cala Fico - ideální pro šnorchlování a podmořský rybolov, součást přírodní rezervace Lipu.
Probíhá načítání...

Důležité

V ceně zájezdu je zahrnutý transfer z letiště do přístavu Calasetta, kde si klienti sami kupují trajekt, který je doveze do přístavu na ostrově San Pietro, ve městě Carloforte, hotel Riviera se nachází cca 50 metrů od tohoto přístavu. Cena lístku je €5 dospělý,€3,90 dítě do 11 let - údaj z roku 2023, změna vyhrazena.
Orientační jízdní řád https://www.delcomar.it/tratte-e-orari/carloforte-calasetta

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z letiště do přístavu Calasetta, ubytování se snídaní, nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta na telefonu*.
VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní, nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta na telefonu.

*Delegát je vám osobně k dispozici při příletu/odletu na letišti v Cagliari a poté po celou dobu pobytu na telefonním čísle uvedeném v pokynech k zájezdu. Na vyžádání zajistí výlety, pronájem aut nebo doporučí zajímavosti v okolí.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění


Trajektový lístek z přístavu Calasetta do přístavu Carloforte.

Poplatky na místě - povinné

Poplatky k úhradě na místě:
Pobytová taxa cca € 1-3,5/osoba/den (změna vyhrazena).

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání):
Dětská postýlka € 10/noc v období 2.6.-20.9.2024. Mimo toto datum je zdarma.
Domácí zvíře € 10/noc

Speciální nabídky

NA VYŽÁDÁNÍ:
NOVOMANŽELÉ - 5 % z ceny ubytování - platí pro pobyt se snídaní na min. 5 nocí a je nutné předložit kopii oddacího listu.

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
Hotel Bue Marino
Cala Gonone
Hotel Bue Marino
02.10. - 05.10.2024
3 noci
Letecky snídaně
La Ghinghetta - Adults only
Portoscuso
La Ghinghetta - Adults only
03.10. - 06.10.2024
3 noci
Letecky snídaně
Hotel La Baja

Sleva

20

%

Santa Caterina di Pittinuri
Hotel La Baja
10.10. - 13.10.2024
3 noci
Letecky snídaně
Nicoletta
Santa Maria Navarrese
Nicoletta
10.10. - 13.10.2024
3 noci
Letecky snídaně