Hotel Porto San Paolo ****

od 15 690 Kč

4 dní / snídaně

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Nový moderní hotel v centru půvabného letoviska Porto San Paolo s fascinujícím výhledem na ostrov Tavolara.

Poloha

Hotel se nachází přímo v centru oblíbeného turistického letoviska Porto San Paolo na severovýchodě Sardinie. V bezprostřední blízkosti se nachází řada restaurací, obchodů, kaváren a turistických služeb. Letiště v Olbii je vzdáleno cca 12 km, přístav v Golfo Aranci 34 km, 17 km letovisko San Teodoro, 50 km Costa Smeralda.

Vybavení

Struktura je rozdělena do hotelových pokojů a do apartmánů, disponuje 24h recepcí, lounge, snídaňovou místností, panoramatickým bazénem s lehátky a relaxační zónou. Parkování možné před budovou. Wi-fi připojení je zdarma v celém objektu.

Ubytování

Hotel disponuje celkem 37 pokoji různých kategorií, všechny jsou vybaveny LCD TV, minibarem, telefonem, trezorem, klimatizací, vlastní koupelnou s fénem, balkonem nebo teráskou s posezením.

CLASSIC - cca 20 m² manželské lůžko, nebo oddělená lůžka v přízemí s verandou, nebo v prvním patře s balkonem. Koupelna se sprchou, max. obsazenost 2 dospělí + INF
COMFORT - stejné jako CLASSIC, ale navíc s kuchyňským koutem, max. obsazenost 2 dospělí + INF
SUPERIOR - cca 25 m² manželské lůžko, nebo oddělená lůžka v přízemí s verandou, nebo v prvním patře s balkonem. Koupelna se sprchou, max. obsazenost 4 dospělí + INF
DELUXE - cca 25 m² manželské lůžko, nebo oddělenými lůžky, rozkládací pohovka, v prvním nebo druhém patře s balkonem a bočním, nebo přímým výhledem na moře, kuchyňským koutem. Koupelna se sprchou, max. obsazenost 3 dospělí + INF
FAMILY SUITE - cca 40 m² s výhledem do zahrady, nebo bočním výhledem na moře. Skládá se ze dvou místností, ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice s rozkládací pohovkou (2 lůžka), dvě terasy nebo balkony, kuchyňský kout, koupelna se sprchou. Některé pokoje mají možnost další přistýlky, max. obsazenost je tedy 5 dospělých + INF.

Hotel disponuje dvěma pokoji pro invalidní.

Zvířata jsou akceptována za příplatek.

CHECK IN: 15:00, CHECK OUT: 10:00

Stravování

Hosté ubytování v hotelových pokojích mají v ceně pobytu snídani.
Servíruje se na slunné terase od 7:30 do 10:00 formou bufetu.

Sport a animace

V hotelu se nachází půjčovna horských kol (za poplatek).

Pláž

Písečná pláž Porto San Paolo se nachází cca 700 metrů od hotelu a snadno se na ní dostanete krátkou procházkou. Bokem od této pláže se nachází menší přístav odkud každý den vyjíždí lodě s exkurzemi do chráněné mořské oblasti Tavolara a na ostrovy Tavolara, Molara, Mortorio. Necelé 2 km pěší chůze se nachází vyhlášená pláž Costa Corallina i překrásná pláž Porto Taverna.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
PotápěníPotápění
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
PesPes
NovinkaNovinka

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní, služby delegáta (od 2. 6. do 3. 10. 2021).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Příplatky

Povinný příplatek za malé domácí zvíře: €15/ den (pouze v pokojích v přízemí)

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE:

20 % z ceny ubytování v období od 1. 10. 2021 při objednání do 31. 7. 2021 (Kalkulace na vyžádání)

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.