Hotel Nautilus ***

Na vyžádání

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Příjemný menší hotel přímo na pláži hlavního města Cagliari - Poetto, s výbornou dostupností centra města.

Poloha

Hotel ve dvou budovách přímo na pláži Poetto s krásnými výhledy na moře i monumentální Sella del Diavolo. Centrum Cagliari s jeho hlavními památkami cca 6 km je dobře dostupné veřejnou dopravou. Nákupní a zábavní možnosti v okolí hotelu.

Vybavení

Hotel sestává ze dvou budov - Villa dei Delfini (z roku 2014), kde se nachází recepce, restaurace s terasou, a která nabízí přímý přístup na pláž Poetto i cyklostezku; a novější La Villa delle Sirene (z roku 2018) s přístupem do zahrady. Přímo u hotelu možnost parkování skútrů a motorek, k parkování aut lze využít okolní veřejná neplacená parkoviště u pláže Poetto.

Ubytování

Hotel nabízí celkem 26 pokojů umístěných ve dvou sousedících budovách - La Villa dei Delfini a La Villa delle Sirene. Všechny pokoje jsou vkusně a moderně zařízené, s balkonem nebo terasou a vybavené klimatizací, telefonem, TV s plochou obrazovkou, trezorem, minibarem (nápoje za poplatek) a WiFi připojením zdarma.

pokoj CLASSIC (16 m2) - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, umístěný v přízemí, 1. nebo 2. patře. Oddělená lůžka na vyžádání. Na vyžádání možnost přistýlky nebo dětské postýlky.
pokoj CLASSIC s výhledem na moře (19 m2) - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, umístěný v 1. nebo 2. patře, s výhledem na moře - pláž Poetto nebo Sella del Diavolo. Oddělená lůžka na vyžádání. Na vyžádání možnost přistýlky nebo dětské postýlky.
pokoj SUPERIOR NAUTILUS s výhledem na moře (19 m2) - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, umístěný ve 2. patře, s unikátním výhledem na moře, vybavená v námořnickém stylu doplněném kulatými okny evokujícími lodní kajutu. Oddělená lůžka na vyžádání. Na vyžádání možnost přistýlky nebo dětské postýlky.
pokoj DELUXE s výhledem na moře a vířivkou (19 m2) - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, umístěný ve 2. patře novější budovy hotelu, s prostornou terasou s krásným výhledem na moře a vířivkou. Max. obsazenost 2 osoby.
JUNIOR SUITE s privátní zahradou a vířivkou (26 m2) - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí umístěný v přízemí v novější budově hotelu, s privátní předzahrádkou vybavenou vířivkou. K dispozici jsou až 2 přistýlky pro děti do 13 let, nebo 1 přistýlka a 1 dětská postýlka.

Check-in: 16.00 hod. Check-out: 11.30 hod.

Stravování

Snídaně formou bufetu je podávána v hotelové restauraci mezi 7:30-10:00 hod.
Na vyžádání hotel nabízí možnost snídaně přímo na pláži Poetto.

Hotelová restaurace OTIUM nabízí obědy a večeře s výhledem na moře v průběhu hlavní sezóny, hradí se extra.

Sport a animace

Hotel nabízí zdarma půjčení kol. Na pláži je dále k dispozici za poplatek vybavení na nejrůznější vodní sporty.

Další služby

Na vyžádání hotel nabízí svatební balíčky, s možností svatby na pláži Poetto.

Pláž

Slunečníky a polohovací křesílka na pláži jsou zdarma, plážová lehátka za poplatek.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

Hotel má odlišné storno podmínky od VSP CK SARDEGNA TRAVEL:

Při stornování 10 dní a méně před začátkem zájezdu: 100 % z konečné ceny
Ostatní dle CK

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní, služby delegáta (od 2.6. do 2.10.2022).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní, služby delegáta (od 2.6. do 2.10.2022).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.