Hotel Nautilus ***

Na vyžádání

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Příjemný menší hotel přímo na pláži hlavního města Cagliari - Poetto, která je dlouhá celkem 8 km, s výbornou dostupností centra města.

Poloha

Hotel ve dvou budovách přímo na pláži Poetto s krásnými výhledy na moře i monumentální Sella del Diavolo. Centrum Cagliari s jeho hlavními památkami cca 6 km je dobře dostupné veřejnou dopravou. Nákupní a zábavní možnosti v okolí hotelu.
Vzdálenost od letiště v Cagliari 15 km (cca 25 min).

Vybavení

Hotel sestává ze dvou budov - Villa dei Delfini (z roku 2014), kde se nachází recepce, restaurace s terasou, a která nabízí přímý přístup na pláž Poetto i cyklostezku; a novější La Villa delle Sirene (z roku 2018) s přístupem do zahrady. Přímo u hotelu možnost parkování skútrů a motorek, k parkování aut lze využít okolní veřejná neplacená parkoviště u pláže Poetto.

Ubytování

Hotel nabízí celkem 26 pokojů umístěných ve dvou sousedících budovách - La Villa dei Delfini a La Villa delle Sirene. Všechny pokoje jsou vkusně a moderně zařízené, s balkonem nebo terasou a vybavené klimatizací, telefonem, TV s plochou obrazovkou, trezorem, minibarem (nápoje za poplatek) a WiFi připojením zdarma.

pokoj CLASSIC (16 m2) - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, umístěný v přízemí, 1. nebo 2. patře. Oddělená lůžka na vyžádání. Na vyžádání možnost přistýlky nebo dětské postýlky.
pokoj CLASSIC s výhledem na moře (19 m2) - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, umístěný v 1. nebo 2. patře, s výhledem na moře - pláž Poetto nebo Sella del Diavolo. Oddělená lůžka na vyžádání. Na vyžádání možnost přistýlky nebo dětské postýlky.
pokoj SUPERIOR NAUTILUS s výhledem na moře (19 m2) - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, umístěný ve 2. patře, s unikátním výhledem na moře, vybavená v námořnickém stylu doplněném kulatými okny evokujícími lodní kajutu. Oddělená lůžka na vyžádání. Na vyžádání možnost přistýlky nebo dětské postýlky.
pokoj DELUXE s výhledem na moře a vířivkou (19 m2) - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, umístěný ve 2. patře novější budovy hotelu, s prostornou terasou s krásným výhledem na moře a vířivkou. Max. obsazenost 2 osoby.
JUNIOR SUITE s privátní zahradou a vířivkou (26 m2) - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí umístěný v přízemí v novější budově hotelu, s privátní předzahrádkou vybavenou vířivkou. K dispozici jsou až 2 přistýlky pro děti do 13 let, nebo 1 přistýlka a 1 dětská postýlka.

Check-in: 16.00 hod. Check-out: 11.30 hod.

Stravování

Snídaně formou bufetu je podávána v hotelové restauraci mezi 7:30-10:00 hod.
Na vyžádání hotel nabízí možnost snídaně přímo na pláži Poetto.

Za příplatek možnost ve vybraných obdobích pobytu s polopenzí, večeře jsou podávané v dohodnuté restauraci, formou menu s výběrem předkrmu, prvního a druhého chodu.

Hotelová restaurace OTIUM nabízí obědy a večeře s výhledem na moře v průběhu hlavní sezóny, hradí se extra.

Sport a animace

Hotel nabízí zdarma půjčení kol. Na pláži je dále k dispozici za poplatek vybavení na nejrůznější vodní sporty.

Další služby

Na vyžádání hotel nabízí svatební balíčky, s možností svatby na pláži Poetto.

Pláž

Písečná pláž Poetto přímo před hotelem, pouze přes místní promenádu. Slunečníky a polohovací křesílka na pláži jsou zdarma, plážová lehátka za poplatek.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Vzdálenost od letiště: 15 km 15 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní nebo s polopenzí, služby delegáta (od 1.6. do 1.10.2023).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní nebo s polopenzí, služby delegáta (od 1.6. do 1.10.2023).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.