Marinedda Hotel Thalasso & Spa *****

od 39 690 Kč

8 dní / polopenze

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Elegantní a rafinovaný hotel s úchvatným výhledem na krásné moře a pláže, zvlášť vhodný pro pohodovou a relaxační dovolenou.

Poloha

Hotel se nachází ve svahu cca 1 km od starobylé rybářské vesničky Isola Rossa v zálivu Golfo dell’Asinara. Isola Rossa je velmi působivá a romantická lokalita, s malým přístavem a aragonskou strážní věží. Místní atmosféru si můžete nejlépe vychutnat při večerní procházce městečkem po pobřežní promenádě, kde v hlavní sezóně fungují také večerní piano bary. Hotel má jedinečnou polohu uprostřed jedné z nejkrásnějších scenerií celé Sardinie. Ubytování doporučujeme pro milovníky moře a wellness, pro páry, jednotlivce i rodiny s dětmi.

Vzdálenost od letiště v Olbii 82 km (cca 1,5 hod).

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí (24 h denně), hlavní restaurace, další restaurace á la carte, pizzerie, 2 bary, 2 bazény (jeden sladkovodní s panoramatickou terasou v centrální části a jeden s mořskou vodou blízko pláže), bar u bazénu, sluneční terasy s lehátky, kryté nehlídané parkoviště. Možnost využití konferenčního centra v 800m vzdáleném hotelu Relax Torreruja Thalasso & Spa. Mini klub, junior klub (v provozu v období 10/6 - 8/9).
Wi-Fi zdarma na pokojích a v některých společných prostorech - u recepce, na barech, u bazénu a na pláži.
Hotel nabízí také plně vybavené wellness centrum "Centro Thalasso & Spa L´ECLIRISO" na 2.500 m2 s dalšími bazény s mořskou vodou a s podvodními masážemi, dále masáže, posilovnu kardiofitness, páru a saunu, centrum krásy, mnoho možností různých procedur (vstup za poplatek).

Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Hotel nabízí 195 komfortních, vkusně zařízených pokojů ve středomořském stylu, situovaných v přízemí nebo v 1. patře se samostatným vchodem. Všechny mají koupelnu/WC, klimatizaci, telefon, fén, TV, trezor, minibar a větší terasu se 2 lehátky (či stolkem se 2 židlemi). Na pokojích jsou župany pro dospělé a plážové osušky. Pokoje se dělí do kategorií:

CLASSIC a CLASSIC s výhledem na moře: pokoj s manželským lůžkem (oddělená lůžka na vyžádání), max. 2 dospělí + 1 dítě do 12 let.
RELAX a RELAX s výhledem na moře: pokoj s manželským lůžkem a pevnou zděnou přistýlkou nebo rozkládací pohovkou pro dítě do 12 let, max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 12 let.
JUNIOR SUITE a JUNIOR SUITE s výhledem na moře: prestižní pokoj s manželskou postelí a otevřený obývací prostor s rozkládací pohovkou; max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 14 let + 1 infant do 2 let.
SUITE: ložnice s manželskou postelí a oddělený obývací pokoj se 2 rozkládacími lůžky nebo 2 pevnými zděnými přistýlkami. Max. obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 14 let. Výhradně na vyžádání navíc 1 postýlka pro dítě do 2 let.
FAMILY SUITE: 2 propojené pokoje Classic, každý pokoj má manželskou postel (oddělená lůžka na vyžádání) a koupelnu. Min./max. obsazenost 4 osoby. Výhradně na vyžádání možnost 5. lůžka pro dítě.
SENIOR SUITE FAMILY: pokoj SUITE propojený s pokojem CLASSIC, koupelna. Min./max. obsazenost 4 dospělé osoby + 2 děti do 14 let.
PRESIDENT VISTA MARE s výhledem na moře: luxusní pokoj s velkou verandou s panoramatickým výhledem na záliv, ložnice s manželskou postelí a obývací část se dvěma rozkládacími lůžky, max. obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 14 let.
EXECUTIVE ELICRISO s výhledem na moře: exkluzivní ubytování pro páry, které hledají soukromí, pokoj je vybaven ložnicí s manželskou postelí a obývacím pokojem (open space), dále terasou s vlastním hydromasážním bazénem s mořskou vodou (hloubka bazénu 1,3 m), min.-max. obsazenost 2 dospělí. Po předchozí rezervaci mají klienti zdarma vstup do Thalasso & Spa centra, vč. turecké lázně, sauny, kardiofitness a relaxační zóny.

Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.

Dětská postýlka pro dítě do 2 let zdarma na vyžádání při rezervaci.

Check-in 15:30, check-out 11:00.

Stravování

Stravování formou polopenze. Nápoje nejsou v ceně.
Na vyžádání možnost pobytu pouze se snídaní.

Hlavní restaurace PUNTA CANNEDDI se rozkládá na 2 podlažích s nádherným výhledem na záliv, nabízí skvělé pokrmy středomořské a regionální kuchyně (bufetovou formou).
Panoramatické restaurace PETRA RUJA a TRAMONTO nabízejí servírované večeře při svíčkách (na rezervaci, za příplatek).
Pizzerie BASARICO nabízí pizzu, předkrmy, zmrzlinu, pivo a nealkoholické nápoje (na rezervaci, za příplatek)
Snack bar HORIZONTE u bazénu.

Snídaně (7:30-10:30) formou bohatého bufetu se podává na terasách v blízkosti jednoho z bazénů s krásnou vyhlídkou.

Večeře se podává v hlavní restauraci formou bufetu (19:30-21:30), na objednávku a za příplatek možnost večeře v dalších restauracích, kde se jedná o výběr z menu (servírovaná večeře 20:00-22:00).

Lehké obědy jsou k dispozici formou a la carte v hotelové restauraci Punta Canneddi, baru Horizonte u bazénu nebo v baru na pláži.
Možnost bezlepkové stravy, nutno nahlásit při rezervaci ubytování.

O otevření barů a restaurací rozhoduje vedení hotelu v závislosti na obsazenosti hotelu, dle rozhodnutí managementu může být bufet nahrazen servírovaným menu.

Pro děti

V hotelu jsou k dispozici zdarma malým hostům mini klub a junior klub (v provozu od 10/6 do 8/9, převážně v italském jazyce), které jsou určeny pro děti od 3 do 12 let a v provozu jsou od 9:30 do 13:00 a od 15:30 do 18:30, 6 dní v týdnu. Hotel dále nabízí zdarma kolektivní lekce tenisu a minifotbalu a minibasketu, lukostřelby, večerní program po večeři.

Dětská postýlka zdarma a na vyžádání ve vybraných typech pokojů, nutno uvést již při rezervaci. Také možnost vyžádat zapůjčení sportovního kočárku (golfky). Na vyžádání a za příplatek možnost objednat babysitting.

Sport a animace

Malé fotbalové hřiště (five-a-side), tenisový kurt, mini basket, padel, lukostřelba, posilovna, trekkingové stezky na pobřeží.
U bazénu večer živá hudba, program v malém amfiteátru ve sportovní části.
Za poplatek: na pláži vodní sporty, škola potápění a windsurfingu, pronájem gumových člunů, možnost sportovního rybaření (i hlubokomořského).
Cca 1 km od hotelu se nachází nový velký aquapark “AQUAFANTASY" (externí služba).

Wellness & beauty

V Centru Thalasso & Spa L´ECLIRISIO najdete na 2500 m2 polootevřený vyhřívaný hydromasážní bazén se slanou vodou, víceúčelové bazény s různou teplotou slané vody a jacuzzi, posilovnu kardiofitness, turecké lázně a saunu, relaxační zónu, recepci a ordinaci, salon krásy a butik s kosmetickými produkty nejvyšší kvality.

Centrum Thalasso & Spa je otevřeno 6 dní v týdnu a je přístupné od 14 let, nezletilí pouze v doprovodu dospělých nebo s jejich písemným povolením.

Veškeré programy jsou za poplatek, ceny na vyžádání u CK.

Hosté v pokoji Executive Elicrisio mají v ceně pobytu využití Thalasso bazénů (na rezervaci), turecké lázně, sauny, posilovny kardio-fitness a relaxační zóny.

PŘÍKLADY PROGRAMŮ (od roku 2020, změna vyhrazena):
všechny programy mají délku trvání 1/2 dne.
Ke vstupu je požadováno lékařské osvědčení, které je možno vyřídit u místního lékaře za poplatek a po domluvě.
Mimořádná nabídka "Centra Thalasso" k celkovému uvolnění a odpočinku obsahuje:

"OBJEVTE THALLASSO"
- 3 volné vstupy do "Centra Thalasso" (půlden / osoba; po rezervaci) - možnost využít celého centra (masážní vířivku, saunu, tureckou lázeň, posilovnu s kardiofitness a relexační centrum)
- 1 relaxační masáž sardinskými esenciálními oleji (25 min)
- 1 hydroterapie

"CHECK-IN & CHECK-OUT"
Den na přípravu sardinského sluníčka a den na odjezd ve skvělé formě
Při příjezdu nechejte na recepci své doklady a stres a nechejte se rozmazlovat.
Stejně tak při odjezdu se nechejte rozmazlit a domů se vraťte nabytí energií, sluncem a pohodou.
Péče probíhající ve 2 dnech (půlden - odpoledne nebo odpoledne).
Součásti programu:
-1 rozjasňující obličejový peeling
- 1 tělový peeling
- 1 kalifornská masáž (25 min)
- 1 relaxační masáž (50 min)
- 1 masáž obličeje (25 min)
- 1 hydratační tělový zábal
- 1 francouzská nebo standardní manikúra
- 1 francouzská nebo standardní pedikúra

"L´UOMO RELAX"
Relax pro muže - stále více a více mužů pečuje o své tělo, chtějí být hýčkáni, chtějí zapomenout na stres a chtějí si obnovit jak fyzickou, tak duševní vitalitu.
Péče probíhá ve 3 dnech (půlden, dopoledne, nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 2 hydromasážní koupele s přidanou mořskou solí
- 2 drenážní podvodní trysky
- 2 kalifornské masáže (á 25 min)
- 1 relaxační masáž éterickými sardinskými oleji (50 min)
- 1 specifické ošetření obličeje pro muže
- 3 remineralizační zábaly v mořském bahně

"BENESSERE DELLA SCHIENA"
Pro bezbolestná záda
Hektický životní styl a špatné držení těla způsobují bolesti zad. Rukama našich profesionálů a s pomocí mořské soli, myrty a jalovce se nechejte rozmazlovat, hýčkat a léčit svá bolavá záda.
Péče probíhá ve 3 dnech (půlden - dopoledne, nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 3 bahenní zábaly
- 2 specifické masáže zad aromatickými sardinskými oleji (25 min)
- 1 masáž lávovými kameny (50 min)
- 3 hydromasážní koupele s květy mořské soli ze Sardinie a myrtovým gelem
- 2 lekce strečingu

"VIAGGIO THALASSO & RELAX"
K znovuzískání psychické a fyzické rovnováhy.
Péče probíhá v 6 dnech (půlden - dopoledne, nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 1 rozjasňující obličejový peeling
- 3 hydromasážní koupele s mořskou solí nebo éterickými oleji
- 2 detoxikační zábaly z mořských řas
- 2 detoxikační zábaly z mořských řas v Biostart
- 3 sprchy s postřikem
- 2 relaxační masáže s éterickými sardskými oleji (50 min)
- 2 kalifornské masáže (25 min)
- 1 drenážní masáž nohou (25 min)
- 6 lekcí aqua aerobiku nebo kardiofitness

"SNELLEZZA E TONICITA"
Pro zlepšení kondice, vytvarování těla a znovuzískání ideální váhy.
Péče probíhá v 6 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- detoxikační tělový peeling
- 3 hydromasážní drenážní koupele
- 3 hydromasážní mineralizující koupele
- 1 hubnoucí masáž
- 2 zábaly z mořských řas v Biostartu
- 2 zábaly z mořských řas
- 1 bahenní zábal
- 5 ošetření těla pro zeštíhlení a proti celulitidě (zábal s aktivním kyslíkem a modelační masáž)
- 6 lekcí aqua aerobiku

"RIMODELLAMENTO E ANTICELLULITE"
Program proti celulitidě, podporuje dosažení harmonických linií postavy.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 3 hydromasážní drenážní koupele
- 2 drenážní masáže s G5 ((masáž, která využívá vibrace různé intenzity pro zahřátí tělových tkání)
- 3 zábaly proti celulitidě
- 3 lokální anticelulitidové masáže

"VITALITA E ARMONIA"
K obnovení rovnováhy ducha i těla.
Péče probíhá v 6 dnech (dopoledne, nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 3 hydromasážní koupele s mořskou solí
- 2 sprchy s postřikem
- 2 detoxikační zábaly z mořských řas
- 2 zábaly z mořského bahna
- 1 zábal z mořských řas v Biostartu
- 2 presoterapie
- 1 drenážní masáž (25 min)
- 2 orientální masáže (50 min)
- 2 kalifornské masáže (25 min)
- 6 lekcí aqua aerobiku nebo kardiofitness

"GAMBE LEGGERE"
Specifický program pro štíhlé nohy, zlepšení krevního oběhu a celkového pohodlí dolních končetin.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 1 speciální zábal dolních končetin
- 3 hydromasážní koupele s mořskou solí
- 2 drenážní masáže
- 1 presoterapie s Gel Mineralg
- 3 lekce aqua aerobiku

"L´ELICRISO DOLCE ATTESA"
Pro nastávající maminky.
Zasloužená přestávka a odpočinek, program navržený přesně na míru.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 3 drenážní masáže nohou (25 min)
- 1 hloubkové čištění obličeje¨
- 1 organické ošetření obličeje
- francouzská nebo standardní manikúra
- francouzská nebo standardní pedikúra
- 2 hydratační tělové zábaly
- 3 lekce aqua aerobiku speciálně pro těhotné ženy

"ZEN ATTITUDE"
Hluboká relaxace, vyvážení energií a stimulace smyslů.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 tělový peeling
- 1 sprcha s tryskami
- 3 hydromasážní koupele s éterickými oleji
- 1 tělový zábal z mořský řas
- 1 tělový zábal z mořského bahna
- 1 hydratační tělový zábal
- 1 orientální masáž pro energetickou rovnováhu (50 min)
- 2 kalifornské masáže (25 min)
- 1 čistící a rozjasňující ošetření obličeje

"LA BELLEZZA MARINA IN SARDEGNA"
Ošetření zaměřené na odbourání stresu a přebytečných toxinů z těla.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 tělový peeling
- 1 sprcha s tryskami
- 2 hydromasážní koupele s mořskou solí
- 2 detoxikační zábaly z mořských řas
- 1 relaxační masáž s éterickými oleji ze Sardinie (50 min)
- 2 kalifornské masáže (25 min)
- ošetření pleti anti age
- 2 lekce aqua aerobiku

"LA BELLEZZA AL MASCHILE"
Pro mužskou krásu.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 tělový peeling
- 3 bahenní zábaly (40 min)
- 2 hydromasážní koupele s éterickými oleji
- 3 zpevňující masáže (25 min)
- 1 manikúra nebo pedikúra
- 1 čištění obličeje
- 1 ošetření pleti anti age

Udržitelnost a ekologie

Příroda byla vždy středem projektů hotelového řetězce - nejen zdrojem inspirace, ale také zdrojem, který je potřeba chránit, aby mohl nabídnout ideální dovolenou k objevování nejautentičtější Sardinie. To vše je podstatou značky "We are green", vytvořenou a registrovanou společností Dephina, aby reprezentovala závazek hotelového řetězce vůči životnímu prostředí. Jde o soubor osvědčených postupů a iniciativ ke zlepšení místního prostředí, které vytyčují cestu k udržitelné budoucnosti Sardinie. WE ARE GREEN PROTOKOL DELPHINA

Další služby

V hotelu je k dispozici lékařská ambulantní služba (v předem stanovených časech) - za poplatek.
Hotelový shuttle do městečka Isola Rossa zdarma (v předem stanovených časech).

Pláž

Krásná pláž s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře je od hotelu oddělena místní komunikací a vzdálena cca 250 – 500 m (dle polohy pokoje), lehátka a slunečníky za poplatek (na vyžádání v hotelu, do vyčerpání kapacity). V okolí se nacházejí také malé skalnaté plážičky (díky bohatému podmořskému životu ideální pro šnorchlování). U pláže funguje snack bar (nelze garantovat provozní dobu), k dispozici jsou toalety, sprchy a převlékárna.
Z vodních sportů možno provozovat (za poplatek) windsurfing a potápění.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
FitnessFitness
Vzdálenost od letiště: 82 km 82 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

U pokojů: President s výhledem na moře a Executive Elicriso s výhledem na moře platí přísnější storno podmínky, než jsou uvedeny ve všeobecných podmínkách CK:
Storno poplatek 10 % z ceny je platný od objednání do 30 dnů před odjezdem.
Ostatní podle CK.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí, služby delegáta na telefonu (od 31.5. do 30.9.2023).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí, služby delegáta na telefonu (od 31.5. do 30.9.2023).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Pobytová taxa: € 1,50/os./noc. Pobytovou taxu neplatí děti do 10 let a osoby starší 75 let (změna podmínek a částky pobytové taxy vyhrazena)

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání)
Plážový servis (1 slunečník + 2 lehátka): v období červenec-srpen €35 první řada, €30 druhá řada, €25 třetí řada, €20 od čtvrté řady dále; ostatní období €25 první řada, €20 druhá řada, €15 třetí řada, €10 od čtvrté řady dále.

Wellness centrum "L´ELICRISO": vstup €25, vstup s využitím bazénu Thalasso, tureckých lázní, sauny, tělocvičny cardio-fitness a relaxační zóny (cca 2 hod., vstup pouze pro starší 14 let).

Balíček "THALASSO DISCOVERY": €130 /os., zahrnuje: 3x vstup do Wellness Centre “L’Elicriso” (cca 2 hod.), 1x relaxační masáž (cca 25 min.), 1x hydromasážní koupel.

Speciální nabídky

DLOUHÁ DOVOLENÁ - 5 % z ceny ubytování na pobyty min. 14 nocí - již aplikováno v ceně

Na vyžádání:
Speciální balíčky pro SVATEBNÍ CESTY A VÝROČÍ: 1x volný vstup (na osobu a pobyt) do Wellness centra "L´Elicriso" (nutná rezervace předem), oběd v baru na pláži a sardinský prstýnek pro dámu a malý dáreček jako překvapení na památku pro pár.

Na vyžádání v CK možnost pobytu na 3/4 nebo 10/11 nocí (s příplatkem za privátní transfer) a pobytů pouze se snídaní.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.