Marinedda Hotel Thalasso &  Spa

Marinedda Hotel Thalasso & Spa *****

Praha - Olbia polopenze od 35 690 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
FitnessFitness
Exkluzivně v SARDEGNA TRAVELExkluzivně v SARDEGNA TRAVEL

Charakteristika

Elegantní a rafinovaný hotel s úchvatným výhledem na krásné moře a pláže, zvlášť vhodný pro pohodovou a relaxační dovolenou.


Green Independent Hotel Group (EU, W), Hotel Group (IT)

Poloha

Hotel se nachází ve svahu cca 1 km od starobylé rybářské vesničky Isola Rossa v zálivu Golfo dell’Asinara. Isola Rossa je velmi působivá a romantická lokalita, s malým přístavem a aragonskou strážní věží. Místní atmosféru si můžete nejlépe vychutnat při večerní procházce městečkem po pobřežní promenádě, kde v hlavní sezóně fungují také večerní piano bary. Hotel má jedinečnou polohu uprostřed jedné z nejkrásnějších scenerií celé Sardinie. Ubytování doporučujeme pro milovníky moře a wellness, pro páry, jednotlivce i rodiny s dětmi.

Vzdálenost od letiště v Olbii 82 km (cca 1,5 hod).

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí (24 h denně), hlavní restaurace, další restaurace á la carte, pizzerie, 3 bary, 2 bazény (jeden sladkovodní s panoramatickou terasou v centrální části a jeden s mořskou vodou v blízkosti pláže), bar u bazénu, sluneční terasy s lehátky, kryté nehlídané parkoviště, vč. nabíjecí stanice pro elektromobily (za poplatek). Možnost využití konferenčního centra v 800m vzdáleném hotelu Relax Torreruja Thalasso & Spa. Mini klub, junior klub (v provozu v období 10/6 - 8/9).
Hotel nabízí také plně vybavené wellness centrum "Centro Thalasso & Spa L´ECLIRISO" na 2.500 m2 s dalšími bazény s mořskou vodou a s podvodními masážemi, dále masáže, posilovnu kardiofitness, páru a saunu, centrum krásy, mnoho možností různých procedur (vstup za poplatek).
Lékařská služna v předem určenýc časech za poplatek.
Wi-Fi zdarma na pokojích a v některých společných prostorech - u recepce, na barech, u bazénu a na pláži.

Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Hotel nabízí 195 komfortních, vkusně zařízených pokojů ve středomořském stylu, situovaných v přízemí nebo v 1. patře se samostatným vchodem. Všechny mají koupelnu/WC, klimatizaci, telefon, fén, TV, trezor, minibar a větší terasu se 2 lehátky (či stolkem se 2 židlemi). Na pokojích jsou župany pro dospělé a plážové osušky. Pokoje se dělí do kategorií:

CLASSIC a CLASSIC s výhledem na moře: pokoj s manželským lůžkem (oddělená lůžka na vyžádání), max. 2 dospělí + 1 dítě do 11 let.
SUPERIOR a SUPERIOR s výhledem na moře: pokoj s manželským lůžkem a pevnou zděnou přistýlkou nebo rozkládací pohovkou pro dítě, max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 15 let.
JUNIOR SUITE a JUNIOR SUITE s výhledem na moře: prestižní pokoj s manželskou postelí a otevřený obývací prostor s rozkládací pohovkou; max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 15 let + 1 infant do 2 let.
SUITE: ložnice s manželskou postelí a oddělený obývací pokoj se 2 rozkládacími lůžky nebo 2 pevnými zděnými přistýlkami. Max. obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 15 let. Výhradně na vyžádání navíc 1 postýlka pro dítě do 2 let.
FAMILY SUITE: 2 propojené pokoje Classic, každý pokoj má manželskou postel (oddělená lůžka na vyžádání) a koupelnu. Min./max. obsazenost 4 osoby. Výhradně na vyžádání možnost 5. lůžka pro dítě.
SENIOR SUITE FAMILY: pokoj SUITE propojený s pokojem CLASSIC, koupelna. Min. pro 4 osoby, max. obsazenost 4 dospělí + 2 děti do 15 let.
PRESIDENT VISTA MARE s výhledem na moře: luxusní pokoj s velkou verandou s panoramatickým výhledem na záliv, ložnice s manželskou postelí a obývací část se dvěma rozkládacími lůžky, max. obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 15 let.
EXECUTIVE ELICRISO s výhledem na moře: exkluzivní ubytování pro páry, které hledají soukromí, pokoj je vybaven ložnicí s manželskou postelí a obývacím pokojem (open space), dále terasou s vlastním hydromasážním bazénem s mořskou vodou (hloubka bazénu 1,3 m), min.-max. obsazenost 2 dospělí, pouze pro starší 14 let. Po předchozí rezervaci mají klienti zdarma vstup do Thalasso & Spa centra, vč. turecké lázně, sauny, kardiofitness a relaxační zóny.

Za příplatek možnost pokojů s částečným výhledem na moře.
Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.

Dětská postýlka pro dítě do 2 let zdarma na vyžádání při rezervaci.

Min. pobyt na 7 nocí, kratší výhradně na vyžádání.
Check-in 15:30, check-out 11:00.

Stravování

Stravování formou polopenze. Nápoje nejsou v ceně.

Snídaně (7:30-10:30) formou bohatého bufetu se podává na terasách v blízkosti jednoho z bazénů s krásnou vyhlídkou.

Večeře se podává v hlavní restauraci formou bufetu (19:30-21:30), na objednávku a za příplatek možnost večeře v dalších restauracích, kde se jedná o výběr z menu (servírovaná večeře 20:00-22:00).

Hlavní restaurace PUNTA CANNEDDI se rozkládá na 2 podlažích s nádherným výhledem na záliv, nabízí skvělé pokrmy středomořské a regionální kuchyně (bufetovou formou).
Panoramatické restaurace PETRA RUJA a TRAMONTO nabízejí servírované večeře při svíčkách (na rezervaci, za příplatek).
Pizzerie BASARICO nabízí pizzu, předkrmy, zmrzlinu, pivo a nealkoholické nápoje (na rezervaci, za příplatek)
Snack bar HORIZONTE u bazénu.

Za příplatek plná penze - oběd formou středomořského brunche, podávaný v čase 13-14:30 hod. v hlavní restauraci, formou lehkého bufetu - studené i teplé pokrmy šéfkuchaře na bázi zeleniny, celozrnných výrobků, salátů, ovoce, místních sýrů. K obědu nejsou servírovány klasické masité chody, ryby ani dezerty a sladkosti. Možnost rezervace předem (nutno hradit na celý pobyt), nebo na místě i na jednotlivé dny.

Na vyžádání možnost výměny večeře za středomořský brunch.
Brunch Around - možnost výměny středomořského brunche (zakoupeného na celý pobyt) na Brunch Around, v Resort & SPA Le Dune (Badesi), Park Hotel & Spa Cala di Lepre (Palau) nebo Valle dell’Erica Thalasso & SPA (S. Teresa Gallura) (není možno využít v srpnu). V ceně není transfer a nápoje. Nutno rezervovat na recepci hotelu. Není k dispozici v srpnu.

Možnost lehkého oběda také v baru Horizonte u bazénu nebo v baru na pláži.
Možnost bezlepkové stravy, nutno nahlásit při rezervaci ubytování.

O otevření barů a restaurací rozhoduje vedení hotelu v závislosti na obsazenosti hotelu, dle rozhodnutí managementu může být bufet nahrazen servírovaným menu.
Na vyžádání možnost pobytu pouze se snídaní.

Pro děti

V hotelu jsou k dispozici zdarma malým hostům mini klub a junior klub (v provozu v hlavní sezóně, převážně v italském jazyce), které jsou určeny pro děti od 3 do 13 let a v provozu jsou od 9:30 do 13:00 a od 15:30 do 18:30, 6 dní v týdnu. Hotel dále nabízí zdarma kolektivní lekce tenisu a minifotbalu a minibasketu, lukostřelby, večerní program po večeři.

Dětská postýlka zdarma a na vyžádání ve vybraných typech pokojů, nutno uvést již při rezervaci. Také možnost vyžádat zapůjčení sportovního kočárku (golfky). Na vyžádání a za příplatek možnost objednat babysitting.

Sport a animace

Malé fotbalové hřiště (five-a-side), tenisový kurt, mini basket, padel, lukostřelba, posilovna, trekkingové stezky na pobřeží.
U bazénu večer živá hudba, program v malém amfiteátru ve sportovní části.
Za poplatek: na pláži vodní sporty, škola potápění a windsurfingu, pronájem gumových člunů, možnost sportovního rybaření (i hlubokomořského).
Cca 1 km od hotelu se nachází nový velký aquapark “AQUAFANTASY" (externí služba).

Wellness & beauty

V Centru Thalasso & Spa L´ECLIRISIO najdete na 2500 m2 širokou nabídku služeb:
3 multifunkční venkovní vyhřívané bazény s mořskou vodou s tryskami různé intenzity pro všechny části těla pro Thalassoterapii, jacuzzi, turecké lázně a saunu posilovnu kardiofitness, turecké lázně a saunu, posilovnu kardio - fitness, relaxační zónu, recepci a ordinaci, salon krásy a butik s kosmetickými produkty nejvyšší kvality.
Vstup za poplatek.

Centrum je otevřeno 6 dní v týdnu a je přístupné od 14 let, nezletilí pouze v doprovodu dospělých nebo s jejich písemným povolením.
Ke vstupu je požadováno lékařské osvědčení, které je možno vyřídit u místního lékaře za poplatek a po domluvě.

Hosté v pokoji Executive Elicrisio mají využití wellness v ceně pobytu.


Program "OBJEVTE THALLASSO"
- 3 volné vstupy do "Centra Thalasso" (cca 2 hod.; po předchozí rezervaci) - možnost využít celého centra (masážní vířivku, saunu, tureckou lázeň, posilovnu s kardiofitness a relexační centrum)
- 1 relaxační masáž sardinskými esenciálními oleji (cca 50 min.)
- 1 hydroterapie (cca 25 min)

Veškeré služby jsou za poplatek.
Kompletní nabídka programů a další informace na recepci, nebo k vyžádání u CK.


DALŠÍ NABÍDKA THALASSO & SPA BALÍČKŮ pro rok 2024 (změna vyhrazena):
Všechny balíčky zahrnují během 1/2denní návštěvy wellness Thalasso & Spa L´ECLIRISIO a procedur také bezplatné využití "CIRCUITO THALASSO & BENESSERE" (osvěžující nebo uvolňující) - 3 multifunkční venkovní vyhřívané bazény s mořskou vodou s tryskami různé intenzity pro všechny části těla pro Thalassoterapii, jacuzzi, turecké lázně a saunu posilovnu kardiofitness, turecké lázně a saunu, posilovnu kardio - fitness, relaxační zónu

"CHECK-IN & CHECK-OUT"
Den na přípravu sardinského sluníčka a den na odjezd ve skvělé formě. Při příjezdu nechejte na recepci své doklady a stres a nechejte se rozmazlovat. Stejně tak při odjezdu se nechejte rozmazlit a domů se vraťte nabytí energií, sluncem a pohodou.
Program obsahuje 2x 1/2 dne (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru):
- 1 čistící a regenerační ošetření obličeje
- 1 tělový peeling
- 1 lokalizovaná masáž 25 minut
- 1 relaxační masáž 50 minut
- 1 masáž obličeje 25 min
- 1 hydratační tělový zábal
- 1 francouzská (nebo základní) manikúra
- 1 francouzská (nebo základní) pedikúra

"L´UOMO RELAX / RELAX PRO MUŽE"
Stále více a více mužů pečuje o své tělo, chtějí být hýčkáni, chtějí zapomenout na stres a chtějí si obnovit jak fyzickou, tak duševní vitalitu.
Program obsahuje 3x 1/2 dne (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru):
- 1 detoxikační tělový peeling
- 2 hydromasážní koupele s remineralizační mořskou solí
- 2 sprchy s tryskovou masáží
- 3 tělové zábaly s remineralizačním mořským bahnem
- 2 lokalizované masáže 25 minut
- 1 relaxační masáž se sardinskými esenciálními oleji 50 minut
- 1 specifické ošetření obličeje pro muže

"BENESSERE DELLA SCHIENA / RELAX PRO VAŠE ZÁDA"
Hektický životní styl a špatné držení těla způsobují bolesti zad. Rukama našich profesionálů a s pomocí mořské soli, myrty a jalovce se nechejte rozmazlovat, hýčkat a léčit svá bolavá záda.
Program obsahuje 3x 1/2 dne (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru):
- 1 detoxikační tělový peeling
- 3 lokalizované obklady z mořského bahna
- 2 specifické masáže zad aromatickým olejem ze Sardinie 25 min
- 1 masáž lávovými kameny 50 minut
- 3 hydromasážní koupeke s květy sardinské mořské soli a myrtovým gelem
- 2 protahovací lekce

"L'ELISCRISO DOLCE ATTESA / SLADKÉ OČEKÁVÁNÍ"
Zasloužený relaxační odpočinek a specifická ošetření pro budoucí maminky.
Program obsahuje 3x 1/2 dne (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru):
- 3 drenážní masáže nohou 25 mm
- 1 rituální očištění obličeje.
- 1 organické ošetření obličeje
- 1 francouzská (nebo základní) manikúra
- 1 francouzská (nebo základní) pedikúra
- 2 hydratační tělové obklady
- 3 speciální lekce vodního aerobiku pro těhotné ženy

"VIAGGIO THALASSO & RELAX" - 6denní, 3denní nebo 1denní program
Tradice mořských procedur thalassoterapie, v blízkosti moře. Ponořte se do divoké a voňavé přírody objevte ty nejlepší mořské procedury s nespornými remineralizačními účinky, velmi užitečnými pro znovuzískání vaší psycho-fyzické rovnováhy.
6denní program obsahuje (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru):
- 1 detoxikační tělový peeling
- 1 čistící a obnovující ošetření obličeje
- 3 hydromasážní koupele (s remineralizační mořskou solí nebo éterickými oleji)
- 3 sprchy s tryskovou masáží
- 2 zábaly s detoxikačními mikronizovanými mořskými řasami
- 2 zábaly mikronizovaných řas v Biostartu
- 2 relaxační masáže se sardinskými esenciálními oleji 50 minut
- 2 lokalizované masáže 25 minut
- 1 masáž pod proudem 25 minut
- 1 drenážní masáž nohou 25 minut
- 6 lekcí aquagym nebo kardio-fitness
3denní program obsahuje (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru):
- 1 detoxikační tělový peeling
- 2 hydromasážní koupele (s esenciálními oleji nebo remineralizační mořskou solí)
- 1 detoxikační mikronizovaný zábal z řas
- 1 zábal mikronizovaných řas v Biostartu
- 1 sprcha s tryskovou masáží
- 2 lokalizované masáže 25 minut
- 1 relaxační masáž se sardinskými esenciálními oleji 50 minut
- 3 lekce vodního aerobiku
1denní program obsahuje (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru):
- 1 detoxikační tělový peeling
- 1 hydromasážní koupel (s esenciálními oleji nebo remineralizační mořskou solí)
- 1 detoxikační mikronizovaný zábal z mořských řas
- 1 masáž (kalifornská nebo relaxační se sardinskými esenciálními oleji) 50 minut

"SNELLEZZA E TONACITA / ŠTÍHLOST A KONDICE"
Podpořte svou touhu cítit se fit, a využijte jedinečných účinků „Thalasso“ spojené s hydroterapeutickými sezeními a personalizovanými procedurami, které vám umožní vytvarovat si tělo a znovu objevit svou ideální postavu.
Program obsahuje 6x 1/2 dne (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru):
- 1 detoxikační tělový peeling
- 3 odvodňovací hydromasážní koupele
- 3 odvodňovací tryskové koupele
- 1 specifické redukční/odvodňovací tělové ošetření mořským bahnem (zábal a masáž pro zeštíhlení/zpevnění)
- 2 zábaly z mořských řas v Biostartu
- 2 zábaly z mořských řas
- 1 zábal z mořského bahna
- 5 specifických lokalizovaných ošetření těla pro zeštíhlení a anticelulitidu (zábal aktivního kyslíku a modelující masáž)
- 6 lekcí vodního aerobiku

"RIMODELLAMENTO E ANTICELLULITE / REMODELACE A ANTI-CELULITIDA"
Program proti celulitidě, podporuje dosažení harmonických linií postavy.
Program obsahuje 3x 1/2 dne (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru):
- 1 detoxikační peeling
- 3 odvodňovací hydromasážní koupele
- 2 oběhové a drenážní masáže s G5 (mechanická masáž, která využívá princip vibrace různé intenzity pro zahřátí a stimulaci podkožní a pojivové tkáně)
- 3 zeštíhlující a anticelulitidní zábaly
- 3 lokalizované rekondiční masáže

"VITALITA & ARMONIA / VITALITA & HARMONIE"
Zažijte harmonii zdraví a pohody, na divokém pobřeží Sardinie, abyste znovu objevili všechny své energie pomocí revitalizačního mořského programu. Specifická, drenážní a tonizační ošetření pro znovunabytí rovnováhy a vitality a pro příjemné chvíle pohody pro vaši duši i tělo.
Program obsahuje 6x 1/2 dne (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru):
- 1 detoxikační tělový peeling
- 3 hydromasážní koupele s remineralizační mořskou solí
- 2 sprchy s tryskovou masáží
- 2 zábaly s detoxikačními mikronizovanými mořskými řasami
- 2 Zábaly s remineralizujícím mořským bahnem
- 1 zábal mikronizovaných řas v Biostartu
- 2 pressoterapie
- 1 masáž pod proudem 25 minut
- 2 obnovující energetické orientální masáže 50 minut;
- 2 lokalizované masáže 25 minut
- 6 lekcí aquagym nebo kardio-fitness

"GAMBE LEGGERE / RELAX PRO VAŠE NOHY"
Kompletní a specifický program pro zeštíhlení nohou, zlepšení krevního oběhu, větší pohodlí, pocit lehkosti a kondice.
Program obsahuje 3x 1/2 dne (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru):
- 1 detoxikační tělový peeling
- 2 speciální zábaly na nohy
- 3 hydromasážní koupele s mořskou solí
- 2 drenážní masáže 25 minut
- 1 presoterapie s minerálním gelem
- 3 lekce aquagymnastiky

"ZEN ATTITUDE"
Hluboká relaxace, vyvážení energií a stimulace smyslů.
Program obsahuje 3x 1/2 dne (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru):
- 1 tělový peeling
- 1 sprcha s tryskovou masáží
- 3 hydromasážní koupele s relaxačními esenciálními oleji
- 1 tělový zábal s detoxikačními mikronizovanými řasami
- 1 tělový zábal v remineralizujícím mořském bahně
- 1 intenzivní hydratační tělový zábal
- 1 obnovující energetická orientální masáž 50 minut
- 2 lokalizované masáže 25 minut
- 1 čistící a obnovující ošetření obličeje

"LA BELLEZZA AL MASCHILE / KRÁSA PRO MOŽE"
Pro mužskou krásu a všechny, kteří umí využívat své tělo a jeho blaho k uvolnění mysli a všech smyslů.
Program obsahuje 3x 1/2 dne (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru):
- 1 tělový peeling
- 2 hydromasážní koupele s éterickými oleji
- 3 bahenní zábaly 40 minut
- 3 lokalizované zeštíhlující/zpevňující masáže 25 minut
- 1 manikúra nebo pedikúra
- 1 rituální čištění obličeje
- 1 ošetření obličeje proti stárnutí

"LA BELLEZZA MARINA IN SARDEGNA / MOŘSKÁ KRÁSA SARDINIE"
Čistá krása v prostředí čisté Sardinie. Ponořte se do harmonických barev Sardinie, obklopte se jejími nezaměnitelnými vůněmi a osvoboďte se od stresu a toxinů.
Program obsahuje 3x 1/2 dne (ráno nebo odpoledne dle Vašeho výběru):
- 1 tělový peeling
- 1 sprcha s tryskovou masáží
- 2 hydromasážní koupele s remineralizační mořskou solí
- 2 tělové zábaly s detoxikačními mikronizovanými řasami
- 1 relaxační masáž se sardinskými esenciálními oleji 50 minut
- 2 lokalizované masáže 25 minut
- 1 ošetření obličeje proti stárnutí
- 2 lekce aquagymnastiky

Balíčky na vyžádání v CK, možno rezervovat také předem, spolu s rezervací Vašeho pybytu.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Udržitelnost a ekologie

Příroda byla vždy středem projektů hotelového řetězce - nejen zdrojem inspirace, ale také zdrojem, který je potřeba chránit, aby mohl nabídnout ideální dovolenou k objevování nejautentičtější Sardinie. To vše je podstatou značky "We are green", vytvořenou a registrovanou společností Dephina, aby reprezentovala závazek hotelového řetězce vůči životnímu prostředí. Jde o soubor osvědčených postupů a iniciativ ke zlepšení místního prostředí, které vytyčují cestu k udržitelné budoucnosti Sardinie. WE ARE GREEN PROTOKOL DELPHINA

Další služby

V hotelu je k dispozici lékařská ambulantní služba (v předem stanovených časech) - za poplatek.
Hotelový shuttle do městečka Isola Rossa zdarma (v předem stanovených časech).

Pláž

Krásná pláž s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře je od hotelu oddělena místní komunikací a vzdálena cca 300 – 500 m (dle polohy pokoje), lehátka a slunečníky za poplatek (na vyžádání v hotelu, do vyčerpání kapacity).
U pláže funguje snack bar (nelze garantovat provozní dobu), k dispozici jsou toalety, sprchy a převlékárna.
Z vodních sportů možno provozovat (za poplatek) windsurfing a potápění.
V okolí se nacházejí také malé skalnaté plážičky (díky bohatému podmořskému životu ideální pro šnorchlování).
Probíhá načítání...

Důležité

U pokojů: President s výhledem na moře a Executive Elicriso s výhledem na moře platí přísnější storno podmínky, než jsou uvedeny ve všeobecných podmínkách CK:
Storno poplatek 15 % z ceny je platný odobjednání do 46 dnů před odjezdem.
Ostatní podle CK.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí, služby delegáta na telefonu* VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí, služby delegáta na telefonu.

*Delegát je vám osobně k dispozici při příletu/odletu na letišti v Olbii a poté po celou dobu pobytu na telefonním čísle uvedeném v pokynech k zájezdu. Na vyžádání zajistí výlety, pronájem aut nebo doporučí zajímavosti v okolí.

Cena nezahrnuje

Poplatky na místě - povinné

Poplatky k úhradě na místě:
Pobytová taxa: € 1,50/os./noc. Pobytovou taxu neplatí děti do 10 let a osoby starší 75 let (změna vyhrazena)

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání)
Plážový servis (1 slunečník + 2 lehátka): v období červenec-srpen € 35 první řada, € 30 druhá řada, € 25 třetí řada, € 20 od čtvrté řady dále; ostatní období € 25 první řada, € 20 druhá řada, € 15 třetí řada, € 10 od čtvrté řady dále.

Obědy formou středomořského brunche - cena na vyžádání.
Na místě lze rezervovat i jen na jednotlivé dny.

Wellness centrum "L´ELICRISO": vstup € 25, vstup s využitím bazénu Thalasso, tureckých lázní, sauny, tělocvičny cardio-fitness a relaxační zóny (cca 2 hod., vstup pouze pro starší 14 let).

Speciální nabídky

DLOUHÁ DOVOLENÁ: sleva 5 % z ceny ubytování pro pobyty na min. 14 nocí.


NA VYŽÁDÁNÍ:
Speciální balíčky pro SVATEBNÍ CESTY A VÝROČÍ: 1x volný vstup (na osobu a pobyt) do Wellness centra "L´Elicriso" (nutná rezervace předem), oběd formou středomořkého brunche a sardinský prstýnek pro dámu a malý dáreček jako překvapení na památku pro pár. Do 12 měsíců od svatby nebo 1 měsíce od výročí nebo 1 roku od výročí stříbrné nebo zlaté svatby, nutno doložit, pro pobyty na min. 7 nocí.

Na vyžádání v CK možnost pobytu na 3/4 nebo 10/11 nocí (s příplatkem za privátní transfer) a pobytů pouze se snídaní.

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
144221 Letecký pohled, Palau, Sardinie Pokoj CLASSIC s výhledem na moře, Palau, Sardinie
Palau / Cala Capra
Capo d´Orso Hotel Thalasso & Spa
14.09. - 21.09.2024
7 nocí
Letecky polopenze
144200 Pohled na bazén, Badesi, Sardinie Bar u bazénu, Badesi, Sardinie
Badesi
Resort & Spa Le Dune - Hotel Le Sabine
18.09. - 25.09.2024
7 nocí
Letecky polopenze
122287 Vstup do hotelu, Chia, Sardinie Vstup do hotelu, Chia, Sardinie

Sleva

25

%

Chia
Conrad Chia Laguna Sardinia
19.09. - 22.09.2024
3 noci
Letecky polopenze
122192 Panoramatický pohled na pláž od pokojů, Chia, Sardinie Panoramatický pohled na pláž od pokojů, Chia, Sardinie

Sleva

25

%

Chia
Baia di Chia Resort Sardinia, Curio Collection by Hilton
26.09. - 29.09.2024
3 noci
Letecky polopenze