Marinedda Hotel Thalasso & Spa *****

od 34 190 Kč

8 dní / polopenze

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Elegantní a rafinovaný hotel s úchvatným výhledem na krásné moře a pláže, zvlášť vhodný pro pohodovou a relaxační dovolenou.

Poloha

Hotel se nachází ve svahu cca 1 km od starobylé rybářské vesničky Isola Rossa v zálivu Golfo dell’Asinara. Isola Rossa je velmi působivá a romantická lokalita, s malým přístavem a aragonskou strážní věží. Místní atmosféru si můžete nejlépe vychutnat při večerní procházce městečkem po pobřežní promenádě, kde v hlavní sezóně fungují také večerní piano bary. Hotel má jedinečnou polohu uprostřed jedné z nejkrásnějších scenerií celé Sardinie. Ubytování doporučujeme pro milovníky moře a wellness, pro páry, jednotlivce i rodiny s dětmi.

Vzdálenost od letiště v Olbii 82 km (cca 1,5 hod).

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí (24 h denně), hlavní restaurace, další restaurace á la carte, pizzerie, 2 bary, 2 bazény (jeden sladkovodní s panoramatickou terasou v centrální části a jeden s mořskou vodou blízko pláže), bar u bazénu, sluneční terasy s lehátky, kryté nehlídané parkoviště. Možnost využití konferenčního centra v 800m vzdáleném hotelu Relax Torreruja Thalasso & Spa. Mini klub, junior klub (v provozu v období 10/6 - 8/9).
Wi-Fi zdarma na pokojích a v některých společných prostorech - u recepce, na barech, u bazénu a na pláži.
Hotel nabízí také plně vybavené wellness centrum "Centro Thalasso & Spa L´ECLIRISO" na 2.500 m2 s dalšími bazény s mořskou vodou a s podvodními masážemi, dále masáže, posilovnu kardiofitness, páru a saunu, centrum krásy, mnoho možností různých procedur (vstup za poplatek).

Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Hotel nabízí 195 komfortních, vkusně zařízených pokojů ve středomořském stylu, situovaných v přízemí nebo v 1. patře se samostatným vchodem. Všechny mají koupelnu/WC, klimatizaci, telefon, fén, TV, trezor, minibar a větší terasu se 2 lehátky (či stolkem se 2 židlemi). Na pokojích jsou župany pro dospělé a plážové osušky. Pokoje se dělí do kategorií:

CLASSIC a CLASSIC s výhledem na moře: pokoj s manželským lůžkem (oddělená lůžka na vyžádání), max. 2 dospělí + 1 dítě do 12 let.
RELAX a RELAX s výhledem na moře: pokoj s manželským lůžkem a pevnou zděnou přistýlkou nebo rozkládací pohovkou pro dítě do 12 let, max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 12 let.
JUNIOR SUITE a JUNIOR SUITE s výhledem na moře: prestižní pokoj s manželskou postelí a otevřený obývací prostor s rozkládací pohovkou; max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 14 let + 1 infant do 2 let.
SUITE: ložnice s manželskou postelí a oddělený obývací pokoj se 2 rozkládacími lůžky nebo 2 pevnými zděnými přistýlkami. Max. obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 14 let. Výhradně na vyžádání navíc 1 postýlka pro dítě do 2 let.
FAMILY SUITE: 2 propojené pokoje Classic, každý pokoj má manželskou postel (oddělená lůžka na vyžádání) a koupelnu. Min./max. obsazenost 4 osoby. Výhradně na vyžádání možnost 5. lůžka pro dítě.
SENIOR SUITE FAMILY: pokoj SUITE propojený s pokojem CLASSIC, koupelna. Min./max. obsazenost 4 dospělé osoby + 2 děti do 14 let.
PRESIDENT VISTA MARE s výhledem na moře: luxusní pokoj s velkou verandou s panoramatickým výhledem na záliv, ložnice s manželskou postelí a obývací část se dvěma rozkládacími lůžky, max. obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 14 let.
EXECUTIVE ELICRISO s výhledem na moře: exkluzivní ubytování pro páry, které hledají soukromí, pokoj je vybaven ložnicí s manželskou postelí a obývacím pokojem (open space), dále terasou s vlastním hydromasážním bazénem s mořskou vodou (hloubka bazénu 1,3 m), min.-max. obsazenost 2 dospělí. Po předchozí rezervaci mají klienti zdarma vstup do Thalasso & Spa centra, vč. turecké lázně, sauny, kardiofitness a relaxační zóny.

Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.

Dětská postýlka pro dítě do 2 let zdarma na vyžádání při rezervaci.

Check-in 15:30, check-out 11:00.

Stravování

Stravování formou polopenze. Nápoje nejsou v ceně.
Na vyžádání možnost pobytu pouze se snídaní.

Hlavní restaurace PUNTA CANNEDDI se rozkládá na 2 podlažích s nádherným výhledem na záliv, nabízí skvělé pokrmy středomořské a regionální kuchyně (bufetovou formou).
Panoramatické restaurace PETRA RUJA a TRAMONTO nabízejí servírované večeře při svíčkách (na rezervaci, za příplatek).
Pizzerie BASARICO nabízí pizzu, předkrmy, zmrzlinu, pivo a nealkoholické nápoje (na rezervaci, za příplatek)
Snack bar HORIZONTE u bazénu.

Snídaně (7:30-10:30) formou bohatého bufetu se podává na terasách v blízkosti jednoho z bazénů s krásnou vyhlídkou.

Večeře se podává v hlavní restauraci formou bufetu (19:30-21:30), na objednávku a za příplatek možnost večeře v dalších restauracích, kde se jedná o výběr z menu (servírovaná večeře 20:00-22:00).

Lehké obědy jsou k dispozici formou a la carte v hotelové restauraci Punta Canneddi, baru Horizonte u bazénu nebo v baru na pláži.
Možnost bezlepkové stravy, nutno nahlásit při rezervaci ubytování.

O otevření barů a restaurací rozhoduje vedení hotelu v závislosti na obsazenosti hotelu, dle rozhodnutí managementu může být bufet nahrazen servírovaným menu.

Pro děti

V hotelu jsou k dispozici zdarma malým hostům mini klub a junior klub (v provozu od 10/6 do 8/9, převážně v italském jazyce), které jsou určeny pro děti od 3 do 12 let a v provozu jsou od 9:30 do 13:00 a od 15:30 do 18:30, 6 dní v týdnu. Hotel dále nabízí zdarma kolektivní lekce tenisu a minifotbalu a minibasketu, lukostřelby, večerní program po večeři.

Dětská postýlka zdarma a na vyžádání ve vybraných typech pokojů, nutno uvést již při rezervaci. Také možnost vyžádat zapůjčení sportovního kočárku (golfky). Na vyžádání a za příplatek možnost objednat babysitting.

Sport a animace

Malé fotbalové hřiště (five-a-side), tenisový kurt, mini basket, padel, lukostřelba, posilovna, trekkingové stezky na pobřeží.
U bazénu večer živá hudba, program v malém amfiteátru ve sportovní části.
Za poplatek: na pláži vodní sporty, škola potápění a windsurfingu, pronájem gumových člunů, možnost sportovního rybaření (i hlubokomořského).
Cca 1 km od hotelu se nachází nový velký aquapark “AQUAFANTASY" (externí služba).

Wellness & beauty

V Centru Thalasso & Spa L´ECLIRISIO najdete na 2500 m2 polootevřený vyhřívaný hydromasážní bazén se slanou vodou, víceúčelové bazény s různou teplotou slané vody a jacuzzi, posilovnu kardiofitness, turecké lázně a saunu, relaxační zónu, recepci a ordinaci, salon krásy a butik s kosmetickými produkty nejvyšší kvality.

Centrum Thalasso & Spa je otevřeno 6 dní v týdnu a je přístupné od 14 let, nezletilí pouze v doprovodu dospělých nebo s jejich písemným povolením.

Veškeré programy jsou za poplatek, ceny na vyžádání u CK.

Hosté v pokoji Executive Elicrisio mají v ceně pobytu využití Thalasso bazénů (na rezervaci), turecké lázně, sauny, posilovny kardio-fitness a relaxační zóny.

PŘÍKLADY PROGRAMŮ (od roku 2020, změna vyhrazena):
všechny programy mají délku trvání 1/2 dne.
Ke vstupu je požadováno lékařské osvědčení, které je možno vyřídit u místního lékaře za poplatek a po domluvě.
Mimořádná nabídka "Centra Thalasso" k celkovému uvolnění a odpočinku obsahuje:

"OBJEVTE THALLASSO"
- 3 volné vstupy do "Centra Thalasso" (půlden / osoba; po rezervaci) - možnost využít celého centra (masážní vířivku, saunu, tureckou lázeň, posilovnu s kardiofitness a relexační centrum)
- 1 relaxační masáž sardinskými esenciálními oleji (25 min)
- 1 hydroterapie

"CHECK-IN & CHECK-OUT"
Den na přípravu sardinského sluníčka a den na odjezd ve skvělé formě
Při příjezdu nechejte na recepci své doklady a stres a nechejte se rozmazlovat.
Stejně tak při odjezdu se nechejte rozmazlit a domů se vraťte nabytí energií, sluncem a pohodou.
Péče probíhající ve 2 dnech (půlden - odpoledne nebo odpoledne).
Součásti programu:
-1 rozjasňující obličejový peeling
- 1 tělový peeling
- 1 kalifornská masáž (25 min)
- 1 relaxační masáž (50 min)
- 1 masáž obličeje (25 min)
- 1 hydratační tělový zábal
- 1 francouzská nebo standardní manikúra
- 1 francouzská nebo standardní pedikúra

"L´UOMO RELAX"
Relax pro muže - stále více a více mužů pečuje o své tělo, chtějí být hýčkáni, chtějí zapomenout na stres a chtějí si obnovit jak fyzickou, tak duševní vitalitu.
Péče probíhá ve 3 dnech (půlden, dopoledne, nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 2 hydromasážní koupele s přidanou mořskou solí
- 2 drenážní podvodní trysky
- 2 kalifornské masáže (á 25 min)
- 1 relaxační masáž éterickými sardinskými oleji (50 min)
- 1 specifické ošetření obličeje pro muže
- 3 remineralizační zábaly v mořském bahně

"BENESSERE DELLA SCHIENA"
Pro bezbolestná záda
Hektický životní styl a špatné držení těla způsobují bolesti zad. Rukama našich profesionálů a s pomocí mořské soli, myrty a jalovce se nechejte rozmazlovat, hýčkat a léčit svá bolavá záda.
Péče probíhá ve 3 dnech (půlden - dopoledne, nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 3 bahenní zábaly
- 2 specifické masáže zad aromatickými sardinskými oleji (25 min)
- 1 masáž lávovými kameny (50 min)
- 3 hydromasážní koupele s květy mořské soli ze Sardinie a myrtovým gelem
- 2 lekce strečingu

"VIAGGIO THALASSO & RELAX"
K znovuzískání psychické a fyzické rovnováhy.
Péče probíhá v 6 dnech (půlden - dopoledne, nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 1 rozjasňující obličejový peeling
- 3 hydromasážní koupele s mořskou solí nebo éterickými oleji
- 2 detoxikační zábaly z mořských řas
- 2 detoxikační zábaly z mořských řas v Biostart
- 3 sprchy s postřikem
- 2 relaxační masáže s éterickými sardskými oleji (50 min)
- 2 kalifornské masáže (25 min)
- 1 drenážní masáž nohou (25 min)
- 6 lekcí aqua aerobiku nebo kardiofitness

"SNELLEZZA E TONICITA"
Pro zlepšení kondice, vytvarování těla a znovuzískání ideální váhy.
Péče probíhá v 6 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- detoxikační tělový peeling
- 3 hydromasážní drenážní koupele
- 3 hydromasážní mineralizující koupele
- 1 hubnoucí masáž
- 2 zábaly z mořských řas v Biostartu
- 2 zábaly z mořských řas
- 1 bahenní zábal
- 5 ošetření těla pro zeštíhlení a proti celulitidě (zábal s aktivním kyslíkem a modelační masáž)
- 6 lekcí aqua aerobiku

"RIMODELLAMENTO E ANTICELLULITE"
Program proti celulitidě, podporuje dosažení harmonických linií postavy.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 3 hydromasážní drenážní koupele
- 2 drenážní masáže s G5 ((masáž, která využívá vibrace různé intenzity pro zahřátí tělových tkání)
- 3 zábaly proti celulitidě
- 3 lokální anticelulitidové masáže

"VITALITA E ARMONIA"
K obnovení rovnováhy ducha i těla.
Péče probíhá v 6 dnech (dopoledne, nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 3 hydromasážní koupele s mořskou solí
- 2 sprchy s postřikem
- 2 detoxikační zábaly z mořských řas
- 2 zábaly z mořského bahna
- 1 zábal z mořských řas v Biostartu
- 2 presoterapie
- 1 drenážní masáž (25 min)
- 2 orientální masáže (50 min)
- 2 kalifornské masáže (25 min)
- 6 lekcí aqua aerobiku nebo kardiofitness

"GAMBE LEGGERE"
Specifický program pro štíhlé nohy, zlepšení krevního oběhu a celkového pohodlí dolních končetin.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 1 speciální zábal dolních končetin
- 3 hydromasážní koupele s mořskou solí
- 2 drenážní masáže
- 1 presoterapie s Gel Mineralg
- 3 lekce aqua aerobiku

"L´ELICRISO DOLCE ATTESA"
Pro nastávající maminky.
Zasloužená přestávka a odpočinek, program navržený přesně na míru.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 3 drenážní masáže nohou (25 min)
- 1 hloubkové čištění obličeje¨
- 1 organické ošetření obličeje
- francouzská nebo standardní manikúra
- francouzská nebo standardní pedikúra
- 2 hydratační tělové zábaly
- 3 lekce aqua aerobiku speciálně pro těhotné ženy

"ZEN ATTITUDE"
Hluboká relaxace, vyvážení energií a stimulace smyslů.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 tělový peeling
- 1 sprcha s tryskami
- 3 hydromasážní koupele s éterickými oleji
- 1 tělový zábal z mořský řas
- 1 tělový zábal z mořského bahna
- 1 hydratační tělový zábal
- 1 orientální masáž pro energetickou rovnováhu (50 min)
- 2 kalifornské masáže (25 min)
- 1 čistící a rozjasňující ošetření obličeje

"LA BELLEZZA MARINA IN SARDEGNA"
Ošetření zaměřené na odbourání stresu a přebytečných toxinů z těla.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 tělový peeling
- 1 sprcha s tryskami
- 2 hydromasážní koupele s mořskou solí
- 2 detoxikační zábaly z mořských řas
- 1 relaxační masáž s éterickými oleji ze Sardinie (50 min)
- 2 kalifornské masáže (25 min)
- ošetření pleti anti age
- 2 lekce aqua aerobiku

"LA BELLEZZA AL MASCHILE"
Pro mužskou krásu.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 tělový peeling
- 3 bahenní zábaly (40 min)
- 2 hydromasážní koupele s éterickými oleji
- 3 zpevňující masáže (25 min)
- 1 manikúra nebo pedikúra
- 1 čištění obličeje
- 1 ošetření pleti anti age

Udržitelnost a ekologie

Příroda byla vždy středem projektů hotelového řetězce - nejen zdrojem inspirace, ale také zdrojem, který je potřeba chránit, aby mohl nabídnout ideální dovolenou k objevování nejautentičtější Sardinie. To vše je podstatou značky "We are green", vytvořenou a registrovanou společností Dephina, aby reprezentovala závazek hotelového řetězce vůči životnímu prostředí. Jde o soubor osvědčených postupů a iniciativ ke zlepšení místního prostředí, které vytyčují cestu k udržitelné budoucnosti Sardinie. WE ARE GREEN PROTOKOL DELPHINA

Další služby

V hotelu je k dispozici lékařská ambulantní služba (v předem stanovených časech) - za poplatek.
Hotelový shuttle do městečka Isola Rossa zdarma (v předem stanovených časech).

Pláž

Krásná pláž s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře je od hotelu oddělena místní komunikací a vzdálena cca 250 – 500 m (dle polohy pokoje), lehátka a slunečníky za poplatek (na vyžádání v hotelu, do vyčerpání kapacity). V okolí se nacházejí také malé skalnaté plážičky (díky bohatému podmořskému životu ideální pro šnorchlování). U pláže funguje snack bar (nelze garantovat provozní dobu), k dispozici jsou toalety, sprchy a převlékárna.
Z vodních sportů možno provozovat (za poplatek) windsurfing a potápění.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
FitnessFitness
Vzdálenost od letiště: 82 km 82 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Pohled od bazénu, Villasimius, Sardinie
2. 6. - 9. 6. 2022

7 nocí s polopenzí

Jih - Villasimius
Luxusní dovolená přímo u pláže

Komfortně vybavený hotelový resort Capo Boi v netradičním maurském stylu je situovaný v jedné z ...

Dozvědět se více ...
Letecký pohled na celý resort, Golfo di Marinella, Sardinie
29. 9. - 6. 10. 2017
7 nocí se snídaní
V krásném a klidném zálivu Golfo di Marinella

Hotel Abi d'Oru se nachází v krásném, klidném zálivu Golfo di Marinella, pouhých 12 km od Olbie a ...

Dozvědět se více ...
Hotelový bazén, na horizontu pláž, Villasimius, Sardinie
od 12.5.2024 letecky

7 nocí s polopenzí

Jih - Villasimius
WORD TRAVEL AWARDS WINNER 2022: Island Resort (W), Family & Wellness (EU), Hotel & Spa (EU)

Aragónská věž s výhledem na idylickou zátoku obklopenou bohatou středomořskou vegetací, přírodní ...

Dozvědět se více ...
Bazén Pineta, Santa Margherita di Pula, Sardinie
28.8. - 28.9.2014
7 nocí s polopenzí

Resort Forte Village se nachází v jižní části Sardinie cca 45 km od hlavního města Cagliari. ...

Dozvědět se více ...
Panorama, Cannigione, Sardinie
(foto By Antonio Saba)

Tento jedinečný luxusní resort těží z naprosto privilegované polohy v zálivu Golfo di Arzachena na ...

Dozvědět se více ...
Vstup do hotelu, Chia, Sardinie
8. 6. - 11. 6. 2023
3 noci s polopenzí

Jih - Chia
Pláže Chia s bílými písečnými dunami a křišťálovou vodou.

Hotel Conrad Chia Laguna Sardinia je nejluxusnější částí komplexu Chia Laguna Resort, který je ...

Dozvědět se více ...
Rozkvetlá hotelová zahrada, Castiadas, Sardinie

Tento nově postavený resort se nachází v klidné části jihovýchodní Sardinie cca 7,5 km od živějšího ...

Dozvědět se více ...
Letecký pohled, Palau, Sardinie

Hotel se nachází v severní Sardinii poblíž Smaragdového pobřeží, na jednom z nekrásnějších míst ...

Dozvědět se více ...
Pohled na bazén, Badesi, Sardinie
8 km písečná pláž, výborná strava, spoustu aktivit.

Tento hotelový komplex se nachází v severní Sardinii v zálivu Golfo dell´Asinara, 2 km od městečka ...

Dozvědět se více ...
Pláž Monte Cogoni, Chia, Sardinie
od 25.4.2024 letecky

7 nocí s polopenzí

Jih - Chia
Komfortní hotel blízko pláže Chia s bílými písečnými dunami

Hotel Baia je součástí luxusního komplexu hotelů Chia Laguna Resort, který je tvořen ze 3 částí ...

Dozvědět se více ...

Důležité

U pokojů: President s výhledem na moře a Executive Elicriso s výhledem na moře platí přísnější storno podmínky, než jsou uvedeny ve všeobecných podmínkách CK:
Storno poplatek 10 % z ceny je platný od objednání do 30 dnů před odjezdem.
Ostatní podle CK.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí, služby delegáta na telefonu (od 29. 5. do 5. 10. 2024).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí, služby delegáta na telefonu (od 29. 5. do 5. 10. 2024).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Pobytová taxa: € 1,50/os./noc. Pobytovou taxu neplatí děti do 10 let a osoby starší 75 let (změna podmínek a částky pobytové taxy vyhrazena)

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání)
Plážový servis (1 slunečník + 2 lehátka): v období červenec-srpen €35 první řada, €30 druhá řada, €25 třetí řada, €20 od čtvrté řady dále; ostatní období €25 první řada, €20 druhá řada, €15 třetí řada, €10 od čtvrté řady dále.

Wellness centrum "L´ELICRISO": vstup €25, vstup s využitím bazénu Thalasso, tureckých lázní, sauny, tělocvičny cardio-fitness a relaxační zóny (cca 2 hod., vstup pouze pro starší 14 let).

Balíček "THALASSO DISCOVERY": €130 /os., zahrnuje: 3x vstup do Wellness Centre “L’Elicriso” (cca 2 hod.), 1x relaxační masáž (cca 25 min.), 1x hydromasážní koupel.

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

Sleva 15 % z ceny ubytování při objednání do 17. 12. 2023


Na vyžádání:
Speciální balíčky pro SVATEBNÍ CESTY A VÝROČÍ: 1x volný vstup (na osobu a pobyt) do Wellness centra "L´Elicriso" (nutná rezervace předem), oběd v baru na pláži a sardinský prstýnek pro dámu a malý dáreček jako překvapení na památku pro pár.

Na vyžádání v CK možnost pobytu na 3/4 nebo 10/11 nocí (s příplatkem za privátní transfer) a pobytů pouze se snídaní.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.