Hotel Il Borgo di Punta Marana ***

od 18 290 Kč

4 dní / polopenze

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Komplex Il Borgo di Punta Marana, který nabízí možnost hotelového ubytování se nachází v těsné blízkosti moře v krásné oblasti Golfo di Marinella a v obložení typické středomořské vegetace, která dodává pohodu a energii.

Poloha

Hotelová část komplexu, která je součástí residence Il Borgo di Punta Marana se 130 apartmány se nachází na severu Sardinie, v samotném srdci oblasti Punta Marana u jedné z nejhezčích pláží a poblíž turistického přístavu Golfo di Marinella s nesčetnými sportovními aktivitami. Známé vyhlášené městečko Porto Rotondo je vzdáleno jen 5 km od resortu. Celý resort je tvořena několika propojenými budovami umístěnými okolo malého náměstíčka se suvenýry. Oblast je charakteristická zátokami s bílým pískem a skálami, které jsou propojeny chodníčky s typickou středomořskou vegetací s jedinečnými vůněmi a barvami.
Vzdálenost od letiště v Olbii 17 km (cca 20 min).

Vybavení

Klientům je k dispozici recepce, bar, tabák, nehlídané parkoviště, kostelíček, market a obchůdky (otevřené 20/5 - 30/9), 3 víceúčelová hřiště na malou kopanou a tenis s osvětlením (za poplatek).
Jsou akceptovány platební karty VISA, MASTERCARD, DINERS, AMERICAN ESPRESS.
Cca 200 m od komplexu je turistický přístav Porto di Marana, kde jsou restaurace, cukrárna, kadeřnictví, suvenýry, lékař ad.
Wi-FI ve veřejných prostorách zdarma.
Psi malé velikosti akceptováni, za poplatek.

Ubytování

Ubytování se nabízí v apartmánech typu VIP, které jsou vybaveny LCD SAT TV, klimatizací, lednicí a kuchyňským koutem, který mohou klienti využívat (ůklid kuchyňského koutu je na klientech). Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, balkonem a patiem s posezením.

Výhodou tohoto ubytování je, že klienti i přesto, že čerpají polopenzi mají k dispozici plně vybavený kuchyňský kout.

K dispozici jsou:
Dvoulůžkový apartmán MONO s možností 1 přistýlky nebo dětské postýlky.
Suite BILO, který se skládá z obývací pokoje s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a dvoulůžkové ložnice s TV. Maximální obsazenost 4 osoby + dětská postýlka.

Check-in: 17:00-20:00. Check-out: 10:00

Stravování

Ubytování včetně polopenze. Snídaně a večeře jsou servírovány v půvabné restauraci umístěné pod arkádami nedaleko náměstíčka. Vzdálenost od pokojů 100-250 m.

Pro děti

Děti do 4 let mají ubytování zdarma včetně postýlky a povlečení. Nezahrnuje stravu.

Sport a animace

Za poplatek: 3 víceúčelová (tenis/malá kopaná) uměle zatravněná hřiště s osvětlením (klienti mají 15% slevu); u pláže vodní sporty - kánoe, šlapadla.

Pláž

Ve vzdálenosti 100-350 m se rozprostírá písečná pláž s jemným bílým pískem vyhrazená hostům hotelu Marana a residence Il Borgo di Punta Marana. Klienti zde mají k dispozici 1 slunečník a 2 lehátka na pokoj v období od 1/6 do 30/9.
Kousek dál v písečné zátoce, kde se klienti dostanou pěší procházkou je další vyhrazená pláž pro hotelové hosty. K dispozici je zde také plážový servis 1 slunečník a 2 lehátka/ pokoj v období od 1/6 do 30/9. Mimo tento termín jsou klientům k dispozici polohovací křesla a lehátka. Další pláže jsou v docházkové vzdálenosti.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
PotápěníPotápění
TenisTenis
PesPes
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 17 km 17 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenka včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzi, výměnu ložního prádla 3x za týden, výměna ručníků každý den, plážovou osušku, denní úklid, užívání kuchyňského koutu (nezahrnuje úklid), služby delegáta od 31.5. do 1.10.2023.

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzi, výměnu ložního prádla 3x za týden, výměna ručníků každý den, plážovou osušku, denní úklid, užívání kuchyňského koutu (nezahrnuje úklid), služby delegáta od 31.5. do 1.10.2023.

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě

Nepovinné (fakultativní):
Malé zvíře €50/ pobyt.

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

Sleva 25 % z ceny ubytování při objednání do 28.2.2023.
Sleva 10 % z ceny ubytování při objednání do 30.4.2023.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.