od 33 690 Vyberte termín
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
AnimaceAnimace
PesPes
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně

Charakteristika

Hotel s výhodnou polohou v centru známého letoviska San Teodoro a v dosahu jedné z nejkrásnějších pláží oblasti La Cinta s jemným bílým pískem.

Poloha

Hotel se nachází v klidné části letoviska San Teodoro, s dobrou dostupností centra města i služeb. Cca 1 km je vzdálená dlouhá písečná pláž La Cinta, další krásné pláže oblasti v širším okolí - např. Cala Brandinchi a Lu Impostu jsou vzdálené cca 10 km (pro jejich návštěvu je nutná on-line rezervace předem).

Vzdálenost od letiště v Olbii 30 km (cca 35 min).

Vybavení

Klientům je k dispozici 24h recepce, restaurace a bar u bazénu. Bazén s lehátky a slunečníky zdarma (do vyčerpání kapacity). Plážové osušky na recepci oproti vratné kauci. Možnost parkování v okolí hotelu, parkovací zóny nebo veřejná parkoviště v San Teodoro většinou za poplatek.
WiFi zdarma ve společných prostorách hotelu.

Pobyt se psem za poplatek. Nemají povolen přístup do společných prostor a na pláž. V blízkosti hotelu se nachází psí pláž "dog beach".

Ubytování

Hotel nabízí celkem 110 pokojů umístěných v hlavní budově (s výtahem) nebo ve vedlejších budovách v zahradě.
Všechny jsou vybavené vlastní koupelnou se sprchou a fénem, klimatizací, telefonem, TV, trezorem a minibarem (nápoje za poplatek).

Pokoj STANDARD - dvoulůžkové, třílůžkové nebo čtyřlůžkové pokoje, max. obsazenost 4 osoby. Čtyřůžkové pokoje jsou z většiny s palandou, některé s možností vestavěného patra s oddělenými lůžky (výhradně na vyžádání, není možné garantovat).

Jednolůžkové pokoje výhradně na vyžádání.
Dětská postýlka na vyžádání, za poplatek.

Check in: 17.00, check-out: 10.00
MIn. pobyt na 7 nocí.

Podmínky pro hendikepované

Na vyžádání k dispozici pokoje pro hendikepované. V hlavní budově je výtah.

Stravování

Plná penze s nápoji.
Snídaně, obědy a večeře formou bufetu jsou podávané v hotelové restauraci, která nabízí posezení ve vnitřním klimatizovaném sále nebo na venkovní terase s výhledem na bazén.

SNÍDANĚ nabízí sladké pokrmy (sladké pečivo, marmelády, med) i slané pokrmy (pečivo, výběr salámů a sýrů, vejce), cereálie, müsli, jogurty i čerstvé ovoce. Nápoje z automatu, k dispozici americká káva, esspresso, mléko, horká čokoláda, čaje a ovocné šťávy.

OBĚDY a VEČEŘE nabízí salátový bufet a předkrmy, těstoviny a pizzu, maso a ryby v různých úpravách, dezerty nebo zmrzlinu a čerstvé ovoce. Z nápojů je zdarma k jídlu voda, stolní víno a vybrané nealkoholické nápoje z postmixu (kola, oranžáda).

Příležitostně Sardinská večeře s typickými místními pokrmy a produkty.

Na vyžádání k dispozici základní balené potraviny pro bezlepkovou a bezlaktézovou dietu (pečivo, těstoviny, sušenky). Prosíme uvádět jako požadavek již v okamžku rezervace.

Pro děti

Pro děti je k dispozici malé venkovní hřiště a miniclub v předem vyhrazených časech (info na recepci hotelu).

Sport a animace

Příležitostně denní a večerní animační programy.

Pláž

Hotel má k dispozici vlastní úsek na vyhlášené pláži La Cinta s jemným bílým pískem, která je vzdálená cca 1-1,5 km od hotelu. Pláž je dobře dostupná i pešky, v předem stanovených časech možnost využít i hotelovou kyvadlovou dopravu (tam od 8.30-11.00 a od 14.45-16.30, zpět od 12.00-13.30 a od 18.00-19.30, změna vyhrazena).
Na pláži jsou k dispozici 1 slunečník a 2 lehátka/pokoj zdarma (od 2.řady, do vyčerpání kapacity). 1.řada za poplatek. Plážové osušky na recepci oproti vratné kauci.
Probíhá načítání...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: Zpáteční letenka včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s plnou penzí s nápoji, služby delegáta (od 29.5. do 5.10.2024).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s plnou penzí s nápoji, služby delegáta (od 29.5. do 5.10.2024).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě - povinné

Poplatky k úhradě na místě:
Pobytová taxa: dospělí € 5/os./den, děti (3-12 let) € 2,50/os./den (změna vyhrazena)

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání):
1.řada na pláži (1 slunečník a 2 lehátka/pokoj, do vyčerpání kapacity): červen/září € 50/týden, červenec € 65 /týden, srpen € 80 /týden.
Plážová osuška: kauce € 10 + výměna € 2,50.
Dětská postýlka: € 8 /den.
Psi malé velikosti: € 20 /den. Nemají povolen přístup do společných prostor a na pláž.

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
Pohled na hotel, Santa Teresa di Gallura, Sardinie
Santa Teresa Gallura / Capo Testa
Hotel Club Esse Shardana
31.08. - 04.09.2024
4 noci
Letecky polopenze s nápoji
Letecký pohled, Orosei, Sardinie

Sleva

12

%

Orosei
Nicolaus Club Quattro Lune
11.09. - 18.09.2024
7 nocí
Letecky plná penze s nápoji
134622 Pohled z dronu na resort, Agrustos, Sardinie Pohled z dronu na resort, Agrustos, Sardinie
Agrustos
Futura Club Cala Fiorita
18.09. - 25.09.2024
7 nocí
Letecky soft all inclusive
100804 Letecký pohled na resort směrem od moře, San Teodoro, Sardinie, Itálie Letecký pohled na resort směrem od moře, San Teodoro, Sardinie, Itálie

Sleva

10

%

San Teodoro
TH San Teodoro - Liscia Eldi Village
25.09. - 28.09.2024
3 noci
Letecky polopenze s nápoji