Blu Hotel Laconia Village

Blu Hotel Laconia Village ****

Praha - Olbia polopenze s nápoji od 20 190 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
GolfGolf
PotápěníPotápění
TenisTenis

Charakteristika

Tento prázdninový komplex, po částečné rekonstrukci v roce 2019, je vhodný především pro rodiny s dětmi, kterým nabízí široké možnosti zábavy.

Poloha

Příjemný hotel v blízkosti pláže a centra městečka uspokojí především rodiny s dětmi, pro které je přizpůsoben.
Hotel se nachází na severovýchodním pobřeží Sardinie v zálivu Golfo di Arzachena, 1,5 km od centra živého, typického městečka Cannigione, kde najdete spoustu restaurací, obchůdků, večerní trhy, dětské hřiště, venkovní sportovní centrum a turistický přístav. Vyhlášené centrum Porto Cervo je vzdálené pouhých 19 km. Letovisko Baja Sardinia 14 km. Zastávka autobusu se nachází pouhých 20 m od hotelu.
Kdysi malá rybářská vesnička Cannigione je dnes velmi navštěvovanou turistickou lokalitou. Právě díky své poloze a členitosti terénu je Cannigione velmi dobře chráněno před nepříznivými povětrnostními a klimatickými podmínkami. Nejedná se pouze o turistické letovisko, ale městečko celoročně obydlené.

Vzdálenost od letiště v Olbii: 32 km (cca 45 min.).

Vybavení

Hotel je koncipován tak, aby plně vyhovoval rodinám s dětmi. V centrální části nabízí recepci a TV sál, bazén pro dospělé a bazén pro děti, miniclub pro děti od 4 do 12 let, dětské hřiště, piano bar (3x týdně večery s živou hudbou) a prostornou restauraci. Prosvětlená restaurace je složena z vnitřních a venkovních prostor, nabízí výběr regionálních pokrmů a národních specialit.
V bazénu je povinná koupací čepice, možno zakoupit na recepci. Před hotelem je k dispozici nehlídané venkovní parkoviště.
Wifi ve společných prostorách zdarma.

Domácí zvířata nejsou povolena.

Ubytování

Hotel disponuje celkem 185 pokoji, které jsou rozmístěny v hlavní budově a dalších přilehlých budovách.
Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, koupelnou se sprchou a fénem, TV, klimatizací, trezorem a minibarem (nápoje na vyžádání a za poplatek).

Pokoje STANDARD se dělí na dvoulůžkové (cca 16-18 m2, max. 2 dospělí + 1 infant) a tří/čtyřlůžkové (cca 20-22 m2; min. obsazenost 3 osoby). Některé pokoje má vlastní balkon s posezením (nelze garantovat).
Na vyžádání a za příplatek možnost pokojů STANDARD s výhledem na moře.
Pokoje SUPERIOR jsou zrenovované a dělí se na dvoulůžkové (cca 16-18 m2) a tří/čtyřlůžkové (cca 20-22 m2), některé pokoje má vlastní balkon s posezením nebo předzahrádku (nelze garantovat).
Pokoj SUITE (cca 30 m2, max. obsazenost 4 osoby) se nachází v nejnovějších budovách v zahradě nejblíže k moři, skládá se z dvoulůžkové ložnice a v některých případech dveřmi oddělené obývací části s rozkládací pohovkou (nelze garantovat) až pro 2 os. a má terásku nebo balkon orientovaný směrem k moři.

Jednolůžkové pokoje DUS jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.

Check-in: 17:00, check-out 10:00.

Min. délka pobytu 5 nocí, v období 28.6.-13.9.2024 min. 7 nocí.

Podmínky pro hendikepované

K dispozici jsou 2 pokoje STANDARD přizpůsobené pro hendikepované klienty.

Stravování

Polopenze s nápoji - snídaně a večeře formou bufetu, k jídlu v ceně karafa vody a domácí víno.
Plná penze s nápoji - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, k jídlu v ceně karafa vody a domácí víno.

POBYT S PLNOU PENZÍ S NÁPOJI JE MOŽNÝ POUZE V OBDOBÍ 31.5.-20.9.2024

Pro děti

Malý oddělený bazén pro děti, dětské hřiště, miniklub pro děti od 4 do 12 let (od 7.6.-13.9.2024). V centru městečka Cannigione se nachází slušně vybavené dětské hřiště.

Sport a animace

Celá struktura nabízí v období od zač. června do poloviny září (7.6.-13.9.2024) velký výběr aktivit: 3 dny v týdnu večery s živou hudbou, hry a turnaje, kurzy aerobiku a plavání, tenisový kurt, fotbal, plážový volejbal, petang. Animace probíhají převážně v italském jazyce.
V bazénu je povinná plavecká čepice.

Na pláži Tanca Manna jsou k dispozici tři potápěčská centra. V centru Cannigione je nové venkovní sportovní centrum (plážový volejbal, petang, venkovní posilovací stroje) - zdarma. Pro milovníky golfu je pár minut autem vzdálený prestižní golfový club Il Pevero Golf Club Costa Smeralda, který je zahrnutý také na seznamu Europe´s Elite selection, 18ti jamkové hřiště je právem označováno za jedno z nekrásnějších golfových hřišť na světě.
Půjčovna kol cca 2 km od hotelu v centru města Cannigione.

Pláž

Písečná pláž nejblíže hotelu je vzdálená cca 100 metrů, přes místní komunikaci, a je bez plážového servisu.
Cca 300 m se pak nachází hotelová pláž "New Laconia", která je vybavená slunečníky a lehátky za poplatek (k dispozici od 31.5.-13.9.). Plážové osušky je možno zapůjčit na recepci za poplatek (není vyžadována kauce).
Dlouhá písečná pláž s hrubším pískem Tanca Manna (Spiaggia Bianca) se nachází cca 1,5 km od hotelu. Na této pláži je bar s nabídkou nápojů a lehkých jídel, vodní sporty. Také je zde možnost pronajmout si lehátka a slunečníky za poplatek (externí služba).
Probíhá načítání...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí s nápoji nebo za příplatek s plnou penzí s nápoji (k dispozici od 31.5. do 20.9.2024), služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí s nápoji nebo za příplatek s plnou penzí s nápoji (k dispozici od 31.5. do 20.9.2024), služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání):
Postýlka pro dítě do 2 let: € 10/den (nezahrnuje stravu);
Plážový servis na pláži New Laconia (1 slunečník a 2 křesílka/pokoj, do vyčerpání kapacity): € 10/den, k dispozici 31.5.-13.9. (změna vyhrazena).
Plážové osušky: €2/ks, zapůjčení i každá výměna

Speciální nabídky

Speciální nabídka LAST MINUTE pro páry, při objednání do 21.7.2024:
10 % z ceny ubytování ve dvoulůžkovém pokoji STANDARD nebo STANDARD s výhledem na moře
+ zdarma plážový servis na pláži "New Laconia" (1 slunečník a 2 křesílka na pokoj)
(Sleva je již zahnuta v ceně zájezdu, plážový servis zdarma nutno uvést v okamžiku rezervace)

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
Pohled na hotel, Santa Teresa di Gallura, Sardinie
Santa Teresa Gallura / Capo Testa
Hotel Club Esse Shardana
31.08. - 04.09.2024
4 noci
Letecky polopenze s nápoji
100804 Letecký pohled na resort směrem od moře, San Teodoro, Sardinie, Itálie Letecký pohled na resort směrem od moře, San Teodoro, Sardinie, Itálie

Sleva

10

%

San Teodoro
TH San Teodoro - Liscia Eldi Village
11.09. - 14.09.2024
3 noci
Letecky polopenze s nápoji
Letecký pohled na hotel, Cala Gonone, Sardinie

Sleva

25

%

Cala Gonone
Parco Blu Club Resort
11.09. - 14.09.2024
3 noci
Letecky polopenze s nápoji
119318 Letecký pohled na hotel, Capo Coda Cavallo, Sardinie Letecký pohled na hotel, Capo Coda Cavallo, Sardinie
Capo Coda Cavallo
Futura Club Baja Bianca
11.09. - 18.09.2024
7 nocí
Letecky soft all inclusive