Blu Hotel Laconia Village ****

od 18 990 Kč

8 dní / polopenze s nápoji

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Tento prázdninový komplex je vhodný především pro rodiny s dětmi, kterým nabízí široké možnosti zábavy.

Poloha

Příjemný hotel v blízkosti pláže a centra městečka uspokojí především rodiny s dětmi, pro které je přizpůsoben.
Hotel se nachází na severovýchodním pobřeží Sardinie v zálivu Golfo di Arzachena, 1,5 km od centra živého, typického městečka Cannigione, kde najdete spoustu restaurací, obchůdků, večerní trhy, dětské hřiště, venkovní sportovní centrum a turistický přístav. Vyhlášené centrum Porto Cervo je vzdálené pouhých 15 km. Zastávka autobusu se nachází pouhých 20 m od hotelu.
Kdysi malá rybářská vesnička Cannigione je dnes velmi navštěvovanou turistickou lokalitou. Právě díky své poloze a členitosti terénu je Cannigione velmi dobře chráněno před nepříznivými povětrnostními a klimatickými podmínkami. Nejedná se pouze o turistické letovisko, ale městečko celoročně obydlené (pro dopravu sem lze využít mini vláček).
Vzdálenost od letiště v Olbii: 38 km (cca 45 min.).

Vybavení

Hotel je koncipován tak, aby plně vyhovoval rodinám s dětmi. V centrální části nabízí recepci a TV sál, bazén pro dospělé a bazén pro děti, miniclub pro děti od 4 do 12 let, dětské hřiště, piano bar (6x týdně večery s živou hudbou) a prostornou restauraci. Prosvětlená restaurace je složena z vnitřních a venkovních prostor, nabízí výběr regionálních pokrmů a národních specialit.
V bazénu je povinná koupací čepice, možno zakoupit na recepci. Před hotelem je k dispozici nehlídané venkovní parkoviště.
Wifi ve společných prostorách zdarma.
Malá zvířata do 5 kg jsou akceptována na vyžádání za poplatek.

Ubytování

Hotel disponuje celkem 190 pokoji, které jsou rozmístěny v hlavní budově a dalších přilehlých budovách.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, TV, klimatizací, trezorem a minibarem (doplnění na vyžádání, za poplatek). Většina pokojů má vlastní balkon s posezením (nelze garantovat).

Pokoje STANDARD se dělí na dvoulůžkové (cca 18 m2, max. 2 dospělí + 1 infant) a tří/čtyřlůžkové (cca 20-22 m2; min. obsazenost 3 osoby).

Na vyžádání a za příplatek možnost pokojů STANDARD s výhledem na moře.

Pokoj SUITE (cca 30 m2, max. obsazenost 4 osoby) se skládá z dvoulůžkové ložnice a dveřmi oddělené obývací části s rozkládací pohovkou až pro 2 os., teráska nebo balkon.

Jednolůžkové pokoje DUS jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.

Check-in: 17:00, check-out 10:00.

Stravování

Polopenze s nápoji - snídaně a večeře formou bufetu, k jídlu v ceně karafa vody a domácí víno.
Plná penze s nápoji - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, k jídlu v ceně karafa vody a domácí víno.

POBYT S PLNOU PENZÍ S NÁPOJI JE MOŽNÝ POUZE V OBDOBÍ 27.5.-1.10.2022

Pro děti

Malý oddělený bazén pro děti, dětské hřiště, miniklub pro děti od 4 do 12 let (od 10.6. do 9.9.2022). V centru městečka Cannigione se nachází slušně vybavené dětské hřiště.

Sport a animace

Celá struktura nabízí v období od poloviny června do poloviny září (10.6-9.9.2022) velký výběr aktivit: 6 dní v týdnu večery s živou hudbou, hry a turnaje, kurzy aerobiku a plavání, tenisový kurt, fotbal, plážový volejbal, petang. (animace probíhají převážen v italském jazyce)
Na pláži jsou k dispozici tři potápěčská centra. V centru Cannigione je nové venkovní sportovní centrum (plážový volejbal, petang, venkovní posilovací stroje) - zdarma. Pro milovníky golfu je pár minut autem vzdálený prestižní golfový club Il Pevero Golf Club Costa Smeralda, který je zahrnutý také na seznamu Europe´s Elite selection. 18ti jamkové hřiště je právem označováno za jedno z nekrásnějších golfových hřišť na světě.
Půjčovna kol cca 2 km od hotelu v centru města Cannigione.

V bazénu je povinná plavecká čepice.

Pláž

Písečná pláž rezervována pro klienty hotelu je vzdálená 50 metrů a je vybavená slunečníky a lehátky za poplatek. Od 11. června do 10. září je k dispozici mini vláček (za poplatek) na krásnou pláž s hrubším pískem Tanca Manna (Spiaggia Bianca). Na této pláži je bar s nabídkou nápojů a lehkých jídel, vodní sporty. Plážový servis v období 1.6 . - 30.9.2022 za poplatek. Plážové osušky je možno zapůjčit na recepci za poplatek €2/ zapůjčení a každá výměna (není vyžadována kauce).
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
GolfGolf
PotápěníPotápění
TenisTenis
PesPes
Vzdálenost od letiště: 38 km 38 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí s nápoji nebo za příplatek s plnou penzí s nápoji, služby delegáta (od 1. 6. do 1. 10. 2022).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

Fakultativní příplatky (na vyžádání):

Postýlka pro dítě do 2 let: € 10/den (nezahrnuje stravu);
Vláček na pláž Tanca Manna (Spiaggia Bianca( nebo do Cannigione € 10/dosp. os./týden nebo € 2/dosp. os./den (děti do 12 let zdarma), lístky k zakoupení na recepci, časy na vyžádání v ck - ceny jsou orientační a v průběhu sezóny se můžou měnit - ověření v CK.
Malé zvíře € 20/den (váha max. 15kg, nemají přístup na veřejné prostory, do restaurace ani k bazénu);
Plážový servis (1 slunečník a 2 křesílka/pokoj), do vyčerpání kapacity - pláž Laconia € 10/den, k dispozici 1. 6. - 30. 9. (změna cen vyhrazena)
Plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/pokoj), do vyčerpání kapacity - pláž Tanca Manna (Spiaggia Bianca) € 15/den nebo € 75/týden v termínu 1.6.-29.6. a 24.8.-30.9., € 18/den nebo € 90/týden v termínu 29.6.-27.7., € 20/den nebo € 110/týden v termínu 27.7.-24.8.(změna cen vyhrazena)

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

10 % z ceny ubytování při objednání do 31. 3. 2022

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.