Hotel Club Esse Shardana ****

od 22 480 Kč

8 dní / polopenze s nápoji

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Živý klubový hotel v mírném svahu nad mořem v blízkosti městečka Santa Teresa di Gallura, ideální pro rodiny s dětmi.

Poloha

Hotel je situovaný na severu Sardinie, s privilegovanou pozicí přímo v zálivu Baia Santa Reparata, obklopen bohatým porostem jalovců a myrty, na dosah turisty oblíbených městeček se zázemím obchodů, restaurací a barů - Capo Testa 1 km, Santa Teresa di Gallura 3 km, Palau 28 km. Hotel je svojí pozicí ideální pro trekking a výlety za krásami členitého pobřeží severní Sardinie.
Vzdálenost od letiště v Olbii: 66 km (cca 1 h 25 min).

Vybavení

Hostům je k dispozici non-stop recepce (trezor), klimatizovaná restaurace s úchvatným výhledem na moře, piano bar, (společenský salonek s biliárem), TV místnost, butik, bazén s lehátky, křesílky a slunečníky (9-19 h, povinná koupací čepice - lze zakoupit na recepci), amfiteátr, minibus do centra městečka Santa Teresa (večer, omezená kapacita), venkovní nehlídané parkoviště.
Za poplatek: objednávka časopisů a léků, pronájem jízdních kol, skútrů, vozidel, výlety.
Wi-Fi zdarma ve společných prostorách.
Malé zvíře do 20 kg na vyžádání, za poplatek (omezený pohyb - mimo společné prostory; max. 1 zvíře/pokoj).
Oficiální kategorie hotelu jsou 4*, kvůli skromnějšímu zařízení, dle našeho názoru odpovídá spíš 3*.

Ubytování

Hotel nabízí celkem 75 útulných pokojů STANDARD pro 2 - 4 osoby (3. a 4. lůžko palanda), zařízených v sardinském stylu, s použitím příjemných pastelových barev. Pokoje jsou umístěny ve zděných bungalovech vystavěných ve svahu postupně klesajícím k moři. Z bungalovů situovaných výše, přístupných po chodníčcích a kamenných schůdcích, se nabízí nádherný výhled na záliv.

STANDARD: pokoj se samostatným vchodem má telefon, TV, mini lednici, trezor, klimatizaci, stropní ventilátor, koupelnu s fénem a sprchou.
Na vyžádání jednolůžkový pokoj STANDARD.
Na vyžádání pokoje pro hendikepované.
Na vyžádání a za příplatek pokoj s terasou vybavenou slunečníkem a křesílky.

Check-in: 16:00h, check-out: 10:00h.
Při zakoupení Esse Plus dřívější check-in 14:00h a pozdní check-out 12:00h.
Pobyt na min. 7 nocí v období 4.-27.8.2023. V ostatních obdobích min. pobyt na 4 noci. Kratší pobyt na vyžádání, info o ceně a dostupnosti v CK).

Stravování

Polopenze s nápoji nebo plná penze s nápoji: snídaně, oběd i večeře formou bufetu - bohatý výběr předkrmů, 1. a 2. chodů, příloh, pizzy, ovoce a dezertů (večer). Nápoje k jídlu v ceně: filtrovaná voda, místní bílé a červené víno v karafě, pivo.


Časy: snídaně 7:30-10h, oběd 12:45-14:15h, večeře 19:45-21:15h.
Obědové balíčky pro klienty, kteří plánují výlety, na vyžádání na recepci den předem do 20:30h. Změna časů vyhrazena.

All inclusive za příplatek, k úhradě na místě, zahrnuje: perlivá a neperlivá voda, pivo, červené nebo bílé víno (vše v plastových pohárcích), káva (teplá, ne ledová/frappe apod.), čaj, horká čokoláda, džus z dispenseru (pomeranč, červený pomeranč, ananas), sodovkové nápoje z dispenseru (cola, aranciata, tonik, sirupy), vermut, aperol, limoncelo, mirto, vodka, gin, grappa, pastis, bílý rum, alko a nealko koktejly (netřepané).
Lahvové nápoje, 100% džusy a ostatní nápoje, které nejsou zahrnuty v all inclusive jsou k dispozici za příplatek.
All inclusive je k dispozici na hlavním baru od 10:00-23:00 hod.

IL GINEPRO - klimatizovaná restaurace s výhledem na moře nabízí také italskou pizzu a bohatý výběr místních i italských vín.
1x týdně hotel organizuje typický sardinský večer.
Možnost večeře při svíčkách na terase - rezervace u hl. číšníka den předem, dle počasí. V restauraci má každý pokoj pevně přidělený stůl.

Na vyžádání možnost bezlepkové diety.
Pro děti každý den: RistoMini "Banchetto dell´Eroe": Speciální menu, které děti mohou jíst s animátory v dětském koutku.
K dispozici Biberoneria: koutek pro rodiče s dětmi do 3 let pro přípravu dětské stravy - základní suroviny k dispozici zdarma (masové a zeleninové vývary, zeleninové protlaky, těstoviny malé velikosti, strouhaný sýr, trvanlivé mléko, jogurty, ovoce; koutek se nachází v přední části restaurace, otevřen non stop).

Při zakoupení Esse Plus €40/pokoj/den (úhrada na místě) navíc v ceně: oběd v den příjezdu, přednostní rezervace stolu v restauraci, možnost "Lunch Around" (pokud to dovolí opatření Covid) oběda v partnerských hotelech Club Esse (rezervace na recepci den předem) pro klienty s plnou penzí bez příplatku, pro klienty s polopenzí €10/osoba a děti 3-12 let €5/ osoba, první náplň mini lednice (2x coca cola, 2x sprite, 2x fanta, 2x pivo, 2x voda).

Pro děti

V rámci klubové karty v ceně pobytu (2.6.-24.9.):
Dětské kluby:
Pink Hero - růžový tučňák čeká na nejmenší hrdiny, kteří s ním budou tančit, hrát si a rozšiřovat fantazii v duchu ekologie.
Hero Camp - (4 - 13 let) kemp pro děti s profesionální péčí, vybaveným dětským hřištěm, divadlem pro děti, hernou a společnou místností s TV (děti jsou rozděleny na skupiny dle věku). Funguje v čase 9:30 - 18:30h.
Young Club - (13 - 18 let), klub pro milovníky sportovních her, společenských tanců, kabaretu, her a turnajů.

Dětský koutek a menu v restauraci, kde mohou děti společně jíst s animátory.
Biberoneria - místnost pro rodiče s dětmi do 3 let pro přípravu stravy (non stop, základní suroviny k dispozici: mléko, olej, zeleninové kaše, denně čerstvě uvařené polévky, strouhaný sýr, čerstvé ovoce a jogurty).

Dítě do 3 let - v ceně klubové karty postýlka a přístup do koutku Biberoneria (nutno vyžádat předem, max. 1 postýlka/pokoj).

Sport a animace

Klientům je v rámci klubové karty k dispozici bazén (povinná koupací čepice), skupinové lekce gymnastiky, posilování, tance, denní a večerní hry a turnaje, kulečník, piano bar, večerní představení.
Trekking - v okolí hotelu je množství značených turistických tras různé obtížnosti, hornatý poloostrov Capo Testa v pěší dostupnosti. Jedná se o větrnější oblast.

Pláž

Přímo pod hotelem cca 150 m od hlavní budovy se rozprostírá krásná veřejná písečná pláž, část je volná, část zařízená lehátky a slunečníky zdarma v rámci klubové karty. Plážové osušky za poplatek (v rámci Esse plus zdarma s výměnou 1x denně). Vstup do moře je postupný, vhodný i pro děti. Ve skalách obklopujících pláž jsou opalovací mola s přístupem do vody s lehátky a slunečníky zdarma (omezená kapacita).
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PesPes
Vzdálenost od letiště: 66 km 66 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

V bazénu je povinná koupací čepice.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: Zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí a nápoji nebo za příplatek s plnou penzí s nápoji, klubovou kartu (2.6.-24.9.), služby delegáta (od 31. 5. do 30. 9. 2023).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí a nápoji nebo za příplatek s plnou penzí s nápoji, klubovou kartu (2.6.-24.9.), služby delegáta (od 31. 5. do 30. 9. 2023).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

Povinné: pobytová taxa.

Fakultativní (na vyžádání, nepovinné): nutno vyžádat pro celou rodinu.
All inclusive: dospělí €12/den, děti od 4-13 let €6/den.

Malé zvíře do 20 kg: € 10/ den (omezený pohyb mimo společné prostory; max. 1 zvíře/pokoj).

Esse Plus: € 30/ pokoj/ den - zahrnuje přednostní check in, dřívější check-in (14:00) a pozdní check-out (12:00), oběd v den příjezdu, přednostní rezervaci stolu v restauraci, první doplnění mini lednice (2x coca cola, 2x sprite, 2x fanta, 2x pivo, 2x voda), plážové osušky (výměna max. 1x denně), slunečník a lehátka na hotelové pláži, Lunch Around - možnost oběda v partnerských hotelech Esse (nutná rezervace den předem), pro klienty s plnou penzí bez přípatku, pro klienty s polopenzí €10/ osoba a děti 3-12 let €5/osoba
.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.