Hotel Club Esse Shardana ****

od 21 780 Kč

8 dní / plná penze s nápoji

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Živý klubový hotel v mírném svahu nad mořem v blízkosti městečka Santa Teresa di Gallura, ideální pro rodiny s dětmi.

Poloha

Hotel je situovaný na severu Sardinie, s privilegovanou pozicí přímo v zálivu Baia Santa Reparata, obklopen bohatým porostem jalovců a myrty, na dosah turisty oblíbených městeček se zázemím obchodů, restaurací a barů - Capo Testa 1 km, Santa Teresa di Gallura 3 km (do centra jezdí zdarma večer hotelový minibus, do vyčerpání kapacity), Palau 25 km. Hotel je svojí pozicí ideální pro trekking a výlety za krásami členitého pobřeží severní Sardinie.
Vzdálenost od letiště v Olbii: 66 km (cca 1 h 25 min).

Vybavení

Hostům je k dispozici non-stop recepce (trezor), klimatizovaná restaurace s úchvatným výhledem na moře, piano bar, (společenský salonek s biliárem), TV místnost, butik, bazén s lehátky, křesílky a slunečníky (9-19 h, povinná koupací čepice - lze zakoupit na recepci), amfiteátr, minibus do centra městečka Santa Teresa (večer, omezená kapacita), venkovní nehlídané parkoviště.
Za poplatek: objednávka časopisů a léků, pronájem jízdních kol, skútrů, vozidel, výlety.
Wi-Fi zdarma ve společných prostorách.
Malé zvíře do 20 kg na vyžádání, za poplatek (omezený pohyb - mimo společné prostory; max. 1 zvíře/pokoj).
Oficiální kategorie hotelu jsou 4*, kvůli skromnějšímu zařízení, dle našeho názoru odpovídá spíš 3*.

Ubytování

Hotel nabízí celkem 75 útulných pokojů STANDARD pro 2 - 4 osoby (3. a 4. lůžko palanda), zařízených v sardinském stylu, s použitím příjemných pastelových barev. Pokoje jsou umístěny ve zděných bungalovech vystavěných ve svahu postupně klesajícím k moři. Z bungalovů situovaných výše, přístupných po chodníčcích a kamenných schůdcích, se nabízí nádherný výhled na záliv.

STANDARD: pokoj se samostatným vchodem má telefon, TV, mini lednici, trezor, klimatizaci, stropní ventilátor, koupelnu s fénem a sprchou.
Na vyžádání jednolůžkový pokoj STANDARD.
Na vyžádání pokoje pro hendikepované.
Na vyžádání a za příplatek pokoj s terasou vybavenou slunečníkem a křesílky.

Check-in: 16:00h, check-out: 10:00h.
Při zakoupení klubové karty Esse Plus dřívější check-in 14:00h a pozdní check-out 12:00h.
Pobyt min. 7 nocí. Kratší pobyt na vyžádání (min. 4 noci, za příplatek, info o ceně a dostupnosti v CK).

Stravování

Plná penze s nápoji - snídaně, oběd i večeře formou bufetu - bohatý výběr předkrmů, 1. a 2. chodů, příloh, pizzy, ovoce a dezertů (večer). Nápoje k jídlu v ceně: filtrovaná voda, místní bílé a červené víno v karafě.
Časy: snídaně 7:30-10h, oběd 12:45-14:15h, večeře 19:45-21:15h.
Obědové balíčky pro klienty, kteří plánují výlety, na vyžádání na recepci den předem do 20:30h. Změna časů vyhrazena.

All inclusive za příplatek na místě - lze čerpat pouze na hlavním baru v době od 10:00 do 23:00 a zahrnuje: perlivou a neperlivou vodu, červené, bílé, nebo růžové víno, pivo, kávu, čaj, horkou čokoládu, džusy (pomerančový, ananasový, grepový), colu, oranžádu, vermut, tonik, limoncello, gin, grappa, rum, vodka, pastis, různé alkoholické a nealkoholické koktejly, svačina od 17:30.

IL GINEPRO - klimatizovaná restaurace s výhledem na moře nabízí také italskou pizzu a bohatý výběr místních i italských vín.
1x týdně hotel organizuje typický sardinský večer.
Možnost večeře při svíčkách na terase - rezervace u hl. číšníka den předem, dle počasí. V restauraci má každý pokoj pevně přidělený stůl.

Na vyžádání možnost bezlepkové diety.
Pro děti každý den: RistoMini "Banchetto dell´Eroe": Speciální menu, které děti mohou jíst s animátory v dětském koutku.
K dispozici Biberoneria: koutek pro rodiče s dětmi do 3 let pro přípravu dětské stravy - základní suroviny k dispozici zdarma (masové a zeleninové vývary, zeleninové protlaky, těstoviny malé velikosti, strouhaný sýr, trvanlivé mléko, jogurty, ovoce; koutek se nachází v přední části restaurace, otevřen non stop).

Při zakoupení klubové karty Esse Plus (úhrada na místě) navíc v ceně: welcome drink při příjezdu, oběd v den příjezdu, přednostní rezervace stolu v restauraci, možnost "Lunch Around" oběda v partnerských hotelech Club Esse (rezervace na recepci den předem, bez příplatku u pobytu s plnou penzí, jinak příplatek € 10/ os., děti 3-12 let € 5/ dítě), první náplň mini ledince.

Pro děti

V rámci klubové karty v ceně pobytu:
Dětské kluby:
Pink Hero - růžový tučňák čeká na nejmenší hrdiny, kteří s ním budou tančit, hrát si a rozšiřovat fantazii v duchu ekologie.
Hero Camp - (4 - 13 let) kemp pro děti s profesionální péčí, vybaveným dětským hřištěm, divadlem pro děti, hernou a společnou místností s TV (děti jsou rozděleny na skupiny dle věku). Funguje v čase 9:30 - 18:30h.
Young Club - (13 - 18 let), klub pro milovníky sportovních her, společenských tanců, kabaretu, her a turnajů.

Dětský koutek a menu v restauraci, kde mohou děti společně jíst s animátory.
Biberoneria - místnost pro rodiče s dětmi do 3 let pro přípravu stravy (non stop, základní suroviny k dispozici: mléko, olej, zeleninové kaše, denně čerstvě uvařené polévky, strouhaný sýr, čerstvé ovoce a jogurty).

Dítě do 3 let - povinný poplatek za postýlku a přístup do koutku Biberoneria: € 7/ dítě/ den (nutno vyžádat předem, max. 1 postýlka/pokoj).

Sport a animace

Klientům je v rámci klubové karty k dispozici bazén, kánoe, skupinové lekce gymnastiky, posilování, tance, denní a večerní hry a turnaje, kulečník, piano bar, večerní představení.
Trekking - v okolí hotelu je množství značených turistických tras různé obtížnosti, hornatý poloostrov Capo Testa v pěší dostupnosti. Jedná se o větrnější oblast.

Pláž

Přímo pod hotelem se rozprostírá krásná veřejná písečná pláž, část je volná, část zařízená lehátky a slunečníky za poplatek. Plážové osušky za poplatek (rezervace předem; v ceně klubové karty s výměnou 1x denně). Vstup do moře je postupný, vhodný i pro děti. Ve skalách obklopujících pláž jsou opalovací mola s přístupem do vody s lehátky a slunečníky zdarma (omezená kapacita).
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
All inclusiveAll inclusive
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PesPes
Vzdálenost od letiště: 66 km 66 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

Na místě možnost dokoupení All Inclusive (perlivou a neperlivou vodu, červené, bílé, nebo růžové víno, pivo, kávu, čaj, horkou čokoládu, džusy (pomerančový, ananasový, grepový), colu, oranžádu, vermut, tonik, limoncello, gin, grappa, rum, vodka, pastis, různé alkoholické a nealkoholické koktejly, svačina od 17:30.) za cenu €12/dospělá osoba/den, €6/dítě 3-12 let - dle zakoupit pouze pro celý pokoj, nelze jednotlivě.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: Zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s plnou penzí s nápoji, služby delegáta (od 29. 5. do 7. 10. 2021).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

Povinné:
Dítě do 3 let - poplatek za postýlku a přístup do koutku Biberoneria: € 7/ dítě/ den (nutno vyžádat předem, max. 1 postýlka/pokoj).
Klubová karta - zahrnuje plážový servis, využití bazénu, animační programy.

Fakultativní (na vyžádání, nepovinné):
All Inclusive: (možné zakoupit pouze pro všechny cestující a na celou dobu pobytu)
€12/dospělý/den, €6/dítě 3-13 let/den, zahrnuje: perlivou a neperlivou vodu, červené, bílé, nebo růžové víno, pivo, kávu, čaj, horkou čokoládu, džusy (pomerančový, ananasový, grepový), colu, oranžádu, vermut, tonik, limoncello, gin, grappa, rum, vodka, pastis, různé alkoholické a nealkoholické koktejly, svačina od 17:30.
Malé zvíře do 20 kg: € 50/ pobyt (omezený pohyb mimo společné prostory; max. 1 zvíře/pokoj).
Klubová karta Esse Plus € 40/ pokoj/ den - zahrnuje dřívější check-in (14:00) a pozdní check-out (12:00), welcome drink při příjezdu, oběd při příjezdu, přednostní rezervaci stolu v restauraci, první doplnění mini lednice, plážové osušky (výměna max. 1x denně), Lunch Around - možnost oběda v partnerských hotelech Esse bez příplatku u pobytu s plnou penzí, jinak s příplatkem € 10/ os., děti 3-12 let sleva 50%.

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

Dítě 2-13 let na 3. lůžku ubytováno zdarma při objednání do vyčerpání kapacity

Speciální nabídka 1 dospělý + 1 dítě 3 - 13 let již aplikováno v cenách zájezdu.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.