Cala della Torre Resort ****

od 19 690 Kč

4 dní / plná penze s nápoji

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Hotel přímo ve městečku, na dohled turistického přístavu a v blízkosti krásných pláží, nabízející odpočinek i aktivní dovolenou pro všechny věkové kategorie.

Poloha

Příjemný hotelový komplex se nachází v severovýchodní části ostrova Sardinie, v centru přístavního městečka La Caletta, které nabízí v blízkém okolí škálu obchůdků, restaurací a kaváren a také večerní trhy, které se zde konají od června do srpna. Hotel díky své poloze, naproti turistickému přístavu dokonale kombinuje relaxaci na krásných pláží a kontakt s atmosférou centra sardinského městečka. Pouhé 3 km odsud je větší město Siniscola s veškerým turistickým zázemím. 34 km odsud leží město Orosei a 64 km je vzdáleno správní centrum oblasti, město Nuoro.
Vzdálenost od letiště v Olbii - 52 km (cca 45 min).

Vybavení

Hotel disponuje non-stop recepcí, lobby barem, klimatizovanou restaurací Ancora s venkovním posezením, TV místností, vnitřní hernou pro děti s multimediální konzolí. Vyšší patra jsou dostupná výtahem. V rozlehlé zahradě je k dispozici velký bazén o rozloze 300 m² s lehátky a slunečníky zdarma a malý bazén pro děti, amfiteátr pro večerní představení s 300 místy, víceúčelový kurt, venkovní dětské hřiště. Součástí jsou denní a večerní animační programy pro děti i dospělé, mini klub a junior klub. Možnost parkování za poplatek, po předchozí rezervaci, omezená kapacita.
Za poplatek služby prádelny, hlídání dětí, pronájem kol, automobilů a gumových člunů.
Wi-fi připojení zdarma v hale u recepce a společných prostorách.

Malé zvíře do 10 kg na vyžádání, za poplatek (zákaz vstupu do společných prostor).

Ubytování

Hotel nabízí 192 jednoduše, ale útulně zařízených pokojů, umístěných v různě členitých, třípatrových budovách. Všechny pokoje jsou zařízené ve středomořských tónech, klimatizované, mají koupelnu se sprchou a fénem, TV, telefon, minibar (konzumace za poplatek) a trezor. Max. obsazenost 4 os. (4. dospělý na pokoji výhradně na vyžádání), není-li uvedeno jinak. Upozorňujeme, že čtyřlůžkové pokoje jsou vždy s palandou a maximální obsazenost může být na úkor obytného prostoru. Přízemní pokoje mají patio, ve vyšších patrech potom balkon, terásku nebo francouzská okna se zábradlím. Výhledy jsou do zahrady nebo k bazénu, dle dostupnosti.

CLASSIC (cca 14 m2): dvou- až čtyřlůžkové pokoje mohou mít patio, terásku nebo jen francouzské okno se zábradlím. Nacházejí se v přízemí, prvním nebo druhém patře. Max. obsazenost 4 osoby.
SUPERIOR (cca 17 m2): prostornější dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky nebo palandy. Přízemní pokoje mají patio, pokoje umístěné v patře potom balkon. Max. obsazenost 4 osoby-

Na vyžádání hotel nabízí tyto typy pokojů.
PREMIUM (cca 18 m2): Prostorné a světlé pokóje umístěné va 2. patře, s terasou nebo prostorným balkónem. Max. obsazenost 4 osoby.
FAMILY (cca 20 m2): loftové pokoje umístěné v 1.patře, orientované směrem k bazénu, v přízemí se nacházejí 2 samostatná lůžka, v patře manželská postel. Požadovaná obsazenost 4 osoby.

Děti do 3 let povinný poplatek € 20 /noc, dětská postýlka na vyžádání.

Check-in: 15:00 h. Check-out: 10:00 h.

Stravování

Plná penze s nápoji.
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, včetně nápojů k jídlu (voda, víno, pivo a vybrané nealkoholické nápoje z automatu). Stůl v restauraci je hostům přidělen při příjezdu a stravují se u něj po celý pobyt.
1x týdně je organizována typická Sardinská večeře a jednou také Gala večeře.

PLNÁ PENZE S NÁPOJI ZAHRNUJE: snídaně od 7:30-9:30 hod. formou slaného i sladkého bufetu, obědy (12:30-14:30 hod.) a večeře (19:30-21:30 hod.) formou bufetu, vč. nápojů k jídlu - voda, stolní víno, pivo a vybrané nealkoholické nápoje z postmixu.
Za poplatek: káva espresso, cappuccino, alkohol a pálenky, balené nápoje v lahvích a plechovkách, zmrzlina, svačinky (snack) a veškeré balené produkty, vše co není uvedeno výše.

Hotel nabízí také bezlepkové a bezlaktózové produkty - balené pečivo, těstoviny, bezlepkové a bezlaktózové sušenky, bezlaktózovou zmrzlinu. Jakoukoliv potravinovou intoleranci doporučujeme hlásit předem při rezervaci pokoje.

KOUTEK PRO MAMINKY pro přípravu stravy - vybaven ohřívačem lahví, mikrovlnnou troubou a základními surovinami - těstoviny malé velikosti, rajčatová omáčka, zeleninové a masové vývary, zeleninové polévky, vařené maso a ryby. Mléko (čerstvé ani sušené) ani hotové dětské pokrmy nejsou k dispozici. Využití za poplatek.

Hotelová restaurace ANCORA nabízí typické sardinské pokrmy z nejčerstvějších lokálních surovin.

Pro děti

Povinný poplatek za děti (0-2,99 let) € 20 den, zahrnuje: dětskou postýlky (na vyžádání), vaničku a ohřívač lahví na pokoji, dětskou stolička a příbor v restauraci, možnost zapůjčení kočárku-golfek (na vyžádání), prádelnu na dětské prádlo (max. 1 kg za den), využití koutku pro přípravu stravy.

V zahradě je malý bazén pro děti a dětské hřiště. Hotel nabízí také vnitřní dětskou hernu.

Sport a animace

Hosté mají k dispozici velký bazén s lehátky a slunečníky a menší bazén pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, do vyčerpání kapacity, osušky za poplatek.
O aktivní využití času se stará zkušený tým animátorů (animace probíhá převážně v italském jazyce), který nabízí kolektivní sportovní aktivity, turnaje, hry, taneční lekce a relaxační program. Animační program je určen jak dospělým, tak dětem (rozdělen do několika skupin dle věku).
Večery zpříjemní hudební představení a bohatý program v amfiteátru, kde se konají také tématické párty.

Za poplatek půjčovna kol a gumových člunů.

Pláž

Veřejná pláž s jemným bílým pískem s růžovým nádechem začíná cca 350 m od hotelu. Ve vzdálenosti 750 m od hotelu je klientům k dispozici krásná dlouhá hotelová pláž s jemným pískem a plážovým servisem v ceně od 2. řady (1 slunečník a 2 křesílka/pokoj, do vyčerpání kapacity; 1. řada za poplatek), osušky oproti kauci a za poplatek. Pláž je pohodlně dostupná pěšky nebo hotelovým vláčkem.
Na pláži jsou k dispozici toalety a sprcha. Na vyžádání možnost zajištění plážového křesílka pro hendikepované klienty.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
PesPes
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 52 km 52 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s plnou penzí s nápoji, klubovou kartu, služby delegáta na telefonu (od 31.5. do 30.9.2023).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s plnou penzí s nápoji, klubovou kartu, služby delegáta na telefonu (od 31.5. do 30.9.2023).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Pobytová taxa: € 1,5 /os./noc (v měsících duben-květen a září-říjen), € 2 /os./noc (v měsících červen-srpen)
Poplatek za děti (0-2,99 let): € 20 /den.

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):
Plážové osušky: vratná záloha € 20 + € 2,5 za každou výměnu
Dětská postýlka: €10/noc
Malé zvíře do 10 kg € 20/den + poplatek € 40 za závěrečný úklid pokoje.
Parkování € 15/den, po předchozí rezervaci, omezená kapacita.

Balíček "Guest Plus", cena € 35 /den/pokoj, zahrnuje: 2 lehátka a slunečník v 1.řadě na pláži, plážové osušky na pokoji, welcome drink a koš s typickými produkty na pokoji, nápoje v minibaru (denně, vždy 1 ks - perlivá a neperlivá voda, džus, nealko nápoj, pivo, balení slaných krekrů nebo arašídů), late check-out ve 13:00 hod.

Speciální nabídky

Speciální nabídky
SLEVY LAST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

25 % z ceny ubytování při objednání do 30.6.2023 pro pobyty do 30.6.2023


SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

25 % z ceny ubytování při objednání do 30.6.2023 pro pobyty od 1.7.2023

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.