Nicolaus Club Cala della Torre ****

od 24 690 Kč

8 dní / all inclusive

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Hotel přímo ve městečku, na dohled turistického přístavu a v blízkosti krásných pláží, nabízející odpočinek i aktivní dovolenou pro všechny věkové kategorie.

Poloha

Příjemný hotelový komplex se nachází v severovýchodní části ostrova Sardinie, v centru přístavního městečka La Caletta, které nabízí v blízkém okolí škálu obchůdků, restaurací a kaváren a také večerní trhy, které se zde konají od června do srpna. Hotel díky své poloze, naproti turistickému přístavu dokonale kombinuje relaxaci na krásných pláží a kontakt s atmosférou centra sardinského městečka. Pouhé 3 km odsud je větší město Siniscola s veškerým turistickým zázemím. 34 km odsud leží město Orosei a 64 km je vzdáleno správní centrum oblasti, město Nuoro.
Vzdálenost od letiště v Olbii - 52 km (cca 45 min).

Vybavení

Hotel disponuje non stop recepcí, barem, klimatizovanou restaurací Ancora s venkovním posezením, TV místností, vnitřní hernou pro děti s multimediální konzolí. Vyšší patra jsou dostupná výtahem. V rozlehlé zahradě je k dispozici velký bazén o rozloze 300 m² s lehátky a slunečníky a malý bazén pro děti, amfiteátr pro večerní představení s 300 místy, víceúčelový kurt, venkovní dětské hřiště, nehlídané venkovní parkoviště. Součástí jsou denní a večerní animační programy pro děti i dospělé, mini klub a junior klub.
Wi-fi připojení zdarma v hale u recepce a společných prostorách (dle signálu).
Malé zvíře do 5 kg na vyžádání, za poplatek (zákaz vstupu do společných prostor).

Ubytování

Hotel nabízí 192 jednoduše, ale útulně zařízených pokojů, umístěných v různě členitých, třípatrových budovách. Všechny pokoje jsou zařízené ve středomořských tónech, klimatizované, mají koupelnu se sprchou a fénem, TV, telefon, minibar (konzumace za poplatek) a trezor. Max. obsazenost 4 os. (4. dospělý na pokoji výhradně na vyžádání), není-li uvedeno jinak. Upozorňujeme, že čtyřlůžkové pokoje jsou vždy s palandou a maximální obsazenost může být na úkor obytného prostoru. Přízemní pokoje mají patio, ve vyšších patrech potom balkon, terásku nebo francouzská okna se zábradlím. Výhledy jsou do zahrady nebo k bazénu, dle dostupnosti.

CLASSIC: dvou- až čtyřlůžkové pokoje mohou mít patio, terásku nebo jen francouzské okno se zábradlím.
SUPERIOR: prostornější dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky nebo palandy. Přízemní pokoje mají patio, pokoje umístěné v patře potom balkon.
Za příplatek možnost pokoje SUPERIOR PLUS, situovaného ve 3. patře, s terasou či větším balkonem a výhledem na bazén.
Jednolůžkový pokoj DUS na vyžádání a za příplatek.
Dítě do 3 let má ubytování zdarma na lůžku s rodiči (kromě čtyřlůžkových pokojů; 2leté dítě ve čtyřlůžkovém pokoji zdarma na lůžku s rodiči je na vyžádání). Dětská postýlka na vyžádání, za poplatek.

Check-in: 17:00 h. Check-out: 10:00 h.

Stravování

SOFT ALL INCLUSIVE
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, včetně nápojů k jídlu (voda, víno, pivo a vybrané nealkoholické nápoje z automatu). Stůl v restauraci je hostům přidělen při příjezdu a stravují se u něj po celý pobyt.
1x týdně je organizována typická Sardinská večeře a jednou také Gala večeře.

SOFT ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE: welcome drink při příjezdu, dále plnou penzi formou bufetu s nápoji k jídlu (voda, víno, pivo a vybrané nealkoholické nápoje z automatu). Na hlavním baru v čase 10:00-24:00 neomezenou konzumaci vybraných nealkoholických nápojů (z automatu, v plastových pohárcích) - voda, nealko, ledové čaje, 3 druhy ochucené vody; snack v čase 11:30-12:30, odpolední čajový dýchánek s čajovým pečivem v čase 16:30-17:30.
Za poplatek: káva espresso, cappuccino, alkohol a pálenky, balené nápoje v lahvích a plechovkách, zmrzlina, svačinky (snack) a veškeré balené produkty, vše co není uvedeno výše v Soft All Inclusive zahrnuje.

DORMIGLIONE - snídaně na baru pro ty, kdo si rádi přispí, s americkou kávou a croissanty, v čase 10:00-12:00.
Součástí snídaně je také nabídka pro ty, kdo preferují zdravý životní styl - cereální sušenky, crackery, rýžové chleby, sojové a rýžové mléko, med, jamy, cereálie, semínka, čerstvé ovocné a zeleninové šťávy.
Hotel nabízí také bezlepkové a bezlaktózové produkty - balené pečivo, těstoviny, bezlepkové a bezlaktózové sušenky, bezlaktózovou zmrzlinu. Jakoukoliv potravinovou intoleranci doporučujeme hlásit předem při rezervaci pokoje.

KOUTEK PRO MAMINKY pro přípravu stravy - vybaven ohřívačem lahví, mikrovlnnou troubou a základními surovinami - těstoviny malé velikosti, rajčatová omáčka, zeleninové a masové vývary, zeleninové polévky, vařené maso a ryby. Mléko (čerstvé ani sušené) ani hotové dětské pokrmy nejsou k dispozici. Využití je podmíněno kartou Nicolino Card (za poplatek €10/den, na vyžádání předem, platba na místě).

Hotelová restaurace ANCORA nabízí typické sardinské pokrmy z nejčerstvějších lokálních surovin.

Pro děti

V zahradě je malý bazén pro děti a dětské hřiště.
Hotel nabízí také vnitřní dětskou hernu.

ANIMAČNÍ PROGRAM s teamem Nicolino je rozdělen do skupin dle věku dětí:
NICOLINO BABY CLUB - pro nejmenší děti ve věku 3-6 let
NICOLINO MINI CLUB - pro věkovou kategorii 6-12 let
Obě kategorie mají vyhrazený vybavený prostor, kde mohou rozvíjet svůj talent, tvořit, bavit se a zažívat dobrodružství pod dohledem zkušených animátorů.
THE NICK CLUB - pro dospívající ve věku 12-18 let, nabízí bohaté sportovní a kulturní vyžití, při kterém mohou mladí sdílet své pocity a zážitky s vrstevníky a navazovat nová přátelství.
Animace probíhá převážně v italském jazyce.

Sport a animace

Hosté mají k dispozici velký bazén s lehátky a slunečníky a menší bazén pro děti.
O aktivní využití času se stará zkušený tým animátorů (animace probíhá převážně v italském jazyce), který nabízí kolektivní sportovní aktivity, turnaje, hry, taneční lekce a relaxační program.
Animační program je určen jak dospělým, tak dětem (rozdělen do několika skupin dle věku).
Večery zpříjemní hudební představení a bohatý program v amfiteátru, kde se konají také tématické párty.

Za poplatek půjčovna aut, škola kite surfingu (externí služba v blízkosti hotelu).

Pláž

Volně přístupná pláž s jemným bílým pískem s růžovým nádechem začíná cca 350 m od hotelu. Ve vzdálenosti 750 m od hotelu je klientům k dispozici krásná dlouhá hotelová pláž s jemným pískem a plážovým servisem v ceně od 2. řady (1 slunečník a 2 křesílka/pokoj, do vyčerpání kapacity; 1. řada za poplatek), osušky na kauci a za poplatek. Doprava na tuto pláž je možná pěšky přes městečko nebo je zajištěna hotelovým elektrickým vláčkem. Na hotelové pláži jsou toalety a sprcha. Na vyžádání možnost zajištění plážového křesílka pro hendikepované klienty.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
All inclusiveAll inclusive
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
PesPes
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 52 km 52 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

Bezpečnostní opatření zavedená v souvislosti s pandemii COVID-19:
-dezinfekce pokojů před příjezdem každého z klientů
-bezpečností rozestupy u bazénu a na pláži
-hřiště přístupná pouze pro individuální sporty
-bufet v restauraci s obsluhou, nápoje roznášeny číšníky
-sportovní a animační programy v provozu v souladu s bezpečnostními předpisy a povinnými rozestupy

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta (od 30. 5. do 7. 10. 2020).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):
Nicolino Card €10/den - karta pro děti do 3 let, zahrnuje využití dětského koutku pro přípravu stravy v restauraci
Dětská postýlka: €10/noc
Malé zvíře do 5 kg € 10/den + poplatek € 70 za závěrečný úklid pokoje.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.