Hotel Baia delle Mimose (55+) ****

od 16 290 Kč

8 dní / polopenze s nápoji

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Hotel s bohatým zázemím, kde si užijete krásné moře, nekonečnou pláž s dunami a klid okolní přírody.
Finančně zvýhodněný zájezd je určený osobám starším 55 let.

Poloha

Hotelový komplex Baia delle Mimose se nachází nedaleko stejnojmenné písečné pláže, která je jednou z nejdelších na Sardinii a leží mezi městy Castelsardo a Isola Rossa na severozápadě ostrova. Přibližně 7 km od hotelu najdete romantické městečko Badesi s proslulým vinařstvím.
V okolí hotelu není problém si nakoupit v menším obchodě a nejdete zde i trafiku. Letiště v Olbii je vzdáleno přibližně 82 kilometrů.

Vybavení

V hotelu je k dispozici recepce, restaurace, bar, 3 venkovní bazény, terasa se slunečníky a lehátky (zdarma, dle dostupnosti), čítárna, Wi-Fi ve společných prostorech (zdarma), minimarket, trafika, prádelna (za poplatek), půjčovna aut, skútrů a jízdních kol (za poplatek), parkoviště.

Ubytování

Hotel má celkem 86 pokojů v hlavní budově a menších budovách v těsném okolí. Svým klientům nabízí 2-3 lůžkové pokoje kategorie Standard v přízemí nebo v prvním patře. Pokoje jsou zařízené moderně a komfortně. Jejich součástí je vždy balkon, nebo terasa, minilednička, TV, koupelna s WC, fén, trezor (zdarma) a klimatizace.

Stravování

V ceně ubytování je polopenze s nápoji, za příplatek možná plná penze. Večeře jsou formou bohatého středomořského bufetu, k jídlu je v ceně voda a místní víno. 1x týdně se koná sardinský večer s tradičními ostrovními pokrmy.

Sport a animace

Hosté mají k zdarma k dispozici tenisové kurty, fotbalové hřiště, basketbalové hřiště, minigolf, stolní tenis, lukostřelba, plážový volejbal, kulečník, animace – sportovní kurzy a turnaje během dne a večerní programy.

Další služby

Za poplatek využití kyvadlové dopravy do městečka. Možnost procházek po stezce písečnou dunou až k ústí řeky Coghinas do moře

Pláž

Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do Tyrhénského moře je vzdálená cca 250 m. Slunečník a 2 lehátka (křesílka) na pokoj zdarma. Na pláži je k dispozici bar.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
TenisTenis
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

Pořadatelem zájezdu je CK Delfín Travel.

Cena za osobu 55+ se vztahuje též na všechny osoby na smlouvě o zájezdu, kde je uvedena jako spolucestující alespoň jedna osoba ve věku 55+.
Cena za osoby mladší 55 let, které necestují s jinou osobou 55 let a více, odpovídá ceně za osobu 55+ v jednotlivých termínech s příplatkem 2 500 Kč / pobyt / osoba.

Cena zahrnuje

Zpáteční letenku včetně všech tax na charterových letecké společnosti Enter Air, transfer z a na letiště, ubytování v hotelu s polopenzí s nápoji, služby delegáta.

Odlet z Prahy bude během dne, čas bude upřesněn nejpozději 14 dní před odletem.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.