Nicolaus Club Baia delle Mimose ****

od 21 390 Kč

8 dní / all inclusive

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Nově zrekonstruovaný hotel na severu ostrova, kde si užijete nejen krásné moře, nekonečnou pláž s písečnými dunami, ale i klid okolní panenské přírody.

Poloha

Hotelový komplex Baia delle Mimose se nachází nedaleko stejnojmenné písečné pláže, která je jednou z nejdelších na Sardinii a leží mezi městy Castelsardo a Isola Rossa na severozápadě ostrova. Přibližně 6 km od hotelu najdete romantické městečko Badesi s proslulým vinařstvím.
V okolí hotelu není problém si nakoupit v menším obchodě a nejdete zde i trafiku, butik, lékárnu nebo obchod se suvenýry. Letiště v Olbii je vzdáleno přibližně 80 kilometrů.

Vybavení

V hotelu je k dispozici recepce, klimatizovaná restaurace, 4 bary, z nichž jeden je u bazénu ve sportovním centru, druhý v lobby baru v hlavní budově, třetí na pláži a čtvrtý na náměstí, v centru hotelového nočního života. 2 venkovní bazény, z nichž jeden je ve sportovním centru s lehátky, ideální pro děti a osoby s omezenou hybností. Druhý vedle hlavní budovy s rozlehlou zónou pro děti. Dále jsou k dispozici 3 tenisové kurty, víceúčelové hřiště, mini golf, stolní tenis a kánoe na pláži.

Wi-fi připojení je k dispozici ve společných prostorech.

Za poplatek: pizzerie na hlavním náměstí, stolní fotbal a biliard, půjčovna aut, skútru a horských kol, půjčovna sportovního vybavení, individuální sportovní kurzy, lékárna, exkurze.

Ubytování

Hotel má celkem 134 pokojů v hlavní budově a v menších budovách v rozlehlé zahradě. Kategorie jsou rozdělené na Classic a Family. Všechny jsou zařízené moderně a komfortně. Jejich součástí je vždy balkon, nebo terasa, minilednička, TV, koupelna s WC, fén, trezor (zdarma) a klimatizace.

CLASSIC - 2-4 lůžkové pokoje, manželská postel a palanda.
FAMILY ROOM - Skládá se z dvoulůžkového pokoje s manželskou postelí a obývací zónou se dvěma jednolůžky. Min. obsazenost 2 dospělí + 2 děti.

Check in: 17:00
Check out: 10:00

Zvířata nejsou povolena.

Stravování

Stravování formou SOFT ALL INCLUSIVE zahrnuje snídani, oběd a večeři s nápoji během jídel (perlivá, neperlivá voda, nealkoholické nápoje z postmixu a stáčené víno).
V baru u bazénu od 10:00 do 19:30 a v Lobby baru od 7:30 do 19:30 neomezená konzumace perlivé, neperlivé vody, ochucené vody, nealkoholické nápoje z postmixu, ledový čaj.
V baru na náměstí od 19:30 do 23:00 neomezená konzumace perlivé, neperlivé a ochucené vody, nealkoholické nápoje z postmixu, ledový čaj.
APERITIV od 19:00 do 19:30 slaný snack doprovázený domácím nealkoholickým nebo alkoholickým koktejlem.
Každý týden v hotelu probíhá 1x sardinský večer a 1x gala večer.

KOUTEK DORMIGLIONE - pro ty, co si rádi přispí, je v čase 10:00-11:00 k dispozici americká káva a croissanty.

Za poplatek: espresso, cappucino, americká káva, horké čaje, národní i mezinárodní alkoholické nápoje, nápoje v lahvi nebo plechovkách, zmrzliny, svačiny, všechny produkty nejmenované v Soft all inclusive. Konzumace v jiných barech, než specifikovaných v Soft all inclusive.

K dispozici je strava pro celiaky a osoby s bezlaktózovou dietou (balené pečivo, suchary, sušenky, těstoviny, bezlaktózová zmrzlina). V případě všech intolerancí je potřeba konzultovat možnosti předem při objednávce. Hotel nemá k dispozici oddělenou kuchyni pro vaření bezlepkových jídel, nulová kontaminace tedy nemůže být zaručena.

KOUTEK PRO MAMINKY: v restauraci je vyhrazený koutek pro maminky s dětmi do 3 let. K dispozici je mikrovlnná trouba a ohřívač lahví. Na vyžádání základní produkty jako zeleninové polévky, vývary, těstoviny malé velikosti.

NICOLINO karta poplatek (pro děti od 0 do 3 let) - zahrnuje přístup do koutku pro maminky, užívání určených produktů, podporu personálu s dětským vybavením, brindák.

Pro děti

Zkušený tým animátorů Nicolaus se postará o zábavu jak pro děti, tak pro dospělé. Dětské kluby jsou rozděleny dle věkových kategorii, animace probíhají převážně v italském jazyce.

Nicolino Baby Club - určený pro děti od 3 do 6 let

Nicolino Mini Club - určený pro děti od 6 do 12 let

The Nick Club - určený pro mládež od 12 do 18 let.

Sport a animace

Hosté mají k dispozici tenisové kurty, víceúčelové hřiště, hřiště na basketball, mini golf, stolní tenis, kánoe na pláži. Tým animátorů připravuje denní program ve formě různých sportovních turnajů a zábavních her. Večerní vystoupení zahrnují hudbu, zpěv, tématické party, taneční vystoupení v amfiteátru.

Další služby

Za poplatek pizzerie na náměstí, stolní fotbal, biliard, půjčovna aut, skútrů a horských kol, exkurze.

Pláž

Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem je vzdálená cca 250 m od hlavní budovy. Slunečník a 2 lehátka jsou hostům k dispozici zdarma od druhé řady, 1. řada za poplatek. Na pláži se nachází bar, záchody, sprchy a kánoe. Možné zapůjčení plážových osušek, k dispozici je plážový vozík pro osoby se sníženou pohyblivostí.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
All inclusiveAll inclusive
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
TenisTenis
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
NovinkaNovinka
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

Hotel má jiné VSP podmínky než cestovní kancelář:

Storno poplatek 10 % z ceny zájezdu při zrušení do 30 dnů před odjezdem
Dále podle CK

U tohoto hotelu je požadována záloha ve výši 30 % z celkové ceny zájezdu.

Dítě do 3 let má ubytování zdarma pouze na lůžku s rodiči. Dětská postýlka na vyžádání, za poplatek na místě.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se soft all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta (od 1.6. do 1. 10. 2022).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

Dětská postýlka: €10/noc

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

15 % z ceny ubytování při objednání do 31. 12. 2021

10 % z ceny ubytování při objednání do 28. 02. 2022

5 % z ceny ubytování při objednání do 31. 03. 2022

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.