Hotel Airone ****

Popis hotelu

Charakteristika

Hotel připomínající rozsáhlé venkovské sídlo se nachází v exkluzivní lokalitě zálivu Cannigione a je skvělou volbou jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry.

Poloha

Hotel Airone se nachází v zálivu Canigione, je umístěný ve středomořské zahradě o rozloze 40.000 m2, obehnaný žulovými skalisky a s úchvatným výhledem na moře. Vzdálenost od letiště v Olbii je 30 km, 8 km od Porto Cerva a v bezprostřední blízkosti krásných pláží na Smaragdového pobřeží. Nejbližší letovisko s přístavem, restauracemi a obchody Cannigione je vzdáleno asi 5 km, Baja Sardinia asi 6 km.

Vybavení

Hotel má k dispozici restauraci s panoramatickým výhledem, bar v loungi, bar u bazénu, 2 bazény jeden se zónou pro děti a jeden s jacuzzi, opalovací plochu s lehátky, recepci, lounge, půjčovnu kol, dva tenisové kurty, víceúčelové hřiště, konferenční místnost až pro 140 osob, koňské stáje (cca 900 m). Parkování zdarma u hotelu. Wi-fi připojení zdarma v celém objektu. Prádelna za poplatek.

Hostům je k dispozici bezplatná kyvadlová doprava do centra městečka Baja Sardinia (je potřeba objednat na recepci).

Ubytování

Všech 65 pokojů je zařízeno s typickém sardinském stylu, mají klimatizaci, TV SAT, minibar, Wi-Fi, telefon a koupelnu vybavenou fénem na vlasy.
Pokoje jsou buď v přízemí s předzahrádkou nebo verandou, většina pokojů je v prvním patře s balkonem a s výhledem na moře nebo do zahrady.

CLASSIC - cca 20 m² manželské lůžko, nebo oddělená lůžka bez balkonu, či verandy. Max. obsazenost 2 dospělí + INF
COMFORT - cca 20 m² manželské lůžko, nebo oddělená lůžka s výhledem do zahrady a balkonem v 1. patře nebo předzahrádkou v přízemí. Max. obsazenost 4 dospělí + INF.
DELUXE - cca 20 m² manželské lůžko, nebo oddělená lůžka, pohovka, výhled na moře, nebo na bazén, v 1. patře s balkonem nebo v přízemí s předzahrádkou. Navíc mají hosté župany, pantofle, konvici s výběrem čajů, nespresso s kapslemi, vodu v minibaru. Max. obsazenost 4 dospělí + INF.
FAMILY DELUXE - cca 35 m² manželské lůžko a dvě oddělená lůžka, výhled na moře nebo na bazén, v 1. patře s balkonem nebo v přízemí s předzahrádkou. Navíc mají hosté župany, pantofle, konvici s výběrem čajů, nespresso s kapslemi, vodu v minibaru. Max. obsazenost 4 dospělí + INF.

Hotel má k dispozici 2 bezbariérové pokoje.

Stravování

V ceně ubytování je polopenze, za příplatek možná plná penze, případně na vyžádání sleva na pobyt se snídaní.

Snídaně je servírovaná formou bufetu od 7:30 do 10:00.
Oběd je výběrem z menu podáván v hlavní restauraci v čase 13:00-14:00
Večeře jsou výběrem z menu, doprovázeny švédskými stoly s předkrmy, zeleninou a dezerty v čase 20:00-21:30

Šéfkuchař se specializuje na středomořskou kuchyni, zejména pak vychází z tradičních sardinských receptů. K dispozici jsou vegetariánská i bezlepková jídla, stejně tak jako možnosti pro děti i miminka.

V baru u bazénu je možnost zakoupení lehkého obědu, či svačiny.

Pro děti

Pro děti ve věku 4-12 let je připraven mini klub ( v období od 15.6.2021 do 31.8.2021). K dispozici mají dětské hřiště, sportovní i zábavní venkovní aktivity, kreslení a další činnosti pod vedením zkušených animátorů (zejména v italském jazyce) v předem určených denních hodinách.

Sport a animace

Hostům je k dispozici park o rozloze 4 ha, který je ideální pro jogging a ve kterém se nachází i dva tenisové kurty, fotbalové hřiště, hřiště na plážový volejbal, hřiště na basketbal, plocha na bocce a stolní tenis.
Dva tenisové kurty byly kompletně zrenovovány a hosté si mohou zdarma vypůjčit rakety a míčky. Možnost tenisového kurzu pro začátečníky i pokročilé (za poplatek).

Přímo v hotelu je možné vypůjčit si silniční i horská kola a vydat se na individuální či organizované exkurze po Smaragdovém pobřeží.

Na recepci je také možné objednat si vyjížďku na koních, stáje jsou vzdálené cca 900 metrů od hotelu.

Wellness & beauty

Hostům jsou k dispozici 2 bazény, ani jeden z nich není vyhřívaný. Větší se zónou pro dospělé i pro děti, menší s jacuzzi. U bazénů se nachází rozsáhlá opalovací plocha s lehátky, slunečníky a křesílky.

Další služby

Za poplatek možnost prádelny.
Bezplatná kyvadlová doprava do centra městečka Baja Sardinia (nutnost objednat předem na recepci, max 8 pax).

Pláž

Nejbližší veřejná pláž Lu Postu se nachází asi 700 metrů od hotelu a je dosažitelná krátkou pěší procházkou. Hotel zajišťuje bezplatnou dopravu na pláž Ea Bianca, Porto Sole a Baja Sardinia. Zde je možné využít externího plážového servisu v období od 1.6. do 30.9.2021, rezervace přímo na místě €30/den/2 lehátka + slunečník.

Veškeré vyhlášené pláže Smaragdového pobřeží jsou v dojezdové vzdálenosti 5-10 minut autem. V hotelu je možné pořídit parkovací kartu za €25/týden.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
TenisTenis
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
PesPes
NovinkaNovinka

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí, nebo za příplatek s plnou penzí, služby delegáta (od 2. 6. do 3. 10. 2021).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

Zvířata malé rasy: € 10/noc.

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE:

25 % z ceny ubytování v období 1. - 15. 11. 2021 při objednání do 31.7. 2021 (Kalkulace na vyžádání)

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.