Hotel Abi d'Oru *****

od 25 490 Kč

4 dní / snídaně

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Elegantní komfortní hotel dominuje vyhlášené karibské pláži Golfo di Marinella pouhé 4 km od mondénního přístavního městečka Porto Rotondo.

Poloha

Hotel Abi d'Oru se nachází v krásném, klidném zálivu Golfo di Marinella, pouhých 12 km od Olbie a jen 4 km od jednoho z nejznámějších letovisek na ostrově, městečka Porto Rotondo, klenotu Smaragdového pobřeží, s bary, restauracemi, nákupními a zábavními možnostmi. V blízkosti hotelu je v sezóně v provozu autobusová zastávka do Olbie, Porto Cerva i Baja Sardinie a vlak do Golfo Aranci a Olbie. Strategická pozice hotelu vyzývá k lodním výletům za krásami souostroví La Maddalena či podél pobřeží od Marinelly až po Santa Teresa di Gallura. Denně jezdí doprava z hotelu do Porto Rotondo (za poplatek). Z historicky a architektonicky zajímavých lokalit nelze nezmínit nurágskou vesnici La Prisgiona v lokalitě Coddu Ecchju, s hrobkami obrů, nedaleko města Arzachena či etnografické muzeum v Aggius - jedno z nejvýznamnějších na Sardinii či staleté olivovníky v lokalitě Luras.
Vzdálenost od letiště v Olbii 18 km (cca 30 min)

Vybavení

Elegantní bezbariérový hotel s mnoha terasami, tak typickými pro tuto oblast, je ideálním místem pro odpočinek. Budova je obklopena udržovanými zahradami s krásným jezírkem a rozlehlými trávníky vedoucími až k pláži s jemným bílým pískem v zálivu Golfo di Marinella.
Hotel disponuje recepcí se vstupní halou, lobby barem s panoramatickou terasou a večerním piano barem, dále barem u bazénu, 4 restauracemi (2 v hlavní budově a 2 na pláži), SPA a wellness centrem, butikem, kadeřnictvím, dětským klubem, výtahy. V zahradě jsou dva vyhřívané bazény s lehátky a slunečníky a relaxační zóna s hydromasáží a také přírodní jezírko, tenisové kurty, hřiště na malou kopanou, dětské hřiště, soukromé parkoviště.
Butik, kadeřnictví a Spa za poplatek.
Hotel je bezbariérový vč. přístupu k pláži.
Wi-Fi připojení zdarma.
Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Hotel disponuje 150 rekonstruovanými pokoji, které jsou zařízeny v typickém sardinském stylu, elegantně, v teplých středomořských barvách. Většina z pokojů směřuje k moři, z některých je výhled do zahrady. Všechny pokoje mají klimatizaci, TV/Sat (pay per view filmy), telefon, minibar (konzumace za poplatek), trezor, balkon či terasu, koupelnu převážně se sprchovým koutem. Základní dvoulůžko je převážně manželské (na vyžádání dvě oddělená lůžka). K dispozici jsou také plážové osušky a župan.
Min. obsazenost pokojů Deluxe, Junior Suite a Family: 2 osoby.
Postýlka pro dítě do 3 let na vyžádání, zdarma.

STANDARD: (18-25 m²) dvoulůžkové pokoje s výhledem do zahrady nebo zeleně okolních kopců. Některé mají možnost 1 přistýlky nebo postýlky pro dítě do 3 let. Min. obsazenost 1 os., max. 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 dítě do 12 let.
SUPERIOR: (18-25 m²) dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře v zálivu Marinella mají balkon nebo v přízemí patio s přímým vstupem do zahrady. Některé mají možnost 1 přistýlky nebo postýlky pro dítě do 3 let. Min. obsazenost 1 os., max. 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 dítě do 12 let.
DELUXE: (22-28 m²) dvoulůžkové pokoje s balkonem směrem k moři nebo pokud jsou v přízemí, s přímým vstupem do zahrady a částečným výhledem na moře. Některé mají možnost 1 přistýlky nebo postýlky pro dítě do 3 let. Min. obsazenost 2 os., max. 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 dítě do 12 let.
GARDEN DELUXE (28-32 m²) prostorné dvoulůžkové pokoje v přízemmí, s přímým vstupem do zahrad a pár metrů od pláže. Některé mají možnost 1 přistýlky (divan nebo rozkládací křeslo). Výhled na moře může být omezen rostoucí vegetací v zahradě. Min. obsazenost 2 os., max. 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 dítě do 12 let.
JUNIOR SUITE - (cca 30-40 m²) velice prostorné pokoje většinou umístěné v patře, s opticky odděleným obývacím pokojem a terasou s výhledem na záliv Marinella. Tyto pokoje jsou dvoulůžkové s možnosti až 2 přistýlek. Min. obsazenost 2 dospělí, max. obsazenost 4 dospělí. Součástí výbavy je také rychlovarná konvice a přezůvky. Výhradně na vyžádání možnost další 1 přistýlky nebo postýlky (5. osoba v pokoji, cena a dostupnost k ověření v CK).
FAMILY CLASSIC - (cca 52 m²) dvou až čtyřlůžkové pokoje se skládají z prostorné ložnice s vlastní koupelnou, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou (140x180 cm) a další koupelnou se sprchou. Obývací pokoj je od ložnice oddělen dveřmi. Všechny pokoje mají terasu směrem k moři. Min. obsazenost 2 dospělí. Max. obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 12 let.

Na vyžádání propojené pokoje. V hotelu jsou též k dispozici 3 bezbariérové pokoje.
Jednolůžkové pokoje Standard a Superior na vyžádání, dle aktuální kapacity hotelu. Nedostupné v období 3. 7. - 10. 9. 2021.

Check-in 14:00 hod. Check-out 11:00 hod.
Min. délka pobytu 5 nocí v období 3.7.-23.7. a 28.8.-10.9. 2021.
Min. délka pobytu 7 nocí v období 24. 7. - 27.8. 2021.

Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu.
Polopenze za příplatek - ke snídani navíc večeře formou bufetu nebo servírované, á la carte (dle zvolené restaurace).
Nápoje nejsou v ceně.

Při pobytu s polopenzí má klient možnost zvolit si večeři v těchto restauracích: Mediterraneo (formou bufetu), Tzia-Maria (á la carte), Bellavista (á la carte).
Večeře (při pobytu s polopenzí) v plážové gourmet restauraci Marinella (á la carte) je za úhradu. Klient má při polopenzi k dispozici kredit na konzumaci ve výši € 30/osoba, který mu bude odečten z celkové částky večeře a rozdíl klient doplatí.

Hotel nabízí 4 restaurace, z nichž restaurace MEDITERRANEO (v hlavní budově) a MARINELLA (na pláži), jsou přístupné také veřejnosti. Některé restaurace jsou otevřeny jen v hlavní sezóně (dle rozhodnutí vedení hotelu).

Zdejší kuchyně se zaměřuje na typické, sardinské recepty, v kombinaci s rafinovanými mezinárodními pokrmy, vždy s důrazem na kvalitu surovin a servis odpovídající 5*. V nabídce jsou tradiční pokrmy na bázi masa a ryb, gril, domácí dezerty a moučníky a také široká škála vynikajících vín.

MEDITERRANEO - hlavní hotelová restaurace formou bufetu v 1. patře hl. budovy s panoramatickou terasou a výhledem na moře nabízí bohaté snídaně servírované na terase s výhledem na moře a rovněž bohaté večeře včetně show-cooking s nabídkou denních specialit. Během týdne jsou organizovány tématické večeře s typickými specialitami.
TZIA MARIA - restaurace á la carte zaměřená na typickou kuchyni a vyhlášené sardinské pokrmy na bázi těstovin, masa, dezertů a moučníků spjatých s tradičními oslavami; součástí je vinotéka s nejlepšími sardinskými víny.
BELLAVISTA - italská gourmet á la carte restaurace s terasou s výhledem na bazén a záliv Marinella nabízí kombinaci lokální a italské kuchyně, samozřejmostí jsou místní vynikající vína.
MARINELLA - plážová restaurace "á la carte" v těsné blízkosti moře, s menu obohaceným o masové a rybí speciality (za poplatek). Večeře při svíčkách přímo u moře dokonale dokreslují místo ideální pro gourmet večeři.

V hotelu jsou 3 bary s nabídkou snacku, koktejlů a kávy:
APERITIVO - hlavní bar v hotelové hale, s působivou terasou s výhledem na moře, ideální pro aperitiv při západu slunce, slouží po večeři jako piano bar, kdy je otevřen i veřejnosti.
Bar u bazénu - široká nabídka od aperitivů přes ovocné džusy, čerstvé ovoce až po zmrzliny, s možností konzumace na lehátku u bazénu či v zahradě.
BAR DELLA SPIAGGIA - bar na pláži, občerstvení na lehátku u moře, večer nabídka koktejlů.

Konzumace v restauracích a barech nad rámec základní polopenze (bufet v restauraci Mediterraneo) je vždy za poplatek.

Děti mají v hlavní restauraci svůj prostor s nabídkou dětských pokrmů - denně 12-13 a 18-19, s příplatkem €18 / jídlo / dítě - zahrnuje večeři v případě pobytu rodiny s polopenzí.

Pro děti

Dětem je určen dětský bazén s vodním parkem Water Land, s dohledem animátorů (dle času mini klubu).
V hotelu je také dětské hřiště. Pro teenagery je k dispozici stolní fotbálek, stolní tenis, tenisový kurt, hřiště na malou kopanou.
Postýlka pro dítě do 3 let na vyžádání, zdarma.

MINI KLUB Bee Happy Kids Club
Nabízí bezplatně program pro děti, denně v čase 10-13 a 14-19 h. K dispozici vyhrazený prostor, bazén s vodními hrami, skupinové aktivity. Aktivity probíhají v italském jazyce.

Za poplatek lze i pro děti zajistit lekce windsurfingu, plachtění, kánoe.

Babysitting - na vyžádání, za poplatek.
Pro děti do 4 let možnost chůvy (na vyžádání, za poplatek) - dohled v dětském klubu, na hřišti během provozní doby dětského klubu, dále postýlku, kočárek, přebalovací pult a hračky pro miminka.

Sport a animace

Hosté mohou bezplatně využít venkovní vyhřívané bazény, dva tenisové kurty (osvětlení za poplatek), hřiště na mini kopanou a na volejbal. Od července do září probíhají 2x týdně skupinové lekce jógy, lekce pilates, acqua gymnastiky (2019, pro další sezónu změna vyhrazena).
Za poplatek: privátní lekce jógy, tenisový trenér, kite-/windsurfing, jízda na plachetnici, vodní lyžování, potápění, kánoe, horská kola, skútry, jízdárna; trekking po Capo Figari (cca 15 min od hotelu).
Pevero Golf Club v Porto Cervo je vzdálen cca 20 km.

Wellness & beauty

Moderní hotelové wellness & SPA (vstup i procedury za poplatek) nabízí saunu, tureckou lázeň, emocionální sprchy, ledový vodopád a relaxační zónu s Himalájskou solí a bylinnými čaji.
Součástí jsou čtyři salonky pro masáže, kosmetické a relaxační procedury (vše za poplatek). SPA je přístupné i veřejnosti.

Pláž

Nádherná hotelová písečná pláž s velmi pozvolným vstupem do vody a naprosto klidným mořem tyrkysové barvy se nachází v zálivu Marinella přibližně 50 m od hotelu. Hoteloví hosté mají vyhrazenu část této pláže, která je chráněna před větrem a vybavena slunečníky a lehátky (od 3. řady zdarma, 1. a 2. řada a altán na pláží za poplatek na místě - dostupné od 12.6. do 17.9.2021; nemohou si rezervovat hosté v pokojích Standard a Superior). Pláž je vybavena sprchami, převlékárnami i toaletami a je zde k dispozici bar a restaurace (v hl. sezóně).

Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
GolfGolf
PotápěníPotápění
TenisTenis
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 18 km 18 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

U tohoto hotelu platí v některých případech jiné storno podmínky než jsou uvedeny ve VSP CK:
Pokoje Standard a Superior - při stornování 7 a méně dní před nástupem stornopoplatky ve výši 100 % u pobytu v období 12.6.-17.9.2021.
Pokoje Deluxe, Deluxe Garden, Junior Suite a Family - při stornování 7 a méně dní před nástupem stornopoplatky ve výši 100 % u pobytu v období 12.6.-23.7. a 28.8.-17.9.2021.
Pokoje Deluxe, Deluxe Garden, Junior Suite a Family - při stornování 29 až 15 dní před nástupem ve výši 50 % u pobytu v období 24.7.-27.8.2021.
Pokoje Deluxe, Deluxe Garden, Junior Suite a Family - při stornování 14 a méně dní před nástupem stornopoplatky ve výši 100 % u pobytu v období 24.7.-27.8.2021.
V ostatních případech platí VSP CK.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta (od 2. 6. do 2. 10. 2021).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta (od 2. 6. do 2. 10. 2021).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.

Nabídka pojištění

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Pobytová taxa € 4/ osoba/ noc. Neplatí děti do 16 let. Hradí se při odjezdu.

Speciální nabídky

Sleva na vyžádání:
Long Stay: 10 % z ceny ubytování na pobyty na min. 7 nocí - platí pouze pro pokoje STANDARD a SUPERIOR; nelze sčítat se slevou FM; neplatí v období 24.7.-27.8.2021.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.