Grand Relais dei Nuraghi *****

Popis hotelu

Charakteristika

Hotel je okouzlující kombinací komfortu, elegance a soukromí, ideální pro klidnou a romantickou dovolenou v úchvatném prostředí Smaragdového pobřeží.

Poloha

Ubytování doporučujeme těm, kteří vyhledávají naprosté soukromí. Je vhodný především pro páry, ale i pro klidnou rodinnou dovolenou. Hotel je citlivě zasazen do krajiny severního pobřeží Sardinie - Costa Smeralda, v lokalitě Baja Sardinia. Je doslova obklopen typickou bujnou středomořskou vegetací a růžovými žulovými skalami. Z restaurace a terasy u bazénu se naskýtá okouzlující panoramatický výhled na soustroví La Maddalena a záliv Arzachena. Pouhých cca. 20 min chůze se nachází centrum městečka Baia Sardinia, které skýtá četné restaurace, kavárny, cukrárny, obchůdky se suvenýry a dalším rozmanitým zbožím. Mondénní letovisko Porto Cervo je od hotelu vzdáleno jen 6 km.
Tento malý hotel poskytuje klid a soukromí, zároveň však leží pár minut od možností zábavy, nákupů a koupání na menších písečných i skalnatých plážích.
Vzdálenost od letiště v Olbii: 35 km (cca 50 min).

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace Tramonti s terasou s panoramatickým výhledem na záliv, American bar u bazénu, plážový bar, panoramatický bazén s lehátky a slunečníky (do vyčerpání kapacity), plážové osušky na kauci, pokojová služba v čase od 7:30 do 23h, nehlídané parkoviště.
Wi-Fi zdarma, internet point.

Ubytování

Hotel Grand Relais Dei Nuraghi je jako jeden z mála vystaven v tradičním nuragském stylu, z masivních kamenů jednotné linie. Tento malý hotel nabízí pouze 33 pokojů, převážně typu junior suite, situovaných v hlavní hotelové budově a v zahradě. Všechny pokoje mají klimatizaci, TV/Sat, minibar, trezor a telefon, v koupelně sprcha (u pokoje Classic pouze vana) a fén. Dítě do 2 let v dětské postýlce má v ceně i stravování. Max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 12 let nebo 3 dospělí (není-li uvedeno jinak).

STANDARD: (15 m²) pokoje v hlavní budově mají koupelnu s vanou a balkon nebo malé patio s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 2 + INF.
JUNIOR SUITE: (28 m²) pokoje umístěné v hlavní budově tvoří salonek s možností 2 přistýlek, dvoulůžková ložnice a terasa s výhledem do zahrady. Dětská postýlka pouze při obsazenosti 2 + 1 dítě + postýlka nebo 2 dospělí + postýlka.
JUNIOR SUITE GARDEN: (28 m²) Pokoje umístěné v zahradě v malých vilkách s výhledem do zahrady, tvoří salonek s posezením a dvoulůžková ložnice, v koupelně je vana i sprcha. Soukromá zahrada s lehátky, slunečníkem, stolkem a židlemi. Dětská postýlka pouze při obsazenosti 2 + 1 + postýlka nebo 2 dospělí + postýlka.
JUNIOR SUITE POOL: (28 m²) Pokoje s výhledem do zahrady jsou totožné s Junior Suite Garden, ale mají navíc v soukromé zahradě vlastní bazén 7 m².

Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.

Stravování

V ceně ubytování je polopenze.
Snídaně formou bufetu na terase u bazénu s výhledem na moře, večeře servírované v restauraci Tramonti.

TRAMONTI - hotelová restaurace s panoramatickou terasou nabízí jedinečný zážitek z kvalitní moderní gastronomie v kombinaci s úchvatným výhledem na záliv a souostroví La Maddalena.
AMERICAN BAR u bazénu a PLÁŽOVÝ BAR - nápoje, snack, lehký oběd (platba na místě).

Sport a animace

Bazén na panoramatické terase, horská kola zdarma.
Za poplatek bohaté sportovní vyžití - tenis v klubu hotelu Porto Piccolo (200m), windsurfing či jízda na plachetnici. Lze zajistit lodní výlety podél pobřeží na motorovém člunu, např. do NP La Maddalena, k ostrůvkům "Sette Sorelle” - Cala Corsara, Manto della Madonna a Cala Napoletana, po pobřeží Costa Smeralda či ke členitým břehům jižní části Korsiky.
Milovníkům golfu nabízí Golf Club Pevero nádherné 18jamkové hřiště, situované mezi dvěma krásnými zátokami, hráčům se tak nabízí skutečně jedinečná krajina.
Hotel pravidelně pořádá degustace místních vyhlášených sardinských vín.

Další služby

Zdarma vystavená karta Baja Card umožňuje hotelovým hostům využít služeb partnerských hotelů v okolí (přesná nabídka jednotlivých služeb na vyžádání v hotelu):
AQUA CENTRE v Baia Sardinia sleva 10% na potápění
BEAUTY CENTRE v hotelu Le Palme sleva 10%
PHI BEACH známý svou noční diskotékou a večerním posezením u moře - vstup zdarma a sleva 10%
BAJA HOTELS RENTING - sleva 10% na půjčení auta a skútru
RESTAURACE CASABLANCA v hotelu Club Hotel - sleva 20% (nevztahuje se na nápoje, langustu a humra)
Baja Hotels PIN UN yacht - lodní výlet za krásami souostroví La Maddalena a okolními plážemi, sleva 10%.

Pláž

Malá soukromá písečná pláž je od hotelu vzdálena cca 200 m. Dojít se k ní dá příjemnou cestou obklopenou bujnou místní vegetací nebo zdarma využít hotelovou dopravu. Na zázemím vybavené pláži jsou k dispozici slunečníky a lehátka do vyčerpání kapacity, plážové ručníky na kauci. V malém baru si lze zakoupit drobné občerstvení či lehký oběd.
Doporučujeme také navštívit krásnou písečnou pláž přímo v centru letoviska Baja Sardinia. V blízkém okolí se nachází množství menších pláží, dostupných pěšky i autem.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
GolfGolf
PotápěníPotápění
TenisTenis
PesPes
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 35 km 35 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

Bezpečnostní opatření zavedená v souvislosti s pandemii COVID-19:
- možnost check in/check out prostřednictvím internetové aplikace - i přímo na místě
- důkladná dezinfekce pokojů před každým příjezdem klientů
- stravování servírované, povinnost nošení roušek při vstupu a odchodu z restaurace a tam kde není možné dodržet bezpečnostní rozestupy
- dezinfekční přípravy k dispozici v areálu hotelu
- bezpečnostní rozestupy u bazénu i na pláži, dezinfekce lehátek po použití
- zajištěna lékařská asistence

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí, služby delegáta na telefonu (od 30. 5. do 7. 10. 2020).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

Na vyžádání:
Malé zvíře( max. 5 kg) € 30/noc.

Speciální nabídky

7=6 v období 20.5. -21.6. a 19.9.-3.10.2020

Slevy jsou již započítány v cenách zájezdu.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.