Grand hotel MA&MA - Adults Only (14+) *****

Na vyžádání

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Společnými jmenovateli tohoto hotelu jsou biostyl, elegance, pohodlí, soukromí, vysoká úroveň služeb, zakřivené linie, půvabná architektura a minimalistické materiály.

Poloha

Grand Hotel Ma&Ma se nachází pouhých 150 m od moře na jihozápadě ostrova La Maddalena v lokalitě “Punta Tegge”, která odkrývá intenzivní, intimní a exkluzivní tvář Sardinie. Hotel ve svém residenčním komplexu vytváří dojem opravdové vesničky, kde se luxus snoubí s minimálním dopadem na životní prostředí. Mimořádná elegance a funkčnost vyjádřená chic a trendy stylem zde jdou ruku v ruce s parametry nejpřísnějšího green stylu. Okolní krajina ve spojení s architekturou a vybavením hotelu tvoří harmonický nedílný celek. Neopomenutelný je také krásný výhled na nejznámější scenérii regionu Gallura.

Vzdálenost od letiště v Olbii 50 km (cca 1 h a 30 min).

Vybavení

Klientům jsou k dispozici služby recepce 24 hodin denně, restaurace, pizzeria, lounge bar, bazén, posilovna, boutique, concierge, kryté parkoviště, konferenční služby. Součástí hotelu je spa, s krytým bazénem a masážemi. WiFi je zdarma v celém hotelu. Klienti mají možnost využít zdarma hotelový minibus do historického centra La Maddalena.

Ubytování

Hotel disponuje 92 designovými pokoji, které jsou zařízeny v různých stylech: minimalistickém, casual, romantic a fashion. Všechny jsou vybaveny krásnou vstupní verandou a veškeré zařízení je zaměřeno na dokonalost a maximální pocit soukromí a pohodlí.

Vybavení pokojů: TV/ LCD Sat, rádio, klimatizace/topení, mini bar, telefon, koupelna se sprchou a fénem, župan a plážové osušky.

Speciální vybavení pokojů pro maximální požitek z pobytu v tomto hotelu: wi-fi s vysokorychlostním připojením, TV/LCD, saténové povlečení, uvítací balíček kosmetiky Acqua di Parma, pilow menu - výběr polštářů pro váš dokonalý spánek.
V ceně je také 1x za pobyt volný vstup do spa.

pokoj CLASSIC (22-25 m2): ideální volba pro páry. Pokoje jsou vybaveny prostornou mramorovou koupelnou s velkým sprchovým koutem doplněným mozaikou. Maximální obsazenost pokoje 2 osoby.

pokoj COMFORT (22-25 m2): ideální volba pro páry. Pokoje jsou vybaveny prostornou mramorovou koupelnou s velkým sprchovým koutem doplněným mozaikou. Pokoje nabízí částečný výhled a moře. Maximální obsazenost pokoje 2 osoby.

pokoj FAMILY JUNIOR SUITE (30-40 m2): se nacházejí v přízemí a disponují velkou terasou. Prostorná místnost formátu open space s manželskou postelí a denní zónou s rozkládací pohovkou. Prostorná mramorová koupelna s velkým sprchovým koutem doplněným mozaikou. Maximální obsazenost pokoje 4 osoby.


Další typy pokojů jsou již pouze na vyžádání:

pokoj DELUXE: pro tyto pokoje byl zvolen styl, který je zaměřen na geometrické tvary. Pokoje se nachází v nejvyšším patře a disponují krásnou privátní terasou, nebo balkónem a nádherných výhledem. I tyto pokoje jsou vybaveny prostornou mramorovou koupelnou s velkým sprchovým koutem doplněným mozaikou. Maximální obsazenost pokoje 2 osoby.

FAMILY SUITE: se nacházejí v blízkosti hlavní budovy a nabízí maximální komfort rodinám s dětmi. Mohou být v přízemí nebo prvním patře a disponují teráskou nebo balkónem, vlastním vstupem, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou (oddělená od ložnice dveřmi), ložnicí s manželkou postelí King-size. Pokoje jsou velice elegantně vybavené zaměřeny na materiály nejvyšší kvality. Maximální obsazenost pokoje 4 osoby.

SENIOR FAMILY SUITE: tyto suite jsou ideální volbou pro početnější rodiny. Nacházejí se v blízkosti hlavní budovy a nabízí maximální komfort. Mohou být v přízemí nebo v prvním patře a disponují vlastním vstupem, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou, ložnicí s manželskou postelí, dvoulůžkovým pokojem, 2 koupelnami, terasou nebo balkonem.

SUITE: hotel disponuje 7 velice jedinečnými prostornými suite. Každý z nich je zařízen v jedinečném stylu.

PRESIDENTIAL SUITE: v nejvyšším patře hotelu najdete toto majestátní apartmá o rozloze 60 m2, které nabízí exklusivní a okouzlující výhled. Panoramatická střešní terasa disponuje jacuzzi a opalovací zónou. Cely suite je opan space a je vybaven lůžkem king size a prostornou koupelnou se 2 umyvadly. Maximální obsazenost pokoje 2 osoby.

SUITE MA&MA: v nejvyšším patře hotelu najdete i tento velice luxusní suite open space o rozloze 50 m2. Z prostorné terasy si můžete vychutnat výhled na krásné azurové moře a nedotčenou krajinu. Tento suite nabízí maximální relax a soukromí. Prosklená stěna odděluje noční část s king size lůžkem od jacuzzi. Koupelna tohoto suite je rovněž velice prostorná. Maximální obsazenost pokoje 2 osoby.

SUITE CORNER: tento rohový suite s částečným výhledem na bazén a na ostrov Santo Stefano o rozloze 70 m2 je zdoben doplňky červené barvy a vybaven rovněž prostornou terasou s mini bazénkem s jacuzzi. Ložnice s lůžkem king size je oddělena denní části skleněnými zasunovacími dveřmi. V denní části je rozkládací pohovka pro další 2 osoby. Prostorná koupelna je vybavená dvojím umyvadlem. Maximální obsazenost 4 osoby.

SUITE BLU SKY: suite o rozloze 70 m 2 se nachází v přízemí. Navozuje příjemnou relaxační a uklidňující atmosféru díky modrým stropním osvětlením . Je vybaven jacuzzi, terasou a koupelnou s dvojím umyvadlem. Suite je rovněž open space.

SUITE SPECIÁL: tento velice moderní suite open space o rozloze 60 m2 je vybaven nábytkem stříbrné barvy a speciálním osvětlením navozujícím relaxační atmosféru s výhledem na terasu Soraya a střešní zahrádku v nejvyšším patře hotelu. Suite je vybaven lůžkem king size a denní zónou s rozkládací pohovkou. Prostorná koupelna s dvojím umyvadlem. Maximální obsazenost 4 osoby.

IMPERIAL SUITE: o rozloze 50 m 2 je zařízená v romantickém retro stylu s teráskou a jacuzzi, lůžkem king size a prostornou koupelnou s dvojím umyvadlem. Maximální obsazenost 2 osoby.

SENIOR SUITE: tato velice elegantní suite o rozloze 40 m2 je zařízena výraznými tóny. Suite se nachází v nejvyšším patře hotelu a nabízí krásný výhled na souostroví. I de je postel King size a prostorná koupelna s dvojím umyvadlem.


Check-in: 15 hod. Check-out: 11 hod.

Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu jsou podávané od 7:30-10:30 h. K dispozici jsou také bio a bezlepkové produkty.

Restaurace L´Antica Isola se nachází v 1. patře hotelu s výhledem na bazén. Maximální kapacita je 150 osob a nabízí bohatý výběr a la carte. Je zde možnost také večeří na terase u bazénu.

Klientům je k dispozici Ma&Ma Lounge Bar (10:30-24:00 h.) a bar u bazénu (10:30 – 24:00 h.)

Sport a animace

Concierge hotelu vám zajistí: jízdu na koni po krásném ostrově Caprera, lodní výlety, exkurze do národního parku souostroví La Maddalena, výlet na Korsiku, apod.

Moderní fitness centrum, škola potápění, šnorchlování v hloubce.

Wellness & beauty

Hotel nabízí největší spa v severní části Sardinie o rozloze cca 800 m2. Vstup není povolen dětem mladším 15 let.

Bazén "Magnapool" - ekologický bazén s minerální vodou obohacenou magnesiem a draselnou solí.
"Float Room" - speciální místnost s vanou pro terapii založenou na metodě flotace ve stavu beztíže získané díky složení vody, která obsahuje 98% síranu hořečnatého.

Další služby: turecké lázně, bio sauna, emocionální sprchy, posilovna, kadeřník, relaxační zóna, opalovací sprchy nejnovější technologie, manikúra, pedikúra, různé druhy masáží.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

BazénBazén
WellnessWellness
FitnessFitness
Vzdálenost od letiště: 50 km 50 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

Hotel pouze pro osoby starší 14 let.
Min. délka pobytu 2 noci.

Cena zahrnuje

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní, služby delegáta na telefonu (od 31.5. do 1.10. 2023).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.