Girotonno - Tuňáková jízda

Popis hotelu

Charakteristika

Jedna z nejočekávanějšího gastronomických událostí Sardinie se koná na jihozápadě, na ostrově San Pietro a hlavním protagonistou je tuňák nejvyšší kvality.

Poloha

Tradiční setkání rybářů a gastronomických odborníků se koná na ostrově San Pietro na jihozápadě Sardinie. Na ostrov se dá dostat trajektem z hlavního ostrova z přístavu Portoscuso, nebo z přístavu Calasetta na ostrově Sant Antioco, který je k Sardinii připojen pevninskou šíjí. Vzdálenost do přístavu Calasetta z letiště v Cagliari je asi 90 km, do Portoscuso asi 75 km.

Vybavení

PROGRAM
Čtvrtek: Výstava zemědělsko-potravinářských a řemeslných produktů, možnost ochutnání vynikajících sardinských produktů na bázi tuňáka obecného.
Starosta Carloforte přivítá a představí festival veřejnosti.
Mezinárodní kulinářská soutěž v přípravě tuňáka, degustace.

Pátek: Výstava zemědělsko-potravinářských a řemeslných produktů, možnost ochutnání vynikajících sardinských produktů na bázi tuňáka obecného.
Degustace, cooking show.
Mezinárodní kulinářská soutěž v přípravě tuňáka, degustace.
Večerní Live show.

Sobota: Výstava zemědělsko-potravinářských a řemeslných produktů, možnost ochutnání vynikajících sardinských produktů na bázi tuňáka obecného, seminář na téma jeho udržitelnosti a maximálního využití všech částí ryby.
Live kuchařská show
Mezinárodní kulinářská soutěž v přípravě tuňáka, degustace, vyhlášení výsledků.
Večerní Live show.

Neděle: Výstava zemědělsko-potravinářských a řemeslných produktů, možnost ochutnání vynikajících sardinských produktů na bázi tuňáka obecného.
Degustace, cooking show.
Ukončení festivalu.

Každý den festivalu provází jiná gastronomická hvězda současné kuchyně. Kompletní program a seznam zúčastněných odborníků bude zveřejněn.

Změna programu vyhrazena.

Ubytování

Ubytování se snídaní v kategorii 3* nebo 4* na ostrově San Pietro.

Stravování

V ceně ubytování je snídaně. Ve městě Carloforte najdete celou řadu různě zaměřených restauracích, během festivalu budete mít možnost ochutnat mořské plody nejvyšší kvality ve formě tzv. street food.

Pláž

Pláže ostrova San Pietro jsou převážně písečné, divoké a nikdy přeplněné. Do půl hodiny jízdy objevíte skryté poklady členitého pobřeží, které tento ostrov ukrývá. Z nejznámějších pláží můžeme jmenovat Punta Nero, Cala del Fico, La Caletta nebo La Conca mezi skalnatými útesy a přírodními bazény.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Do centra pěškyDo centra pěšky
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Interaktivní audioprůvodceInteraktivní audioprůvodce
NovinkaNovinka

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

Změna programu je vyhrazena.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně všech tax, transfer do přístavu Calasetta, 3x ubytování se snídaní v ubytovacím zařízení kategorie 3* nebo 4*, interaktivního audioprůvodce, služby delegáta na telefonu.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Trajekt z Calasetta na ostrov San Pietro, €8,50 dospělá osoba, €3,50 dítě, €10,80 osobní vůz, změna vyhrazena.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.