Splynutí s přírodou ve stanu bez tíže

Splynutí s přírodou ve stanu bez tíže

Praha - Cagliari plná penze s nápoji od 35 790 Vyberte termín
NovinkaNovinka
Exkluzivně v SARDEGNA TRAVELExkluzivně v SARDEGNA TRAVEL

Charakteristika

Jedinečná cesta za znovuobjevením původních hodnot v exkluzivních přírodních lokalitách za doprovodu profesionálních průvodců.

Poloha

Jihovýchod Sardinie je známý pro své úchvatné pláže s jemným pískem a čistým mořem. Za nimi, směrem do vnitrozemí, se ale otevírá ještě jeden, nepříliš známý svět, který se ovšem tomu plážovému nijak nezavdá. 

Vybavení

V rámci programu jsou k dispozici spací pytle, čelovky, helmy na čtyřkolky a jiné vybavení, potřebné pro výlety v rámci programu.

Ubytování

Přespání je zajištěno v eko kempu v horách, v závěsných stanech pro 2-3 osoby. K dispozici je společná koupelna se sprchou s teplou vodou, záchod.

Program

 • 1. den - Přílet na letiště v Cagliari a přesun do setkávacího bodu na jihovýchodě ostrova. Přejezd na čtyřkolkách do ekokempu (zavazadla budou přepravena zvlášť), kde proběhne uvítací aperitiv a následovat bude tradiční sardinská večeře, servírovaná v pastýřském obydlí. Přespání v závěsných stanech.

 • 2. den - Snídaně skládající se z místních produktů. Krátký odpočinek a následný přejezd na čtyřkolkách na půl cesty k smaragdovému vodopádu. Druhá část cesty se absolvuje pěšky, středně náročným trekkingem. Oběd formou balíčku zajištěn. Návrat do kempu na čtyřkolkách, následný aperitiv a bohatá večeře z místních produktů. Přespání v závěsných stanech.

 • 3. den - Snídaně skládající se z místních produktů. Po krátkém odpočinku se na čtyřkolkách přesunete zpět do setkávacího bodu, kde si přesednete do terénního vozu, který vás zaveze k řece, odkud bude pokračovat dobrodružství na kajacích. Dojedete až na pláž, kde si vychutnáte balíčkový oběd. Následuje návrat do výchozího bodu na kajaku a krátký trekking s návštěvou hradu Quirra. Přesun terénním vozem do kempu, bohatá večeře z místních produktů. Přespání v závěsných stanech.

 • 4. den - Snídaně skládající se z místních produktů. Poslední chvíle odpočinku a relaxace a následný přesun do setkávacího bodu terénním vozem. Odjezd na letiště v Cagliari.
 • Stravování

  V rámci programu jsou zajištěné snídaně, obědy (v rámci výletů v sáčku), večeře z místních produktů včetně veškerých nápojů.

  Udržitelnost a ekologie

  Ubytování je provozováno s maximálním respektem k přírodě, užívány jsou přírodní materiály a šetrné mycí prostředky. Koncept stanů zavěšených na stromech je příkladem šetrného cestování, při kterém po sobě turista po pobytu v přírodě nezanechá žádnou stopu.  
  Probíhá načítání...

  Důležité

  Minimální počet účastníků je 2, maximální počet 8.

  Na vyžádání možnost prodloužení pobytu na 7-10 nocí v přímořských letoviscích, hlavním městě, či kdekoli jinde na Sardinii.

  Prodloužení na 7 nocí v apartmánu bez stravy od 2 500 Kč/osoba 
  Prodloužení na 7 nocí v 4* hotelu se snídaní v hlavním městě Cagliari od 7 400 Kč/osoba
  Prodloužení na 7 nocí v 4* hotelu s polopenzí u pláže od 10 700 Kč/osoba

  Nabídka ubytování je orientační, zájezd lze prodloužit s libovolnou ubytovací kapacitou.

  Cena zahrnuje

  LETECKÝ ZÁJEZD: Zpáteční letenku včetně všech tax, transfer z a na letiště, ubytování v závěsných stanech s plnou penzí s nápoji, výlety v rámci programu včetně veškerého vybavení.

  Cena nezahrnuje

  Pojištění - nabídka pojištění

  Pobytová taxa

  Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

  Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.