Voi Colonna Village ****

od 18 990 Kč

4 dní / all inclusive

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Rozsáhlý hotelový komplex v bezprostřední blízkosti pláže a v jedné z nejvyhledávanějších lokalit je ideální jak pro páry tak pro rodiny s dětmi.

Poloha

Hotelový komplex Colonna Village byl vystavěn v roce 1998 jako typická přímořská vesnička ležící v severovýchodní části Sardinie, prakticky na konci věhlasného Smaragdového pobřeží, přímo u moře s výhledem na Golfo Aranci a ostrov Tavolara či ostrovy Mortorio, Soffi či Figarolo. Elegantní resort je usazen v zahradě o rozloze 100.000 m2, ze které se nabízí nádherný výhled na moře. Resort se dělí na část Beach Hotel, vzdálený cca 80-100 m od pláže a část Colonna Village, umístěnou kolem bazénu o rozloze cca 1500 m2. Pouhých 10 km od hotelu se nachází oblíbené přístavní městečko Golfo Aranci.
Vzdálenost od letiště v Olbii: 18 km (cca 25 min.).

Vybavení

Hotel nabízí dvě restaurace, 3 bary, 2 bazény, z nichž jeden je určený pro relaxi a u druhého probíhají animační programy, wellness centrum, butik, amfiteátr, konferenční místnost až pro 250 osob, 3 tenisové kurty, lehátka a slunečníky na pláži, bohaté sportovní a zábavní programy pro děti i dospělé.

Wi-fi připojení je zdarma ve společných prostorách.

Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Hotel nabízí celkem 320 pokojů zařízených v sardinském stylu s nábytkem z masivního dřeva a doplňky z tepaného železa. Většina pokojů má balkón či patio a je vybavena klimatizací, TV, telefonem, trezorem, fénem a minibarem. Pokoje jsou jednoduché, pohodlně vybavené a světlé díky množství k moři otočených prosklených ploch. Hotel je rozdělený do dvou částí - Colonna Village a Beach hotel.

COLONNA VILLAGE
CLASSIC VILLAGE - 20 m² dvou až čtyřlůžkové pokoje (obě varianty stejně zařízené), s výhledem do zahrady s možností 1 přistýlky, na vyžádání 2 přistýlek. Max. obsazenost 2 dospělí a 2 děti do 12 let. Dvou a třílůžkové pokoje mají balkon, čtyřlůžkové pokoje mají pouze francouzský balkón, bez vybavení. Čtyřlůžkové pokoje mají palandu.
FAMILY CLASSIC - 40 m² - dva propojené pokoje Classic. Oba pokoje mají zařízený balkón s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 4 dospělí + 1 dítě do 12 let.

BEACH HOTEL
Pokoje v této části jsou pro sezónu 2019 kompletně zrekonstruované a nacházejí se blíže k pláži.
SUPERIOR - 22 m² - dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Za příplatek možnost pokoje s výhledem na moře. Max. obsazenost 2 dospělí a 1 dítě do 12 let. Většina pokojů má k dispozici balkón.
U pokojů Superior je navíc v ceně pobytu první náplň minibaru zdarma, zdarma wi-fi připojení, konvice na čaj / kávu, denní výměna ručníků (na vyžádání), 20% sleva na zkrášlující procedury, rezervovaný stůl v restauraci Sos Aranzos a snídaně v restauraci Bellevue.

Na vyžádání:
DELUXE - 22 m² - dvoulůžkové pokoje na vyžádání, tří a čtyřlůžkové pokoje. Kromě úchvatného výhledu na moře, mají hosté ubytování v pokojích deluxe včetně veškerých výhod pokojů superior, ještě večeře rezervované v restauraci Belleveu včetně nápojů a 1 slunečník a dvě lehátka v první řadě na pláži.


Check in: 16:00, check out: 10:00.

Stravování

Polopenze s nápoji, za příplatek plná penze s nápoji či all inclusive.

Polopenze s nápoji: mezinárodní snídaně a večeře včetně nápojů (voda, pivo, domácí víno, vybrané nealkoholické nápoje).

Plná penze s nápoji: mezinárodní snídaně, oběd a večeře včetně nápojů (voda, pivo, domácí víno, vybrané nealkoholické nápoje).

ALL INCLUSIVE: mezinárodní snídaně, oběd a večeře včetně nápojů (voda, domácí víno, vybrané nealkoholické nápoje a pivo). Bar otevřený od 10:00 do 24:00 s nealkoholickými nápoji, vodou, džusy, pivem, vínem, čajem, kávou, místními likéry a pálenkami (vyjma mezinárodních značek, zmrzliny a lahvových nápojů). Sladké a slané svačinky se podávají 2x denně.
PLÁŽOVÝ BAR: all inclusive k dispozici do 18:30 poté za poplatek.

Hlavní hotelová restaurace SOS ARANZOS skýtá nádherný panoramatický výhled na moře, pro klienty se zde podává snídaně, oběd i večeře.
Dále je otevřena druhá hotelová restaurace BELLEVUE á la carte, kde je nutná rezervace a příplatek činí €10/pokoj, nápoje se hradí zvlášť. Klienti pokojů Superior mají snídaní v restauraci BELLEVUE. Klienti pokojů DELUXE zde mají i večeře.

Součástí bufetu jsou také produkty pro klienty s potravinovou alergií čí běžnými intolerancemi - základní bezlepkové potraviny (chléb, těstoviny, koláčky, sušenky, dorty).
Kuchaři v hotelu jsou rovněž k dispozici pro přípravu speciálních jídel s ohledem na alergie či intolerance hostů.

BELLEVUE bar - bar v blízkosti restaurace s úchvatným výhledem na moře, k zakoupení menší občerstvení, otevřený od 18:00 pro koktejly a aperitivy.

BEACH bar - bar na pláži nabízí lehké obědy, studená jídla, saláty, sendviče. Do 18:30 zde mohou klienti čerpat nápoje v rámci all inclusive.

POOL bar - bar u bazénu je otevřený od 9:30 do 18:30.

Pro děti

VOI FOR FAMILY
od 4.6. do 17.9.2022
Malá vesnička uvnitř hotelu, která je určena přímo pro rodiny a jejich potřeby, s vybavením pro děti s ohledem na jejich pohodlí a bezpečnost. Nespočet aktivit pro každý věk: sporty, kreativní aktivity a hry doprovázené animačním týmem s profesionálními dovednostmi a vášní pro svou práci.

VOILA’ BABY 0 - 2,99 let - viz poplatky na místě
Plně vybavena místnost se spoustou vnitřního i venkovního prostoru, kde lze strávit příjemný čas s miminkem, jako v prostředí domova. K dispozici jsou:
parní sterilizátory, ohřívače lahví, plotýnky, nádobí, mixér, lednice, mikrovlnná trouba. Specifické produkty (vývar, vegetariánské polévky, čerstvé ovoce, masová/rybí/ovocná dětská jídla, mléko, sušenky, jogurt, voda, ovocné džusy, plenky). Produkty jsou k dispozici pouze v době od 11:30 do 21:30. Vstup po této době je možný na vyžádání.
- Spací místnost pro miminka s odbornou asistencí (od 11:30 do 19:30), dětské postýlky a povlečení.
- Vnitřní & venkovní hřiště s hračkami
- Baby welcome Kit (na objednávku oproti záloze): kočárek, nástavec na záchod, ohřívač lahví, dětská vana.
- Děti nesmí zůstat bez dozoru, rodiče zde musí být vždy s nimi!
- Hlídání dětí za poplatek na vyžádání.
-Záloha za Baby kit se pohybuje od €20 do €50 v závislosti na množství vypůjčených předmětů.

VOILA’ MINI 3-6,99 let / VOILA’ KIDS 7-9,99 let / JUNIOR CLUB 10-12,99 let
Děti si v miniklubech užijí spoustu zábavy, k dispozici je bohatý program během celého dne, vyváženě rozdělený na vnitřní a venkovní aktivity pod pečlivým dozorem animátorského týmu.
- vícejazyčná asistence pro děti různého věku od 9:00 do 21:00.
- venkovní hrací plocha.
- oběd a večeře v dětské restauraci, menu uzpůsobené pro děti, ve společnosti VOI animátorů.
- herní pokoj s TV, videohry, stolní hry.
- sportovní kurzy s profesionálními instruktory.
- speciální workshopy stimulující kreativitu. Děti sami vyrábí různé produkty za pomoci týmu animátorů.
- Welcome kit: batoh a čepice.

YOUNG CLUB 13-17,99 let
V hotelech sítě VOI je kladen velký důraz na zábavu dětí všech věkových kategorii, proto i pro teenagery je připraven YOUNG CLUB, kde se mládež setkává se svými vrstevníky, seznamují se a účastní se různých zábavních aktivit.
- denní sportovní a zábavní program od 10:00 do 24:00
- sportovní kurzy s profesionálními instruktory
- společenská místnost s video hrami a Wi-fi.
- večeře společně s animátory
- party nebo diskotéka po večerním programu.

Sport a animace

V období od 21.5.-4.6. a 17.9.-1.10. 2022 je k dispozici miniklub, sportovní turnaje, acquagym, taneční lekce.
V období od 4.6.-17.9.2022 je k dispozici tým animátorů, kteří organizují mezinárodní taneční, hudební a kabaretové představení v open-air divadle s výhledem na moře, párty a večírky s živou hudbou.
Během dne je k dispozici spousta sportovního vyžití a různé turnaje v plážovém volejbalu, socceru, fitness, posilování, aqua aerobic, aerobní cvičení či strečink a yoga.
Hostům jsou k dispozici 3 syntetická tenisová hřiště pro turnaje, rekreační hru či individuální lekce (za poplatek).
Pro milovníky vodních sportů je zde možnost vypůjčení kánoí zdarma, šnorchlování a potápěcí lekce za poplatek.

Wellness & beauty

V hotelu je k dispozici wellness centrum, veškeré procedury a masáže jsou za poplatek.

Pláž

K pláži Sos Aranzos (cca 500 metrů od recepce hotelu, rozdílná vzdálenost od pokojů) s jemným bílým pískem a výhledem na ostrov Tavolara, jedné z nejkrásnějších pláží severní Sardinie, se dostanete cestičkou mezi pěstěnými trávníky a stinnými zónami, je zde také zavedená kyvadlová doprava zdarma. Na pláži má hotel vyhrazenou část se slunečníky, lehátky a osuškami. Osušky jsou k dispozici zdarma oproti kauci, výměna za poplatek.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

All inclusiveAll inclusive
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
TenisTenis
NovinkaNovinka
Vzdálenost od letiště: 14 km 14 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s all inclusive, případně se slevou za plnou penzi s nápoji, nebo polopenzi s nápoji, služby delegáta (od 1. 6. do 1. 10. 2022).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě

Nepovinné:
2. řada na pláži 1x slunečník, 2x lehátko €20/den
Voila baby balíček na vyžádání v období 4.6.-18.6. a 20.8.-17.9. €20/noc; v období 18.6.-20.8. €25/noc.

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

20 % z ceny ubytování při objednání do 31. 01. 2022

15 % z ceny ubytování při objednání do 28. 02. 2022

10 % z ceny ubytování při objednání do 31. 03. 2022

Long stay offer - sleva 15 % při pobytu delším než 14 nocí v období 21.5.-1.7. a 20.8.-30.9.2022, nelze kombinovat se slevou FM.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.