od 27 990 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
All inclusiveAll inclusive
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
FitnessFitness
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně

Charakteristika

Rodinný resort v blízkosti živého městečka Budoni je ideální pro aktivní odpočinek blízko krásné písečné pláže i dokonalou rodinnou dovolenou.

Poloha

Prázdninový komplex patrových budov zasazených v kvetoucí 6 hektarové středomořské zahradě se nachází v bezprostřední blízkosti nádherné písečné pláže, v klidné lokalitě v oblasti Pedra e Cupa na východním pobřeží Sardinie, cca 1,5 km od centra živého turistického městečka Budoni, pohodlně dosažitelného pěšky. Tato oblast, obzvláště malebná střídáním zátok s jemným pískem v objetí hustých borovicových lesů, patří k nejkrásnějším a nejčistším lokalitám pobřeží Sardinie. Pouhých 16 km je vzdáleno oblíbené letovisko San Teodoro, s veškerými turistickými službami a vyhlášenou pláží La Cinta.
Vzdálenost od letiště v Olbii 37 km (cca 30 min).

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, denní místnost s TV, 2 restaurace, 2 bary, kongresový sál pro až 120 osob, fitness zóna. K venkovnímu vybavení patří 2 bazény s vyhrazenou částí pro děti vybavené lehátky a slunečníky do vyčerpaní kapacity, 2 tenisové kurty, dětské hřiště, 1 multifunkční hřiště na basketbal/malou kopanou, hřiště na plážový volejbal, kurt na padel, petanque, šipky, ping-pong, kánoe, venkovní nehlídané parkoviště.
Hotel pořádá animační programy pro děti i dospělé, varieté v amfiteátru (max. do půlnoci),
Za poplatek: prádelna, masáže, lékařská služba (na vyžádání), potápěčské kurzy a potápění s instruktorem, večerní využití sportovních hřišť s osvětlením, hlídání dětí, transfery do centra Budoni.

Wi-Fi za poplatek v hotelové hale a hlavním baru.
Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Všech 250 klimatizovaných pokojů pro 2-4 osoby je situováno v jednopatrových budovách a je zařízených v typicky sardském stylu, většina pokojů má balkon nebo předzahrádku (bez garance). Hostům je k dispozici koupelna se sprchou a fénem, minibar (konzumace za poplatek), TV/Sat, trezor a telefon. Více-lůžkové pokoje jsou zpravidla situovány v 1. patře a mají menší balkon či (na vyžádání) nekrytou terasu, v přízemí bývá nekrytá veranda či předzahrádka. Pouze některé pokoje mají venkovní posezení, na vyžádání, bez garance.

STANDARD - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, možnost přidání třetího jednolůžka. Ve čtyřlůžkovém pokoji je k dispozici manželská postel a palanda (obsazenost 4 osobami je na úkor pohodlí a prostoru).

Děti do 2 let mají ubytování zdarma na lůžku s rodiči. Dětská postýlka na vyžádání, za poplatek.
Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání a za příplatek.

Check-in 17:00. Check-out 10:00.

Podmínky pro hendikepované

Na vyžádání pokoje pro hendikepované.
Vnitřní i venkovní prostory hotelu jsou kompletně bezbariérové, uzpůsobený je také bezbariérový vstup do bazénu, přístup na pláž i do moře, vč. možnosti využití speciálního vozíku do moře.

Stravování

ALL INCLUSIVE
Mezinárodní snídaně, obědy a večeře formou bufetu podávaného v hlavní restauraci (v ceně nápoje k hlavnímu jídlu - voda, víno, pivo, vybrané nealkoholické nápoje z automatu). Stoly v hlavní restauraci jsou hostům přiřazeny na celý pobyt. 1x týdně hotel pořádá "Sardinský večer" s nabídkou typické regionální kuchyně a 1x týdně také speciální "rybářský večer" s nabídkou rybích pokrmů. Vždy je k dispozici masová nebo vegetariánská varianta.

ALL INCLUSIVE zahrnuje: plnou penzi s nápoji během jídel (balená perlivá a neperlivá minerální voda, bílé a červené domácí víno, pivo a vybrané nealkoholické nápoje z automatu). NA HLAVNÍM BARU v čase 9:00-24:00 a v Grill baru v čase 10:30-22:00 neomezená konzumace (čepované, do plastových pohárků) vody, oranžády, coly, piva, ovocných džusů, ledového i horkého čaje, místních likérů mirto a limoncello, espressa a cappuccina; V GRILL BARU potom také domácí zmrzlina (nápoje jsou podávány z automatu a v plastových kelímcích, v ceně výhradně ve výše uvedených časech).
"Aperi-time" - vybraný alko- i nealkoholický aperitiv dne na hlavním baru v čase 19:15-19:45.
NA HLAVNÍM BARU v čase 11:00-19:00 nabídka pizzy.
ZA POPLATEK: alkoholické nápoje a pálenky, nápoje v lahvích nebo plechovkách, balené zmrzliny, svačiny a balené produkty. Vše co není zahrnuto v All Inclusive.

RESTAURACE AMARE - restaurace se zaměřením na gril nabízí obědy a večeře na bázi grilovaných ryb a mas. Obědy a večeře jsou včetně vybraných nápojů. Stravování zde je možné na rezervaci.

DOLCE DORMIRE - snídaňový koutek u hlavního baru pro ty, co si rádi přispí, s americkou kávou, cappuccinem a croissanty od 9:45 do 11:00.
K dispozici je také koutek s nabídkou pro ty, kteří si potrpí na zdravý životní styl - sušenky, cereálie, rýžové chleby, sojové či rýžové mléko, med, marmelády, corn flakes, cereálie, čerstvé šťávy z ovoce.
K dispozici je strava pro celiaky a osoby s bezlaktózovou dietou (balené pečivo, suchary, sušenky, těstoviny, bezlaktózová zmrzlina). V případě všech intolerancí je potřeba konzultovat možnosti předem při objednávce. Hotel nemá k dispozici oddělenou kuchyni pro vaření bezlepkových jídel, nulová kontaminace tedy nemůže být zaručena.

KOUTEK PRO PŘÍPRAVU DĚTSKÉ STRAVY: přístupný během otevírací doby restaurace. Kuchyňský kout s umyvadlem, lednicemi, ohřívačem lahví, mikrovlnnou troubou, mixérem a sterilizátorem, nádobím, prostíráním a jídelními židličkami. K dispozici jsou i základní produkty jako zeleninové polévky, vývary, rajčatová omáčka, těstoviny malé velikosti, mléko, jogurty, džemy, sušenky, čaj, čerstvé ovoce, maso, ryby. Tekutá nebo prášková mléka a hotové pokrmy pro miminka nejsou k dispozici. Při přípravě jídel je k dispozici maminkám personál restaurace.

Pro děti

Bazény s vyhrazenou částí pro děti.

Tým animátorů zajistí zábavu hostům všech věkových kategorií svým bohatým herním, sportovním, soutěžním programem, kolektivním aerobikem či hodinami tance. Animace probíhá především v italském jazyce.

Kvalifikovaný personál se stará o zábavu dětí, přizpůsobenou podle věkových skupin:
KIDS CLUB - pro děti o 3 do 7 let
MINI CLUB - pro děti od 7 do 11 let
YOUNG CLUB - pro děti od 11 do 14 let.
TRIBE CLUB - aktivity pro dospívající ve věku od 14 do 18 let, bohatý sportovní program a nejrůznější společenské
Všechny skupiny nabízejí množství sportovních aktivit, her, vzdělávacích a rekreačních činností uzpůsobených danému věku.

Za poplatek hlídání dětí, pronájem dětského kočárku (na vyžádání).

Sport a animace

Pro aktivní dovolenou lze využít 2 bazény s částí pro děti, 2 tenisové kurty, multifunkční hřiště, basketbalové hřiště, volejbal, fitness centrum, plážový volejbal, pétanque, padel kánoe, stolní tenis a hřiště pro děti.
Hosté mohou také využít bohatý animační a sportovní program pod vedením animačního týmu - skupinové lekce tance, aerobiku, sportovní aktivity a hry. Animace probíhají převážně v italském jazyce.
Kluby jsou rozdělené dle věkových kategorií dětí, Kids club pro děti od 3 do 6,99 let, Mini club pro děti od 7 do 10,99, Young Club pro děti od 11 do 13,99 let, Tribe club od 14 do 17,99 let.
Večer oživí piano bar, show a tematické programy.
Za poplatek: pronájem jízdních kol, výlety, potápění s instruktorem, potápěčské kurzy včetně pronájmu výbavy.

Wellness & beauty

Za poplatek: masáže.

Další služby

Na vyžádání a za poplatek lékařská služba.

Pláž

Široká veřejná pláž s jemným bílým pískem je od hotelu vzdálená cca 300 m a je přístupná přes zahradu příjemnou cestou lemovanou oleandry. V hotelové části jsou pro hosty hotelu k dispozici 2 lehátka a jeden slunečník na pokoj do vyčerpání kapacity (zdarma od 3. řady; 1. a 2. řada je za poplatek a na vyžádání) a toalety. Na pláži je možné zajistit křesílko pro vozíčkáře. První vypůjčení plážových ručníků je zdarma, výměna za poplatek.
Na tuto pláž navazují další větší či menší zátoky s jemným bílým pískem, proložené útesy a žulovými a čedičovými skalami.
Probíhá načítání...

Důležité

Dítě do 2 let má ubytování zdarma pouze na lůžku s rodiči. Dětská postýlka na vyžádání, za poplatek na místě.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta (od 29.5. do 5.10.2024)

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta (od 29.5. do 5.10.2024)

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě - povinné

Poplatky k úhradě na místě:
Pobytová taxa:
€ 1/os./den (duben-červen, září-říjen)
€ 2,50/os./den (červenec a srpen)
Pobytovou taxu neplatí děti do 12 let (změna vyhrazena)

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání):
Dětská postýlka do 2 let €10/noc (max. 1 na pokoj)

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
Calaserena Village

Sleva

10

%

Maracalagonis
Calaserena Village
25.08. - 29.08.2024
4 noci
Letecky plná penze s nápoji
Valtur Sardegna Tirreno Resort
Orosei
Valtur Sardegna Tirreno Resort
14.09. - 21.09.2024
7 nocí
Letecky all inclusive
Futura Club Cala Fiorita
Agrustos
Futura Club Cala Fiorita
18.09. - 25.09.2024
7 nocí
Letecky soft all inclusive
Alpiclub Alma Resort
Castiadas / Sant Elmo, San Pietro
Alpiclub Alma Resort
19.09. - 22.09.2024
3 noci
Letecky all inclusive