Cascioni Eco Retreat

Cascioni Eco Retreat *****

Praha - Olbia snídaně od 42 190 Vyberte termín
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
WellnessWellness
InternetInternet
FitnessFitness
NovinkaNovinka
Exkluzivně v SARDEGNA TRAVELExkluzivně v SARDEGNA TRAVEL

Charakteristika

Cascioni Eco Retreat je správná volba zejména pro páry, které chtějí strávit dovolenou v kompletním splynutí s přírodou bez nutnosti vzdát se prvotřídních služeb a luxusu.

Poloha

Hospodářství těží z privilegované polohy na věčně zeleném vršku, který se tyčí nad zálivem Cannigione a nabízí tak nezapomenutelné výhledy na pověstné Smaragdové pobřeží. V bezprostřední blízkosti se nachází mořská laguna Saloni, která je domovem několika druhů středomořských ptáků, které je možné pozorovat v různých ročních obdobích. Do 15 minut jízdy se dostanete na nejvyhlášenější pláže Smaragdového pobřeží, do luxusního přístavu Porto Cervo nebo do historických osad Arzachena (7 km) a San Pantaleo (6 km). Oblíbené turistické letovisko Cannigione je vzdálené necelých 7 km a letiště v Olbii cca 26 km (35 minut jízdy).

Pro dokonalou dovolenou v tomto resortu doporučujeme pronájem vozu na celou dobu pobytu.
Pronájmy aut


Vybavení

Retreat dokonale imituje původní sardinská hospodářství, ke kterému neodmyslitelně patří soukromí a pověstná ostrovní pohostinnost. V hlavní budově nalezneme recepci, lobby a restauraci s kamenným krbem, v portiku bar s výhledem do zahrady a na bazén s lehátky, vystavěný v bio designu z bílého mramoru. V pozadí je kuchyně a sklep, určený ke gastronomickým ochutnávkám, vedle kterého je postavené wellness centrum s vyhřívaným bazénem, saunou, speciálními bylinnými čaji a přírodními kosmetickými procedurami. O pár kroků dál se přes menší nádvoří nebo olivový háj dostaneme k luxusním suite.

Ubytování

Pro zajištění té správné vesnické a relaxační atmosféry, disponuje retreat pouze 15 suite. 10 kategorie Deluxe Pool Suite a 5 kategorie Prestige Pool Suite. Každý s portikem, soukromou zahradou, vyhřívaným bazénem, vzdušným obývacím pokojem, pohodlnou ložnicí a výhledem do krajiny nebo na moře. Ve suitech jsou využívány pouze přírodní materiály, ručně vytažená světle zbarvená terakota po které budete s radostí chodit i naboso, dub, korek; společně s hrubými koberci a měkkými glazurami z bavlny a lnu. Moderní technologie, někdy důmyslně skrytá před zraky tak, aby zapadala do celkového designu pokoje.

DELUXE POOL SUITE - o rozloze cca 37 m² se skládá z ložnice s oddělenou obývací zónou a designové koupelny se sprchou. 12 m² privátní verandy s pohovkou, křesly, stolem a lehátky. 30 m² vlastní zahrady a soukromého bazénu - vytápěného v okrajových částech sezóny. Hostům je k dispozici: rychlovarná konvice, láhev minerální vody, povlečení z egyptské bavlny, výběr tří polštářů, antialergenní pokrývka, telefon, satelitní LCD-TV, trezor na počítač, wi-fi, klimatizace/topení, přírodní kosmetika do koupele, fén. Za příplatek minibar.

PRESTIGE POOL SUITE - o rozloze cca 50 m² se skládá z ložnice s oddělenou obývací zónou a dvěma designovými koupelnami se sprchou. 30 m² privátní verandy s pohovkou, křesly, stolem a lehátky. 90 m² vlastní zahrady a soukromého bazénu - vytápěného v okrajových částech sezóny. Hostům je k dispozici: rychlovarná konvice, láhev minerální vody, povlečení z egyptské bavlny, výběr tří polštářů, antialergenní pokrývka, telefon, satelitní LCD-TV, trezor na počítač, wi-fi, klimatizace/topení, přírodní kosmetika do koupele, fén. Za příplatek minibar.

V ceně ubytování je zahrnuto: snídaně, každý den láhev minerální vody na pokoji, nezbytnosti k přípravě kávy nebo čaje, osušky k bazénu, užívání bazénu s relaxační zónou, vstup do Spa s využitím vyhřívaného bazénu, vodopádu a hydromasáže, sauna, turecké lázně, emoční sprchy (oproti rezervaci), vstup do posilovny s přístroji Technogym, vstup na vyhlídku s možností pozorování ptactva, zdravotní procházky v přírodním parku, úklid pokoje dvakrát denně, připojení k wi-fi ve společných prostorech i na pokoji, kryté parkovací místo, každý čtvrtek transfer na tradiční trhy v San Pantaleu, transfer do restaurací Cutter Lounge, Miraluna, La Colti, doprava na pláž.

Check-in: 15:00
Check-out: 11:00

Early check-in - možnost ubytování před 15 h., nebo Late Check-out užívání pokoje po 11 h. na vyžádání dle volné kapacity. Nutno vyžádat ve chvíli rezervace. Ceny na vyžádání v CK.

Stravování

V ceně pobytu je zahrnutá snídaně, která zahrnuje chuťovou cestu od sladké po slanou, včetně luštěnin, zeleniny, sezónního ovoce a "speciální sekce", která se každý den obměňuje.

Hosté mají možnost k pobytu se snídaní zakoupit balíček: Eat Around Gourmet Experience ( pouze v období od 18.5.-4.10.2024)- rezervace předen nebo při check in/ platba na místě.
€260/ osoba - balíček zahrnuje 4 obědy nebo večeře v přírodní restauraci - "Ulia" tříchodové menu - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje).

RESTAURACE ULIA: Několik stolů rozestavěných na otevřeném prostranství pro ty, kdo chtějí obklopeni stříbrnými listy olivovníků a zabalení do jemných vůní divokých bylin, poznat jednoduchou a přirozenou kuchyni Sardinie. V prostředí s nekonečným výhledem do krajiny, vedle bazénu, si v příjemném chládku podloubí vychutnáte lehký oběd a oslňující západ slunce s hvězdným nebem vás doprovodí, až přijde čas večeře.

Eat Aroung Gourmet Experience dále nabízí možnost výměny 3 večeří v restauraci Ulia za:

- 1 večeře na osobu v restauraci ‘Cutter Lounge & Restaurant’ - menu o 3 chodech - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

- 1 večeře v agriturismu ‘La Colti’ s nabídkou bohatého tradičního menu (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

- 1 večeře v restauraci ‘MiraLuna’ hotelu Villa del Golfo Lifestyle Resort - menu o 3 chodech - předkrm, hlavní chod, dezert (nezahrnuje nápoje). V ceně transfer z a do restaurace.

CUTTER LOUNGE & RESTAURANT: veranda vystavěná na pláži v Cannigione, s neformální atmosférou, kde můžete plně relaxovat za zvuku moře. Otevřená je celý den, servírují se saláty, místní lehké speciality na bázi mořských plodů či masa, pizzy všech druhů a domácí zákusky. Od rána až do noci zde mohou hosté prožívat nezapomenutelné momenty ve společnosti čerstvého mořského vánku.

LA COLTI: venkovská restaurace mimo areál hotelu nabízí typické sardinské menu z oblasti Gallury z místních bioproduktů (maso, zelenina, ovoce). Nabídka je každý den jiná a závisí jen na fantazii kuchařek a sezónní nabídce nejčerstvějších surovin. Mimo hlavní sezónu jsou zde také organizovány kurzy vaření.

MIRALUNA: (restaurace v sesterském hotelu Villa del Golfo Lifestyle Resort - vzdálená cca 5 km od hotelu) Restaurace na panoramatické verandě. Středomořská kuchyně z těch nejlepších místních surovin, doprovázená vynikajícím ostrovním vínem. Otevřená je přes oběd, stejně tak na aperitivy a večeře při západu slunce.

V období 1.5.-17.5. a 5.10.-26.10.2024 jsou restaurace Cutter Lounge, La Colti e Miraluna pouze na vyžádání.


Pro dopravu do restaurací mimo hospodářství mohou hosté v čase hlavních jídel využít bezplatné hotelové přepravy.

Za příplatek možnost privátních večeří:

V olivovém háji, za šumu olivovníků, vůně středomořské makchie a písně cikád. Kouzelný nezapomenutelný zážitek, který vás vrátí zpět k počátkům, k vůni jednoduché a originální kuchyně.

Na soukromé palubě u moře, ve smyslném prostředí jako dělaném pro oslavu speciální příležitosti.
Začněte aperitivem při západu slunce a pokračujte večeří připravenou šéfkuchaři restaurace Miraluna.

Za měsíčního svitu se plavte směrem k souostroví La Maddalena na palubě jachty Bonaria a vychutnejte si aperitiv při západu slunce. Ukotvěte v přístavu na večeři při svíčkách hýčkáni zkušenou posádkou.
Romantická atmosféra mezi mořem a hvězdnou oblohou.

Pro děti

Kvůli svému zaměření je možné ubytovat děti až od 6 let věku.

Sport a animace

Přírodní park je označen snadnými cestami, které lze projít pěšky nebo na kole. Mořská laguna přírodní rezervace Saloni lze kajakem splavit až k zálivu Cannigione; její břehy nabízejí záchytné body pro pozorování ptactva nebo k rozjímání. Posilovna vybavená stroji Technogym s panoramatickým výhledem do kraje Gallura.

Wellness & beauty

Wellness centrum vybízí k přírodní harmonii: klidný koutek kde si dopřejte potěšení z relaxační masáže olivovým olejem v jedné ze tří chatek pro procedury, nebo kde se budete regenerovat tureckou lázní nebo saunou, provoněnou helichrysem, levandulí a myrtou. Ve vyhřívaném bazénu s vodopádem nalézají své nejpřirozenější místo vířivka s thalassoterapií. Ve vnitřních prostorech relaxační zóny se nachází pohovky a hosté jsou vítáni na sardinský bylinkový čaj.

Další služby

Hosté se během svého pobytu mohou účastnit několika hospodářských činností v závislosti na ročním období. Mohou si vypěstovat svůj vlastní olivový strom nebo adoptovat jeden již vzrostlý, pomáhat při sběru oliv, degustovat místní oleje a vína, účastnit se kurzů vaření a cvičení jógy.
Ve čtvrtek nabízí hotel bezplatnou dopravu na trhy do obce San Pantaleo.

Pláž

Pro klienty je připravená bezplatná kyvadlová doprava na pláž Cala dei Ginepri vzdálenou cca 10km. Plážové osušky jsou v ceně. Na pláži je možné za poplatek plážový servis (lehátka a slunečníky - ceny na vyžádání), dále je k dispozici restaurace a bar.
Probíhá načítání...

Důležité

Hotel má jiné storno podmínky než VSP cestovní kanceláři.
Při zrušení v období 20 - 19 dní před odjezdem 70 % dále dle VSP SARDEGNA TRAVEL.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z a na letiště, speciální welcome drink, ubytování se snídaní nebo za příplatek (k úhradě na místě) s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024), bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž a do partnerských restaurací, 1x týdně na trhy v San Pantaleo.

VLASTNÍ DOPRAVA: speciální welcome drink, ubytování se snídaní nebo za příplatek (k úhradě na místě) s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024), bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž a do partnerských restaurací, 1x týdně na trhy v San Pantaleo.

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Pronájem auta: Pro dokonalou dovolenou v tomto resortu doporučujeme pronájem vozu na celou dobu pobytu.
Pronájmy aut

Příplatky

Příplatek Early check in (užívání pokoje před 15 hod.) nebo Late check out (po 11 h) je potřeba vyžádat při rezervaci a je potvrzen na základě obsazenosti hotelu. Příplatek je ve výši 90% z ceny pokoje na den.

Speciální nabídky

Na vyžádání:
Pro novomanželé: při příjezdu na pokoji sardinské cukroví a Prosecco.

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
144221 Letecký pohled, Palau, Sardinie Pokoj CLASSIC s výhledem na moře, Palau, Sardinie
Palau / Cala Capra
Capo d´Orso Hotel Thalasso & Spa
14.09. - 21.09.2024
7 nocí
Letecky polopenze
51906 Panorama, Cannigione, Sardinie
(foto By Antonio Saba) POKOJ CHARMING s výhledem na moře, Cannigione, Sardinie
(foto By Antonio Saba)
Cannigione
Aethos Sardinia
28.09. - 02.10.2024
4 noci
Letecky snídaně
38511 Jacuzzi - Oliena, Sardinie Bar u bazénu, Oliena, Sardinie
Oliena
Su Gologone Experience Hotel
02.10. - 05.10.2024
3 noci
Letecky snídaně
Exteriér, Arzachena, Sardinie

Sleva

20

%

Arzachena
Parco degli Ulivi
09.10. - 12.10.2024
3 noci
Letecky snídaně