Cascioni Eco Retreat *****

od 44 127 Kč

4 dní / snídaně

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Cascioni Eco Retreat je správná volba zejména pro páry, které chtějí strávit dovolenou v kompletním splynutí s přírodou bez nutnosti vzdát se prvotřídních služeb a luxusu.

Poloha

Hospodářství těží z privilegované polohy na věčně zeleném vršku, který se tyčí nad zálivem Cannigione a nabízí tak nezapomenutelné výhledy na pověstné Smaragdové pobřeží. V bezprostřední blízkosti se nachází mořská laguna Saloni, která je domovem několika druhů středomořských ptáků, které je možné pozorovat v různých ročních obdobích. Do 15 minut jízdy se dostanete na nejvyhlášenější pláže Smaragdového pobřeží, do luxusního přístavu Porto Cervo nebo do historických osad Arzachena (7 km) a San Pantaleo (6 km). Oblíbené turistické letovisko Cannigione je vzdálené necelých 7 km a letiště v Olbii cca 25 km (35 minut jízdy).

Vybavení

Retreat dokonale imituje původní sardinská hospodářství, ke kterému neodmyslitelně patří soukromí a pověstná ostrovní pohostinnost. V hlavní budově nalezneme recepci, lobby a restauraci s kamenným krbem, v portiku bar s výhledem do zahrady a na bazén s lehátky, vystavěný v bio designu z bílého mramoru. V pozadí je kuchyně a sklep, určený ke gastronomickým ochutnávkám, vedle kterého je postavené wellness centrum s vyhřívaným bazénem, saunou, speciálními bylinnými čaji a přírodními kosmetickými procedurami. O pár kroků dál se přes menší nádvoří nebo olivový háj dostaneme k luxusním suite.

Ubytování

Pro zajištění té správné vesnické a relaxační atmosféry, disponuje retreat pouze 15 suite. 10 kategorie Deluxe Pool Suite a 5 kategorie Prestige Pool Suite. Každý s portikem, soukromou zahradou, vyhřívaným bazénem, vzdušným obývacím pokojem, pohodlnou ložnicí a výhledem do krajiny nebo na moře. Ve suitech jsou využívány pouze přírodní materiály, ručně vytažená světle zbarvená terakota po které budete s radostí chodit i naboso, dub, korek; společně s hrubými koberci a měkkými glazurami z bavlny a lnu. Moderní technologie, někdy důmyslně skrytá před zraky tak, aby zapadala do celkového designu pokoje.

DELUXE POOL SUITE - o rozloze cca 37 m² se skládá z ložnice s oddělenou obývací zónou a designové koupelny se sprchou. 12 m² privátní verandy s pohovkou, křesly, stolem a lehátky. 30 m² vlastní zahrady a soukromého bazénu - vytápěného v okrajových částech sezóny. Hostům je k dispozici: rychlovarná konvice, láhev minerální vody, povlečení z egyptské bavlny, výběr tří polštářů, antialergenní pokrývka, telefon, satelitní LCD-TV, trezor na počítač, wi-fi, klimatizace/topení, přírodní kosmetika do koupele, fén. Za příplatek minibar.

PRESTIGE POOL SUITE - o rozloze cca 50 m² se skládá z ložnice s oddělenou obývací zónou a dvěma designovými koupelnami se sprchou. 30 m² privátní verandy s pohovkou, křesly, stolem a lehátky. 90 m² vlastní zahrady a soukromého bazénu - vytápěného v okrajových částech sezóny. Hostům je k dispozici: rychlovarná konvice, láhev minerální vody, povlečení z egyptské bavlny, výběr tří polštářů, antialergenní pokrývka, telefon, satelitní LCD-TV, trezor na počítač, wi-fi, klimatizace/topení, přírodní kosmetika do koupele, fén. Za příplatek minibar.

V ceně ubytování je zahrnuto: snídaně, každý den láhev minerální vody na pokoji, nezbytnosti k přípravě kávy nebo čaje, osušky k bazénu, užívání bazénu s relaxační zónou, vstup do Spa s využitím vyhřívaného bazénu, vodopádu a hydromasáže, sauna, turecké lázně, emoční sprchy (oproti rezervaci), vstup do posilovny s přístroji Technogym, vstup na vyhlídku s možností pozorování ptactva, zdravotní procházky v přírodním parku, úklid pokoje dvakrát denně, připojení k wi-fi ve společných prostorech i na pokoji, kryté parkovací místo, každý čtvrtek transfer na tradiční trhy v San Pantaleu, transfer do restaurací Cutter Lounge, Miraluna, La Colti, doprava na pláž.

Check-in: 15:00
Check-out: 11:00

Stravování

V ceně pobytu je zahrnutá snídaně.
Za příplatek možný pobyt s polopenzí. Oběd nebo večeře v restauraci "Ulia" - tříchodové menu (předkrm, hlavní chod a dezert). Nápoje nejsou zahrnuty v ceně.

RESTAURACE ULIA: Několik stolů rozestavěných na otevřeném prostranství pro ty, kdo chtějí obklopeni stříbrnými listy olivovníků a zabalení do jemných vůní divokých bylin, poznat jednoduchou a přirozenou kuchyni Sardinie. V prostředí s nekonečným výhledem do krajiny, vedle bazénu, si v příjemném chládku podloubí vychutnáte lehký oběd a oslňující západ slunce s hvězdným nebem vás doprovodí, až přijde čas večeře.

MIRALUNA: (restaurace v sesterském hotelu Villa del Golfo Lifestyle Resort - vzdálená cca 5 km od hotelu) Restaurace na panoramatické verandě. Středomořská kuchyně z těch nejlepších místních surovin, doprovázená vynikajícím ostrovním vínem. Otevřená je přes oběd, stejně tak na aperitivy a večeře při západu slunce.

LA COLTI: venkovská restaurace mimo areál hotelu nabízí typické sardinské menu z oblasti Gallury z místních bioproduktů (maso, zelenina, ovoce). Nabídka je každý den jiná a závisí jen na fantazii kuchařek a sezónní nabídce nejčerstvějších surovin. Mimo hlavní sezónu jsou zde také organizovány kurzy vaření.

CUTTER LOUNGE & RESTAURANT: veranda vystavěná na pláži v Cannigione, s neformální atmosférou, kde můžete plně relaxovat za zvuku moře. Otevřená je celý den, servírují se saláty, místní lehké speciality na bázi mořských plodů či masa, pizzy všech druhů a domácí zákusky. Od rána až do noci zde mohou hosté prožívat nezapomenutelné momenty ve společnosti čerstvého mořského vánku.


Pro dopravu do restaurací mimo hospodářství mohou hosté v čase hlavních jídel využít bezplatné hotelové přepravy.

Za příplatek možnost privátních večeří:

V olivovém háji, za šumu olivovníků, vůně středomořské makchie a písně cikád. Kouzelný nezapomenutelný zážitek, který vás vrátí zpět k počátkům, k vůni jednoduché a originální kuchyně.

Na soukromé palubě u moře, ve smyslném prostředí jako dělaném pro oslavu speciální příležitosti.
Začněte aperitivem při západu slunce a pokračujte večeří připravenou šéfkuchaři restaurace Miraluna.

Za měsíčního svitu se plavte směrem k souostroví La Maddalena na palubě jachty Bonaria a vychutnejte si aperitiv při
západu slunce. Ukotvěte v přístavu na večeři při svíčkách hýčkáni zkušenou posádkou.
Romantická atmosféra mezi mořem a hvězdnou oblohou.

Pro děti

Kvůli svému zaměření je možné ubytovat děti až od 6 let věku.

Sport a animace

Přírodní park je označen snadnými cestami, které lze projít pěšky nebo na kole. Mořská laguna přírodní rezervace Saloni lze kajakem splavit až k zálivu Cannigione; její břehy nabízejí záchytné body pro pozorování ptactva nebo k rozjímání. Posilovna vybavená stroji Technogym s panoramatickým výhledem do kraje Gallura.

Wellness & beauty

Wellness centrum vybízí k přírodní harmonii: klidný koutek kde si dopřejte potěšení z relaxační masáže olivovým olejem v jedné ze tří chatek pro procedury, nebo kde se budete regenerovat tureckou lázní nebo saunou, provoněnou helichrysem, levandulí a myrtou. Ve vyhřívaném bazénu s vodopádem nalézají své nejpřirozenější místo vířivka s thalassoterapií. Ve vnitřních prostorech relaxační zóny se nachází pohovky a hosté jsou vítáni na sardinský bylinkový čaj.

Další služby

Hosté se během svého pobytu mohou účastnit několika hospodářských činností v závislosti na ročním období. Mohou si vypěstovat svůj vlastní olivový strom nebo adoptovat jeden již vzrostlý, pomáhat při sběru oliv, degustovat místní oleje a vína, účastnit se kurzů vaření a cvičení jógy.
Ve čtvrtek nabízí hotel bezplatnou dopravu na trhy do obce San Pantaleo.

Pláž

Pro klienty je připravená bezplatná kyvadlová doprava na pláž. Plážové osušky jsou v ceně.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
WellnessWellness
FitnessFitness
NovinkaNovinka

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

Hotel má jiné storno podmínky než VSP cestovní kanceláři.
Při zrušení v období 29 - 21 dnů před odjezdem činí storno poplatek 50 %, 20 - 7 dní před odjezdem 70 %, 6 dní před odjezdem 90 % a dále dle VSP SARDEGNA TRAVEL.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z a na letiště, ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta (od 1. 6. do 1. 10. 2022), bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž Barca Bruciata, do partnerských restaurací a 1x týdně na trhy v San Pantaleo.

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta (od 1. 6. do 1. 10. 2022), bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž Barca Bruciata, do partnerských restaurací a 1x týdně na trhy v San Pantaleo.

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Speciální nabídky

Na vyžádání:
Pro novomanželé: při příjezdu na pokoji sardinské cukroví a Prosecco

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.