Capo d´Orso Hotel Thalasso & Spa

Capo d´Orso Hotel Thalasso & Spa *****

Praha - Olbia polopenze od 65 890 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
AnimaceAnimace
GolfGolf
TenisTenis
FitnessFitness

Charakteristika

Hotel nad zátokou Cala Capra s luxusní, klidnou a romantickou atmosférou leží pouhé 4 km od živého přístavního městečka Palau.

Green Independent Hotel Group (EU, W), Hotel Group (IT)Poloha

Hotel se nachází v severní Sardinii poblíž Smaragdového pobřeží, na jednom z nekrásnějších míst ostrova v zátoce Cala Capra, naproti národnímu parku Arcipelago La Maddalena. Rozkládá se v parku o rozloze 10 ha mezi divokými olivovníky a jalovci a obklopený malými plážičkami. Můžete zde relaxovat na kouzelných plážích, v luxusním Thalasso & Spa nebo aktivně odpočívat například na golfovém hřišti Pitch & Putt. Pouhé 4 km odtud je živé městečko se sportovním přístavem Palau.

Vzdálenost od letiště v Olbii 43 km (cca 55 min).

Vybavení

Oficiální přívlastek hotelu je "Il Romantico" = romantická dovolená.
Hostům je k dispozici hala s recepcí, společenská místnost s TV, tři restaurace a pizzerie, bar a večerní piano bar na terase pár metrů od pláže. V zahradě na útesu pár kroků od moře se nachází bar a bazén s mořskou vodou, obklopený sluneční terasou s lehátky a slunečníky zdarma. Centrum Thalasso & Spa zahrnuje 2 vyhřívané bazény s mořskou vodou v různé teplotě, 10 moderních místností pro thalassoterapii, masáže, turecké lázně, centrum krásy, zónu relax s lehátky. Hotel dále disponuje konferenčním centrem s kapacitou 150 osob (380 m²) a krytými nehlídanými parkovišti, za poplatek a na vyžádání garáž, využití hotelového heliportu.
Wi-Fi připojení zdarma na pokojích, v baru a na recepci.
Nabíjecí stanice pro elektromobily (výkon 22 Kw).
Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Hotel disponuje 86 komfortně zařízenými a v sardinském stylu ručně zdobenými pokoji. Všechny jsou vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchou a fénem, telefonem, TV/Sat, minibarem, trezorem, verandou či terasou s posezením, koupacími plášti (pouze pro dospělé) a osuškami na pláž. Dětská postýlka zdarma, na vyžádání při rezervaci. Na vyžádání Tea courtesy set (čajová souprava).

CLASSIC: pokoj s manželským lůžkem. Max. obsazenost 2 osoby.
DELUXE: pokoj s manželskou postelí a rozkládacím lůžkem pro 1 dítě do 13 let v opticky oddělené obývací části, max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 13 let.
DELUXE CARDINALINO s výhledem na moře: pokoj s manželskou postelí, v blízkosti Thalasso a Spa centra. Max. obsazenost 2 dospělí.
JUNIOR SUITE: prostorný pokoj s manželskou postelí (oddělené postele na vyžádání) s opticky oddělenou obývací částí s rozkládacím lůžkem, možnost dětské postýlky, koupelna a WC zvlášť, max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 13 let + 1 INF.
SUITE FAMILY: pokoj s manželskou postelí, opticky oddělený salonek s rozkládacím křeslem či lůžkem, další malý pokoj se dvěma oddělenými lůžky, 1 koupelna, 2x TV, max. obsazenost 4 dospělí + dítě do 13 let..
JUNIOR SUITE EXECUTIVE s výhledem na moře: nově zrenovované v sardském stylu, pokoj s manželským lůžkem (oddělené postele na vyžádání), opticky oddělený salonek se rozkládací pohovkou pro dítě, prostorná koupelna se sprchovým koutem, max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 13 let + INF.
JUNIOR SUITE CARDINAL: prostornější a nově zrenovované v sardském stylu, pokoj s manželským lůžkem (oddělené postele na vyžádání) a opticky oddělený salonek s pohovkou (možno rozložit na lůžko pro 2 děti), prostorná koupelna se sprchovým koutem a s přímým přístupem do Thalasso & Spa centra, pouhých 30 metrů od moře a slunečních teras, s výhledem na moře. Max. obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 13 let.
PRESIDENT s výhledem na moře: jedinečný a prestižní pokoj, zařízený se smyslem pro detail, s manželským lůžkem, vestavnou šatnou, odděleným obývacím pokojem se stolem a dvěma rozkládacími křesly + možnost dětské postýlky, luxusní koupelnou s hydromasážní vanou a prostorným sprchovým koutem s chromoterapií, oddělené od toalety a v neposlední řadě s verandou a úchvatným panoramatickým výhledem na moře. Dospělí hosté z tohoto pokoje mají (na objednání) volný vstup do wellness centra (víceúčelové bazény s hydromasážními tryskami, turecké lázně a relaxační zóna u moře). Max obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 13 let + INF. Tento pokoj podléhá přísnějším storno podmínkám než VSP CK (10% již od 61. dne před příjezdem).

Jednolůžkové pokoje (s 1,5 lůžkem) jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.


Check-in 15:30; check-out 11:00.

Stravování

Polopenze, pobyt se snídaní je na vyžádání

Snídaně - formou bufetu na hotelové terase, s překrásným výhledem a v doprovodu relaxačních melodií hraných na harfu (7:30-10:30), za příplatek je možné nechat si snídani přinést na pokoj.

Večeře - podávána v restauraci GLI OLIVASTRI formou bufetu - restaurace ukrytá mezi staletými stromy, elegantní a romantická, nabízí excelentní kuchyni s důrazem na lokální produkty a recepty, show cooking.

Hosté mohou jíst také v dalších restauracích (na rezervaci, za úhradu):
IL PAGURO - restaurace á la carte s terasou s výhledem na moře s fantastickým výběrem chutných a profesionálně připravených mořských plodů.
ÎLE FLOTTANTE - elegantní místo na vodní hladině, kde můžete ochutnat z exkluzivní nabídky šéfkuchaře.
Nechybí zde ani pizzerie L'APPRODO, kde Vám chutnou pizzu připraví v peci vytápěné dřevem.

Oběd - si lze vychutnat v restauracích IL PAGURO, ILE FLOTTANTE nebo v pizzerii L´APPRODO, kde nabízejí také čerstvé saláty a sandwiche. Úhrada na místě.

Možnost bezlepkové diety - na vyžádání při rezervaci.
Otevření restaurací a barů může být dle uvážení vedení hotelu omezeno. Donášková služba do pokoje za poplatek.

Pro děti

Hlídání dětí na vyžádání a za poplatek.

Sport a animace

K hotelu patří bazén s mořskou vodou, obklopený dřevěnou dlažbou, situovaný na skalnatém pobřeží v blízkosti moře.

Na útesu nad mořem venkovní posilovna s kardiofitness.
Za poplatek: wellness, golf, tenis, pronájem gumových člunů, kajaků a míst pro lodě u břehu hotelu (parkoviště pro přívěsy zdarma), rekreační a sportovní rybolov (i hlubokomořský), v blízkosti hotelu se nachází smluvní škola jízdy na plachetnici a potápěčské centrum, 1500 m vzdálená jízdárna organizuje projížďky na koních se zastávkou na koupání, pronájem aut, jízdních kol, motorek, výlety, transfery

GOLF:
Hotel disponuje 9 jamkovým hřištěm Pitch & Putt (PAR 27 – možnost půjčení holí), vhodným pro začátečníky, ale i pro pokročilé (PAR3).

Wellness & beauty

Hostům je k dispozici za poplatek Wellness centrum Thalasso & Spa L'INCANTU.
Centrum se skládá z recepce, 2 víceúčelových thalasso bazénů s různou teplotou mořské vody, jacuzzi (hydromasáže), 10 moderních kabin pro Thalasso, tureckých lázní, nabízeny jsou masáže a estetické služby, relaxační zóny v blízkosti moře a prostory pro opalování vybavené lehátky. Wellness centrum je otevřené 6 dní v týdnu.

Vstupné: € 30 2 hodiny (2 víceúčelové bazény s hydromasážními tryskami, turecké lázně a relaxační zóna u moře)

Do centra Thalasso & Spa nesmí děti do 14 let, od 14 let pouze v doprovodu dospělých nebo s jejich písemným povolením. Je také zapotřebí lékařské potvrzení, které lze zajistit i u místního lékaře (za poplatek, na objednání). Pro těhotné ženy nabízí wellness centrum speciální balíčky vhodných služeb.

Hosté ubytovaní v pokoji President s výhledem na moře, mají v ceně pobytu (oproti rezervaci) využití thalasso bazénů s mořskou vodou a hydromasážními tryskami, tureckou lázní a relaxační zónou u moře.

PROGRAMY 2024 (změna vyhrazena):
Veškeré programy jsou za poplatek, ceny na vyžádání u CK.
Všechny wellnes programy zahrnují během půldenní návštěvy balíček "CIRCUITO THALASSO & BENESSERE" (osvěžující nebo uvolňující), kde lze volně využít:
- 2 vyhřívané, víceúčelové venkovní bazény s mořskou vodou a hydromasážními tryskami různé intenzity pro všechny části těla
- jacuzzi
- turecké lázně
- relaxační zónu směřující k moři


“OBJEVTE THALASSO”
Mimořádná nabídka pro ty, kdo chtějí objevit požitky a blahodárné účinky kouzelného světa Thalassoterapie
Tento balíček zahrnuje (na osobu a na rezervaci):
- 3 dvouhodinové vstupy do Wellness centra "L´Incantu", vyhřívané víceúčelové thalasso bazény s hydromasážními tryskami, turecké lázně a relaxační zóna u moře;
- 1 uvolňující masáž (50 min) esenciálními sardinskými oleji
- 1 hydroterapie (25 minut).
Čas masáže zahrnuje pobyt v kabince. "CHECK-IN & CHECK-OUT"
Den na přípravu sardinského sluníčka a den na odjezd ve skvělé formě
Při příjezdu nechte na recepci své doklady a stres a nechte se rozmazlovat.
Stejně tak při odjezdu se nechte rozmazlit a domů se vraťte nabytí energií, sluncem a pohodou.
Péče probíhající ve dvou dnech (odpoledne nebo odpoledne).
Jedná se o 2 půldenní vstupy (dopoledne či odpoledne) zahrnující:
- 1 čistící ošetření obličeje - 1 tělový peeling
- 1 relaxační masáž (50 min)
- 1 masáž vybraných partií (25 min)
- 1 masáž obličeje (25 min)
- 1 hydratační tělový zábal
- 1 francouzská nebo standardní manikúra
- 1 francouzská nebo standardní pedikúra. 

"L´UOMO RELAX"
Relax pro muže - stále více a více mužů pečuje o své tělo, chtějí být hýčkáni, zapomenout na stres a chtějí si obnovit jak fyzickou, tak duševní vitalitu. 3 půldenní procedury (dopoledne či odpoledne) zahrnují:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 2 hydromasážní koupele s přidanou mořskou solí
- 2 sprchy s postřikem - 3 remineralizační zábaly s mořským bahnem
- 2 masáže vybraných partií (25 min)
- 1 relaxační masáž sardinskými esenciálními oleji (50 min)
- 1 specifické ošetření obličeje pro muže. 

"BENESSERE DELLA SCHIENA"
Pro bezbolestná záda - hektický životní styl a špatné držení těla způsobují bolesti zad. Rukama našich profesionálů a s pomocí mořské soli, myrty a jalovce se nechejte rozmazlovat, hýčkat a léčit svá bolavá záda.
Péče probíhá ve 3 dnech (3 půldenní vstupy - dopoledne nebo odpoledne) a zahrnuje:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 3 bahenní zábaly
- 2 specifické masáže zad aromatickými sardinskými oleji (25 min)
- 1 masáž horkými lávovými kameny (50 min)
- 3 hydromasážní koupele s květy mořské soli ze Sardinie a myrtovým gelem
- 2 lekce strečinku


"VIAGGIO THALASSO & RELAX"
K znovuzískání psychické a fyzické rovnováhy.
Péče probíhá v 1, 3 nebo 6 dnech (1, 3 nebo 6 půldenních vstupů - dopoledne či odpoledne)
Součástí programu:

6DENNÍ PROGRAM:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 1 rozjasňující obličejový peeling
- 2 hydromasážní koupele s mořskou solí
- 2 sprcha drenážními tryskami
- 2 sprcha s postřikem
- 3 detoxikační zábaly z mořských řas
- 2 remineralizační zábaly s mořským bahnem
- 2 relaxační masáže éterickými sardskými oleji (50 min)
- 3 masáže konkrétních partií (25 min)
- 1 masáž pod vodní tryskou (25 min)
- 5 lekcí acqua aerobiku

3DENNÍ PROGRAM:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 2 hydromasážní koupele s mořskou solí
- 2 detoxikační zábaly z mořských řas
- 1 sprcha drenážními tryskami
- 2 masáže vybraných partií (25 min)
- 1 masáž pod vodní tryskou (25 min)
- 3 lekce acqua aerobiku

1DENNÍ PROGRAM:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 1 detoxikační zábal z mořských řas
- 1 hydromasážní koupel s mořskou solí
- 1 masáž (kalifornská nebo relaxační se sardinskými esenciáními oleji) (50 min)


"SNELLEZZA E TONICITA"
Pro zlepšení kondice, vytvarování těla a znovuzískání ideální váhy.
Péče probíhá v 6 dnech (6 půldenních vstupů - dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 3 hydromasážní drenážní koupele
- 3 sprchy s tryskami
- 1 specifická hubnoucí masáž/ s mořským bahnem (zábal a zpevňující masáž)
- 3 oběhové a odvodňovací masáže s G5 (masáž, která využívá vibrace různé intenzity pro zahřátí tělových tkání)
- 2 drenážní masáže proti celulitidě (25 min)
- 5 ošetření těla pro zeštíhlení a proti celulitidě (zábal s aktivním kyslíkem a modelační masáž)
- 6 lekcí acqua aerobiku


"RIMODELLAMENTO E ANTICELLULITE"
Program proti celulitidě, podporuje dosažení harmonických linií postavy.
Péče probíhá ve 3 dnech (3 půldenní vstupy - dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační peeling
- 3 sprchy drenážními tryskami
- 3 odtučňovací a anticelulitidové zábaly
- 3 lokalizované remodelační masáže
- 2 oběhové a drenážní masáže s G5 (masáž, která využívá vibrace různé intenzity pro zahřátí tělových tkání)


"VITALITA E ARMONIA"
K obnovení duševní a tělesné rovnováhy
Péče probíhá v 6 dnech (6 půldenních vstupů - dopoledne, nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 3 sprchy s tryskami
- 3 hydromasážní koupele s mořskou solí
- 3 detoxikační zábaly z mořských řas
- 2 zábaly z mořského bahna
- 2 tlakové terapie
- 2 orientální energetické masáže (50 min)
- 1 masáž pod vodní tryskou (25 min)
- 2 masáže vybraných partií (25 min)
- 5 lekcí aqua aerobiku či strečinku


"GAMBE LEGGERE"
Specifický program pro štíhlé nohy, zlepšení krevního oběhu a celkového pohodlí dolních končetin.
Péče probíhá ve 3 dnech (3 půldenní vstupy - dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 2 speciální zábaly dolních končetin
- 3 hydromasážní koupele s mořskou solí
- 2 drenážní masáže (25 min)
- 1 presoterapie s Gel MIneralg
- 3 lekce aqua aerobiku


"L´INCANTU DOLCE ATTESA"
Pro nastávající maminky.
Zasloužená přestávka a odpočinek, program navržený přesně na míru.
Péče probíhá ve 3 dnech (3 půldenní vstupy - dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 3 drenážní masáže nohou (25 min)
- 1 hloubkové čištění obličeje¨
- 1 organické ošetření obličeje
- 1 francouzská nebo standardní manikúra
- 1 francouzská nebo standardní pedikúra
- 2 hydratační tělové zábaly
- 3 lekce aqua aerobiku speciálně pro těhotné ženy


"LA BELLEZZA MARINA IN SARDEGNA"
Ošetření zaměřené na odbourání stresu a přebytečných toxinů z těla.
Péče probíhá ve 3 dnech (3 půldenní vstupy - dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 tělový peeling
- 1 sprcha s tryskami
- 2 hydromasážní koupele s mořskou solí
- 2 detoxikační zábaly z mořských řas¨
- 1 relaxační masáž s esenciálními oleji ze Sardinie (50 min)
- 2 masáže vybraných partií (25 min)
- 1 ošetření pleti anti-aging
- 2 lekce aqua aerobiku


"LA BELLEZZA AL MASCHILE"
Pro mužskou krásu.
Péče probíhá ve 3 dnech (3 půldenní vstupy - dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 tělový peeling
- 2 hydromasážní koupele s esenciálními oleji
- 3 bahenní zábaly (40 min)
- 3 zeštíhlující a zpevňující masáže (25 min)
- 1 manikúra nebo pedikúra
- 1 hloubkové čištění obličeje
- 1 ošetření pleti anti-aging


"ZEN ATTITUDE"
Hluboká relaxace, vyvážení energií a stimulace smyslů.
Péče probíhá ve 3 dnech (3 půldenní vstupy - dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 tělový peeling
- 1 sprcha s tryskami
- 3 hydromasážní koupele s esenciálními oleji
- 1 detoxikační zábal z mořských řas
- 1 zábal z mořského bahna
- 1 hydratační tělový zábal
- 1 orientální energetická masáž (50 min)
- 2 masáže vybraných partií (25 min)
- 1 ošetření a očištění obličeje

Udržitelnost a ekologie

Příroda byla vždy středem projektů hotelového řetězce - nejen zdrojem inspirace, ale také zdrojem, který je potřeba chránit, aby mohl nabídnout ideální dovolenou k objevování nejautentičtější Sardinie. To vše je podstatou značky "We are green", vytvořenou a registrovanou společností Dephina, aby reprezentovala závazek hotelového řetězce vůči životnímu prostředí. Jde o soubor osvědčených postupů a iniciativ ke zlepšení místního prostředí, které vytyčují cestu k udržitelné budoucnosti Sardinie. WE ARE GREEN PROTOKOL DELPHINA

Další služby

Množství výletů, např. polodenní lodní výlet Delphina Expresem (€ 30/os., € 40/os. v období červenec-srpen - změna cen vyhrazena), celodenní lodní miniplavby historickou plachetnicí "Pulcinella" na korsické ostrovy (Francie) a souostroví La Maddalena (děti do 3 let se lodních výletů z bezpečnostních důvodů účasnit nesmějí) - objednání a platba na místě.
Kromě čistě wellness balíčku „OBJEVTE THALASSO“ lze už i z ČR objednat:
NOVOMANŽELÉ A VÝROČÍ
Balíček služeb pouze pro páry:
2 vstupy/os. (rezervace nutná) do wellness centra "L´Incantu" (bazény s odlišnou teplotou mořské vody pro podvodní masáže, turecké lázně a relaxační zóna u moře),
dárek od hotelu
EMOTION PROPOSAL
Speciální balíček služeb pouze pro páry (objednávka pro alespoň 2 osoby při minimálním pobytu 7 nocí/os.) - v ceně je zahrnuto:
snídaně do postele či na terase pokoje,
1 oběd v restauraci Il Paguro
1 intimní večeře (plody moře), vína z "Prezidenského sklepa"
miniplavba nebo výlet gomovým čliunem na souostroví La Maddalena,
sklenka šampaňského a tapas s typickým sardským kaviárem na sluneční terase směrem k moři,
25min masáž v páru,
1 hydroterapeutické ošetření v thalasso kabince,
1 terakotová plastika z unikátní kolekce značky Cerasarda

Pláž

2 písečné pláže - jedna vzdálená cca 70m s lehátky a slunečníky za poplatek, druhá procházkou přes zahradu. K dispozici je 5 dřevěných solárií nad hladinou moře s lehátky zdarma se vstupem přímo z hotelové zahrady, pár metrů od pláže se nachází terasa s barem a večerní piano bar. Milovníci přírody mohou podnikat romantické procházky a odhalovat exkluzivní zátoky, které jsou ukryté v jalovcových hájích mezi hotelem a majákem Capo d´Orso.
Probíhá načítání...

Důležité

U pokoje President s výhledem na moře má přísnější storno podmínky, než jsou uvedeny ve všeobecných podmínkách CK: Storno poplatek 15 % z ceny je platný od objednání do 46 dnů před odjezdem.
Ostatní podle CK.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní nebo s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 2. 10. 2024)

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní nebo s polopenzí, služby delegáta (od 29. 5. do 2. 10. 2024)

Cena nezahrnuje

Poplatky na místě - povinné

Poplatky k úhradě na místě:
Pobytová taxa: € 3,50/os./noc v období od 1. 4. do 31. 10.; Pobytovou taxu neplatí děti do 14 let a osoby starší 70 let. (změna vyhrazena)

Speciální nabídky

DLOUHÁ DOVOLENÁ - 5 % z ceny ubytování při pobytu na 14 nocí a více (již započítáno v ceně). Pobyty delší jak 14 nocí na vyžádání v CK.


NA VYŽÁDÁNÍ:
NOVOMANŽELÉ A VÝROČÍ - sleva výhradně pro páry, zahrnuje 1 vstup pro 1 osobu (na rezervaci) do wellness centra "L´Incantu" (thalasso vyhřívané bazény s mořskou vodou a hydromasáží, turecká lázeň a relaxační zóna), dárek na památku a stříbrný sardinský prstýnek pro dámu. Úvodní lekci golfu (3 green fee zdarma).

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
Letecký pohled na hotel, Porto Rotondo, Sardinie
COSTA SMERALDA - Porto Rotondo
Sulia House Porto Rotondo, Curio Collection by Hilton
24.08. - 28.08.2024
4 noci
Letecky snídaně
137857 Resort, San Teodoro, Sardinie Resort, San Teodoro, Sardinie
San Teodoro
Baglioni Resort Sardinia
28.08. - 04.09.2024
7 nocí
Letecky snídaně
36079 Bazény wellness centra LE THERMAE - Valle della Erica, Santa Teresa di Gallura, Sardinie Letecký pohled na vřesové údolí - Valle della Erica, Santa Teresa di Gallura, Sardinie
Santa Teresa Gallura / Capo Testa
Valle dell'Erica Resort Thalasso & Spa - Hotel Erica
18.09. - 25.09.2024
7 nocí
Letecky polopenze
122287 Vstup do hotelu, Chia, Sardinie Vstup do hotelu, Chia, Sardinie

Sleva

25

%

Chia
Conrad Chia Laguna Sardinia
19.09. - 22.09.2024
3 noci
Letecky polopenze