Calaserena Village

Calaserena Village ****

Praha - Cagliari plná penze s nápoji od 24 390 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
All inclusiveAll inclusive
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
PesPes
FitnessFitness
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně

Charakteristika

Skvěle vybavený komplex uprostřed bujné sardinské přírody a přímo u krásné písečné pláže je ideální pro rodiny s dětmi a aktivní dovolenou.

Poloha

Moderní hotelový resort je situován na jižním pobřeží Sardinie, přímo u písečné pláže a azurově průzračného moře, v nádherné lokalitě Geremeas, mezi městy Villasimius a Cagliari. Hlavní hotelová budova i pokoje jsou obklopeny typickou místní zelení s topoly, eukalypty a tamaryšky. Ve 30 km vzdáleném Cagliari, hl. městě ostrova, lze obdivovat historii, muzea, působivou architekturu i gastronomii. Oblíbené město Villasimius s komplexními turistickými službami je vzdáleno 20 km. Cca 80 km od hotelu lze navštívit typické nuraghy, 120 km odsud leží úchvatný park Parco della Giara a 125 km je vzdálen podmanivý ostrov San Pietro se svými bělostnými zátokami a azurovým mořem.
Vzdálenost od letiště v Cagliari: 37 km (cca 45 min).

Vybavení

Klientům je k dispozici recepce, lobby bar, dvě restaurace, dva bary (na náměstíčku a na pláži), dva bazény - jeden plavecký a druhý velký se skluzavkou pro děti, v udržované zahradě se vzrostlými stromy dětské hřiště a splash park s vodními atrakcemi pro nejmenší, široké sportovní zázemí - víceúčelové kurty na tenis i malou kopanou, lukostřelba, stolní tenis, fitness ad., amfiteátr, dětské kluby, wellness centrum, butiky, obchody, tabák, cash-point, kancelář s nabídkou pronájmu auta, konferenční prostory (400 míst), nehlídané parkoviště. V přilehlém lesíku mini farma a mini jízdárna pro děti (za poplatek).
Společné prostory - recepce, lobby, bary a restaurace prošly v roce 2023 rekontrukcí a redesignem. Po skončení sezóny 2024 je naplánována také renovace pokojů.
Ordinace lékaře (pediatr k dispozici denně, ráno a odpoledne; některé hodiny za poplatek).
Za poplatek: privátní sportovní lekce, wellness, některé sporty v rámci centra vodních sportů (viz. Sport a animace), výlety, potápění, pronájem vozu, lékař mimo vyhrazené hodiny. Změna vyhrazena.

V hotelu platí zákaz kouření - na pokojích, v amfiteátru, ve všech vnitřních prostorách a ve všech místech s větším množstvím osob, na hřištích a v prostorách určených dětem.
Wi-Fi ve společných prostorách + na pokojích Premium a Comfort zdarma.

Malý pes do 10 kg na vyžádání, za poplatek, pouze v pokojích Classic se zahrádkou, pohyb mimo společné prostory, na vodítku a s náhubkem.

Ubytování

Hotel nabízí celkem 350 elegantních pokojů situovaných v jedno- až dvoupatrových řadových domcích v nádherné zahradě. Všechny pokoje jsou vybavené individuální klimatizací, telefonem, TV, mini lednicí, trezorem a koupelnou se sprchou a fénem.
Jednotlivé pokoje pro max. 4 osoby (3.-4. lůžko je přistýlka, formou výklopného lůžka nebo palandy).
Pokoje jsou typu CLASSIC a na vyžádání PREMIUM a COMFORT. Pokoje v patře jsou bez balkonu nebo se sdílenou terasou, některé mohou mít balkon (nelze garantovat). Na vyžádání a za příplatek pokoje v přízemí CLASSIC GARDEN s předzahrádkou (omezená kapacita).

Pokoje CLASSIC - dvoulůžkové pokoje v prvním patře, možnost 3.-4. lůžka formou přistýlky.

Pokoje na vyžádání:
CLASSIC GARDEN - pokoje CLASSIC se zahrádkou, za příplatek, omezená dostupnost.
PREMIUM - pokoje situované blíže hlavním službám, vybavené jako Classic, navíc mají ve výbavě konvici pro přípravu čaje vč. nabídky čajů, kávovar na espresso, Wi-Fi připojení, TV 32", plážové osušky (1 ks/osoba nad 3 roky, výměna po týdnu, častější výměna za poplatek). Možno vyžádat bez poplatku pokoj v přízemí se zahrádkou nebo s balkonem v 1. či 2. patře (dle dostupnosti).
COMFORT - pokoje nejblíže hlavním službám, vybavené jako Premium, navíc mají ve výbavě SkyItalia-TV 32", open minibar (voda, 2 plechovky nealka a pivo), plážové osušky (1 ks/osoba nad 3 roky/výměna denně). Možno vyžádat bez poplatku pokoj v přízemí se zahrádkou nebo s balkonem v patře (dle dostupnosti). Hosté v pokojích Comfort mají v restauraci vyhrazený stůl.
SUITE - prostorné pokoje pro rodiny, nově zrekonstruované již pro rok 2024, se dvěma místnostmi - ložnicí s manželskou postelí a obývací částí s rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Max. obsazenost 4 osoby.

Postýlka pro dítě do 3 let je na vyžádání. Povinný poplatek pro děti do 3 let, který zahrnuje i vstup do dětské kuchyňky (zahrnuto v ceně zájezdu).
Možnost vlastní postýlky (nutno hlásit předem), postýlka se ale počítá o celkového počtu lůžek v pokoji.

Na vyžádání pokoj DUS CLASSIC (dvoulůžkový obsazený 1 osobou), pokoje pro hendikepované klienty, propojené pokoje nebo ubytování se psem (v pokojích GARDEN s přezahrádkou).

Check-in 16:00; check-out 10:00 hod.
Je-li to organizačně možné, pokoje jsou v den příjezdu k dispozici od 14:30 hod. (dřívější check-in nelze garantovat, závisí na dostupnosti pokoje).
Pozdní check-out za poplatek (pokoj a slunečník při pozdním check-in v den odjezdu k dispozici do 14:15 h; nutno vyžádat min. 2 dny před odjezdem).

Min. délka pobytu 4 noci, v období 30.6.-7.9.2024 min. 7 nocí.
Kratší pobyty výhradně na vyžádání.
Ubytování na 1-3 noci na vyžádání, s příplatkem pro pobyty přes víkend (sobotní noc). V případě zájmu kontaktujte prodejce.

Podmínky pro hendikepované

Areál resortu je bezbariérový, včetně vybraných pokojů a vyhrazených míst na pláži (přístup po chodníčku), sedaček v amfiteátru a parkování (za poplatek možnost pronájmu invalidního vozíku) - doprovod personálu ovšem není zajištěn.
Na vyžádání pokoje pro hendikepované klienty.

Stravování

PLNÁ PENZE S NÁPOJI nebo za příplatek ALL INCLUSIVE

PLNÁ PENZE S NÁPOJI ("PIÚ") je podávána v hlavní hotelové restauraci:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, k hlavnímu jídlu je v ceně stáčené víno a filtrovaná voda. Káva při snídani je z automatu.
V rámci zážitkového vaření se show-cooking.

Za příplatek možnost rezervovat ALL INCLUSIVE BLUSERENA.
Navíc oproti plné penzi:
- v HLAVNÍM BARU: v ceně kávový bar, vybrané točené nealko nápoje (např. tonic, aranciata, orange soda, cola, dle nabídky) a ovocné džusy, točené pivo, vybrané místní likéty a aperitivy. Od 19:30 hod. vybrané koktejly.
Za poplatek: koktejly, šampaňské a alkohol specifikovaný s poplatkem dle barového lístku.
- v BARU V RESTAURACI: kávový bar k snidani; k obědu a večeři v ceně 2 sklenice točeného nápoje na osobu (na výběr pivo, pomerančová limonáda nebo kola).
- v BARU NA PLÁŽI: v ceně kavový bar, točené nealko (pomerančová limonáda, kola), točené pivo, vybrané místní likéry a víno.
All inclusive musí mít všechny osoby na pokoji. Platí pro osoby od 3 let.
Nápoje jsou podávány ve sklenicích (0,2l). Služba ALL INCLUSIVE má omezenou kapacitu.

Klienti mají dále možnost stravování za příplatek:
IL GIARDINO - venkovní zóna před hlavní restaurací, ve stínu, se stoly vyhrazenými každé rodině. Stolování zde je nutno rezervovat předem na celý pobyt (obědy i večeře). Při nepřízni počasí je vyhrazen stůl uvnitř hlavní restaurace.
Gourmet restaurace IL GUSTO - otevřena od 12/6 do 9/9 (změna vyhrazena), zde jsou stoly vyhrazené jednotlivým rodinám, večeře se podává od pondělí do soboty (omezená kapacita, rezervace den předem na recepci). klienti s plnou penzí s nápoji mají v ceně 1x za pobyt využití restaurace IL GUSTO, klienti s all inclusive 2x za pobyt (platí pro pobyt na na min. 7 nocí, nutná rezervace předem).
Plážová restaurace BLU BEACH RESTAURANT, s možností objědnat si jídla i přímo na lehátko.

Hosté resortu mohou využívat 2 bary - jeden na centrálním náměstíčku a druhý na pláži.
Veškeré nápoje hrazené extra se platí pomocí Smart Card.

"Baby Kitchen / Biberoneria" - přípravna stravy pro miminka - otevřena od 6:00-24:00 hod., pro rodiče s dětmi do 3 let.
K dispozici jsou základní suroviny k přípravě pokrmů v čase podávání chodů v restauraci; k dispozici lednice, varné desky, dětské židličky a stolky, nádobí, ohřívače lahví, mikrovlnná trouba, sterilizátor. V čase oběda a večeře rovněž masové a zeleninové vývary, zeleninové pyré, menší druhy těstovin, plátky masa, rybí filety, šunka, mléčné výrobky, čerstvé mléko a ovoce, jogurty, džemy, čaj a sušenky.
K dispozici nejsou hotové dětské pokrmy, tavené sýry ani kojenecké mléko.

Děti mají rezervován oběd v rámci dětských klubů (v období 12/6-9/9, změna vyhrazena)
V ceně snack a pizza na pláži (v čase 11-12:30 h) a v BARU filtrovaná voda.

Restaurace nabízí i pokrmy pro klienty s potravinovou intolerancí - hlavní restaurace má v bufetu nabídku bezlepkových pokrmů (salámy, balené pečivo k snídani, bezlepkové varianty jednotlivých chodů oběda a večeře (pokrmy ovšem nejsou připravovány v oddělené kuchyni a proto nelze garantovat, že nedošlo ke kontaktu s dietně nevhodnými potravinami). Součástí je také nabídka pokrmů bez vajec a mléka.

Pobyt začíná večeří, v den odjezdu mají klienti v ceně jako poslední jídlo oběd (nebo obědový balíček s příplatkem).
Na vyžádání možnost začít pobyt obědem, pak se končí v den odjezdu snídaní (nutno vyžádat předem, již s rezervací pokoje).

Pro děti

Bluserena řetězec, do něhož patří CALASERENA VILLAGE, byl v rámci Itálie prvním držitelem prestižního ocenění "KIDS FRIENDLY HOLIDAY" uděleného národní pediatrickou asociací. To odráží celkovou atmosféru, kdy prioritou jsou spokojené děti a jejich rodiče. Animační a veškerý program probíhá v italském jazyce.

Rodiny mohou využít velký bazén se skluzavkou, plavecký bazén, velký park s prolézačkami, nafukovacími atrakcemi, trampolínami, skluzavkami, Splash Park s vodotrysky, atrakcemi a vodními hrami (pro děti od 3 do 12 let). Součástí zahrady je také mini farma a mini jízdárna s poníky (jízda za poplatek).
Kuchyňka s jídelnou pro přípravu pokrmů pro nejmenší děti do 3 let (přístupná od 6:00-24:00 hod., k dispozici základní suroviny, odborná asistence na požádání). V rámci bufetu v odbě obědů a večeří nabídka vybraných jídel (vývary, zeleninové kaše, těstoviny, maso apod.).

Dětské kluby s animačním programem ve vlastních prostorách s dětským bazénem se skluzavkou, denně kromě neděle, 9:30-18:30 h (pondělky od 9:00 h). Veškerý sportovní a zábavní program je v období 12/6-9/9 (změna vyhrazena).
Kluby SERENINO a SERENINO PIÚ jsou garantovány po celou letní sezónu, oba mají svůj speciálně vyhrazený prostor s bazénem (vstup dětí do 6 let v doprovodu rodičů) a hrami.
Klub SERENINO (3-5 let), SERENINOPIÚ (6-10 let), TEENY CLUB (11-14 let) a JUNIOR CLUB (14-17 let) - hry, sport, taneční lekce, divadlo ad.
Dětem do 6 let, které nejsou zapsány do dětského klubu, vstup do bazénu umožněn v určité hodiny, za doprovodu rodičů.
Škola tance a lekce fotbalu pro děti 5-14 let, kolektivní lekce plavání pro děti od 3 let.
Dětem ve věku 3-10 let je určen večerní klub SERENINO EVENING, denně kromě neděle, 21:30-23:00 h.
Pro celou rodinu je určen BLUSERENA CIRCUS s artisty, klauny, žongléry a akrobaty-

Sport a animace

Resort disponuje dvěma bazény - jedním se skluzavkou pro děti a hydromasáží a druhým plaveckým vhodným i pro potápění. K dispozici také Splash Park s vodotrysky, atrakcemi a vodními hrami (pro děti od 3 do 12 let).
Hostům se nabízí velmi bohatý animační program, za pomoci týmu 40 animátorů se nabízí kolektivní aktivity (v italském jazyce) - denní program, večerní představení v amfiteátru, kabaret, živá hudba, diskotéka pod širým nebem, cirkusová škola pro celou rodinu, kolektivní aktivity - taneční lekce Bluserena Baila (denní taneční lekce salsy, merengue, bachaty ad.), Bluserena Tango (exkluzivní taneční lekce napříč žánry); Total Body, Nordic walking a Pilates, kolektivní lekce plavání.
Pro milovníky fitness je kromě moderní tělocvičny k dispozici také zóna fitness, obojí s posilovacími stroji, činkami, spinningovými koly a běžeckými pásy, dále skupinové lekce gymnastiky s kvalifikovaným personálem (předem dané hodiny) a mnoho dalších skupinových aktivit: strečink, Total Body a Acquagym, Nordic Walking, Pilates, Street Workout a fitness s paličkami.
Hosté mohou dále využít v hlavní sezóně (1/6-5/9, změna vyhrazena): kolektivní lekce: plavání, plachtění, tenisu a lukostřelby, plážového golfu (15/6-12/9). Zdarma jsou k dispozici víceúčelová hřiště na tenis/minifotbal, dráhy pro petanque (bocce) s umělým povrchem, lukostřelba, plážový volejbal (s nočním osvětlením) a stolní tenis.
Karetní klub: denní a večerní turnaje - např. Texas Hold´em Poker.
Bluserena SeaSport Club - široká nabídka vodních sportů a podvodních aktivit s profi instruktory. Zdarma: skupinové lekce plachtění, windsurfingu (pro děti i dospělé), kánoe, paddleboarding. Individuální využití kánoí, surfu a paddleboardu zdarma je možné mimo časy skupinových lekcí.
Za poplatek: intenzivní či individuální lekce - plachtění (pro děti jsou k dispozici speciální malé loďky Baby Boat), windsurfing, BluSerena Water Fun - aktivity s motorovým člunem, lodní výlety, potápění včetně vybavení i potápěčských kurzů různých úrovní.
Zákaz jízdy na kolech v areálu hotelu.

Wellness & beauty

BLUWELLNESS centrum za poplatek nabízí zkrášlovací procedury, holistické i jiné masáže. Info na recepci.

Další služby

V areálu hotelu, v barech, restauracích a Punto Blu se platí zálohovanou klubovou kartou SMART CARD, kterou host dostane při příjezdu na recepci (1 karta/pokoj) a nabije si do ní kredit.
SMART CARD také podmiňuje využití All inclusive Extra služeb a nabídek CLUB BLUESERENA PIÚ (kartu nutno předložit na požádání). Nevyužitý kredit bude klientovi vrácen při odjezdu.
Za poplatek nonstop lékařská služba, ordinace lékaře a pediatra přímo v areálu.
V den odjezdu k dispozici nehlídaná úschovna zavazadel a převlékárny se sprchami.

Ubytování na kratší dobu 1-3 noci na vyžádání, s příplatkem pro pobyty přes víkend (sobotní noc). V případě zájmu kontaktujte prodejce.

Pláž

Vyhrazená hotelová písečná pláž leží přímo u komplexu (dostupná procházkou areálem cca 450 m od ubytování, dle pozice jednotlivých pokojů). Koupání v průzračném moři je vhodné i pro malé děti. U pláže se rozprostírá příjemný lesopark. Jsou zde sprchy a převlékárny, bar a informační stánek. Na pláži si lze zahrát plážový volejbal, beach tenis, vyzkoušet kánoe, windsurfing, plachetnice. Soukromé lekce za poplatek. Za poplatek potápění (potápěčské centrum je uvnitř komplexu) a další vodní sporty nabízené zástupci Bluserena SeaSport.
V ceně 1 slunečník, 1 křesílko a 1 lehátko/pokoj od 4. řady; první 3 řady jsou za poplatek (rezervace předem).
V rámci All inclusive v ceně 1 plážová osuška/os. nad 12 let (výměna po týdnu, častější za poplatek); pokoj Comfort: 1 slunečník v centrální části pláže/pokoj, 1 plážová osuška/os. od 3 let (denní výměna).
Probíhá načítání...

Důležité

V hotelu se hradí útrata předplacenou kartou Smart Card (1 karta/pokoj), kterou je možné nabít si až do výše 200 eur a dobíjet kdykoliv v průběh pobytu. K čerpání služeb je nutné, aby klienti měli u sebe tuto Smart Card a nosili rozlišovací náramek. Nevyužitý zůstatek je vrácen při odjezdu.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s plnou penzí s nápoji nebo s all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s plnou penzí s nápoji nebo s all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta 

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

10 % z ceny ubytování při objednání do 30. 7. 2024

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
139109 Letecký pohled na hotel, Badesi, Sardinie Letecký pohled na hotel, Badesi, Sardinie

Sleva

10

%

Badesi
Is Serenas Badesi Village
11.09. - 14.09.2024
3 noci
Letecky all inclusive
147967 Bazény, Cala Liberotto, Orosei, Sardinie Letecký pohled na resort, Cala Liberotto, Orosei, Sardinie
Orosei
Valtur Sardegna Tirreno Resort
14.09. - 21.09.2024
7 nocí
Letecky all inclusive
103585 Bazén, Budoni, Sardinie Bazén, Budoni, Sardinie
Budoni
Valtur Sardegna Baia dei Pini Resort
18.09. - 25.09.2024
7 nocí
Letecky all inclusive
Pohled za zahrady, Cala Liberotto, Sardinie
Orosei
Nicolaus Club Torre Moresca
21.09. - 28.09.2024
7 nocí
Letecky soft all inclusive