od 24 390 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
All inclusiveAll inclusive
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
PesPes
FitnessFitness
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně

Charakteristika

Skvěle vybavený komplex uprostřed bujné sardinské přírody a přímo u krásné písečné pláže je ideální pro rodiny s dětmi a aktivní dovolenou.

Poloha

Moderní hotelový resort je situován na jižním pobřeží Sardinie, přímo u písečné pláže a azurově průzračného moře, v nádherné lokalitě Geremeas, mezi městy Villasimius a Cagliari. Hlavní hotelová budova i pokoje jsou obklopeny typickou místní zelení s topoly, eukalypty a tamaryšky. Ve 30 km vzdáleném Cagliari, hl. městě ostrova, lze obdivovat historii, muzea, působivou architekturu i gastronomii. Oblíbené město Villasimius s komplexními turistickými službami je vzdáleno 20 km. Cca 80 km od hotelu lze navštívit typické nuraghy, 120 km odsud leží úchvatný park Parco della Giara a 125 km je vzdálen podmanivý ostrov San Pietro se svými bělostnými zátokami a azurovým mořem.
Vzdálenost od letiště v Cagliari: 37 km (cca 45 min).

Vybavení

Klientům je k dispozici recepce, lobby bar, dvě restaurace, dva bary (na náměstíčku a na pláži), dva bazény - jeden plavecký a druhý velký se skluzavkou pro děti, v udržované zahradě se vzrostlými stromy dětské hřiště a splash park s vodními atrakcemi pro nejmenší, široké sportovní zázemí - víceúčelové kurty na tenis i malou kopanou, lukostřelba, stolní tenis, fitness ad., amfiteátr, dětské kluby, wellness centrum, butiky, obchody, tabák, cash-point, kancelář s nabídkou pronájmu auta, konferenční prostory (400 míst), nehlídané parkoviště. V přilehlém lesíku mini farma a mini jízdárna pro děti (za poplatek).
Společné prostory - recepce, lobby, bary a restaurace prošly v roce 2023 rekontrukcí a redesignem. Po skončení sezóny 2024 je naplánována také renovace pokojů.
Ordinace lékaře (pediatr k dispozici denně, ráno a odpoledne; některé hodiny za poplatek).
Za poplatek: privátní sportovní lekce, wellness, některé sporty v rámci centra vodních sportů (viz. Sport a animace), výlety, potápění, pronájem vozu, lékař mimo vyhrazené hodiny. Změna vyhrazena.

V hotelu platí zákaz kouření - na pokojích, v amfiteátru, ve všech vnitřních prostorách a ve všech místech s větším množstvím osob, na hřištích a v prostorách určených dětem.
Wi-Fi ve společných prostorách + na pokojích Premium a Comfort zdarma.

Malý pes do 10 kg na vyžádání, za poplatek, pouze v pokojích Classic se zahrádkou, pohyb mimo společné prostory, na vodítku a s náhubkem.

Ubytování

Hotel nabízí celkem 350 elegantních pokojů situovaných v jedno- až dvoupatrových řadových domcích v nádherné zahradě. Všechny pokoje jsou vybavené individuální klimatizací, telefonem, TV, mini lednicí, trezorem a koupelnou se sprchou a fénem.
Jednotlivé pokoje pro max. 4 osoby (3.-4. lůžko je přistýlka, formou výklopného lůžka nebo palandy).
Pokoje jsou typu CLASSIC a na vyžádání PREMIUM a COMFORT. Pokoje v patře jsou bez balkonu nebo se sdílenou terasou, některé mohou mít balkon (nelze garantovat). Na vyžádání a za příplatek pokoje v přízemí CLASSIC GARDEN s předzahrádkou (omezená kapacita).

Pokoje CLASSIC - dvoulůžkové pokoje v prvním patře, možnost 3.-4. lůžka formou přistýlky.

Pokoje na vyžádání:
CLASSIC GARDEN - pokoje CLASSIC se zahrádkou, za příplatek, omezená dostupnost.
PREMIUM - pokoje situované blíže hlavním službám, vybavené jako Classic, navíc mají ve výbavě konvici pro přípravu čaje vč. nabídky čajů, kávovar na espresso, Wi-Fi připojení, TV 32", plážové osušky (1 ks/osoba nad 3 roky, výměna po týdnu, častější výměna za poplatek). Možno vyžádat bez poplatku pokoj v přízemí se zahrádkou nebo s balkonem v 1. či 2. patře (dle dostupnosti).
COMFORT - pokoje nejblíže hlavním službám, vybavené jako Premium, navíc mají ve výbavě SkyItalia-TV 32", open minibar (voda, 2 plechovky nealka a pivo), plážové osušky (1 ks/osoba nad 3 roky/výměna denně). Možno vyžádat bez poplatku pokoj v přízemí se zahrádkou nebo s balkonem v patře (dle dostupnosti). Hosté v pokojích Comfort mají v restauraci vyhrazený stůl.
SUITE - prostorné pokoje pro rodiny, nově zrekonstruované již pro rok 2024, se dvěma místnostmi - ložnicí s manželskou postelí a obývací částí s rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Max. obsazenost 4 osoby.

Postýlka pro dítě do 3 let je na vyžádání. Povinný poplatek pro děti do 3 let, který zahrnuje i vstup do dětské kuchyňky (zahrnuto v ceně zájezdu).
Možnost vlastní postýlky (nutno hlásit předem), postýlka se ale počítá o celkového počtu lůžek v pokoji.

Na vyžádání pokoj DUS CLASSIC (dvoulůžkový obsazený 1 osobou), pokoje pro hendikepované klienty, propojené pokoje nebo ubytování se psem (v pokojích GARDEN s přezahrádkou).

Check-in 16:00; check-out 10:00 hod.
Je-li to organizačně možné, pokoje jsou v den příjezdu k dispozici od 14:30 hod. (dřívější check-in nelze garantovat, závisí na dostupnosti pokoje).
Pozdní check-out za poplatek (pokoj a slunečník při pozdním check-in v den odjezdu k dispozici do 14:15 h; nutno vyžádat min. 2 dny před odjezdem).

Min. délka pobytu 4 noci, v období 30.6.-7.9.2024 min. 7 nocí.
Ubytování na kratší dobu 1-3 noci na vyžádání, s příplatkem pro pobyty přes víkend (sobotní noc). V případě zájmu kontaktujte prodejce.

Podmínky pro hendikepované

Areál resortu je bezbariérový, včetně vybraných pokojů a vyhrazených míst na pláži (přístup po chodníčku), sedaček v amfiteátru a parkování (za poplatek možnost pronájmu invalidního vozíku) - doprovod personálu ovšem není zajištěn.
Na vyžádání pokoje pro hendikepované klienty.

Stravování

PLNÁ PENZE S NÁPOJI nebo za příplatek ALL INCLUSIVE

PLNÁ PENZE S NÁPOJI ("PIÚ") je podávána v hlavní hotelové restauraci:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, k hlavnímu jídlu je v ceně stáčené víno a filtrovaná voda. Káva při snídani je z automatu.
V rámci zážitkového vaření se show-cooking.

Za příplatek možnost rezervovat ALL INCLUSIVE BLUSERENA.
Navíc oproti plné penzi:
- v HLAVNÍM BARU: v ceně kávový bar, vybrané točené nealko nápoje (např. tonic, aranciata, orange soda, cola, dle nabídky) a ovocné džusy, točené pivo, vybrané místní likéty a aperitivy. Od 19:30 hod. vybrané koktejly.
Za poplatek: koktejly, šampaňské a alkohol specifikovaný s poplatkem dle barového lístku.
- v BARU V RESTAURACI: kávový bar k snidani; k obědu a večeři v ceně 2 sklenice točeného nápoje na osobu (na výběr pivo, pomerančová limonáda nebo kola).
- v BARU NA PLÁŽI: v ceně kavový bar, točené nealko (pomerančová limonáda, kola), točené pivo, vybrané místní likéry a víno.
All inclusive musí mít všechny osoby na pokoji a lze je rezervovat pouze u pobytů na min. 7 nocí. Platí pro osoby od 3 let.
Nápoje jsou podávány ve sklenicích (0,2l). Konzumace vybraných točených nápojů v den odjezdu v ceně až do 14 hodin.
Služba ALL INCLUSIVE má omezenou kapacitu.

Klienti mají dále možnost stravování za příplatek:
IL GIARDINO - venkovní zóna před hlavní restaurací, ve stínu, se stoly vyhrazenými každé rodině. Stolování zde je nutno rezervovat předem na celý pobyt (obědy i večeře). Při nepřízni počasí je vyhrazen stůl uvnitř hlavní restaurace.
Gourmet restaurace IL GUSTO - otevřena od 12/6 do 9/9 (změna vyhrazena), zde jsou stoly vyhrazené jednotlivým rodinám, večeře se podává od pondělí do soboty (omezená kapacita, rezervace den předem na recepci). klienti s plnou penzí s nápoji mají v ceně 1x za pobyt využití restaurace IL GUSTO, klienti s all inclusive 2x za pobyt (platí pro pobyt na na min. 7 nocí, nutná rezervace předem).
Plážová restaurace BLU BEACH RESTAURANT, s možností objědnat si jídla i přímo na lehátko.

Hosté resortu mohou využívat 2 bary - jeden na centrálním náměstíčku a druhý na pláži.
Veškeré nápoje hrazené extra se platí pomocí Smart Card.

"Baby Kitchen / Biberoneria" - přípravna stravy pro miminka - otevřena od 6:00-24:00 hod., pro rodiče s dětmi do 3 let.
K dispozici jsou základní suroviny k přípravě pokrmů v čase podávání chodů v restauraci; k dispozici lednice, varné desky, dětské židličky a stolky, nádobí, ohřívače lahví, mikrovlnná trouba, sterilizátor. V čase oběda a večeře rovněž masové a zeleninové vývary, zeleninové pyré, menší druhy těstovin, plátky masa, rybí filety, šunka, mléčné výrobky, čerstvé mléko a ovoce, jogurty, džemy, čaj a sušenky.
K dispozici nejsou hotové dětské pokrmy, tavené sýry ani kojenecké mléko.

Děti mají rezervován oběd v rámci dětských klubů (v období 12/6-9/9, změna vyhrazena)
V ceně snack a pizza na pláži (v čase 11-12:30 h) a v BARU filtrovaná voda.

Restaurace nabízí i pokrmy pro klienty s potravinovou intolerancí - hlavní restaurace má v bufetu nabídku bezlepkových pokrmů (salámy, balené pečivo k snídani, bezlepkové varianty jednotlivých chodů oběda a večeře (pokrmy ovšem nejsou připravovány v oddělené kuchyni a proto nelze garantovat, že nedošlo ke kontaktu s dietně nevhodnými potravinami). Součástí je také nabídka pokrmů bez vajec a mléka.

Pobyt začíná večeří, v den odjezdu mají klienti v ceně jako poslední jídlo oběd (nebo obědový balíček s příplatkem).
Na vyžádání možnost začít pobyt obědem, pak se končí v den odjezdu snídaní (nutno vyžádat předem, již s rezervací pokoje).

Pro děti

Bluserena řetězec, do něhož patří CALASERENA VILLAGE, byl v rámci Itálie prvním držitelem prestižního ocenění "KIDS FRIENDLY HOLIDAY" uděleného národní pediatrickou asociací. To odráží celkovou atmosféru, kdy prioritou jsou spokojené děti a jejich rodiče. Animační a veškerý program probíhá v italském jazyce.

Rodiny mohou využít velký bazén se skluzavkou, plavecký bazén, velký park s prolézačkami, nafukovacími atrakcemi, trampolínami, skluzavkami, Splash Park s vodotrysky, atrakcemi a vodními hrami (pro děti od 3 do 12 let). Součástí zahrady je také mini farma a mini jízdárna s poníky (jízda za poplatek).
Kuchyňka s jídelnou pro přípravu pokrmů pro nejmenší děti do 3 let (přístupná od 6:00-24:00 hod., k dispozici základní suroviny, odborná asistence na požádání). V rámci bufetu v odbě obědů a večeří nabídka vybraných jídel (vývary, zeleninové kaše, těstoviny, maso apod.).

Dětské kluby s animačním programem ve vlastních prostorách s dětským bazénem se skluzavkou, denně kromě neděle, 9:30-18:30 h (pondělky od 9:00 h). Veškerý sportovní a zábavní program je v období 12/6-9/9 (změna vyhrazena).
Kluby SERENINO a SERENINO PIÚ jsou garantovány po celou letní sezónu, oba mají svůj speciálně vyhrazený prostor s bazénem (vstup dětí do 6 let v doprovodu rodičů) a hrami.
Klub SERENINO (3-5 let), SERENINOPIÚ (6-10 let), TEENY CLUB (11-14 let) a JUNIOR CLUB (14-17 let) - hry, sport, taneční lekce, divadlo ad.
Dětem do 6 let, které nejsou zapsány do dětského klubu, vstup do bazénu umožněn v určité hodiny, za doprovodu rodičů.
Škola tance a lekce fotbalu pro děti 5-14 let, kolektivní lekce plavání pro děti od 3 let.
Dětem ve věku 3-10 let je určen večerní klub SERENINO EVENING, denně kromě neděle, 21:30-23:00 h.
Pro celou rodinu je určen BLUSERENA CIRCUS s artisty, klauny, žongléry a akrobaty-

Sport a animace

Resort disponuje dvěma bazény - jedním se skluzavkou pro děti a hydromasáží a druhým plaveckým vhodným i pro potápění. K dispozici také Splash Park s vodotrysky, atrakcemi a vodními hrami (pro děti od 3 do 12 let).
Hostům se nabízí velmi bohatý animační program, za pomoci týmu 40 animátorů se nabízí kolektivní aktivity (v italském jazyce) - denní program, večerní představení v amfiteátru, kabaret, živá hudba, diskotéka pod širým nebem, cirkusová škola pro celou rodinu, kolektivní aktivity - taneční lekce Bluserena Baila (denní taneční lekce salsy, merengue, bachaty ad.), Bluserena Tango (exkluzivní taneční lekce napříč žánry); Total Body, Nordic walking a Pilates, kolektivní lekce plavání.
Pro milovníky fitness je kromě moderní tělocvičny k dispozici také zóna fitness, obojí s posilovacími stroji, činkami, spinningovými koly a běžeckými pásy, dále skupinové lekce gymnastiky s kvalifikovaným personálem (předem dané hodiny) a mnoho dalších skupinových aktivit: strečink, Total Body a Acquagym, Nordic Walking, Pilates, Street Workout a fitness s paličkami.
Hosté mohou dále využít v hlavní sezóně (1/6-5/9, změna vyhrazena): kolektivní lekce: plavání, plachtění, tenisu a lukostřelby, plážového golfu (15/6-12/9). Zdarma jsou k dispozici víceúčelová hřiště na tenis/minifotbal, dráhy pro petanque (bocce) s umělým povrchem, lukostřelba, plážový volejbal (s nočním osvětlením) a stolní tenis.
Karetní klub: denní a večerní turnaje - např. Texas Hold´em Poker.
Bluserena SeaSport Club - široká nabídka vodních sportů a podvodních aktivit s profi instruktory. Zdarma: skupinové lekce plachtění, windsurfingu (pro děti i dospělé), kánoe, paddleboarding. Individuální využití kánoí, surfu a paddleboardu zdarma je možné mimo časy skupinových lekcí.
Za poplatek: intenzivní či individuální lekce - plachtění (pro děti jsou k dispozici speciální malé loďky Baby Boat), windsurfing, BluSerena Water Fun - aktivity s motorovým člunem, lodní výlety, potápění včetně vybavení i potápěčských kurzů různých úrovní.
Zákaz jízdy na kolech v areálu hotelu.

Wellness & beauty

BLUWELLNESS centrum za poplatek nabízí zkrášlovací procedury, holistické i jiné masáže. Info na recepci.

Další služby

V areálu hotelu, v barech, restauracích a Punto Blu se platí zálohovanou klubovou kartou SMART CARD, kterou host dostane při příjezdu na recepci (1 karta/pokoj) a nabije si do ní kredit.
SMART CARD také podmiňuje využití All inclusive Extra služeb a nabídek CLUB BLUESERENA PIÚ (kartu nutno předložit na požádání). Nevyužitý kredit bude klientovi vrácen při odjezdu.
Za poplatek nonstop lékařská služba, ordinace lékaře a pediatra přímo v areálu.
V den odjezdu k dispozici nehlídaná úschovna zavazadel a převlékárny se sprchami.

Ubytování na kratší dobu 1-3 noci na vyžádání, s příplatkem pro pobyty přes víkend (sobotní noc). V případě zájmu kontaktujte prodejce.

Pláž

Vyhrazená hotelová písečná pláž leží přímo u komplexu (dostupná procházkou areálem cca 450 m od ubytování, dle pozice jednotlivých pokojů). Koupání v průzračném moři je vhodné i pro malé děti. U pláže se rozprostírá příjemný lesopark. Jsou zde sprchy a převlékárny, bar a informační stánek. Na pláži si lze zahrát plážový volejbal, beach tenis, vyzkoušet kánoe, windsurfing, plachetnice. Soukromé lekce za poplatek. Za poplatek potápění (potápěčské centrum je uvnitř komplexu) a další vodní sporty nabízené zástupci Bluserena SeaSport.
V ceně 1 slunečník, 1 křesílko a 1 lehátko/pokoj od 4. řady; první 3 řady jsou za poplatek (rezervace předem).
V rámci All inclusive v ceně 1 plážová osuška/os. nad 12 let (výměna po týdnu, častější za poplatek); pokoj Comfort: 1 slunečník v centrální části pláže/pokoj, 1 plážová osuška/os. od 3 let (denní výměna).
Probíhá načítání...

Důležité

V hotelu se hradí útrata předplacenou kartou Smart Card (1 karta/pokoj), kterou je možné nabít si až do výše 200 eur a dobíjet kdykoliv v průběh pobytu. K čerpání služeb je nutné, aby klienti měli u sebe tuto Smart Card a nosili rozlišovací náramek. Nevyužitý zůstatek je vrácen při odjezdu.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s plnou penzí s nápoji nebo s all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s plnou penzí s nápoji nebo s all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta 

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

10 % z ceny ubytování při objednání do 29. 6. 2024

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
Is Serenas Badesi Village

Sleva

10

%

Badesi
Is Serenas Badesi Village
11.09. - 14.09.2024
3 noci
Letecky all inclusive
Valtur Sardegna Tirreno Resort
Orosei
Valtur Sardegna Tirreno Resort
14.09. - 21.09.2024
7 nocí
Letecky all inclusive
Valtur Sardegna Baia dei Pini Resort
Budoni
Valtur Sardegna Baia dei Pini Resort
18.09. - 25.09.2024
7 nocí
Letecky all inclusive
Nicolaus Club Torre Moresca
Orosei
Nicolaus Club Torre Moresca
21.09. - 28.09.2024
7 nocí
Letecky soft all inclusive