Cala Ginepro Hotel Resort ****

Popis hotelu

Charakteristika

Elegantní hotelový komplex s vynikající kuchyní je ideální pro relaxaci a díky pozvolnému vstupu do moře i pro pobyt s menšími dětmi.

Poloha

Resort se nachází na severovýchodě ostrova, v klidném zálivu ve stejnojmenné lokalitě Cala Ginepro v oblasti Golfo di Orosei, cca 2 km od letoviska Sos Alinos. Asi 250 m od hotelu je malé obchodní centrum, za nákupy a kulturou lze též vyrazit do 12 km vzdáleného živého městečka Orosei. V blízkosti se nachází známá chráněná oblast Bidderosa, údolí s bujnou vegetací, které se táhne až k moři s krásnými plážemi - dosažitelnost lodí nebo i pěšky.
Vzdálenost od letiště v Olbii 76 km (cca 1h 10 min).

Vybavení

Hotel je zvláště vhodný pro relaxační a rodinnou dovolenou. Hostům je zde k dispozici vstupní hala s recepcí, společenská místnost s TV, restaurace a několik barů, business centrum. V zahradě se nachází whirpool, bazén a terasa s lehátky a slunečníky (osušky za poplatek) a další bazén s relaxační zónou je vedle wellness centra. Pro děti samostatný bazén, dětské hřiště, mini klub (4-12 let), sportovní zázemí, denní i večerní "soft" animace pro děti i dospělé, kongresové centrum pro 350 os., venkovní nehlídané parkoviště.
Wi-Fi připojení je dostupné pouze v hale u recepce a v baru - za poplatek. Hotel nedisponuje internetovým připojením na pokojích.
Hotel akceptuje malé psy (na vyžádání, za poplatek).

Ubytování

Příjemný resort se vyznačuje jednoduchou elegancí a skládá se ze tří samostatných dvou- až třípodlažních budov s výtahy, rozmístěných v udržované zelené zahradě. Všech 163 pokojů v teplých středomořských barvách je zařízeno v typickém sardinském stylu s důrazem na pohodlí a eleganci. Pokoje jsou vybaveny klimatizací/topením, TV, minibarem (náplň na vyžádání, za poplatek), telefonem, trezorem, koupelna s vanou nebo sprchou, fén. Téměř všechny pokoje mají zařízený balkon/lodžii nebo předsunutou terasu. Ve pokojích lze mít manželskou postel nebo dvě oddělená lůžka.
Pokoje CLASSIC mohou být obsazeny 2 - 4 osobami (dle dostupnosti) - 3. lůžko je formou divanu, 4. lůžko na vyžádání je zpravidla rozkládací křeslo. Upozorňujeme, že obsazení pokoje 4 osobami (4 os. nebo 3 + infant v postýlce) je vždy na úkor prostoru, který pro 4. osobu může být stísněný.

Check-in 16:00; check-out 10:00. Pozdní check-out za poplatek (na vyžádání).

Volné kapacity v tomto hotelu jsou vždy na vyžádání a na zpětně potvrzení pokojů ze strany CK.

Stravování

Polopenze s nápoji, za příplatek plná penze s nápoji.
Snídaně, obědy i večeře formou bufetu, případně salátový bufet a hl. jídla formou výběru z menu. V ceně k hlavnímu jídlu 1/2 l neperlivé vody/os. a 1/4 l vína v karafě /os.

Několikrát týdně hotel pořádá tematické večery.
Hotelová restaurace je vyhlášená a oceňována pro svou vynikající kuchyni a dokonalý servis. Místní kuchyně je zaměřena na jednoduché, ale důmyslné recepty a využívá jen surovin vysoké kvality, zeleninu z vlastní zahrady.
Na vyžádání bezlepková dieta (nutno uvést při rezervaci pobytu, hotel garantuje při snídani balené bezlepkové pečivo a sušenky, během oběda a večeře min. 1 bezlepkový předkrm, 1. a 2. chod a dezert; klienti si mohou přinést vlastní bezlepkovou stravu).
Součástí hotelové restaurace je i koutek pro děti s bufetovou nabídkou dětských pokrmů (kromě diet a dětského mléka).
Hotelový bar v krásné zahradě nabízí lehké občerstvení a nápoje k osvěžení.
Otevírací doba promyšleně umístěných hotelových barů pokrývá celý den. (Otevření barů a konání různých aktivit je na uvážení vedení hotelu).

Pro děti

Pro děti samostatný bazén, dětské hřiště, mini klub (4-12 let).
V rámci polopenze a plné penze je i jídlo pro děti do 2 let (specifické požadavky za příplatek). Sedačky a podsedáky pro malé děti.
Nelze garantovat dostupnost dětské postýlky.

Sport a animace

Hotel má dva venkovní bazény se slunečníky a lehátky, bazén pro děti, whirpool, dětské hřiště, je zde hřiště na plážový volejbal, stolní tenis, petang (bocce), na pláži šlapadla a kánoe (zapůjčení pokaždé omezeno na 30 min); kolektivní lekce lukostřelby a tenisu (700 m od hotelu, večerní osvětlení za poplatek), fotbálek, tělocvičnu (otevřenou dle wellness centra).
Denní i večerní "soft" animace pro děti i dospělé 6 dní v týdnu, diskotéka či večerní hudba v launge baru do 23h večer.
Všechny kolektivní sporty a animace v rámci povinné klubové karty v období 11.6-21.9.2021 jsou zahrnuty v ceně.
Za poplatek: noční osvětlení sportovišť.

Wellness & beauty

Wellness & spa TEMPLUM SALUTIS (vstup s rezervací a za poplatek): hammam, sauna & biosauna, ledová sauna, bylinná terapie Kneipp, emoční sprchy, tělocvična, krytý vyhřívaný bazén s hydromasáží a relaxační zóna s čajovnou. Do wellness centra nesmějí děti do 14 let, nezletilí pouze v doprovodu dospělých.

Další služby

V areálu se neplatí hotovostí ale magnetickou kartou, kterou vydává oproti záloze recepce.
Za poplatek prádelna, pokojová služba (8-20h).
Nejbližší lékárna v Sos Alinos 2 km, lékař v Orosei 12 km.
Hotel garantuje své služby v hlavní sezóně od 11.6-21.9.2021. Otevření barů a konání různých aktivit je na uvážení vedení hotelu.

Pláž

V docházkové vzdálenosti po stromy lemované cestě se ve vzdálenosti cca 300 až 500 m od pokojů nachází krásně široká pláž s jemným bílým pískem střídající se s malými zátokami a útesy. Pláž je vhodná i pro malé děti díky pozvolnému vstupu do vody, je vybavena lehátky a slunečníky, plážové osušky do vyčerpání kapacity (vše za poplatek). Na pláži jsou také toalety a sprchy.
Na tomto pobřeží se krásné pláže s jemným bílým pískem střídají s nádherným žulovými útesy větrem vytesanými do podivných útvarů a nádhernými zátokami. V blízkosti se nachází známá chráněná oblast Bidderosa, údolí s bujnou vegetací, které se táhne až k moři s krásnými plážemi - Cala Liberotto, Sas Linnas Siccas a Sa Curcurica, dosažitelnost lodí nebo i pěšky.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
TenisTenis
PesPes
FitnessFitness
Vzdálenost od letiště: 76 km 76 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

Služby, především provoz restaurací jsou ze strany hotelu v plném rozsahu garantovány v období 11.6-21.9.2021. Mimo toto období závisí jejich dostupnost na rozhodnutí vedení hotelu (restaurace, bary ad.)

V tomto hotelu platí jiné stornopodmínky, než jsou uvedeny ve VSP CK. Stornopoplatek ve výši 10 % z celkové ceny zájezdu platí od objednání do 30 dnů před odjezdem, 30% 29 až 21 dnů před odjezdem, 50% stornopoplatek 20 až 14 dnů před odjezdem, 75 % 13 až 3 dny před odjezdem, od 2. dne je stornopoplatek ve výši 100 % z celkové ceny zájezdu.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí s nápoji, nebo za příplatek s plnou penzí s nápoji, klubovou kartu (11.6-21.9.2021), služby delegáta na telefonu (od. 30.5. do 2. 10. 2021).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě

FAKULTATIVNÍ (NA VYŽÁDÁNÍ):

Psi malé rasy: € 15/noc + € 50/závěrečný úklid; zvíře se nesmí pohybovat ve společných prostorách, nezahrnuje stravu (nutno vyžádat při rezervaci)
Plážový servis (1 slunečník + 2 lehátka) v období 11.6-21.9.2021: 1. řada €20/den, 2. ř. € 15/den, od 3. ř. € 10/den (3. řadu a dál nelze objednat předem, je dostupná na místě do vyčerpání kapacity).
Wellness centrum: € 25/osoba/vstup
Extra jídlo (bez nápojů) € 30/osoba
Večeře v den 15.8. € 80/osoba - povinný příplatek
Pozdní check-out pokoj Classic € 120 (dle dostupnosti, užívání pokoje v době 10-18:00 h), € 150 v období 30.7.-27.8. včetně.

Speciální nabídky

Pobyt s infantem (0-2 roky) - nabídka na vyžádání v CK.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.