Cala di Lepre Park Hotel & Spa

Cala di Lepre Park Hotel & Spa ****

Praha - Olbia polopenze od 28 990 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
GolfGolf
PotápěníPotápění
TenisTenis
FitnessFitness

Charakteristika

Komfortní hotel s wellness centrem, obklopený nádhernou přírodou je jako stvořený pro relaxační a romantický pobyt všech věkových kategorií.


Green Independent Hotel Group (EU, W), Hotel Group (IT)

Poloha

Fascinující krajina, zátoky a mysy, překrásné barvy moře, kopce a skály ošlehané větrem, volně žijící želvy a červení tetřevi, to vše je tohle kouzelné místo, ideální pro milovníky přírody, pěší turistiky, jízdy na koni, ale také relaxace na krásných plážích a v neposlední řadě pro milovníky veškerých vodních sportů.
Hotel se nachází v malebné oblasti Capo d´Orso, na severovýchodě Sardinie, ve strategické poloze na začátku světoznámého Smaragdového pobřeží (Costa Smeralda), v těsném sousedství s národním parkem La Maddalena, kam se lze podívat i v rámci lodního výletu. Hotel leží 3 km od městečka Palau ( kam je 1x denně organizována kyvadlová doprava za poplatek, s výjimkou soboty) na pahorku, který se svažuje do moře. Celý komplex je zasazen do středomořské zeleně. Slavná skála ve tvaru medvěda „Roccia dell'Orso“ se nachází jen kousek od hotelu.

Vzdálenost od letiště v Olbii: 42 km (cca 50 min).

Vybavení

Oficiální hotelový přívlastek zní "Lo Sportivo" = sportovní dovolená. Hotel disponuje recepcí, centrálním barem u recepce, dvěma restauracemi, dvěma bary, třemi bazény - velký bazén s mořskou vodou s lehátky, menší dětský bazén s mořskou vodou, třetí menší bazén v zóně Parco (sladkovodní), mini a junior clubem (otevřeny 24.5.-11.9. asistence pro děti 3-15 let) a Thalasso & Spa centrem D'Ea Marina (sauna, turecká sauna, masáže, multifunkční bazén s mořskou vodou, kardiofitness, relaxační zóna atd.; za poplatek), nehlídané parkoviště, vč. dobíjecích stanic pro elektroautomobily (za poplatek).
Za poplatek: plážový servis, vodní sporty (kajak), doprava do Palau, herna, hlídání dětí (na vyžádání), výlety. Slutba lékaře v předem stanovených časech.
Wi-fi u recepce, bazénu a v zóně Le Terrazze zdarma. Internet point za poplatek.
Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Hotel nabízí 174 pokojů a suit v přízemních budovách umístěných ve dvou zónách (PARCO - v parku a GOLF - směrem k moři, všechny situované v přízemí se samostatným vstupem. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, TV, trezorem, v koupelně sprchou a fénem, minibarem a verandou s posezením (pokoje Suite mají navíc i 2 lehátka). Na pokojích jsou k dispozici plážové osušky. Všechny pokoje SUITE DELUXE a SENIOR SUITE DELUXE mají 2 televizory a 2 klimatizace.

Pokoje v zóně PARCO (v parku) se nacházejí ve vzdálenosti 400-600 m od moře v klidné zóně v zeleni. Pokoje v zóně GOLFO (v zálivu) se nacházející v hlavní budově hotelu, ve vzdálenosti 200-400 m od moře.

Typologie pokojů:
STANDARD PARCO / GOLFO - ložnice s manželským lůžkem (na vyžádání oddělená lůžka). Max. 2 dospělí.
SUPERIOR PARCO / GOLFO - ložnice s manželským lůžkem (na vyžádání oddělená lůžka) + přistýlka formou vyzděné pohovky. Max. 2 dospělí + 1 dítě do 13 let.
DELUXE PARCO - elegantní, renovovaný pokoj s manželským lůžkem a pohovkou pro dítě. Max. 2 dospělí + 1 dítě do 13 let + INF.
DELUXE GOLFO s výhledem na moře - elegantní, renovovaný pokoj s manželským lůžkem a pohovkou pro dítě. Max. 2 dospělí + 1 dítě do 13 let + INF.
SUITE DELUXE PARCO - elegantní, renovovaný suite s prostornou ložnicí s manželským lůžkem a oddělenou obývací částí s rozkládacím dvoulůžkem pro 2 osoby. Min. 2 - max. 4 osoby. Dětská postýlka nad tuto obaszenost výhradně na vyžádání.
SUITE DELUXE GOLFO s výhledem na moře - ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem pro 2 osoby. Min. 2 - max. 4 osoby. Dětská postýlka nad tuto obaszenost výhradně na vyžádání.
SENIOR SUITE DELUXE PARCO - prestižní suite se dvěma koupelnami, dvěma ložnicemi vždy pro 2 osoby a odděleným obývacím pokojem s rozkládacím dvoulůžkem pro 2 osoby. Senior Suite Deluxe v části Golfo s výhledem na moře. Min. 3 plné ceny, max. 6 osob.
SENIOR SUITE DELUXE GOLFO s výhledem na moře - prestižní suite se dvěma koupelnami, dvěma ložnicemi vždy pro 2 osoby a odděleným obývacím pokojem s rozkládacím dvoulůžkem pro 2 osoby. Min. 3 plné ceny, max. 6 osob.

Na vyžádání a za příplatek výhled na moře u pokojů STANDARD PARCO, STANDARD GOLFO, SUPERIOR PARCO, SUPERIOR GOLFO, DELUXE PARCO, SUITE DELUXE PARCO a SENIOR SUITE DELUXE PARCO.
Na vyžádání a s příplatkem jednolůžkový pokoj STANDARD (PARCO / GOLFO).

Cena a dostupnost pobytu pro dítě do 2 let na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Check-in: 16:00 hod. Check-out: 10:30 hod.

Stravování

Polopenze.
Snídaně formou bufetu se podává od 7:30 hod do 10:30 hod na terase s výhledem na moře.
Pro klienty pokojů ze zóny PARCO v restauraci LE TERAZZE.
Pro klienty pokojů ze zóny GOLFO v hlavní restauraci L´ARCIPELAGO.

Večeře, od 19:30 hod do 21:30 hod ve vedlejší sezoně a od 19:30 hod do 22:00 hod v hlavní sezoně, na výběr ze dvou možností:
- bohatý středomořský bufet na terase hlavní restaurace L´ARCIPELAGO, který dle uvážení vedení může být nahrazen formou obsluhy
- tematické večeře s obsluhou v restauraci LE TERAZZE (na objednání a za příplatek)

Za příplatek plná penze - oběd formou středomořského brunche, podávaný v čase 13-14:30 hod. v hlavní restauraci, formou lehkého bufetu - studené i teplé pokrmy šéfkuchaře na bázi zeleniny, celozrnných výrobků, salátů, ovoce, místních sýrů. K obědu nejsou servírovány klasické masité chody, ryby ani dezerty a sladkosti. Možnost rezervace předem (nutno hradit na celý pobyt), nebo na místě i na jednotlivé dny.

Na vyžádání možnost výměny večeře za středomořský brunch.
V době oběda je také možno se najíst v baru u bazénu - v nabídce jsou saláty, sandwiche a zmrzliny, platí se extra.

Brunch Around - možnost výměny středomořského brunche (pouze při zakoupení na celý pobyt) na Brunch Around, oběd v některém z partnerských hotelů, s příplatkem € 12/os. V ceně není transfer a nápoje. Nutno rezervovat a hradit na recepci hotelu. Není k dispozici v srpnu.

Nabídka pro rodiny (Offerta Famiglia) - na vyžádání, pouze pro vybrané pokoje - Suite Deluxe a Senior Suite Deluxe. Za příplatek předem na celý pobyt anebo na místě: středomořský brunch + v ceně nápoje k jídlu (minerální voda a výběr sardinských vín) pro celou rodinu. Předem nutno hradit na celý pobyt. Na místě lze i jednotlivé dny.

Na vyžádání možnost bezlepkové stravy.
Otevření barů a restaurací v průběhu sezóny závisí na rozhodnutí managementu.

Pro děti

K dispozici Mini klub a Junior klub zdarma pro děti 3-15 let denně od 9:30 do 18:30 v období cca od pol. června do pol. září (v soboty jsou některé aktivity omezené). V docházkové vzdálenosti je v rámci mini klubu možnost jízdy na koních vhodných i pro začátečníky (hromadné lekce pro děti 8-15 let zdarma, nutná účast min. 3 dětí).
Děti mají možnost obědvat a večeřet s animátory v tomu vyhrazené části restaurace (příplatek za oběd). Součástí mini klubu je prostorné dětské hřiště pro nejmenší děti.
V Junior klubu jsou organizovány kolektivně sportovní aktivity - tenis, plážový volejbal, malá kopaná, lukostřelba či tanec.

Pro nejmenší děti připravena Biberoneria, vybavená kuchyňka s asistencí, kde jsou k dispozici ovoce, ovocné šťávy, mléko, jogurty, sušenky, těstoviny a zeleninové pokrmy.

Na vyžádání a za poplatek: možnost pronájmu dětského kočárku, hlídání dětí.

Sport a animace

Hostům je k dispozici krásný bazén s mořskou vodou a druhý menší dětský bazén (také s mořskou vodou), oba s výhledem na záliv, s terasou s lehátky a slunečníky a asistencí plavčíka. V části Parco je další, menší sladkovodní bazén, obklopený středomořskou vegetací.
Dále je možné využívat 2 tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, fotbalové hřiště s umělou trávou, lukostřelbu. Hřiště na padel za poplatek.
Večer je organizována živá hudba a příležitostně speciální programy. Pro děti funguje mini klub a junior klub se sportovním a animačním programem.
Na pláži a v okolí za poplatek: kajaky, pronájem člunů, potápění, plachtění, sportovní rybolov, lodní výlety.
V nedalekém hotelu Capo d´Orso je 9jamkové golfové hřiště Pitch & Putt. (za poplatek)

Wellness & beauty

Klientům je k dispozici za poplatek wellness centrum D'EA MARINA SPA
Klienti zde mají k dispozici 2 venkovní multifunkční bazény s mořskou vodou, jacuzzi, tureckou lázeň, saunu, posilovnu, kardio-fitness a relaxační zónu.

Vstup povolen od 14 let (v doprovodu rodičů). Ke vstupu je požadováno lékařské osvědčení, které je možno vyřídit u místního lékaře za poplatek a po domluvě. Otevřeno 6 dní v týdnu, odpoledne.

Program "MARINA SPA DISCOVERY"- za poplatek: € 155
Mimořádná nabídka k objevení nádherného světa Spa
- 3 volné vstupy (cca 2,5 hod./os., na rezervaci) do wellness centra - bazény s vyhřívanou mořskou vodou a hydromasáží, turecké lázně, sauna, kardio fitness a relaxační zóna.
- 1 relaxační masáž (25 min) esenciálními sardinskými oleji
- 1 hydroterapie

Veškeré služby jsou za poplatek, další programy a informace na recepci, neb k vyžádání u CK.

Udržitelnost a ekologie

Příroda byla vždy středem projektů hotelového řetězce - nejen zdrojem inspirace, ale také zdrojem, který je potřeba chránit, aby mohl nabídnout ideální dovolenou k objevování nejautentičtější Sardinie. To vše je podstatou značky "We are green", vytvořenou a registrovanou společností Dephina, aby reprezentovala závazek hotelového řetězce vůči životnímu prostředí. Jde o soubor osvědčených postupů a iniciativ ke zlepšení místního prostředí, které vytyčují cestu k udržitelné budoucnosti Sardinie. WE ARE GREEN PROTOKOL DELPHINA

Pláž

Písečná pláž se nachází ve vzdálenosti 200-600 m od hotelu, dle umístění konkrétního pokoje. Lehátka a slunečníky je možné pronajmout za poplatek. Hosté mají k dispozici kromě lehátek u bazénu (zdarma), také dřevěnou sluneční terasu u moře. Pár minut jízdy autem se nacházejí krásné pláže oblasti Palau a Arzachena.
Probíhá načítání...

Důležité

V resortu není možné během pobytu platit hotově. Na recepci je klientům vydána dobíjecí karta, ze které se nevyužitý kredit vrací při odjezdu (kredit klient dobíjí přes recepci hotově, kartou nebo z bankomatu).
Upozorňujeme klienty, že vzhledem ke členitému terénu, ve kterém je hotel vystavěn, může být pohyb po některých cestách obtížný pro malé děti a méně pohyblivé osoby. V hotelu funguje kyvadlová doprava areálem v předem dané hodiny.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí nebo za příplatek s plnou penzí, služby delegáta (od 29. 5. do 6. 10. 2024).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí nebo za příplatek s plnou penzí, služby delegáta (od 29. 5. do 6. 10. 2024).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Pobytová taxa (cena k ověření v CK).

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):

Obědy formou středomořského brunche - cena na vyžádání. Lze rezervovat na celou dobu pobytu nebo na místě lze rezervovat jen na jednotlivé dny.
Brunch Around - možnost výměny středomořského brunche (zakoupeného na celý pobyt) na Brunch Around, v Resort & SPA Le Dune (Badesi) nebo v 5hvězdičkových resortech Marinedda Thallaso & Spa nebo Valle dell’Erica Thalasso & SPA (S. Teresa Gallura) s doplatkem. (není možno využít v srpnu). V ceně není transfer a nápoje. Nutno rezervovat na recepci hotelu.

Plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka): červenec-srpen € 30 /1. řada/den, € 22 /2. řada/den, € 15 /od 3. řady dále/den; ostatní období € 20 /1. řada/den, € 15 /2. řada/den, € 10 /od 3. řady dále/den.

Dětský kočárek € 20 /pobyt (+ vratná kauce).

Vstup do wellnes centra "d´Ea Marina SPA", € 20 /osoba /cca 2,5 hod. Vstup od 14 let (nebo s písemným souhlasem rodičů dítěte).

Speciální nabídky

DLOUHÁ DOVOLENÁ: sleva 5 % z ceny ubytování pro pobyty na min. 14 nocí.


NA VYŽÁDÁNÍ:
SPECIÁLNÍ NABÍDKA "1 dospělý + 1 dítě do 13 let" v pokoji STANDARD PARCO, STANDARD GOLFO - dostupnost a cena k ověření u prodejce.
Nabídka je platná pouze v období do 28.6. a od 31.8.2024

SPECIÁLNÍ NABÍDKA "RODINA" pro pokoje typu Suite a Senior Suite Deluxe, v ceně nápoje k jídlu (minerální voda a výběr sardinských vín) pro celou rodinu, středomořský brunch pro rodinu.

SVATEBNÍ CESTA A VÝROČÍ (na vyžádání):
Balíček zahrnující 1 volný vstup na osobu a pobyt (na rezervaci) do wellness centra "d´Ea Marina SPA" s využitím thalasso bazénů s mořskou vodou a hydromasáží, tureckou lázní, saunou, kardio-fitness a relaxační zónou. Sadinské šumivé víno a košík ovoce na pokoj při příjezdu. Dáreček na památku pro pár a stříbrný prstýnek pro dámu. Do 12 měsíců od svatby nebo 1 měsíce od výročí, nutno doložit, pro pobyty na min. 7 nocí.

MARINA SPA DISCOVERY:
Balíček obsahuje: 3 vstupy (cca 2 a půl hodiny na osobu, nutná rezervace) do Wellness centra „d’Ea Marina SPA“ s využitím vyhřívané mořské vody multifunkčních Thalasso bazénů s hydromasážními tryskami, turecké lázně, sauny, posilovny a relaxační zóny, dále 1 relaxační masáž (25 min.) s esenciálními oleji ze Sardinie a 1 vodoléčebná procedura.
Cena balíčku: € 155/ osoba.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

Podobné produkty
Perdepera Resort
Cardedu
Perdepera Resort
25.04. - 28.04.2024
3 noci
Letecky polopenze s nápoji
Chia Laguna Hotel Village

Sleva

25

%

Chia / Domus de Maria
Chia Laguna Hotel Village
25.04. - 28.04.2024
3 noci
Letecky polopenze
Forte Village Resort - Il Borgo

Sleva

15

%

Santa Margherita di Pula
Forte Village Resort - Il Borgo
25.04. - 28.04.2024
3 noci
Letecky polopenze
Perdepera Resort
Cardedu
Perdepera Resort
28.04. - 02.05.2024
4 noci
Letecky polopenze s nápoji