Cala di Lepre Park Hotel & Spa ****

od 29 390 Kč

8 dní / polopenze

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Komfortní hotel s wellness centrem, obklopený nádhernou přírodou je jako stvořený pro relaxační a romantický pobyt všech věkových kategorií.

Poloha

Fascinující krajina, zátoky a mysy, překrásné barvy moře, kopce a skály ošlehané větrem, volně žijící želvy a červení tetřevi, to vše je tohle kouzelné místo, ideální pro milovníky přírody, pěší turistiky, jízdy na koni, ale také relaxace na krásných plážích a v neposlední řadě pro milovníky veškerých vodních sportů.
Hotel se nachází v malebné oblasti Capo d´Orso, na severovýchodě Sardinie, ve strategické poloze na začátku světoznámého Smaragdového pobřeží (Costa Smeralda), v těsném sousedství s národním parkem La Maddalena, kam se lze podívat i v rámci lodního výletu. Hotel leží 3 km od městečka Palau (kyvadlová doprava za poplatek) na pahorku, který se svažuje do moře. Celý komplex je zasazen do středomořské zeleně.
Vzdálenost od letiště v Olbii: 42 km, cca 50 minut.

Vybavení

Oficiální hotelový přívlastek zní "Lo Sportivo" = sportovní dovolená. Hotel disponuje recepcí, centrálním barem u recepce, dvěma restauracemi, třemi bazény - menší dětský s mořskou vodou, velký bazén s mořskou vodou s lehátky, třetí menší bazén v zóně Parco (sladkovodní), mini a junior clubem (otevřeny 24.5.-11.9. asistence pro děti 3-15 let) a Thalasso & Spa centrem D'Ea Marina (sauna, turecká sauna, masáže, multifunkční bazén s mořskou vodou, kardiofitness, relaxační zóna atd.; za poplatek).
Za poplatek: plážový servis, vodní sporty (kajak), doprava do Palau, herna, hlídání dětí (na vyžádání), výlety.
Wi-fi u recepce, bazénu a v zóně Le Terrazze zdarma. Internet point za poplatek.
Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Hotel nabízí 170 pokoji ve dvou zónách (PARCO - v parku a GOLF - směrem k moři), všechny situované v přízemí se samostatným vstupem. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, TV, trezorem, v koupelně sprchou a fénem, minibarem a verandou s posezením (pokoje Suite mají 2 lehátka). Na pokojích jsou k dispozici plážové osušky. Všechny pokoje SUITE DELUXE a SENIOR SUITE DELUXE mají 2 televizory a 2 klimatizace.

Pokoje v zóně PARCO (v parku) se nacházejí ve vzdálenosti 400-600 m od moře v klidné zóně v zeleni. Pokoje v zóně GOLFO (v zálivu) se nacházející v hlavní budově hotelu, ve vzdálenosti 200-400 m od moře.
STANDARD (max 2+1): pokoj s manželskou postelí a možností 3. lůžka pro dítě do 16-ti let.
SUITE (max 2+2): pokoj s manželským lůžkem, oddělený obývací pokoj s možností 2 rozkládacích křesel pro 2 děti do 16 let.
SENIOR SUITE (max 4 + 2): jako Suite, navíc s další ložnicí (oddělená lůžka na vyžádání).

Typologie pokojů:
STANDARD PARCO / GOLFO - ložnice s manželským lůžkem (na vyžádání oddělená lůžka) + přistýlka formou vyzděné pohovky. Max. 2 dospělí + 1 dítě do 14 let.
DELUXE PARCO / GOLFO - elegantní, renovovaný pokoj s manželským lůžkem a pohovkou pro dítě. Max. 2 dospělí + 1 dítě do 14 let.
SUITE GOLFO s výhledem na moře - ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem pro 2 děti. Max. 2 dospělí + 2 děti do 14 let.
SUITE DELUXE PARCO / GOLFO - elegantní, renovovaný suite s ložnicí s manželským lůžkem a oddělenou obývací částí s rozkládacím dvoulůžkem pro 2 osoby. Min. 2 a max. 4 dospělí.
SENIOR SUITE DELUXE PARCO / GOLFO - prestižní suite se dvěma koupelnami, dvěma ložnicemi a odděleným obývacím pokojem s rozkládacím dvoulůžkem pro 2 osoby. Min. 3 plné ceny, max. 6 dospělých.

Na vyžádání a za příplatek výhled na moře u pokojů STANDARD PARCO, STANDARD GOLFO, DELUXE PARCO, SUITE DELUXE PARCO a SENIOR SUITE DELUXE PARCO.
Na vyžádání a s příplatkem jednolůžkový pokoj STANDARD (PARCO / GOLFO).
V pokoji může být pouze 1 dítě do 6 let s ubytováním zdarma.
Cena a dostupnost pobytu pro dítě do 2 let na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Check-in: 16:00 hod. Check-out: 10:30 hod.

Stravování

Polopenze.
Snídaně formou bufetu se podává od 7:30 hod do 10:30 hod na terase s výhledem na moře.
Pro klienty pokojů ze zóny PARCO v restauraci LE TERAZZE.
Pro klienty pokojů ze zóny GOLFO v hlavní restauraci L´ARCIPELAGO.

Večeře, od 19:30 hod do 21:30 hod ve vedlejší sezoně a od 20:00 hod do 22:00 hod v hlavní sezoně, na výběr ze dvou možností:
- bohatý středomořský bufet na terase hlavní restaurace L´ARCIPELAGO, který dle uvážení vedení může být nahrazen formou obsluhy
- tematické večeře s obsluhou v restauraci LE TERAZZE (na objednání a za příplatek)

Za příplatek plná penze - oběd formou stedomořského brunche: oběd v čase 13-14:30 hod. v hlavní restauraci, formou lehkého bufetu - studené i teplé pokrmy šéfkuchaře na bázi zeleniny, celozrnných výrobků, salátů, ovoce, místních sýrů. K obědu nejsou servírovány klasické masité chody, ryby ani dezerty a sladkosti. Předem nutno hradit na celý pobyt. Na místě lze i jednotlivé dny.

Na vyžádání možnost výměny večeře za středomořský brunch.
V době oběda je také možno se najíst v grill baru u bazénu - v nabídce jsou saláty, sandwiche a zmrzliny. Za úhradu.

Brunch Around - možnost výměny středomořského brunche (zakoupeného na celý pobyt) na Brunch Around, oběd v některém z partnerských hotelů, s příplatkem € 10/os. Nelze zajistit v období 17.7.-27.8.2021. V ceně není transfer a nápoje. Nutno rezervovat a hradit na recepci hotelu.

Rodinná nabídka (offerta famiglia) - za příplatek předem na celý pobyt anebo na místě: v ceně nápoje k jídlu (minerální voda a výběr sardinských vín) pro celou rodinu, středomořský brunch pro rodinu. Předem nutno hradit na celý pobyt. Na místě lze i jednotlivé dny. € 68/den/Pouze pro kategorie Suite; u Senior Suite Deluxe € 98/den/pokoj.

Pro děti

K dispozici Mini klub a Junior klub zdarma pro děti 3-15 let denně v období 20/6 - 10/9/2021 (v soboty nejsou zahrnuty sportovní aktivity). V docházkové vzdálenosti je v rámci mini klubu možnost jízdy na koních vhodných i pro začátečníky (hromadné lekce pro děti 8-15 let zdarma, nutná účast min. 3 dětí).
Děti mají možnost obědvat a večeřet s animátory v tomu vyhrazené části restaurace (příplatek za oběd). Součástí mini klubu je prostorné dětské hřiště pro nejmenší děti.
V Junior klubu jsou organizovány kolektivně sportovní aktivity - tenis, plážový volejbal, malá kopaná, lukostřelba či tanec.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA RODINA: za příplatek € 68 / den / Suite (u Senior Suite Deluxe € 98) v ceně nápoje k jídlu (minerální voda a výběr sardinských vín) pro celou rodinu, středomořský brunch pro rodinu. Nabídka je platná pouze pro pokoje kategorie Suite.

Na vyžádání a za poplatek: možnost pronájmu dětského kočárku, hlídání dětí.

Sport a animace

Hostům je k dispozici krásný bazén s mořskou vodou a druhý menší dětský bazén (také s mořskou vodou), oba s výhledem na záliv, s terasou s lehátky a slunečníky a asistencí plavčíka. V části Parco je další, menší sladkovodní bazén, obklopený středomořskou vegetací.
Dále je možné využívat 2 tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, fotbalové hřiště s umělou trávou, lukostřelbu.
Večer je organizována živá hudba a příležitostně speciální programy. Pro děti funguje mini klub a junior klub se sportovním a animačním programem.
Na pláži a v okolí za poplatek: pronájem člunů, potápění, plachtění, kajak, sportovní rybolov, lodní výlety.
V hotelu Capo d´Orso je 9 jamkové golfové hřiště Pitch & Putt. (za poplatek)

Wellness & beauty

Klientům je k dispozici za poplatek wellness centrum D'EA MARINA SPA
Klienti zde mají k dispozici 2 venkovní multifunkční bazény s mořskou vodou, jacuzzi, tureckou lázeň, saunu, posilovnu, kardio-fitness a relaxační zónu.

Vstup povolen od 14 let. Ke vstupu je požadováno lékařské osvědčení, které je možno vyřídit u místního lékaře za poplatek a po domluvě. Otevřeno 6 dní v týdnu, odpoledne.


PROGRAMY 2020 (změna vyhrazena):
Veškeré programy jsou za poplatek, ceny na vyžádání u CK.

"OBJEVTE MARINA SPA"
Mimořádná nabídka k objevení nádherného světa Spa
- 3 volné vstupy (1/2 dne/os., na rezervaci) do wellness centra - bazény s vyhřívanou mořskou vodou a hydromasáží, turecké lázně, sauna, kardio fitness a relaxační zóna.
- 1 relaxační masáž (25 min) esenciálními sardinskými oleji
- 1 hydroterapie

"CHECK-IN & CHECK-OUT"
Den na přípravu sardinského sluníčka a den na odjezd ve skvělé formě
Při příjezdu nechejte na recepci své doklady a stres a nechejte se rozmazlovat.
Stejně tak při odjezdu se nechejte rozmazlit a domů se vraťte nabytí energií, sluncem a pohodou.
Péče probíhající ve 2 dnech (půlden - odpoledne nebo odpoledne).
Součásti programu:
- 1 rozjasňující obličejový peeling
- 1 tělový peeling
- 1 kalifornská masáž (25 min)
- 1 relaxační masáž (50 min)
- 1 masáž obličeje (25 min)
- 1 hydratační tělový zábal
- 1 francouzská nebo standardní manikúra
- 1 francouzská nebo standardní pedikúra

"L´UOMO RELAX"
Relax pro muže - stále více a více mužů pečuje o své tělo, chtějí být hýčkáni, chtějí zapomenout na stres a chtějí si obnovit jak fyzickou, tak duševní vitalitu.
Péče probíhá ve 3 dnech (půlden, dopoledne, nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 2 hydromasážní koupele s přidanou mořskou solí
- 2 drenážní podvodní trysky
- 2 kalifornské masáže (á 25 min)
- 1 relaxační masáž éterickými sardinskými oleji (50 min)
- 1 specifické ošetření obličeje pro muže
- 3 remineralizační zábaly v mořském bahně

"BENESSERE DELLA SCHIENA"
Pro bezbolestná záda
Hektický životní styl a špatné držení těla způsobují bolesti zad. Rukama našich profesionálů a s pomocí mořské soli, myrty a jalovce se nechejte rozmazlovat, hýčkat a léčit svá bolavá záda.
Péče probíhá ve 3 dnech (půlden - dopoledne, nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 3 bahenní zábaly
- 2 specifické masáže zad aromatickými sardinskými oleji (25 min)
- 1 masáž lávovými kameny (50 min)
- 3 hydromasážní koupele s květy mořské soli ze Sardinie a myrtovým gelem
- 2 lekce strečingu

"D'EA MARINA RELAX"
Tradice mořské thalassoterapie
Péče probíhá ve 3 dnech (půlden - odpoledne nebo dopoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 2 hydromasážní koupele s přidanou mořskou solí
- 2 detoxikační zábaly z mořských řas
- 1 drenážní podvodní trysky
- 2 kalifornské masáže (25 min)
- 1 relaxační masáž éterickými sardinskými oleji (50 min)
- 3 lekce aqua aerobiku

"D'EA MARINA DOLCE ATTESA"
Pro nastávající maminky.
Zasloužená přestávka a odpočinek, program navržený přesně na míru.
Péče probíhá ve 3 dnech (půlden - dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 3 drenážní masáže nohou (25 min)
- hloubkové čištění obličeje
- organické ošetření obličeje
- francouzská nebo standardní manikúra
- francouzská nebo standardní pedikúra
- 2 hydratační tělové zábaly
- 3 lekce aqua aerobiku speciálně pro těhotné ženy

"GAMBE LEGGERE"
Specifický program pro štíhlé nohy, zlepšení krevního oběhu a celkového pohodlí dolních končetin.
Péče probíhá ve 3 dnech (půlden - dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- detoxikační tělový peeling
- 3 speciální zábaly dolních končetin
- 3 hydromasážní koupele s mořskou solí
- 2 drenážní masáže
- 3 lekce aqua aerobiku

"ZEN ATTITUDE"
Hluboká relaxace, vyvážení energií a stimulace smyslů.
Péče probíhá ve 3 dnech (půlden - dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 tělový peeling
- 1 hydromasážní koupel s éterickými oleji
- 1 hydromasážní koupel s mořskou solí a myrtovým gelem
- 1 harmonická masáž těla (25 min)
- 1 tělový zábal z mořského bahna
- 1 orientální masáž pro energetickou rovnováhu (50 min)
- 1 masáž obličeje

"LA BELLEZZA MARINA IN SARDEGNA"
Ošetření zaměřené na odbourání stresu a přebytečných toxinů z těla.
Péče probíhá ve 3 dnech (půlden - dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 tělový peeling
- 2 hydromasážní koupele s mořskou solí
- 2 detoxikační zábaly z mořských řas
- 2 kalifornské masáže (25 min)
- 1 ošetření pleti anti age

"RIMODELLAMENTO E ANTICELLULITE"
Program proti celulitidě, podporuje dosažení harmonických linií postavy.
Péče probíhá ve 3 dnech (půlden - dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 1 detoxikační tělový peeling
- 3 hydromasážní drenážní koupele
- 3 zábaly proti celulitidě
- 3 lokální anticelulitidové masáže

Pláž

Písečná pláž se nachází ve vzdálenosti 200-600 m od hotelu, dle umístění konkrétního pokoje. Lehátka a slunečníky je možné pronajmout za poplatek. Hosté mají k dispozici kromě lehátek u bazénu (zdarma), také dřevěnou sluneční terasu u moře. Pár minut jízdy autem se nacházejí krásné pláže oblasti Palau a Arzachena.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
GolfGolf
PotápěníPotápění
TenisTenis
FitnessFitness

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

V resortu není možné během pobytu platit hotově. Na recepci je klientům vydána dobíjecí karta, ze které se nevyužitý kredit vrací při odjezdu (kredit klient dobíjí přes recepci hotově, kartou nebo z bankomatu).
Upozorňujeme klienty, že vzhledem ke členitému terénu, ve kterém je hotel vystavěn, může být pohyb po některých cestách obtížný pro malé děti a méně pohyblivé osoby. V hotelu funguje kyvadlová doprava areálem v předem dané hodiny.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí nebo za příplatek s plnou penzí, služby delegáta (od 2. 6. do 3. 10. 2021).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Pobytová taxa (cena k ověření v CK).

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):
Restaurace Le Terrazze € 12/osoba (dítě do 2 let zdarma).
Středomořský brunch € 26/ dospělý / den, dítě 2-14 let sleva 50%. Na místě lze rezervovat i jen na jednotlivé dny.
Rodinná nabídka (offerta famiglia) - za příplatek € 68/den/Suite (u Senior Suite Deluxe € 98) v ceně nápoje k jídlu (minerální voda a výběr sardinských vín) pro celou rodinu, středomořský brunch pro rodinu. Předem nutno hradit na celý pobyt. Na místě lze i jednotlivé dny.
Brunch Around - možnost výměny středomořského brunche (zakoupeného na celý pobyt) na Brunch Around, oběd v některém z partnerských hotelů, s příplatkem, € 10/os. Nelze zajistit v období 17.7.-27.8.2021. V ceně není transfer a nápoje. Nutno rezervovat na recepci hotelu.
Plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka) € 20/1. řada/den, € 15/2. řada/den, € 10/3. řada/den.
Dětský kočárek € 20 / pobyt (+ vratná kauce).
Vstup do wellnes centra ,,d´Ea Marina SPA", € 25/osoba/půlden. Vstup od 14 let (nebo s písemným souhlasem rodičů dítěte).

Speciální nabídky

DLOUHÁ DOVOLENÁ - sleva 5 % z ceny ubytování při pobytu na 14 a více nocí. Již kalkulováno v cenách zájezdu. Lze sčítat s FM slevami.


NA VYŽÁDÁNÍ
1 dospělý + 1 dítě do 14 let v pokoji STANDARD PARCO, STANDARD GOLFO - dostupnost a cena k ověření u prodejce.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA RODINA: za příplatek € 66/den/pokoj (u Senior Suite Deluxe € 99) v ceně nápoje k jídlu (minerální voda a výběr sardinských vín) pro celou rodinu, středomořský brunch pro rodinu, asistence dětem (9:30-23 h; jídlo v ceně) ve věku 3-15 let, využití Biberonerie - místnosti pro přípravu dětské stravy se základními potravinami (ovoce a ovocné šťávy, mléko, jogurty, sušenky, těstoviny a zeleninové protlaky.

SVATEBNÍ CESTA A VÝROČÍ:
Balíček zahrnující 1 volný vstup na osobu a pobyt (na rezervaci) do wellness centra "d´Ea Marina SPA" s využitím thalasso bazénů s mořskou vodou a hydromasáží, tureckou lázní, saunou, kardio-fitness a relaxační zónou, dáreček na památku pro pár a stříbrný prstýnek pro dámu.
Nebo lze zvolit za příplatek balíček EMOTION (při pobytu na 7 nocí, nutno uhradit min. pro 2 osoby, € 160/os.) - výběr sardinských vín Presidente a minerální voda k večeři, romantická večeře s mořskými plody, Brut ze Sardinie a romantický dort, brunch, masáž pro pár (25 min), thalasso vodní terapie v kabince, krásná sardinská keramika na památku pro pár, aperitiv s perlivým vínem a tapas u bazénu.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.